на сайті  
   
 
Четвер, 16 вересня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Свято медичних працівників
18.06.2011 | Переглядів: 2623
Рейтинг

     Свято медиків в ГаличіЗа багаторічною традицією у третю неділю червня в  Україні відзначають День медичного працівника, свято закріплене Указом Президента України  від 3 червня 1994 року.
Цей день уособлює всенародну вдячність організаторам охорони здоров’я, лікарям, науковим працівникам, медичним сестрам, фельдшерам, молодшому медичному персоналу, всім працівникам галузі за роботу, сповнену любові до людей.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Офіційно»

Кожну ланку державного управління повинні складати високопрофесійні, патріотично налаштовані фахівці
18.06.2011 | Переглядів: 1544
Рейтинг

     Професійне свято - День державної служби, яке відзначається щорічно               23 червня – у день Державної служби Організації Об’єднаних Націй, установлено Указом Президента України 4 квітня 2003 року. Це свято запроваджене враховуючи роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй.
Сучасна державна служба є невід’ємною складовою подальшого розвитку української держави, успішності її європейської та світової інтеграції.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Офіційно»

Вітаємо зі святом людей найгуманнішої професії!
18.06.2011 | Переглядів: 1728
Рейтинг
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Офіційно»

Подяки медичним працівникам
18.06.2011 | Переглядів: 7475
Рейтинг

     16 травня 2011 року мій чоловік потрапив до лікарні із сильною кровотечею (відкрилась виразка шлунку). Бригада невідкладної медичної допомоги забрала його  із автобусної зупинки (спасибі, люди викликали). При поступленні в приймальне відділення він вже був майже без свідомості, дуже багато втратив крові. Лікарі декілька годин боролись за його життя. Операцію проводили у складних умовах. Кровотечу дуже довго не могли зупинити. За час операції він втратив близько двох літрів крові. Операція тривала близько шести годин. Фактично операцію проводили наосліп. Минув тиждень, чоловікові стало краще, лікарі дозволили вставати, але мій чоловік вирішив, що можна ходити… 23 травня знову потрапляє на операційний стіл (він раптово упав). Повторна операція, бо кровотеча не зупинялась. Я не лікар, проте зрозуміла, що ця операція буде ще складнішою. Саме так і було. Операцію проводили вночі, вона тривала 5 годин. Лікарі виконали свій обов’язок з гідністю. Простояти п’ять годин на ногах за операційним столом – це подвиг...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Офіційно»

Вони несуть людям світло
18.06.2011 | Переглядів: 2372
Рейтинг

     Струм, дротиУ 20-30-х роках минулого століття, зважаючи на промисловий переворот, у результаті якого з’явилося кілька середніх за обсягом виробництва промислових підприємств, в міській ратуші Галича постало питання про електрифікацію міста.
За матеріалами Івано-Франківського обласного архіву (Ф.2-Оп.2-Спр. 852, 888), 21 лютого 1928 року на засіданні міської влади було розглянуто три пропозиції:
- побудувати електростанцію в Галичі власним коштом за умови, що місто надасть земельну ділянку і платитиме за освітлення 25 років, після чого станція перейде у власність міста (пропонував П.Розенберг із Станіславова);
...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Офіційно»

Діяльність ТзОВ «Даноша» обстежено комісійно
18.06.2011 | Переглядів: 2130
Рейтинг

     Даноша Галицький районНа виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про комплексне вивчення питання дотримання санітарно-гігієнічних норм ТзОВ «Даноша» на свиновідгодівельному комплексі у селі Тустань та на будівництві другої черги комплексу у селі Лани працювала робоча група, очолювана головним спеціалістом відділу ринків тваринництва з держплемінспекцією та харчової промисловості головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Іваном Чернечею та першим заступником голови районної державної адміністрації Володимиром Бродовичем.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Офіційно»

Галичани стали переможцями обласного етапу конкурсу “Податки очима дітей”
18.06.2011 | Переглядів: 1862
Рейтинг

     Анна Христюк,  уч. 2(6) класу Галицької гімназіїВсеукраїнський конкурс  дитячої творчості „Податки очима дітей” набув  широкої популярності серед дітей  Галицького району. Він дає можливість виявити,  наскільки  діти  розуміють роль, значення та місце податків у житті громадян, суспільства, держави. З 1 вересня 2010 року по 30 березня 2011 року проходив перший (районний) етап конкурсу. Роботи переможців було представлено для участі у другому (обласному) етапі конкурсу.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Офіційно»

Місцеві новини Галицького району
18.06.2011 | Переглядів: 1659
Рейтинг

     Минулий тиждень голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин розпочав з наради із заступниками щодо основних виробничих проблем та питань забезпечення  життєдіяльності району.
Крім того, керівник району впродовж тижня провів наради із керівниками робочих груп щодо благоустрою населених пунктів, питань заготівлі сільськогосподарської продукції та фінансування природоохоронних заходів, виплати відпускних працівникам освіти, з питань ремонту інфекційного відділення Бурштинської міської лікарні та будівництва третьої черги Галицької лікарні.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Офіційно»

Звітують заклади культури
18.06.2011 | Переглядів: 2167
Рейтинг

     Звітують заклади культуриНзабаром 20-та річниця Незалежності нашої держави. Готуються до цього свята і працівники культури. Протягом червня та липня у всіх закладах культури району проходитимуть творчі звіти перед населенням, на якому працівники установ за участю аматорів народної творчості села розповідатимуть про творчі досягнення, здобутки та даруватимуть своє мистецтво присутнім.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Культура і мистецтво»

Це варто побачити!
18.06.2011 | Переглядів: 1971
Рейтинг

     Стежками рідного краюВже вдруге освітяни Галицького району обирають головою галузевої профспілки Ігоря Степановича Петраша. Це не дивно, бо він у районі – людина знана, досвідчений спеціаліст, за плечима якого не один десяток років роботи на керівних посадах, користується великим авторитетом як у районі, так і в області. Поважають його за людяність, вимогливість і до себе, і до тих, хто працює поруч. З ним цікаво спілкуватись, він завжди зрозуміє і допоможе. Постійно йде вногу із життям, вміє вислухати думку, перш ніж зробити якісь висновки та певні кроки.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Офіційно»

Споживач матиме свіжу продукцію від виробника
18.06.2011 | Переглядів: 1826
Рейтинг

     На одному із засідань Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр України Микола Азаров поставив перед очільниками обласних державних адміністрацій до осені поточного року повністю врегулювати питання стабільного і безперебійного забезпечення громадян всіх населених пунктів України продуктами харчування.
Прем’єр-міністр зазначив, що перед новим врожаєм зростає попит на овочеву продукцію. Але ж зростають і ціни, а це боляче б’є по гаманцю наших споживачів. Цю проблему треба вирішувати. Він нагадав, що цінова стабільність і безперебійне забезпечення населення продуктами харчування – це в тому числі відповідальність і керівників місцевих адміністрацій. Тому вони зобов’язані знаходити такі рішення і ресурси, які гарантують вирішення даної проблеми. 

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Офіційно»

Будьмо милосердними!
18.06.2011 | Переглядів: 2428
Рейтинг

     Будьмо милосердними!Бо так не буває на світі.
Щоб були загублені діти.

Напередодні Дня захисту дітей у обласному драмтеатрі ім. І.Франка відбувся благодійний концерт «Діти для дітей». Серед глядачів – учні Івано-Франківських шкіл,    смт. Єзупіль Тисменицького району та села Височанка Галицького району.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Офіційно»

Творімо добро
18.06.2011 | Переглядів: 3499
Рейтинг

     Благодійність – одни із виявів гуманності, що проявляється через чуйність, повагу, любов до ближнього, уміння співпереживати, уміння прощати людські недоліки і вади.
Гуманна людина конче має бути здатною на благодійні вчинки, що є вершинним виявом гуманності, безкорисливим, добровільним, спрямованим на підтримку тих, хто цього потребує. Добрий крок у цій справі зробили бурштинці. Знаючи про те, що на Снятинщині є будинки для сиріт, вони запропонували свою допомогу. Член Бурштинської молодіжної спільноти „Твори добро” Віталій Грицюк каже:

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Офіційно»

Стрілецька могила на Лисій Горі
18.06.2011 | Переглядів: 2999
Рейтинг

     На Лисій ГоріКоли ви вмирали, вам дзвони не грали,
Ніхто не заплакав за вами.
Лиш в чистому полі ревіли гармати
І зорі вмивались сльозами»…

Ці слова відомої стрілецької пісні по-особливому пройняли серця мешканців Вікторова та Сільця, які зібралися біля стрілецької могили на Лисій Горі у поминальні дні Зелених свят.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Культура і мистецтво»

До 10-річчя візиту в Україну Папи Івана Павла ІІ
18.06.2011 | Переглядів: 2406
Рейтинг

     До 10-річчя візиту в Україну Папи Івана Павла ІІВ Україні, зокрема Києві та Львові цими днями проходять головні святкування з нагоди ювілею візиту Папи Римського Івана Павла ІІ, який відбувся 10 років тому.
Візит Івана-Павла ІІ до України влітку 2001-го року супроводжувався низкою протестів маргінальних православних груп, лунала й непряма критика з Москви. Втім, усупереч усім перепонам, візит, який вже тоді називали «історичним», все ж відбувся. Іван-Павло ІІ відправив дві божественні меси у Києві та Львові.
За словами Блаженнішого Святослава (Шевчука), після візиту Папи Івана Павла II ставлення до нього цілком змінилося, бо дуже багато людей в Україні по-новому відкрили для себе Церкву. «Не йдеться про конфесійне значенне цього відкриття – католицька, латинська чи греко-католицька, а про роль і місце духовного життя не тільки в житті громадянина, а й суспільства як такого», − наголосив Глава Церкви.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Офіційно»

“За славу ту, що в пісню перейшла”
18.06.2011 | Переглядів: 2279
Рейтинг

     За славу ту,  що в пісню перейшлаВже стало традицією у с. Пукасівці Зелені свята святкувати торжественним походом із церковною процесією селом, окропленням свяченою водою пам’ятних місць і поля.
Тож саме 12 червня в центрі с. Пукасівці біля могили «Борцям за волю України» відбулася поминальна панахида і літературно-музична композиція «За славу ту, що в пісню перейшла».
На святі були присутні жителі села, гості, парох сіл Пукасівці, Ганнівці та Курів о.Володимир Нелюк, а також фольклорний колектив «Лімничаночка».

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Культура і мистецтво»

Триває відновлення митрополичо-єпископського центру у Крилосі
18.06.2011 | Переглядів: 1781
Рейтинг

     Триває відновлення  митрополичо-єпископського  центру у КрилосіВпродовж останніх двох місців на терені Крилоса, поруч румовищ Успенського собору та діючої Успенської церкви ХVI століття, тривають роботи з відновлення оборонного замку єпископа Гедеона Балабана. В попередніх роках відновлено західну стіну оборонного замку (з двома вежами та в’їздною брамою). Роботи здійснюються Національним заповідником «Давній Галич». На даний час триває праця щодо відновлення північної оборонної стіни. Здійснено розчищення терену, ведуться земляні роботи. Під час робіт знайдено залишки давньої кладки стіни ХVI ст. З завершенням робіт, наші краяни зможуть побачити повноцінно відновлені об’єкти культурної спадщини нашого народу. Генеральна дирекція Національного заповідника «Давній Галич» впродовж останніх 17 років здійснює системну і цілеспрямовану роботу щодо збереження, відновлення та популяризації місць пов’язаних з столицею галицьких князів, а згодом митрополичого і єпископського осідку.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Наша історія»

Перекриємо дорогу холері
18.06.2011 | Переглядів: 1899
Рейтинг

     Останнім часом все частіше з’являються повідомлення про розповсюдження холери.
ХОЛЕРА – гостра кишкова інфекція з групи особливо-небезпечних, або карантинних, яка проявляється проносом, блювотою, зневодненням організму. Хворіють тільки люди.
Збудниками холери є холерні вібріони:
- класичний Ель-ТОР і Бенгал (0-139), які мають вигляд вигнутої палички, як кома, рухливі.
Збудник стійкий у вологому середовищі, добре переносить низькі температури і замерзання , проте дуже чутливий до висушування, нагрівання (при кип’ятінні гине миттєво). В ґрунті вібріони можуть виживати до 10 днів, на поверхні масла – 30 днів, в сирому молоці – 6 днів, на поверхні овочів – 8 днів, яблуках – 7 днів, ягід – 3-5 днів, у воді може навіть розмножуватися.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Ваше здороав’я»

Вплив соматичних захворювань на психіку людини
18.06.2011 | Переглядів: 9064
Рейтинг

     Людський організм функціонує як складна цілісна система, що включає окремі органи, частини тіла та психічну сферу.
Психічна та морфологічна складові людського тіла є взаємозв’язані та взаємозалежні як в здоровому організмі, так і при хворобах.
Будь-яка хвороба, навіть якщо вона не супроводжується патопсихологічними змінами в головному мозку, обов’язково змінює психіку хворого. Такі зміни мають складний характер і включають індивідуальну реакцію як на хворобу, так і реакцію суспільства на хвору людину, особливо при важких чи небезпечних хворобах.
Порушення, які відбуваються в результаті розвитку соматичної хвороби, супроводжуюся змінами нервової інервації, віскеро – церебральної рівноваги, що складає фізіологічний механізм відхилень в психічній діяльності.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Ваше здороав’я»

Будьте обережні на воді!
18.06.2011 | Переглядів: 2137
Рейтинг

     МНСНагадуємо декілька нескладних для виконання правил поведінки на водоймах. Купаючись, не варто запливати за огороджувальні буї, залізати на технічні, попереджувальні знаки та інші предмети. Аби уникнути травматизму, не підпливайте до веслових човнів, а також не стрибайте у воду із плавзасобів, не пристосованих для цього споруд та в місцях, де невідомі глибина та стан дна водойми. Небезпечно організовувати ігри на воді, пов’язані із пірнанням, захватом тих, хто купається.
Практика засвідчує: найчастіше до трагедій призводить елементарна недбалість, нехтування безпекою та вживання спиртних напоїв під час купання та риболовлі, а також купання у невстановлених місцях, на необладнаних пляжах.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Офіційно»

Злочинну групу вимагачів затримала СБУ на Прикарпатті
18.06.2011 | Переглядів: 1484
Рейтинг

     6 червня співробітники СБУ затримали членів організованого злочинного угрупування, які вчиняли вимагання, грабежі та розбійні напади на жителів Калуського та Долинського районів Івано-Франківської області. Зловмисників затримали співробітники СБУ при одержанні ними значної суми у доларах США, які вони вимагали у калуського підприємця.
Для стягування з громадян грошей 39-річний раніше судимий мешканець Калуша А., 45-річний раніше судимий мешканець Калуша Г. та 42-річний раніше тричі судимий за розбої та грабежі уродженець Донецької області Я. щоразу вигадували надумані підстави. Цього разу один із членів групи пригадав, що у 80-х роках віддав віруючим батькам свого знайомого, нині – успішного підприємця, непотрібну йому релігійну книгу.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Офіційно»

До уваги перевізників
18.06.2011 | Переглядів: 1536
Рейтинг

     На виконання протокольного доручення розширеної наради під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації В.Плавюка щодо питання формування тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування та засідання комісії з питання формування маршрутної мережі області управлінням економіки райдержадміністрації опрацьовується питання залучення перевізників до обслуговування регулярних приміських маршрутів району.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Офіційно»

Спортивні новини Галицького району
18.06.2011 | Переглядів: 1941
Рейтинг

     10-11 червня 2011 року у м. Галичі в спортивному комплексі «Колос» відбулись VІ літні юнацькі спортивні ігри області з пляжного волейболу серед дівчат 1994 р.н. та молодших.
У змаганнях взяли участь команди м. Івано-Франківська, Рогатинського, Коломийського, Косівського, Богородчанського, Тлумацького, Рожнятівського, Надвірнянського та Галицького районів (всього 18 учасників).
За результатами змагань в загальнокомандному заліку перемогу здобула команда Галицького району, друге місце – команда м. Івано-Франківська, та третє місце посіла команда Рожнятівського району.
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами головного управління у справах сім`ї, молоді та спорту облдержадміністрації, відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.

     ...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1659) в рубриці «Спорт»


Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net