на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Відзначено обдаровану юнь
10.06.2011 | Переглядів: 2127
Рейтинг

     9Відзначено обдаровану юнь червня у Галицькій гімназії відбулося традиційне свято-зустріч очільників району з обдарованою учнівською молоддю. Його учасниками стали юні переможці та призери олімпіад, конкурсів, турнірів обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів, а також учителі, які їх підготували.
Голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин у своєму виступі привітав творчу обдаровану молодь, та наголосив на тому, що нинішні досягнення юних галичан – це початок майбутніх відкриттів і наукових здобутків, а праця педагогів-наставників є прикладом у здобутті перемог.
 Подяку учням, учителям, батькам висловили також голова районної ради Петро Стрембіцький та заступник начальника відділу освіти Марія Савчук.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Офіційно»

“Життя її – подвиг, невсипуща пісня педагогічної праці”
10.06.2011 | Переглядів: 2696
Рейтинг

     Марія Іванівна ЛитвинецьДев’яносту весну вже зустріла Марія Іванівна Литвинець. Дев’ять десятків її літ пролетіли ніби за помахом журавлиного крила, залишивши позад себе тільки спогади. Спогади приємні і не дуже, бо на життєвому шляху, на жаль, були різні ситуації, а ще більше цього шляху приходилось долати з вітром в обличчя.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Наша історія»

Вихованці «Молодої «Просвіти» ідуть у світ
10.06.2011 | Переглядів: 1516
Рейтинг

     Випускники Залуквянської школи 2011Промайнули непомітно одинадцять шкільних років. Випускники склали іспит на дорослість і отримали атестат зрілості. Мине ще кілька днів і для них відкриється широкий шлях у майбутнє. Для випускників Залуквянської загальноосвітньої школи шкільні роки були особливими. І згадуватимуть вони їх з особливим трепетом у душі.
Позаду залишаться рідні стіни школи перші вчителі Лідія Мар’янівна Дуркач та Ганна Йосипівна Зарицька, які вели їх за тендітні рученята шкільними коридорами, втираючи непрохані сльози, підтягуючи штанці бешкетникам та зав’язуючи стрічки у кісках. Вели чарівним шкільним світом, складним і незвіданим.
А далі була наступна сходинка еволюції шкільного життя. Складнішою стала наука. Вони усвідомлювали себе як особистості. Приймали самостійні рішення, намагалися йти своїм шляхом.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Офіційно»

Село будує храм
10.06.2011 | Переглядів: 1460
Рейтинг

     Село будує храмМісяць тому (10 травня) у будівництво церкви в селі Жалибори було закладено і освячено  першу цеглину. Сьогодні  вже повним ходом ведуться будівельні роботи, які здійснює бригада будівничих з Надвірнянського району під орудою Василя Білоуса.
Щоденно (в порядку черги) на будівництві храму працює громада села, очолювана парохом Святославом Жаб’юком. Транспортом допомагають Мирон Кубарич та Микола Кусяк, будівельними матеріалами – підприємець Володимир Магаль.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Офіційно»

Напередодні ювілею
10.06.2011 | Переглядів: 2355
Рейтинг

     Напередодні ювілеюМинулого тижня (у Міжнародний день захисту дітей) у Бурштинському енергетичному коледжі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу традиційно відбулось свято Дня коледжу. На цьому дійстві були присутні викладачі, працівники, ветерани праці навчального закладу, студенти, випускники, жителі міста та гості. Цьогорічне свято особливе тому, що восени навчальний заклад святкуватиме 45-річчя з часу заснування. За цей період підготовлено більше десятка тисяч висококваліфікованих спеціалістів енергетичної галузі, фінансистів, економістів. Для цього тут створені всі умови для викладачів, обслуговуючого персоналу, студентів. З року в рік оновлюється навчально-матеріальна база, методичне забезпечення. У зразковому стані підтримуються навчальні та допоміжні корпуси. При підготовці спеціалістів значна увага приділяється формуванню інтелектуальної особистості з високими естетичними та моральними цінностями.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Культура і мистецтво»

Чудотворна Єрусалимська ікона
10.06.2011 | Переглядів: 4611
Рейтинг

     У мене вдома є ікона Божої Матері з маленьким Ісусом на руках. Вірніше, це фотокопія ікони, зроблена у натуральний розмір. Цей образ нам подарували у храмі Святої Тавіфи в Яффо. Її краса і якась надзвичайна сила давно мене спонукали знайти дані про цю ікону. Я «перерила» гори Інтернет-сторінок, і, нарешті, знайшла фото і опис ікони. Виявляється, я була у храмі, де знаходиться оригінал ікони, бачила її там, проте тоді серед розмаїття святих речей і після важкого екскурсійного дня по Єрусалиму я не звернула уваги на цю святиню.
Ікона, копія якої є у мене вдома, – це чудотворна Єрусалимська ікона Божої Матері, її ще називають Гефсиманська. Сьогодні вона знаходиться у храмі Успіння Пресвятої Богородиці в Єрусалимі.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Духовність»

Даруючи кров, рятуєш життя
10.06.2011 | Переглядів: 2044
Рейтинг

     ДонорСеред незліченних сучасних лікарських засобів є один незвичайний. Це – людська кров. Кров – це життя, і доти, поки вона тече судинами, людина живе.
В наш час переливання крові, її компонентів та препаратів як ефективний метод лікування багатьох захворювань отримало широке використання у лікувальній   практиці.
Не дивлячись на те, що в усьому світі ведуться енергійні пошуки штучної крові, донорська кров до цих пір залишається унікальним лікувальним середником.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Офіційно»

Майже 145 млн. грн. сплачено платниками податків до бюджетів усіх рівнів за п’ять місяців 2011 року
10.06.2011 | Переглядів: 1739
Рейтинг

     начальник відділу оподаткуввання юридичних осіб Ігор КудлякПро це повідомив під час проведення прес-конференції  заступник начальника ДПІ в Галицькому районі – начальник відділу оподаткуввання юридичних осіб  Ігор Кудляк. Бюджет додатково одержав 35,1 млн. гривень. Збір до загального фонду Державного бюджету становить 61,9 млн. грн., що майже  в 6, 3 рази більше минулорічного.
За січень-травень 2011 року до Зведеного бюджету України сплачено 144,8 млн. грн., з них до Державного бюджету – 77,5 млн. грн., до місцевих бюджетів – 67,3 млн. гривень.
«Нами у повному обсязі виконано завдання зі збору податку на прибуток, податку на додану вартість, інших податків та обов’язкових платежів», – зазначив Ігор Володимирович.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Офіційно»

Чим би ще зайнятись? Куди б поїхати? Що спробувати? Спробуйте рафтинг!
10.06.2011 | Переглядів: 1866
Рейтинг

     Чим би ще зайнятись?  Куди б поїхати? Що спробувати? Спробуйте рафтинг!ди до 01.01.2002 р.Рафтинг Дністром на катамарані в одному з найбільших в Європі каньйонів – мандрівка до краю фортець, замків і водоспадів, травертинових печер і гротів, реліктових лісів й унікального клімату.
Програми турів на Дністрі оптимально, фізично й пізнавально складені як для тих, у кого мінімум часу для відпочинку (тури вихідного дня), так і для тих, хто на єднання з природою може виділити цілий тиждень.
Сплав на Дністрі – чудова можливість засмагнути, накупатись і поповнити запаси позитивних емоцій.
Досвідчений інструктор подбає про безпеку сплаву, ознайомить із елементами техніки веслування, проведе  цікаві екскурсії до визначних куточків краю.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Офіційно»

Розпочато операцію «Автобус-2011»
10.06.2011 | Переглядів: 1717
Рейтинг

     31 травня працівники Державтоінспекції за участю представників ДСБЕЗ та територіального управління Головавтотрансінспекції розпочали проведення комплексу профілактичних заходів на пасажирському автотранспорті під назвою «Автобус-2011».

     Про це «Галицькому слову» повідомив начальник відділу ДАІ з обслуговування Галицького району майор міліції Олег Чопик.
Метою проведення профілактичних заходів «Автобус-2011» є перш за все попередження аварійності на пасажирському автотранспорті, посилення роботи щодо зміцнення транспортної дисципліни водіїв, а також підвищення технічної готовності автобусів, які залучаються до перевезень людей, особливо під час перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Офіційно»

Місцеві новини Галицького району (коротко)
10.06.2011 | Переглядів: 1620
Рейтинг

      З наради із заступниками щодо основних виробничих проблем та питань щодо забезпечення  життєдіяльності району розпочав минулий робочий тиждень голова районної державної адміністрації  Григорій Івасишин.  
Крім того, керівник району впродовж тижня провів наради з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та з керівниками правоохоронних органів, наради з керівниками робочих груп щодо благоустрою територій, щодо питань ремонту доріг, ремонту дошкільного навчального закладу в селі Дубівці, Народного дому в селі Кукільники та ФАПу у селі Загір’я. Здійснював об’їзд населених пунктів.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Офіційно»

Демодекоз – захворювання, викликане лицьовим кліщем
10.06.2011 | Переглядів: 3184
Рейтинг

     Цілий ряд факторів, таких як порушення екологічного балансу, соціально-економічна нестабільність, привели до порушення імунного фону населення, зниженню захисних сил організму людини. У результаті цього зросла ураженість населення паразитарними захворюваннями, у тому числі демодекозом. Збільшився ступінь його клінічних проявів.
Демодекоз - (грец.: demos = сало, dex = черв’як) це значно поширений, інвазійний дерматозооноз, що має хронічний перебіг, обумовлений патологічним розмноженням кліща роду Demodex, що постійно живе в шкірі, майже у 90% людей. Дехто не підозрює, що є його носієм. Та як тільки імунна система дає збій, кліщ починає інтенсивно розмножуватися. Життєвий цикл розвитку кліщів має перебіг протягом 30-45 днів. Розміри кліща – 0,2-0,3 мл.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Ваше здороав’я»

І ще раз про кліщі
10.06.2011 | Переглядів: 2841
Рейтинг

     Одним із найбільш небезпечних ектопаразитів і переносників інфекційних захворювань людей і тварин є кліщі. Вони переносять біля 40 інфекційних захворювань,в тому числі і таких важких, як енцефаліт, висипний тиф, геморагічні лихоманки.
З багатьох видів кліщів люди найчастіше зустрічаються з тими, що на-падають на домашніх тварин (корів, кіз, собак, котів) і птицю (курей, голубів).
Кліщі відносяться до класу павукоподібних. Цикл їх розвитку досить складний (яйце – личинка – німфа – доросла форма). Запліднена самка відкладає яйця (декілька тисяч) на вологу землю (під траву,листя). З відкладених яєць вилуплюються личинки, які нападають на дрібних тварин (здебільшого гризунів). Смокчуть з них кров протягом 3-7 днів і відпадають на землю, линяють і перетворюються на німфу. Дозріла німфа підстерігає собі другого господаря (великих тварин ) і смокче з нього кров протягом 3-10 днів, потім відпадає на землю, линяє і перетворюється на дорослу форму. Дорослі кліщі нападають на велику рогату худобу та людину і смокчуть з них кров протягом тижня і більше. Тривалість всього циклу розвитку залежить від кліматичних умов і наявності господаря.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Ваше здороав’я»

Прогноз розвитку шкідників і хвороб сільськогосподарських культур та заходи боротьби з ними в червні
10.06.2011 | Переглядів: 3314
Рейтинг

     Озимі зернові
Протягом місяця продовжуватимуть заселяти дорослі особини пшеничного трипса злакової попелиці, шкідливі клопи. За умови теплої, помірно вологої погоди розвиток і розмноження шкідників проходитиме активно, спостерігатиметься швидке збільшення їх чисельності в посівах, пошкодження ними стебел, колосків.
Для захисту озимих зернових від шкідників рекомендовано використовувати Арріво, к.е 0,2 л/га, Карате-Зеон к.е. - 0.15 л/га, Фастак, к.е.-0.1-0.15 л/га. Збільшиться розповсюдження і розвиток хвороб листя і колосу (на пшениці – борошниста роса, септоріоз, бура іржа; на ячмені – гельмінтоспоріоз, борошниста роса, проявиться летюча сажка). За вологої погоди існує загроза ураження колосу пшениці фузаріозом, септоріозом, оливковою пліснявою.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Про господарку»

Особливості оформлення спадкоємцями права власності на земельну ділянку, переданої рішеннями місцевої ради до 01.01.2002 р.
10.06.2011 | Переглядів: 4188
Рейтинг

     Як відомо, передача у власність земельних ділянок до 01.01.2002 року (набрання чинності нового Земельного кодексу України) громадянам відбувалася відповідно до Декрету Кабінету Міністрів України від 26.12.1992 року №15/92 «Про приватизацію земельних ділянок». Відповідно до цього Декрету було встановлено, що право приватної власності громадян на земельні ділянки, передані їм для цілей, передбачених статтею 1 цього Декрету, посвідчувалось відповідною радою народних депутатів, про що робився запис у земельно-кадастрових документах з наступною видачею державного акту на право приватної власності на землю.
Статтею шостою даного Декрету було зупинено дію частини другої ст.17 і ст.23 Земельного кодексу України (в редакції 1992 року), якими передбачалося, що право власності на землю виникає лише з дня видачі та державної реєстрації державного акту на право приватної власності.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Офіційно»

Видання про гаївки галицьких сіл
10.06.2011 | Переглядів: 2230
Рейтинг

     Побачила світ книга «Гаївки галицького Опілля» – фольклорний збірник. Її автором-укладачем є Тетяна Варунків. Вона народилась у місті Бурштині. У 2001 р. закінчила Бурштинську ЗОШ №3 та музичну школу (клас бандури), у 2006 р. – кафедру музичного фольклору Рівненського гуманітарного університету. Працює керівником гуртка “Народна вишивка, звичаї та обряди” у Малій академії народних ремесел м. Галича та художнім керівником у Народному домі с. Дем’янів.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Офіційно»

Свято громад
10.06.2011 | Переглядів: 1656
Рейтинг

     2 травня  в селах Острів та Підшумлянці відбулося урочисте відкриття (після ремонту)фельдшерсько-акушерських пунктів.
Сьогодні основна увага   районної влади і керівництва лікарні звертається на  зміцнення матеріально-технічної бази медичних закладів первинної ланки, покращення якості медичного обслуговування дитячого та дорослого населення, проведення профілактичних заходів з метою раннього виявлення онкологічних захворювань, туберкульозу, серцево-судинної патології, недопущення малюкової смертності.
У фельдшерсько-акушерському пункті села Острів понад двадцять років завідувачем працює  Світлана Боєчко. Понад тридцять років очолює ФАП у Підшумлянцях Ганна Непорадна.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Офіційно»

Управління праці та соціального захисту населення Галицької районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:
10.06.2011 | Переглядів: 3038
Рейтинг

     * головного спеціаліста відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
* спеціаліста 1-ої категорії по призначенню і виплаті пільг відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Основні вимоги до кандидатів: освіта повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (за спеціальністю правознавство, фінанси), вміння працювати на комп’ютері, загальний стаж роботи – 3 роки.
Додаткову інформацію щодо розміру і умов оплати праці та проведення іспиту для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень управління праці та соціального захисту населення надається начальником відділу з питань кадрової роботи, правового та інформаційного забезпечення.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Офіційно»

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності
10.06.2011 | Переглядів: 1566
Рейтинг

     иконання Плану заходів з виконання розпорядження голови облдержадміністрації головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій створено інтернет-виставку продукції підприємств області, яка сприятиме поширенню інформації про конкурентноспроможну продукцію товаровиробників області.
Ви маєте можливість безкоштовної промоції продукції на сайті (www.if.gov.ua). Інформацію слід надсилати на адресу vystavka_if@ukr.net окремим файлом для кожного найменування продукції (товару) відповідно до додатку.
Контактний телефон:
(0342) 55-22-66.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Офіційно»

Тренінгові заняття
10.06.2011 | Переглядів: 3430
Рейтинг

     Працівниками Галицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться виїзди у пришкільні табори навчальних закладів району. На базі Дубівецької та Блюдниківської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися тренінгові заняття з різних тем («Конвенція ООН про права дітей на захисті твоїх прав», «Здоров’я та здоровий спосіб життя», «Профілактика шкідливих звичок в дитячому та молодіжному середовищі»). Важливість вирішення проблеми прав дітей зумовлена тим, що реалізація прав дитини є чи не найголовнішою умовою фізичного та психічного благополуччя дитини, її розвитку.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Офіційно»

Наведемо благоустрій до Зелених свят
10.06.2011 | Переглядів: 1418
Рейтинг

     З метою приведення в належний санітарний стан населених пунктів району, прилеглих територій, парків, скверів, узбіч доріг та підготовки до свята Зіслання Святого Духа і Пресвятої Трійці на виконання окремого доручення заступника голови облдержадміністрації Руслана Гусака головою райдержадміністрації Григорієм Івасишиним та головою районної ради Петром Стрембіцьким проведено нараду із керівниками підприємств, установ та організацій району, структурних підрозділів районної державної адміністрації.
Очільниками району заслухано інформацію керівників робочих груп щодо проведення заходів з благоустрою територій населених пунктів та поза їх межами. Визначено  конкретні завдання для кожного керівника щодо впорядкування територій підприємств, бюджетних установ та організацій, приведення в належний стан кладовищ, пам’ятників та пам’ятних знаків, автобусних зупинок, лісосмуг та берегів річок; провести покіс трав та здійснити впорядкування клумб і квітників.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Офіційно»

Стали свідком неправомірних дій співробітників оперативно-рятувальної служби?
10.06.2011 | Переглядів: 1876
Рейтинг

     Сектор безпеки та запобігання проявам корупції при Управлінні МНС України в Івано-Франківській області створений з метою запобігання проявам корупції в управлінні та його структурних підрозділах на місцях.
Основними завданнями сектору є:
- участь у реалізації державної антикорупційної політики;
- здійснення контролю за дотриманням антикорупційного законодавства;
- участь в інформаційному і науково-дослідному забезпеченні здійснення заходів щодо запобігання та протидії корупції, а також міжнародному співробітництву у зазначеній сфері;

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Офіційно»

Спортивні новини Галицького району
10.06.2011 | Переглядів: 1852
Рейтинг

     Назар Боринець, учень десятого класу Бурштинської гімназії, нещодавно повернувся з чемпіонату Європи з карате у категорії 15-16 років, де став призером, зайнявши друге місце. Змагання проходили у Будапешті, в них взяло участь вісімнадцять країн.
Щоб потрапити на цей чемпіонат, потрібно було попередньо вибороти перше чи друге місце на останньому чемпіонаті України. У національному відборі Назар виборов друге місце, проте, як бачимо, заявив себе у Європі.
– Ці змагання, – говорить Назар, – були високого рівня, була і висока конкуренція, проте це не стало завадою тому, щоб вибороти перемогу, до якої ми всі готувалися. Я переміг, бо мій суперник був трохи слабшим.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №23 (1658) в рубриці «Спорт»


Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net