на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


У Бишеві буде нова церква
31.05.2013 | Переглядів: 1174
Рейтинг

     26 травня в с.Бишів відбулося закладання першої цеглини під будівництво нового храму.
Розпочалися урочистості на подвір’ї старої церкви, поряд з якою і буде зводитися новий храм, святковим молебнем, який відслужили генеральний вікарій Івано-Франківської єпархії УГКЦ отець Олег Каськів,  священики Галицького деканату, семінаристи Івано-Франківської Духовної Семінарії.
Звертаючись до присутніх, отець Олег Каськів наголосив на важливості будівництва Божого храму, насамперед в кожній християнській душі, про що має дбати кожен вірний Христової Церкви.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»

Тиждень в Україні з іронією і без...
31.05.2013 | Переглядів: 1044
Рейтинг

     В Україні багато представників нацменшин. Спілкуючись із ними, часто можна почути не надто приємні відгуки про корінних жителів: «Правду казали, що тут люди лихі, нахабні, зажерливі…У мене на батьківщині такого майже немає, ніяк не можу звикнути до пихи і неввічливості, які легко прочитати на обличчі чи не кожної пересічної людини». Нарікання, зазвичай, стосуються ставлення українців одне до одного, а конкретно – їхнього невміння адекватно поводитися у соціумі.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»

Зігріймо теплом свого серця
31.05.2013 | Переглядів: 1064
Рейтинг

     Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.
Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.
Але не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство.У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним із найголовніших наших обов’язків.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»

Галич відвідав Міністр регіонального розвитку і будівництва
31.05.2013 | Переглядів: 1055
Рейтинг

     24 травня 2013р. м.Галич відвідав Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.
Під час візиту його супроводжували заступник голови облдержадміністрації Руслан Гусак, директор департаменту будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури облдержадміністрації Петро Гречанюк, директор департаменту охорони здоров’я Роман Мельник, повідомляє інформаційно-аналітичний відділ Галицької РДА.
Зустрічали високопоставлених гостей голова райдержадміністрації Григорій Івасишин, голова районної ради Петро Стрембіцький, головний лікар Галицької ЦРЛ Мирон Матейко.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»

В Тумирі урочисто відкрито після капітального ремонту сільський клуб
31.05.2013 | Переглядів: 1362
Рейтинг

     26 травня почесних гостей хлібом-сіллю зустріли жителі села Тумир та на знак вдячності підготували для них святкову програму, а місцеві парохи освятили відремонтоване приміщення осередку культури, повідомляє інформаційно-аналітичний відділ РДА.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»

Відновлення минулої слави
31.05.2013 | Переглядів: 873
Рейтинг

     Верховна Рада України підтримала ініційовану народним депутатом Романом Чернегою постанову про відзначення у 2013 р. на державному рівні 1115 років з дня заснування міста Галича. Перша письмова згадка про колишню столицю Галицько-Волинського князівства датується 898 роком.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»

Колегія
31.05.2013 | Переглядів: 997
Рейтинг

     Без формалізму і тяганини повинні пройти організований відпочинок та оздоровлення діти влітку цього року. Саме на цьому наголосив під час засідання колегії голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин.
Власне це питання за актуальністю і значимістю було винесено першим на обговорення засідання колегії. Заступник голови районної державної адміністрації Людмила Сівецька зазначила, що оздоровча кампанія 2013 року в пришкільних таборах розпочалася 27 травня.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»

«...будувався спільний храм, ім’я якому – Галич»
31.05.2013 | Переглядів: 1254
Рейтинг

     26 травня 2013 року на території Музею архітектури і побуту Прикарпаття Національного заповідника «Давній Галич» відбувся довгоочікуваний захід – ІІІ музейно-етнографічний фестиваль «Галицька брама». Саме на території скансену, на якій розташовані старожитні об’єкти архітектури з чотирьох етнографічних регіонів Прикарпаття. Гості фестивалю мали можливість побачити діяльність сучасного музею і одночасно відтворити власну історичну пам’ять. Розпочалося дійство поруч мистецьки нововідтвореної сторожової вежі, яка збудована на зразок фортифікаційних оборонних споруд княжої доби, але має сучасне призначення – демонструвати минуле і заохочувати мандрівників до відвідування скансену.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»

Головне управління статистики інформує
31.05.2013 | Переглядів: 881
Рейтинг

     Про домогосподарства,
які мають у своєму складі дітей
За підсумками вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, проведеного працівниками Головного управління статистики у 2012 році, на Прикарпатті проживало 451,3 тис. домогосподарств, майже  половина з яких (48%) мали у своєму складі дітей віком до 18 років. Понад дві третини таких родин виховувало по одній дитині, 28% – по дві та 4% – три дитини і більше.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»

Семінар працівників культури
31.05.2013 | Переглядів: 1108
Рейтинг

     Нещодавно справжнє свято проведено в БК с. Мединя, яке поєднало цикл травневих свят – Великдень, День матері та День Перемоги. Одночасно тут проведено кущовий семінар працівників культури навколишніх сіл.
Сцена святково прибрана. Звучить твір «Радість з неба сяє ясна». Разом співають два хорові колективи, діти виконують гаївки. Таким елементом Великодня розпочали виступ аматори сцени. Ведучі Надія Мисів та Мар’яна Клим читають поезії, возвеличуючи світле Христове Воскресіння.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»

Скажи палінню – НІ!
31.05.2013 | Переглядів: 1347
Рейтинг

     Акцію щодо боротьби з тютюнопалінням провели 30 травня в пришкільному таборі Задністрянської ЗОШ, приурочивши Всесвітньому дню боротьби з тютюнопалінням. А щоб цей день став цікавішим і змістовнішим, фахівець із соціальної роботи Галицького РЦСССДМ Марія Давидова спільно з директором Будинку культури Русланою Демченко організували для дітей імпровізоване ТОК-шоу «Здоров’я – це нічого, але без нього ми – ніщо!»
ТОК- шоу відбулося за участю запрошених гостей, серед яких – медична сестра Мар’яна Ожгевич, тренер зі східних єдиноборств Олександра Горбата, а також учень 9-го класу Олександр Заставний.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»

На зустрічі з галицькими суб’єктами господарювання про легалізацію заробітної плати
31.05.2013 | Переглядів: 1100
Рейтинг

     Усвідомлюючи важливість цієї проблеми, більшість роботодавців працюють у законодавчому полі. Але є й такі, які, намагаючись отримати якомога більший прибуток, ухиляються від сплати податків, використовують працю громадян без належного оформлення трудових відносин та пропонують зарплату в «конвертах».
Такими словами розпочала  зустріч із суб’єктами господарювання-представниками будівельної та виробничої сфери начальник ДПІ у Галицькому районі Олександра Верещак.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»

Новий імпульс у розвиток водогосподарства
31.05.2013 | Переглядів: 1571
Рейтинг

     Відповідно до Указу Президента України від 18 березня 2003 року у першу неділю червня в Україні святкують професійне свято працівники водного господарства.
Здійсненням комплексу робіт із будівництва та експлуатації меліоративних систем, гідротехнічних споруд, проведенням заходів, пов’язаних з попередженням шкідливої дії води і ліквідації її наслідків,  вирішенням разом з місцевими органами виконавчої влади питань забезпечення населення і галузей економіки водними ресурсами займається Галицьке міжрайонне управління водного господарства, яке обслуговує три райони: 

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»

В пошуках постійного діалогу
31.05.2013 | Переглядів: 1029
Рейтинг

     Вже традиційно навесні Національний заповідник «Давній Галич» організовує конференцію на релігійну тематику. 24 травня в Галичі зібралися науковці з різних міст України, щоб обговорити стан сучасного духовного життя в Україні, взаємовідносини між релігіями, роль нашої держави в світових релігійних процесах тощо.    
Наукову конференцію на тему «Авраамічні релігії в Україні: історія, етнокультурні взаємовпливи, міжконфесійні взаємини» відкрив генеральний директор Національного заповідника «Давній Галич» Олександр Береговський, який наголосив, що в Галич приїхали науковці з Києва, Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Чернівців, Рівного, Кам’янця-Подільського, Дніпропетровська, Симферополя.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»

Подаруймо планету дітям
31.05.2013 | Переглядів: 2613
Рейтинг

     Здоров’я дитини – це насамперед здорова та щаслива мама. Здоров’я та соціальний стан жінок, порівняно з чоловіками, з огляду виконання ними репродуктивної функції викликає велику занепокоєність. Поінформованість майбутньої матері та турбота про своє здоров’я є факторами що знижують смертність матерів та новонароджених дітей. В світі проблемою є народження недоношених дітей та дітей із вродженою патологією. Вчасне, кваліфіковане, та якісне спостереження за вагітною, яке проходить за її активної участі та зацікавленості, свідомому прийнятті рішень стосовно свого здоров’я та здоров’я ще ненародженої дитини є запорукою безпечного материнства.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»

Дбаємо про себе - подбаймо про дітей
31.05.2013 | Переглядів: 1045
Рейтинг

     Відповідно до Програми відновлення здоров’я застрахованих осіб та членів їх сімей Івано-Франківське обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності розпочинає оздоровчу кампанію для дітей шкільного віку, виділяючи кошти на часткове фінансування оздоровлення дітей влітку 2013 року. Іншу частину путівки, господарську, повинні сплатити батьки, профспілкові комітети, керівники підприємств, інші зацікавлені особи. Ці кошти скеровуються на забезпечення дітей протягом всієї табірної зміни повноцінним харчуванням та надання відповідних медичних та культосвітніх послуг.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»

Людина шляхетної душі і моральних принципів
31.05.2013 | Переглядів: 1180
Рейтинг

     Заступнику голови Української Республіканської партії Володимирові Савіцькому виповняється 80 років
Не дивлячись на свій поважний вік, він бере активну участь у громадсько-політичній роботі, зокрема, при вшануванні полеглих героїв, підтримує активний зв’язок з національно-патріотичними партіями. Він – людина шляхетної душі і моральних принципів. Те, що українські справи для нього – понад усе, він довів принциповою позицією, гідною українського патріота-націоналіста, за що і здобув заслужений авторитет у політичних колах Бурштина.

      

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»

У червні розпочнеться прийом творів на здобуття премії ім. В’ячеслава Чорновола
31.05.2013 | Переглядів: 991
Рейтинг

     Державний комітет телебачення і радіомовлення оголошує початок щорічного конкурсу на кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики. Черговий прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики розпочнеться з 1 червня і триватиме до 10 серпня 2013 року.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»

«Електробезпечне» літо для кожного
31.05.2013 | Переглядів: 891
Рейтинг

     Завершився навчальний рік і прийшли такі довгоочікувані канікули - пора розваг, відпочинку та мандрівок. Час, коли велика частина дітей залишається без належного нагляду дорослих, мимоволі наражаючись на численні небезпеки, які приховує навколишній світ.
Такі звичні і буденні електроенергія, газ та вогонь через необачність стають загрозливими і смертельно небезпечними не тільки для дітей, а й для дорослих.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»

Із чого починається людське буття?
31.05.2013 | Переглядів: 1026
Рейтинг

     Все на землі починається із світлої мрії. Із першим подихом дитини. 1 червня в Україні ми святкуємо - Міжнародний день захисту дітей. Народна мудрість говорить: “Якщо твої плани розраховані на рік – сій жито, якщо на десятиліття – саджай дерева, а якщо на віки  - виховуй дітей”. Цей вислів не втратив своєї актуальності і сьогодні.
Діти – це наше майбутнє. Тому обов’язок родини, школи, органів  влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»

«Автобус-2013»
31.05.2013 | Переглядів: 1020
Рейтинг

     Під такою назвою проводять щорічні заходи на пасажирському автомобільному транспорті.
Сюди входять: профілактика аварійності на автотранспорті, попередження порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів, особливо тих, що надають послуги з перевезення пасажирів, здійснення державного контролю за дотриманнями автопідприємствами законодавства у сфері безпеки дорожнього руху й притягнення до відповідальності посадових осіб автопідприємств, які допустили порушення, проведення спільних з іншими відомствами профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №22 (1761) в рубриці «Офіційно»


Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net