на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Відкриваємо світ – відкриваємо себе
14.06.2013 | Переглядів: 1102
Рейтинг

     В картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» відбулася традиційна зустріч з обдарованою молоддю. Її організував відділ освіти районної державної адміністрації на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України» та у Рік дитячої творчості, проголошений Президентом України.
На святі талантів відзначено переможців обласних, Всеукраїнських предметних олімпіад, конкурсів та фестивалів.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1763) в рубриці «Офіційно»

Тиждень в Україні з іронією і без...
14.06.2013 | Переглядів: 830
Рейтинг

     Дивний ми народ, українці. Сотні моральних хвороб паралізували наші душі, невпевненість і страх скували навіть фізично. Хто ми? Патріоти-сліпці пафосно відповідатимуть: «Сини своєї землі!». Аж ніяк. Не діти, а всього лише орендарі, яким вкотре підсунули контракт на невигідних умовах. Ми винаймаємо свою землю у примхливого і дуже нахабного власника, який де-факто маніпулює найціннішим, що у нас є, − мовою, традиціями, правом на самовизначення та й саме існування. Живемо, як живеться. Отримуємо «подачки» − і від того раді. А хіба Ісус не казав задовольнятися малим, не прагнути забагато? Говорив. Але категорії «по праву своє» ці слова аж ніяк не стосувалися.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1763) в рубриці «Офіційно»

До 1 липня усі користувачі касової техніки повинні перейти на електронну звітність
14.06.2013 | Переглядів: 1133
Рейтинг

     Про це повідомила під час зустрічі з представниками галицького бізнесу начальник ДПІ у Галицькому районі Олександра Верещак
Основною метою запровадження електронної стрічки до РРО є створення комфортних умов для суб’єктів господарювання в частині забезпечення подання звітності про використання РРО в електронному вигляді, зменшення витрат на утримання касової техніки за рахунок економії на друкуванні паперової контрольної стрічки, а також значне скорочення  кількості перевірок платників податків.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1763) в рубриці «Офіційно»

Конференція
14.06.2013 | Переглядів: 843
Рейтинг

     6 червня в Галицькій районній організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ відбулася звітно-виборна конференція. Звітував про роботу організації за 2009-2013 рік діючий голова Галицької районної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ В.Ф.Бродович.
Заслухавши і обговоривши доповідь голови Галицької районної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, вказавши на досягнення і недоліки, делегати одноголосно підтримали кандидатуру В.Ф.Бродовича на голову районної організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ. Очолювати районну організацію ПАРТІЇ РЕГІОНІВ знову довірено Бродовичу Володимиру Франковичу.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1763) в рубриці «Офіційно»

Ефективніше використовувати земельні паї
14.06.2013 | Переглядів: 1513
Рейтинг

     Майже дві тисячі ділянок за межами населених пунктів району не успадковані і створюють такий собі «нічийний фонд» землі, використання й передача в оренду яких неможлива з дотриманням вимог чинного законодавства. Спадкоємці не оформляють право власності з  різних причин, в тому числі через складний та довготривалий процес переоформлення прав на землю: хтось із них прийняв спадщину і почав її оформляти, але зупинився на етапі реєстрації, а хтось не зробив навіть цього. На окремі ділянки орендарі та місцеві ради взагалі не можуть знайти спадкоємців.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1763) в рубриці «Офіційно»

ПРИЙШЛО ЛІТО
14.06.2013 | Переглядів: 1069
Рейтинг

     Пришкільний табір відпочинку дітей «Горицвіт» з денним перебуванням та харчуванням  у Задністрянській ЗОШ, як і в багатьох інших школах, має на меті забезпечити змістовне дозвілля та повноцінний відпочинок дітей на певний період. Табір розпочав свою роботу 27 травня.
Тут оздоровлюється 70 учнів із Задністрянської школи та 30 із Німшинської.
Щоби  дні табірної зміни не перетворились на змарнований час, вихователі не відхиляють жодної цікавої та корисної пропозиції стосовно організації дозвілля вихованців. На кожен день складено план.  Коли я завітала у табір, якраз був час дозвілля. Одні вихованці вправлялися в техніці орігамі, інші займалися спортом – грали у волейбол, шашки, доміно.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1763) в рубриці «Офіційно»

“Усе на світі від любові»
14.06.2013 | Переглядів: 1433
Рейтинг

     В Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» відбулася зустріч з поетом Володимиром Наконечним.
Завідуючий науково-освітнього відділу Національного заповідника «Давній Галич» Богдан Струк представив поета як неординарну особистість.
За фахом Володимир Григорович – лікар-хірург, працює завідувачем хірургічного відділення Бурштинської міської лікарні. Про себе розповів, що народився у Воркуті в сім’ї політв’язнів. Батьки повернулися в рідну Україну і поселилися  у мальовничому селищі Делятин. Тут, у Карпатах, минуло дитинство Володимира Наконечного. Перші вірші почав писати ще у  школі, але вони не збереглися.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1763) в рубриці «Офіційно»

«Мистецтво Галицького краю»
14.06.2013 | Переглядів: 958
Рейтинг

     З метою узагальнення мистецьких надбань, виявлення творчих талантів, видатних людей Галицького краю в районі проводиться акція «Мистецтво Галицького краю».
В рамках акції основну увагу приділяємо роботі закладів культури на селі, бо село є головним примножувачем культурних надбань, фольклорної спадщини, народних ремесел тощо.
До проведення акції ми залучили голів місцевих рад, працівників культури, фотографів. При проведенні акції виявили багато цікавих творчих особистостей.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1763) в рубриці «Офіційно»

Садок Баронч – чернець, захоплений історією
14.06.2013 | Переглядів: 1666
Рейтинг

     Шляхетний рід Барончів, який у Галичині дуже добре знали, походив із вірмен.  Із цього роду вийшло кілька відомих постатей, які особливо проявили себе на духовній ниві. До слави роду також  прислужився Садок Баронч – письменник, публіцист, історик.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1763) в рубриці «Офіційно»

Наблизити медичну допомогу до людей
14.06.2013 | Переглядів: 958
Рейтинг

     У сфері охорони здоров’я Галицького району працює понад тисячу працівників, які відзначають своє професійне свято.
Матеріально-технічна база є непоганою. Під постійним контролем адміністрації ЦРЛ є завершення будівництва Галицької ЦРЛ, здача якої запланована на 2013 рік. Закладено кошти (близько 4 млн грн) для придбання нового обладнання та санітарного транспорту.
Проведена робота по зміцненню матеріально-технічної бази:
- заміна вікон у Комарівській амбулаторії ЗПСМ, водовідведення та сантехнічне обладнання;

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1763) в рубриці «Офіційно»

Урочистості до професійного свята
14.06.2013 | Переглядів: 967
Рейтинг

     Відбулися заходи з нагоди відзначення в районі Дня медичного працівника. В церкві Різдва Христового м.Галича священик УГКЦ Володимир Кузюк відслужили Службу Божу, святкування продовжилося в Народному домі.  
Головний лікар Галицької ЦРЛ Мирон Матейко привітав колег з професійним святом. Згідно рейтингу департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, протягом 4-ох останніх років район займає третє рейтингове місце серед лікарсько-профілактичних закладів області.
Керівник району Григорій Івасишин подякував працівникам медичної галузі за відданість обраній професії та зазначив: «Стратегічна мета розвитку українського суспільства – досягнення нової якості життя громадян, а центром уваги має бути людина і, зокрема, надання їй якісних медичних послуг шляхом  модернізації медичної галузі.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1763) в рубриці «Офіційно»

Порядність і вправність
14.06.2013 | Переглядів: 973
Рейтинг

     Невід’ємну частину медицини району становить стоматологічна служба
Філософія нашої спеціальності дозволяє населенню правильно сприймати, оцінювати і відноситися до особи і роботи стоматолога та до стоматологічних захворювань.
Стоматологічна допомога належить до найдавніших лікарських професій. З історії Скіфії, Стародавнього Єгипту, Індії, Греції, Риму, Київської Русі відомо, що вже тоді в лікарюванні виокремилася ця фахова гілка.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1763) в рубриці «Офіційно»

Рівень доступності для населення Прикарпаття послуг охорони здоров’я
14.06.2013 | Переглядів: 888
Рейтинг

     Традиційно у третю неділю червня в Україні вітають представників найбільш гуманної професії – медичних працівників, які завжди залишаються на сторожі людського життя.
Наприкінці 2012 року Головним управлінням статистики проведено опитування членів 309 домогосподарств області, які беруть участь у вибірковому обстеженні умов їх життя, з метою дослідження питань, пов’язаних із доступністю для населення послуг охорони здоров’я та лікарських препаратів. Його результати розповсюджено на всі домогосподарства Івано-Франківщини.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1763) в рубриці «Офіційно»

Обережно змії
14.06.2013 | Переглядів: 1029
Рейтинг

     Небезпека найчастіше підстерігає нас у сільській місцевості, на відпочинку у лісі, на річці, в туристичних походах,на дачних ділянках. Змії самі не нападають на людину, а кусають лише у випадках самозахисту, коли людина випадково наступає на них, хапає рукою разом з травою,переслідує їх.
Укуси змії надзвичайно небезпечні для життя людини, тому необхідно вміти швидко і правильно надати лікарську допомогу. Дуже важливо покласти потерпілого в горизонтальне положення, знерухомити пошкоджену кінцівку, яку треба зафіксувати шинами або підручними матеріалами (ногу прив’язати до другої ноги, руку підв’язати), протерти місце укусу чистою вологою серветкою, щоб зняти отруту зі шкіри.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1763) в рубриці «Офіційно»

«Номерний знак»
14.06.2013 | Переглядів: 968
Рейтинг

     Останнім часом масового характеру набули випадки експлуатації транспортних засобів без номерних знаків, або з ними, що не належать цьому засобу, чи не відповідають вимогам стандартів.
Трапляється, що номерні знаки, закріплені на невстановленому правилами місці, закриті іншими предметами чи забрудненими. Це дає можливість окремим громадянам уникати відповідальності за порушення правил та негативно впливає на безпеку дорожнього руху.
Виявленню транспортних засобів, на яких використовуються номерні знаки з порушеннями, сприятимуть цільові заходи під назвою номерний знак.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1763) в рубриці «Офіційно»

Визначилися лідери спартакіади
14.06.2013 | Переглядів: 762
Рейтинг

     Проведено районну спартакіаду серед працівників установ та організацій. У фінальних турах з міні-футболу, волейболу, швидких шахів, шашок, настільного тенісу, дартсу брали участь команди районної державної адміністрації, пожежно-рятувальної частини, відділу освіти РДА, Галицької ЦРЛ, відділу внутрішніх справ, управління газового господарства, районних електричних мереж, Галицького національного природного парку.
Після напруженої боротьби місця в загальнокомандному заліку розподілилися таким чином:

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1763) в рубриці «Офіційно»

Гриби можуть бути небезпечними!
14.06.2013 | Переглядів: 1136
Рейтинг

     Цьогорічна дощова погода виявилась надзвичайно сприятливою для грибів і грибників. Лиш тільки перестає дощити, зблисне сонечко-і вже зранку найзавзятіші грибники вибираються на “тихе полювання”.
В нашому краї, котрий здавна славиться їстівними грибами (білими, підосиновиками, підберезовиками, маслюками, сироїжками тощо) більшість населення добре обізнанна з грибами, з правилами їхнього збору, приготуванням. Але, на жаль, чи не щороку стаються прикрі випадки, коли споживання грибів призводить до серйозних отруєнь з госпіталізацією, а часом і з смертельними випадками.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1763) в рубриці «Офіційно»

Що таке державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і для чого вона потрібна
14.06.2013 | Переглядів: 1221
Рейтинг

     Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (далі – державна реєстрація прав) – офіційне визнання і підтвердження державою фактів виникнення переходу або припинення прав на нерухоме майно, обтяження таких прав шляхом внесення відповідного запису до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (далі – Державний реєстр прав).
Стаття 2 Закону України « ІІро державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1763) в рубриці «Офіційно»

АМБРОЗІЯ ПОЛИНОЛИСТА – НЕБЕЗПЕЧНИЙ КАРАНТИННИЙ БУР’ЯН
14.06.2013 | Переглядів: 1938
Рейтинг

     Амброзія полинолиста – один із небезпечних карантинних бур’янів. Це однорічна, дводольна рослина родини складноцвітих. Через свою виняткову шкідливість та негативний вплив на здоров’я людей амброзія посідає одне з перших місць серед злісних бур’янів.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1763) в рубриці «Офіційно»

«Олімпійський день 2013» у «Соколі»
14.06.2013 | Переглядів: 818
Рейтинг

     На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України», районної комплексної програми «Галицька молодь» на 2010-2015 роки», з метою підтримки обдарованої молоді, пропаганди здорового способу життя та залучення молоді до активних занять фізичною культурою та спортом 11 серпня 2013 року у ДЛОК «Сокіл» відбулася спартакіада, присвячена Олімпійському дню, в якій взяли участь понад 300 дітей.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №24 (1763) в рубриці «Офіційно»


Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net