на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


В Україні Міжнародний жіночий день 8 березня припадає на четвер, у зв’язку з чим його оголошено вихідним.
02.03.2012 | Переглядів: 1293
Рейтинг

     Згідно з розпорядженням Кабміну №1210-р «Про перенесення робочих днів у 2012 році», яке уряд ухвалив 28 листопада 2011 року, у 2012 році в українців буде чотири вихідних дні на святкування 8 березня.
З метою створення сприятливих умов для святкування 8 березня — Міжнародного жіночого дня — рекомендується керівникам підприємств, установ і організацій (за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ) перенести для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочий день з п’ятниці 9 березня — на суботу 3 березня.
Спеціальний режим роботи банків та їхніх установ у зазначені дні визначає Національний банк.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»

В Манявському скиті замироточила ікона
02.03.2012 | Переглядів: 2076
Рейтинг

     Напередодні Великого посту в одному з найстаріших монастирів Прикарпаття – скиті Манявському – вдруге замироточила ікона. Образ ігумені Манявської ченці вважають чудодійним і вірять, що він попереджає про чудо. 2008 року ікона почала виділяти рідину, ніби миро. З-поміж інших ця ікона вирізнялася великими розмірами і давньою легендою. Кілька століть тому наставнику монастиря явилася Матір Божа, яка назвала себе Ігуменею Манявською. Її образ і втілив на картині невідомий художник.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»

На Прикарпатті збудують гіпсокартонний завод
02.03.2012 | Переглядів: 1423
Рейтинг

     На засіданні сесії Івано-Франківської міської ради, яке відбулось 28 лютого, представник міжнародного багатопрофільного  концерну «Сен-Гобен» презентував наміри й перспективи будівництва його компанією в Хриплині гіпсокартонного заводу. Інвестиційний проект, пише  news.if.ua, дасть змогу створити нові робочі місця й принесе таким чином прибутки в міський бюджет. За попередніми підрахунками, загальна сума податків і заробітної плати працівникам складе близько 90 млн грн. Нині підприємство вже має дозвіл на розробку гіпсових родовищ в області, а до 2015 року обіцяє збудувати й запустити завод в експлуатацію.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»

Тиждень в Україні з іронією і без...
02.03.2012 | Переглядів: 1425
Рейтинг

     Дивна штука людське сприйняття дійсності. Практично сказати б, що якесь явище є однозначно позитивним чи негативним, не можна. Воно залежить від більшої чи меншої розвиненості півкуль у нашому «качанчику», що «сидить» на шиї. От і доводиться розглядати все з двох різних боків. Це так... щоб роз’яснити декому, чому пишу з іронією і без…
Відверто кажучи, без іронії спостерігати за подіями в країні сьогодні не можна – мізками поїдеш. От і доводиться іронізувати. А з другого боку сумно стає, коли аналізуєш те, що діється.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»

Гриценко придумав рецепт перемоги опозиції
02.03.2012 | Переглядів: 1602
Рейтинг

     До обласного центру 1 березня завітав Анатолій Гриценко. Він розповів журналістам, що на виборах опозиція має ряд завдань. Найперше – єдиний кандидат в бюлетені на кожному окрузі. Друге – спільний контроль виборчого процесу. Третє – контроль за підрахунком голосів. І останнє – отримання стійкої більшості у Парламенті. Як повідомляє Правда.if.ua, він не хоче називати зараз кандидатів від кожної партії, оскільки вважає, що ця людина одразу ж «піде під прес бульдозера».

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»

Координаційна рада національно-демократичних сил Прикарпаття прийняла заяву про об’єднання
02.03.2012 | Переглядів: 1436
Рейтинг

     В Івано-Франківську відбулося засідання Координаційної ради національно-демократичних сил Прикарпаття, на якій прийнято заяву про об’єднання.
“Усвідомлюючи загрозу поразки національно-демократичних сил України внаслідок тотального наступу нинішньої корумпованої влади на всіх напрямках політичного, економічного та соціального життя”,...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»

З 2012 року мер Івано-Франківська та його заступники отримують 50% надбавки та матеріальну допомогу
02.03.2012 | Переглядів: 1779
Рейтинг

     Депутати Івано-Франківської міської ради підтримали рішення про надання з 3 січня 2012 року міському голові, секретарю міської ради, першому заступнику міського голови, заступникам міського голови, заступнику міського голови – директору Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку виконкому міської ради та керуючому справами виконкому міської ради надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50 відсотків від посадового окладу з урахуванням доплати за ранг та вислугу років, повідомляють «Параллелі».

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»

До Івано-Франківська прилетів “Сакральний птах Трипілля”
02.03.2012 | Переглядів: 1646
Рейтинг

     Під такою назвою у краєзначому музеї відкрито археологічно-мистецьку виставку, яка репрезентує давню культуру з восьмитисячолітньою історією. Тут презентовано безцінні знахідки доби неоліту. Це експонати з колекцій Інституту археології Академії наук України, Івано-Франківського та Борщівського краєзнавчих музеїв, Львівського історичного музею, національного заповідника «Давній Галич». Окрім цього, вперше на Прикарпатті засяяла всесвітньо-відома скіфська пектораль, голографічне зображення якої виконав майстер, Олександр Мірошніков, кавалер ордена Фаберже.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»

Діяльність району у минулому році
02.03.2012 | Переглядів: 1513
Рейтинг

     Про виконання будівельних робіт
Підприємствами району за 2011р. виконано будівельних робіт на суму 16,6 млн грн, що в 1,5 раза більше порівняно з 2010р.
Частка району у загальнообласному обсязі будівельних робіт становила 1,9%, що відповідає 6 місцю серед міст обласного підпорядкування та районів області...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»

ЦІКАВЕ про події в області
02.03.2012 | Переглядів: 1768
Рейтинг

     • Довгожительку з Хотимира відтепер можна офіційно називати найстарішою мешканкою нашої держави. 115-річна Катерина Козак отримала диплом та подарунки від представника Національного проекту “Книги рекордів України”. А в її рідному селі на Тлумаччині передчувають туристичний бум.
• 1 березня в обласному центрі стартував новий проект – «Франківська хвиля», який зініціювали молодіжні організації краю. В його рамках – спортивні змагання, інтелектуальні ігри, фотовиставки та літературні конкурси.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»

СУМНЕ про події в області
02.03.2012 | Переглядів: 1429
Рейтинг

     • Порушено кримінальну справу щодо директора одного з приватних підприємств міста Коломиї. Він вимагав і отримав у своєму службовому кабінеті від приватної особи грошову винагороду в розмірі 2 200 доларів США (17 570,96 грн).
• Сфальсифіковано документи про виділення на Івано-Франківщині 3 га землі. Державі завдано збитків на суму 515 тис. грн. Випадок трапився в Богородчанському районі. Порушено кримінальну справу.
• На Прикарпатті зареєстровано майже 1300 хворих на кір. Найбільше потрепілих в обласному центрі. Стан госпіталізованих – переважно середньої важкості.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»

Діяльність влади впродовж тижня
02.03.2012 | Переглядів: 1404
Рейтинг

     23 лютого відбулися заходи з нагоди відзначення у районі Дня захисника Вітчизни. Заступник голови райдержадміністрації Ірина Чернега, заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради Мирослав Бобрис, військовий комісар Галицько-Рогатинського об’єднаного районного військового комісаріату Борис Ястремський спільно з ветеранами війни поклали вінок до пам’ятника на братській могилі воїнів 147 стрілецької дивізії у м.Галичі.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»

Колегія
02.03.2012 | Переглядів: 1650
Рейтинг

     У вівторок, 28 лютого,  відбулася колегія  Галицької райдержадміністрації, у роботі якої взяли участь голови та секретарі місцевих рад, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, медичних закладів району, правоохоронних органів, засобів масової інформації.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»

Академік Іван Борковський походив із Вікторова
02.03.2012 | Переглядів: 3167
Рейтинг

     Знову я маю щастя писати про досі таємничу долю людини з племені нескорених і найсильніших духом. Ім’я всесвітньовідомого українського археолога Івана Борковського (1897-1976) десятиліттями замовчувалося офіційною радянською наукою. Тільки аж в 1989 році мигцем про «виходця з Ямниці» у своєму історичному романі «Галицька брама» сказав письменник Степан Пушик.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Наша історія»

Із лабіринтів пам’яті – назустріч вітру
02.03.2012 | Переглядів: 1982
Рейтинг

     Нещодавно світ побачила збірка поетичного слова журналістки, поетеси, автора пісенних текстів Любові Загоровської «Назустріч вірту». Це перша книжка авторки, у якій щемна і неймовірно ніжна лірика переплітається із філософсько-медитативною поезією.
Писати вірші Любов Загоровська почала ще в дитинстві, впевнено переконуючи себе, що то «вікове» і швидко минеться, однак не минулося й досі… на щастя шанувальників її творчості. На презентації книжки, яку авторка готувала до видавництва 10 років, знана письменниця Ольга Слоньовська запевнила: ...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»

“Україна – поєднання народів, релігій і культур”
02.03.2012 | Переглядів: 1723
Рейтинг

     Саме такою була тема цьогорічної шостої Міжнародної наукової конференції, що відбулася 28-29 лютого в Молодіжному центрі з питань миру і примирення (монастир Кармелітів у смт Більшівці). Організували захід Національний заповідник «Давній Галич» (генеральний директор-науковий керівник Олександр Береговський) та Орден Братів Францисканців.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»

Творчий звіт
02.03.2012 | Переглядів: 2625
Рейтинг

     Кожну людину Господь наділив талантом. Однак мало його лише мати, необхідно ще й виявити і над ним потрібно працювати весь час, бо лише працею можна досягнути вершин творчості. А ще треба бути сміливим і не боятися невдач. Саме такою і є дев’ятирічна співачка з Бурштина Софійка Терлецька, яка в своєму юному віці нещодавно провела в м.Бурштині творчий звіт під назвою “Виколисана на українських піснях”. У її репертуарі українські пісні в сучасній обробці, а також класичні твори.
Музична обдарованість дівчинки проявилася у досить ранньому віці. Першим учителем, який зумів відкрити вокальні дані, був місцевий композитор Ігор Іванців.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Культура і мистецтво»

“Ні! Я жива! Я буду вічно жити…”
02.03.2012 | Переглядів: 2229
Рейтинг

     Ці слова Лесі Українки стали  гаслом зустрічі бібліотекаря Вигівської бібліотеки-філіалу Таїси Шемелько з товариством «Надвечір’я», яка ознайомила присутніх із життєвим і творчим шляхом Лесі Українки, розказала про часті відвідини письменницею Прикарпаття, про захоплення неповторною природою і чарівними краєвидами Гуцульщини.
Під час відпочинку у санаторії «Буркут» поетеса під впливом чудової природи нашого краю створила своєрідний віночок поезій.
Розповідь бібліотекаря переривалась віршами Л.Українки, які майстерно прочитала художній керівник закладу Ольга Якимів.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Культура і мистецтво»

“Хай лунає пісня на добро...”
02.03.2012 | Переглядів: 2804
Рейтинг

     Такій темі було підпорядковано концерт у с. Бишів за участю фольклорного жіночого ансамблю «Намисто» клубу с. Медуха (кер. Г. Костишак), який відбувся 26 лютого. Лунали історичні, повстанські, стрілецькі пісні. Найбільше припали до душі твори у виконанні Т.Вітовської та Г.Костишак («Ластівка»), В.Менделяк та Г.Костишак («Ой вертай, синочку»). Жартівливу пісню «Ой летіли гусоньки» заспівав дует у складі А.Ярицької та Л. Присліпської. Найбільше сподобалась глядачам повстанська пісня «Нічка була темна», яку виконав ансамбль дівчат. Майстерним виконанням гуморесок потішила усіх А.Ярицька.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Культура і мистецтво»

Звучать Шевченкові слова
02.03.2012 | Переглядів: 1895
Рейтинг

     З метою пропуляризації творчої спадщини Тараса Шевченка, виявлення обдарованої молоді та залучення її до заходів, спрямованих на вшанування пам’яті Кобзаря, в РНД м. Галича відбувся районний огляд-конкурс аматорів художнього слова, приурочений 198-й річниці від дня народження Т. Г. Шевченка.
Члени журі високо оцінили виконавський рівень читців районного огляду-конкурсу аматорів художнього слова і вирішили:
I місце присудити читцю клубу с. Слобода Вікторії Жиляк за твір Т. Г. Шевченка «Іржавець»;

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Культура і мистецтво»

Кожному у дар Божий дано мову
02.03.2012 | Переглядів: 1928
Рейтинг

     Завдяки мові ми можємо порозумітися, передати свої почуття, переживання. За допомогою мови передаємо нащадкам національні скарби минулого і сучасного. 23-24 лютого центральною бібліотекою м.Галич організовано і проведено районний конкурс «Рідна мово моя, українська». В конкурсі взяли участь 53 учасники – кращі користувачі бібліотек-філій Галицької ЦБС, учні Галицької, Бурштинської гімназій та Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Журі підвівело підсумки конкурсу і визначило переможців у номінаціях:
Власні вірші

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Культура і мистецтво»

Свято музики
02.03.2012 | Переглядів: 1783
Рейтинг

     26 лютого в приміщенні районного Народного дому м.Галич відбувся звітний концерт. Це було справжнє свято музики, краси та дитячої посмішки. Хоровий та сольний спів, мелодійне звучання музичних інструментів – результат щоденної кропіткої праці всього педагогічного колективу школи. Цьогоріч звітному концерту передував огляд-конкурс виконавської майстерності творчих колективів серед музичних шкіл та шкіл мистецтв області. Комісія у складі головного спеціаліста управління культури Івано-Франківської обласної державної адміністрації Присяжнюк Т.В. та викладачів музичного училища ім. Д.Січинського відзначили зрослий рівень виконавської майстерності вихованців Галицької ДМШ.
Зі сцени Народного дому лунали інструментальні, вокальні, хорові твори українських та зарубіжних композиторів, сплітаючи у єдине перевесло класичну та народну музику.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Культура і мистецтво»

Тиждень іноземних мов
02.03.2012 | Переглядів: 1580
Рейтинг

     Сьогодні вчителю все важче зацікавити сучасного учня, обізнаного в галузях новітніх технологій, простим вивченням певного предмета.  Тому ми, вчителі Галицької гімназії, вишукуємо нові методи і засоби, які б зацікавили дитину, викликали бажання вчитися, опановувати цікаву  інформацію і ділитися нею із однокласниками. Наше головне завдання - допомогти дітям розкритися, розвинути власні ідеї. А ідей у наших гімназистів безліч.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»

До Міжнародниого дня рідної мови
02.03.2012 | Переглядів: 2257
Рейтинг

      До Міжнародниого дня рідної мови у приміщенні Вікторівської бібліотеки №1 працівники культури і бібліотеки Ольга Шевадуцька, Ольга Ткачівська, Марія Липова підготували і провели літературно-музичний вечір «О, слово рідне, хто без тебе я!». Учасники художньої самодіяльності Будинку культури подарували присутнім прекрасні поезії про мову та українські пісні. Адже українське слово і національна пісня є частиною життя нашого народу. Також приємним було те, що всі учасники були одягнені у вишиванки. На завершення сільський голова с. Вікторів Мирослав Глум щиро подякував аматорам сцени за чудовий захід.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Культура і мистецтво»

В єдності – сила
02.03.2012 | Переглядів: 1657
Рейтинг

     В приміщенні інформаційного центру Бурштинського енергетичного коледжу ІФТУНГ минулого тижня був проведений круглий стіл щодо активізації просвітянського руху та взаємодія з релігійними конфесіями, закладами освіти, культури.
На захід було запрошено голів первинних осередків «Просвіти», представників духовенства, викладачів навчальних закладів і всіх тих, кому не є байдужим майбутнє нашої держави. Дійство розпочалось молитвою.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»

100 днів і «100» проблем
02.03.2012 | Переглядів: 1903
Рейтинг

     29 лютого до початку мундіалю, що пройде на полях України та Польщі , залишиться 100 днів! Обидві країни підготувались до ЄВРО – 2012, що не може не тішити європейську спільноту , яка до цього в наших силах трішки сумнівалась. Учасники відомі, стадіони відкриті, квитки у продажах, але працювати ще є над чим, щоб потім не «червоніти» перед гостями з Європи .

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»

Спортивні новини
02.03.2012 | Переглядів: 1633
Рейтинг

     Справжнім спортивним святом став районний семінар вчителів фізичної культури, який проведено на базі Крилоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Тут зібралися спеціалісти, які вчать дітей бути здоровими, спритними, вмілими, сильними, заохочують своїх вихованців до ведення здорового способу життя.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Спорт»

Ми всі взаємопов’язані в цьому світі
02.03.2012 | Переглядів: 1796
Рейтинг

     Репортер якось запитав у фермера, чи може той поділитися секретом своєї кукурудзи, яка рік за роком вигравала всі конкурси з якості. Фермер відповів, що весь секрет у тому, що він роздає кращі качани для засіву всім своїм сусідам.
– Навіщо ж роздавати найкращі зерна сусідам, якщо вони постійно разом з вами беруть участь у всіх конкурсах і є конкурентами?

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»

Формула крові
02.03.2012 | Переглядів: 2243
Рейтинг

     З підручників шкільних давно відомо:
Будову тіла людського склада
Багато елементів, що не нові...
В основі – щонайбільший є вода.
Живий то організм... Сама по собі
Вода сприйма слова і пам’ятає все:
І доброту, і злість, яка в особі,
Як генетичну пам’ять понесе ...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»

Презентація районів Прикарпаття. Перший – Рожнятівський
02.03.2012 | Переглядів: 4076
Рейтинг

     З ініціативи голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка цього року кожен район Прикарпаття презентуватиме для журналістів і редакторів обласних та районних ЗМІ  свої досягнення у здійсненні реформ, ділитиметься досвідом з розвитку населених пунктів, вирішення проблем соціального захисту громадян, поліпшення соціально-економічного та культурного розвитку тощо.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №09 (1696) в рубриці «Офіційно»


Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net