на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Нагорода за спортивні досягнення
05.02.2011 | Переглядів: 1917
Рейтинг

     Нагорода за спортивні досягнення Олександра ЧабакаВчора під час проведення колегії головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації було підбито підсумки V обласних молодіжних літніх спортивних ігор 2010 року.
За почесне ІІ місце, зайняте командами Галицького району у цих змаганнях, заступник голови обласної державної адміністрації Роман Іваницький, начальник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської ОДА Мирослав Карабін та заступник голови постійної комісії з питань молодіжної політики, розвитку фізичної культури та спорту обласної ради, заслужений працівник фізичної культури і спорту України Іван Данилишин вручили начальнику відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Галицької районної державної адміністрації Олександру Чабаку грамоту відділення Національного Олімпійського Комітету України та кубок головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №05 (1640) в рубриці «Спорт»

О.Сич: "... на власні очі побачити, що робиться в населених пунктах..."
05.02.2011 | Переглядів: 2564
Рейтинг

     Олександр СичКерівництво обласної ради планує відвідати всі райони Івано-Франківської області і детально ознайомитися з проблемними питаннями для їх можливого врахування при затвердженні програми соціально-економічного розвитку Івано-Франківщини на 2011 рік. Почали обласні посадовці свої візити зі Снятинського та Богородчанського районів.
26 січня голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, заступник голови обласної ради Остап Дзеса та голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій Володимир Шкварилюк відвідали Снятинський, а  2 лютого Богородчанський райони.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №05 (1640) в рубриці «Офіційно»

Відбулося спільне засідання
05.02.2011 | Переглядів: 1720
Рейтинг

     Олександр Сич3 лютого 2011 року відбулося спільне засідання ради і дирекції обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування. На засідання були запрошені представники районних та міських (міст обласного значення) рад, які визначені відповідальними за організацію конкурсу.
Голова ради обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій поінформував учасників засідання про Програму розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2011-2015 роки та календарний план організації першого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
Секретар ради конкурсу, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Василь Скрипничук ознайомив відповідальних осіб з положенням про конкурс та вимогами до проектів та програм, які подаватимуться на розгляд експертної комісії.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №05 (1640) в рубриці «Офіційно»

Не допустити порушень прав громадян
05.02.2011 | Переглядів: 1525
Рейтинг

     Організація роботи зі зверненнями громадян в управлінні Держкомзему у Галицькому районі здійснюється у відповідності до Закону України “Про звернення громадян», указів Президента України «Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення” та “Про невідкладні заходи з удосконалення організації прийому громадян органами державної влади, органами місцевого самоврядування та посадовими і службовими особами цих органів”.    
Наказом від 20.05.2010 року №15 затверджено графік особистого прийому громадян керівництвом управління Держкомзему в Галицькому районі.
У 2010р. управлінням розглянуто 273 звернення громадян, в тому числі на усному прийомі – 187. За дорученням Головного управління управлінням Держкомзему і Галицьком районі в поточному році розглянуто 14 звернень, облдержадміністрації та райдержадміністрації – 55, органів прокуратури – 6, із «гарячої лінії» – 30.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №05 (1640) в рубриці «Офіційно»

Сплачені податки – запорука добробуту громадян
05.02.2011 | Переглядів: 7475
Рейтинг

     Під час проведення брифінгу заступник начальника Державної податкової інспекції  в Галицькому районі – начальник відділу оподаткування юридичних осіб Ігор Кудляк повідомив, що у січні поточного року по податках, зборах та інших обов’язкових платежах, що контролюються ДПІ в Галицькому районі, до зведеного бюджету України платниками податків сплачено 5,8 млн.гривень, що на 0,8 млн.грн. більше , ніж за аналогічний період минулого року. “Звичайно, таких результатів вдалося досягнути завдяки тісній співпраці податківців з платниками податків, високій податковій культурі останніх, а також завдяки організованості та професіоналізму моїх колег”, – зауважив Ігор Володимирович.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №05 (1640) в рубриці «Офіційно»

Розпочинається технічний огляд тракторно-транспортних засобів
05.02.2011 | Переглядів: 5804
Рейтинг

     Богдан Олійник - Головний державний інспектор інспекції державного технічного нагляду обласної державної адміністрації в Галицькому районіНа 1 січня 2011 року у Галицькому районі нараховується 1270 одиниць тракторної техніки. З них 269 знаходиться у аграрному секторі, 855 – у приватній власності та 146 одиниць – в установах та організаціях.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2009 року №403 «Про затвердження Порядку проведення державного технічного огляду тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів» передбачено процедуру проведення технічного огляду техніки, яка поширюється на юридичних та фізичних осіб, які є власниками зареєстрованих машин.
Про порядок проведення технічного огляду у цьому році ми попросили розповісти Головного державного інспектора Інспекції державного технічного нагляду обласної державної адміністрації в Галицькому районі Богдана Олійника.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №05 (1640) в рубриці «Офіційно»

Предивний світ Параски Плитки-Горицвіт
05.02.2011 | Переглядів: 5973
Рейтинг

     Предивний світ  Параски Плитки-Горицвіт«Якщо цей спів після мого життя ви називаєте славою, то мені вона не потрібна...», – сказала би Параска Плитка-Горицвіт із Криворівні, народна художниця і поетеса.
У тихій, обставленій образами кімнаті, є велика дерев’яна шафа, куди Параска Плитка-Горицвіт складала усі свої книги, маленькі записнички і товсті рукописи, які вона називала «мої діти».
Як пригадувала старша подруга Параски, Теодозія Андріївна Сорохан, «досить було дати малій Парасочці якусь книжку або журнал – і вже не треба було за нею глядіти: дворічна дівчинка уважно розглядала журнали, перегортала сторінки, любувалася ними, як інші діти любуються цяцьками-забавками. Відтак взялася перемальовувати ілюстрації і теж складала свої папірці так рівненько... То був журнал «Місіонар», який приносила моя мама від священика Олекси Волянського... Це була рожевенька книжечка, яку маленька Параска назвала «челвона читка» («червона читанка»). Як тільки я з’являлася на порозі, мене зустрічала ця вічна вимога – «дай челвону читку!»

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №05 (1640) в рубриці «Духовність»

На світанку українського відродження
05.02.2011 | Переглядів: 1861
Рейтинг

     У січні цього року минуло 165 років від часу виникнення у Києві Кирило-Мефодіївського братства – першої української політичної організації.
Ініціаторами створення товариства були молоді представники української інтелігенції: Микола Костомаров, Василь Білозерський, Микола Гулак, Пантелеймон Куліш. У квітні 1846 р. до них приєднався Тарас Шевченко. Це був цвіт тогочасної інтелігенції. За родом фахових занять більшість із них була на той час викладачами або студентами віком від 19 до 30 років, за походженням були з дрібномаєткових дворян. Вони захоплювалися ідеями романтизму і демократії, свідомо ставили перед собою завдання дати громадянству нову політичну програму.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №05 (1640) в рубриці «Наша історія»

Безсмертний подвиг
05.02.2011 | Переглядів: 1617
Рейтинг

     КрутиІсторія українського народу містить у собі багато славних подій. До них належить і визвольна боротьба 1917-1921 років. Державні й ідейні її здобутки досить чітко були зафіксовані у відповідних державних актах: чотирьох Універсалах Української Центральної Ради, відозвах, хронологічних збірках матеріалів тієї доби, розвідках і мемуарах.
Серед подій української історії ХХ століття є така, що все більше і більше стає шанованою і вартує щодалі більшої уваги, – це бій біля станції Крути.
Саме цій героїчній події в історії України було присвячено вечір-реквієм, який відбувся напередодні  93-х роковин пам’яті героїв Крут у Бурштинському Вищому професійному училищі торгівлі та ресторанного сервісу.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №05 (1640) в рубриці «Наша історія»

Місцеві новини Галицького району (коротко)
05.02.2011 | Переглядів: 1595
Рейтинг

     Минулий робочий тиждень голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин та голова районної ради  Петро Стрембіцький розпочали з участі у засіданні колегії обласної державної адміністрації  та семінарі-навчанні з головами міських, сільських та  селищних рад області.
Крім того, керівники району за участю заступника голови обласної державної адміністрації Василя Бруса та керівництва ТОВ «Мрія-Карпати» обговорювали проблеми розвитку тваринної галузі в районі. Питання обробітку земель та збільшення продукції тваринництва обговорено з керівництвом ТзОВ “Даноша”.
Впродовж тижня проведено наради з проектування руслоочисних робіт на річці Сівка,  спорудження  пішохідного переходу в селі Дорогів  та здійснення  ремонту доріг в районі. Спільно з начальником облводгоспу Д.Гринишиним очільник району здійснив об’їзд населених пунктів та ознайомився з проблемами берегоукріплень на річках...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №05 (1640) в рубриці «Офіційно»

Право на звернення – право кожного громадянина! Реалізуйте його!
05.02.2011 | Переглядів: 1656
Рейтинг

     На виконання заходів щодо реалізації Закону України “Про звернення громадян” та Указу Президента України від 14.04.2005р. №434 “Про невідкладні заходи з удосконалення організації прийому громадян органами державної влади, органами місцевого самоврядування та посадовими і службовими особами цих органів” в управлінні праці та соціального захисту населення в журналах особистого прийому громадян начальником, заступниками начальника управління та спеціалістами, у громадській приймальні ведеться облік звернень громадян, що прийшли на особистий прийом.
Станом на 01 січня 2011 року на усному прийомі прийнято 13964  жителів району, зокрема: начальником – 388 зверненнь, заступниками начальника управління – 417, спеціалістами – 12823, в громадській приймальні – 336.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №05 (1640) в рубриці «Офіційно»

"День відкритих дверей"
05.02.2011 | Переглядів: 1979
Рейтинг

     В Управлінні СБУ в Івано-Франківській області відбувся “День відкритих дверей” для випускників 2011 року, що мають на меті вступити до вищих навчальних закладів СБУ та обрати для себе непросту, але почесну працю в українській спецслужбі із захисту інтересів Батьківщини.
Захід зібрав майже повну актову залу абітурієнтів та їх батьків, які бажали дізнатися більше про умови вступу до Національної академії СБ України імені Івана Богуна в м. Києві та Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого в м. Харкові.
Захід відбувався в інтерактивному режимі. На екрані демонструвалися слайд-презентація, фотографії, два відеофільми, що ілюструють діяльність СБУ та її навчальних закладів. Присутні мали можливість поставити запитання до співробітників відділу кадрового забезпечення, які проводили захід.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №05 (1640) в рубриці «Офіційно»

Встановлено особу телефонного "терориста"
05.02.2011 | Переглядів: 1160
Рейтинг

     В Україні з початку року спостерігається тенденція до росту кількості завідомо неправдивих письмових та телефонних повідомлень про злочини з ознаками терористичного характеру.
26 січня 2011 року о 19 годині 25 хвилин на телефон служби екстреного реагування “102” у місті Києві зателефонував невідомий і повідомив про замінування метрополітену. Спеціальні та правоохоронні служби негайно розпочали перевірку повідомлення. Через те, що анонім не назвав конкретного місця, було обстежено усі 43 станції київського метро. У результаті багатогодинних пошуків жодних вибухонебезпечних предметів не було знайдено.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №05 (1640) в рубриці «Офіційно»

Вилучено 560 кілограмів наркотичної речовини
05.02.2011 | Переглядів: 1395
Рейтинг

     Продовжуються слідчі та розшуково-оперативні заходи у справі, порушеній минулого року за матеріалами СБУ, щодо організованого злочинного угрупування у сфері незаконного обігу наркотиків, викритого співробітниками СБУ наприкінці минулого року в Івано-Франківській області.
Нагадаємо, що у жовтні 2010 року у селі Хотимир Тлумацького району було вилучено 2 тонни марихуани на суму 3,5 мільйони гривень, знешкоджено нарколабораторію та припинено протиправну діяльність із вирощування, виготовлення та продажу наркотику, розгорнуту на 76,6 га орендованих земель під виглядом рибоводного, фермерського та мисливського господарств, затримано керівника організованого злочинного угрупування. Пізніше, у листопаді 2010 року, було вилучено потужний насінневий фонд – близько 600 літрів насіння.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №05 (1640) в рубриці «Офіційно»

Спортивна інформація
05.02.2011 | Переглядів: 2292
Рейтинг

     Спортивна інформаціяВолейбол
21 січня у п’яти зонах Галицького району проводились кущові змагання з волейболу в залік районної Спартакіади школярів серед загальноосвітніх навчальних закладів.
У фінальну частину змагань увійшло по 2 команди із кожної зони.

Спартакіада школярів
Насиченими були 26 та 28 січня… У двох залах м.Галича проходили фінальні ігри районної Спартакіади з волейболу серед школярів загальноосвітніх шкіл.
26 січня тривали баталії серед дівчат-школярок ЗОШ І-ІІІ ст. та І-ІІ ст., а також юнаків ЗОШ І-ІІ ст. Юнаки змагались в новому спорткомплексі  і завоювали такі місця: І – Бринської ЗОШ; ІІ – Бовшівської ЗОШ, ІІІ – Бишівської ЗОШ...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №05 (1640) в рубриці «Спорт»

Програма перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва “Українська ініціатива”
05.02.2011 | Переглядів: 1525
Рейтинг

     Івано-Франківська регіональна робоча група Міжвідомчого центру з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва здійснює конкурсний відбір менеджерів для навчання за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва “Українська ініціатива”, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2000 р. №1358.
Перепідготовка здійснюється в Тернопільському національному економічному університеті, Київському національному економічному та Київському національному торговельно-економічному  університетах за напрямами  “Економіка підприємства” та “Менеджмент організацій”.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №05 (1640) в рубриці «Офіційно»

Служба "101" інформує
05.02.2011 | Переглядів: 1950
Рейтинг

     МНСВ 2010 році в Галицькому районі виникло 33 пожежі, на яких загинуло 6 осіб. З настанням Нового 2011 року і далі зберігається складна ситуація з травмуванням та загибеллю людей під час пожеж: тільки в січні на території району виникло 5 пожеж, під час яких загинула одна особа, ще одна отримала травму.
8 січня близько 13:00 год. виникла пожежа житлового будинку на майдані Різдва в місті Галич. Причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем власниці будівлі.
Зранку 20 січня в селі Кремидів від короткого замикання електромережі загорівся житловий будинок.
23 січня під час пожежі літньої кухні в селі Тумир отримав опіки син власниці. Причиною пожежі стало коротке замикання електромережі.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №05 (1640) в рубриці «Офіційно»


Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net