на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Бути лікарем – почесно і відповідально
22.06.2012 | Переглядів: 1742
Рейтинг

     14 травня 2012 року в районному Народному домі м.Галича  відбулося святкування Дня медичного працівника.  Урочистості розпочалися  з покладання квітів до пам’ятних дощок видатним галицьким лікарям  Мирославу Шекеті та Володимиру Чемеринському.  Заступник головного лікаря Галицької ЦРЛ у своєму виступі розповів про здобутки медичної галузі району, зазначивши, що згідно рейтингу головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації, галичани займають третє місце.
«Бути лікарем почесно і відповідально, адже саме їх наполеглива, самовіддана та чесна праця є запорукою якісної і доступної медичної допомоги кожному.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1711) в рубриці «Офіційно»

Діяльність влади впродовж тижня
22.06.2012 | Переглядів: 2303
Рейтинг

     7 червня 2012 року в райдержадміністрації відбулася зустріч керівників району з представниками Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад (ВАССР). Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Бродович ознайомив гостей з інфраструктурою та соціально-економічним потенціалом району, при цьому зазначивши, що для ефективної роботи органів місцевого самоврядування необхідно здійснити зміни в державній регіональній політиці, зокрема, провести найближчим часом адміністративно-територіальну реформу.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1711) в рубриці «Офіційно»

Руйнується правий берег Бистриці Надвірнянської. Люди можуть опинитися у воді
22.06.2012 | Переглядів: 1493
Рейтинг

     Всі добре пам’ятають повінь 2008 року і добре знають, яких збитків завдала вода мешканцям Чернієва, а зокрема тим, що мають дачні помешкання вздовж берегів Бистриці Надвірнянської. Щоб убирегти себе від стихії надалі, люди самотужки укріплювали дамбу і тривалий час продовжували це робити... Возили каміння, садили верби...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1711) в рубриці «Офіційно»

Виступ голови районної ради П.Стрембіцького на спільному засіданні позачергових сесій Галицької районної, міських, селищної та сільських рад району 12 червня 2012 року
22.06.2012 | Переглядів: 1660
Рейтинг

     Мова дається одвіку й довіку, це – спадкоємність не лише в межах роду, а й цілого народу. Українська мова – це святі скрижалі нашої нації, тому її слід берегти, пишатися нею, завжди пам’ятаючи про її значення, про її рятівну, цілющу, відроджуючу силу.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1711) в рубриці «Офіційно»

Не треба шматувати Україну...
22.06.2012 | Переглядів: 1431
Рейтинг

     Інтерв’ю з головою Галицької районної державної адміністрації Григорієм Івасишиним з приводу прийняття Верховною Радою в першому читанні законопроекту «Про засади державної мовної політики».

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1711) в рубриці «Офіційно»

Інформація про формування Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2012 році
22.06.2012 | Переглядів: 1425
Рейтинг

     Відповідно до Указу Президента України від 5 квітня 2012 року № 246/2012 «Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» добір кандидатів здійснюється на конкурсній основі. До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які на день подання документів не досягли сорока років, відповідають установленим законом вимогам для вступу на державну службу, а також вільно володіють державною мовою та однією з мов Європейського Союзу; мають:

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1711) в рубриці «Офіційно»

РІШЕННЯ
22.06.2012 | Переглядів: 1960
Рейтинг

     РІШЕННЯ третього пленарного засідання шостої сесії Галицької міської ради шостого скликання від 31 травня 2012 року № 83
    Про затвердження Положення про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Галича та Положення про порядок пайової участі замовників будівництва у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Галича...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1711) в рубриці «Офіційно»

Галицькі освітяни знайомилися з ПАТ «Івано-Франківськцемент»
22.06.2012 | Переглядів: 2885
Рейтинг

     Проїжджаючи у вечірній час дорогою від Галича до Івано-Франківська (чи навпаки), кожен може здалеку побачити високий об’єкт, яскраво освітлений прожекторами. Відразу стає зрозуміло, що виробничий процес тут не припиняється ані вдень, ані вночі. Продукція, яку тут виробляють, є основним компонентом будівельної галузі. Без неї сьогодні не обходиться жодне приватне господарство. Цемент – ось головний і стратегічний продукт, який випускає Публічне акціонерне товариство «Івано-Франківськцемент».
Це підприємство не припиняло свою діяльність навіть у найважчі часи, коли більшість виробництв просто переставали існувати. Сьогодні не часто можна побачити промисловий об’єкт, який виблискує вогнями подібно до європейського мегаполісу. «Івано-Франківськцемент» - одне з тих небагатьох, яке може собі це дозволити. Мало того, територія підприємства, його виробничі цехи вражають чистотою і порядком, а на прилеглих площах завершується облаштування автостоянок, пішохідних доріжок, акуратних газонів. Побачити все це, побувати в цехах, де виробляють цемент, покрівельні матеріали, бруківку та ще багато іншої продукції для будівельної індустрії нещодавно мали можливість керівники освітніх установ нашого району. А екскурсію для них провів почесний голова правління ПАТ «Івано-Франківськцемент», заслужений працівник промисловості України, депутат Верховної Ради України Микола Круць.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1711) в рубриці «Офіційно»

Через терни до професійного свята
22.06.2012 | Переглядів: 1699
Рейтинг

     Так повелося ще із радянських часів (і міняти цих традицій ніхто не бажає), чи не кожної неділі ми відзначаємо те чи інше професійне свято. Не виняток і медичні працівники. Червень – їх місяць. Та якщо аналізувати діяльність медичних установ району загалом і підсумувати, з чим прийшли до свята, претензій до роботи «дохторів» буде чимало. Та все ж таки медичний персонал, попри всілякі негаразди, докладає чимало зусиль щодо покращення обслуговування хворих. Про це засвідчує й увага до галузі районної влади. І перш за все, до медичних установ первинної ланки, тобто медпунктів та амбулаторій, до  покращення матеріально-технічної бази медзакладів і їх фінансово-господарської діяльності… Саме на цих питаннях загострив увагу у розмові з головним лікарем району Матейком Мироном Федоровичем наш кореспондент.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1711) в рубриці «Офіційно»

Даруючи кров, рятуєш життя
22.06.2012 | Переглядів: 1404
Рейтинг

     Серед численних сучасних лікарських засобів є один незвичайний. Це людська кров. Кров – це життя, і доти, поки вона тече по судинах, людина живе.
В наш час переливання крові , її компонентів та препаратів як ефективний метод лікування багатьох захворювань отримало широке використання у лікувальній   практиці.
Не дивлячись на те, що в усьому світі ведуться енергійні пошуки штучної крові, донорська кров до сих пір залишається унікальним лікувальним середником.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1711) в рубриці «Офіційно»

Рівень медичного обслуговування жителів Прикарпаття
22.06.2012 | Переглядів: 1193
Рейтинг

     Щорічно, у третю неділю червня, в Україні вітають людей складної, благородної і шанованої професії – медичних працівників, покликанням яких  є повертати радість життя.
Головне управління статистики інформує, що з метою дослідження питань, пов’язаних із доступністю для населення послуг охорони здоров’я та лікарських препаратів, органами державної статистики проведено опитування серед домогосподарств області, які брали участь у вибірковому обстеженні умов їх життя.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1711) в рубриці «Офіційно»

Культурно-масові заходи в Галицькій ВК - 128
22.06.2012 | Переглядів: 1969
Рейтинг

     31 травня 2012 року в Галицькій виправній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Івано-Франківській області (№128) з метою виявлення кращих шахістів і шашкістів серед засуджених, задля збереження розумових здібностей, ментальності та інтелекту засуджених, більш глибокого педагогічного впливу та індивідуального підходу до процесу виправлення осіб, що відбувають покарання, відповідно до Положення про проведення VIII очно-заочної Олімпіади з шахів і шашок 2012 року серед засуджених в установах Державної пенітенціарної служби України проведено II-ий етап Олімпіади з гри в шахи та шашки по відділеннях соціально-психологічної служби установи. В турнірі взяли участь по 20 засуджених з гри в шахи та шашки. По 10 кращих гравців в кожному виді стали учасниками III-го етапу.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1711) в рубриці «Офіційно»

ТУРНІР з волейболу у Снятині
22.06.2012 | Переглядів: 1451
Рейтинг

     Дівчата-волейболістки Галицької ДЮСШ взяли участь у ІV традиційному міжобласному турнірі з волейболу, присвяченому Міжнародному дню захисту дітей, який відбувся у м. Снятині 2-3 червня 2012 року.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1711) в рубриці «Офіційно»

“Мій край, моя родина!”
22.06.2012 | Переглядів: 1729
Рейтинг

     Саме під такою назвою 10 червня в с. Водники відбувся обмінний концерт художньої самодіяльності під керівництвом завідуючої клубом с. Тумир О. І. Сегедин та за підтримки сільського голови В. М. Саранчука, депутата районної ради В. В. Магаля, вчителів Т. І. Андрійців та П.М.Куцій. Аматорський колектив «Тумирчанка» піснями та гуморесками зачаруваа глядачів, подарував їм приємні хвилини радості та відпочинку.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1711) в рубриці «Офіційно»


Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net