на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


«Славні» діяння «визволителів»
01.07.2011 | Переглядів: 2292
Рейтинг

«Славні» діяння «визволителів»У двох сотнях метрів від гостинця, що веде до села Пшеничники Тисменицького району, стоїть металевий хрест, перев’язаний вишитим рушником. Це Урочище Підгородище. Раніше тут були багна. Тепер невжитки, на яких місцеві жителі створили стихійне звалище сміття, а неподалік – людські городи.
14 вересня 2010 року саме у цьому урочищі розкопками було зафіксовано масове поховання закатованих жертв. Як припускають дослідники, потайне захоронення, а про це свідчить спосіб поховання (людські рештки скидані в купу, або ж розкидані хаотично, дорослі і дитячі, купа черепів окремо від скелетів…) походить з часів приходу «перших совітів» 1939—1941 рр. в Західну Україну. Велика кількість дорослих останків разом із десятками дитячих черепів, у тому числі немовлят, свідчить про ще один кривавий злочин комуністичного режиму.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Наша історія»

Запізніле прозріння...
01.07.2011 | Переглядів: 1877
Рейтинг

     Запізніле прозріння...Стояла тиша. Пахло ліками. Ірина Вікторівна розплющила очі і повільно обвела поглядом приміщення, в якому знаходилася. Скромна невелика кімната із стінами зеленого кольору. Ліжко, тумбочка, стілець та стояк для крапельниці – це все, що містилось у ній.
Хотіла було запитати: «Де я?». «Що зі мною?», але піднімаючись, відчула сильний біль, тому знову знесилена опустила голову на подушку.
– Вам не можна вставати, – почула голос своєї помічниці. Тільки тепер вона звернула увагу на Олену, худорляву, русяву, синьооку дівчину, що працювала у неї на фірмі секретарем. Дівчина перелякано дивилася на свою начальницю.
– Що трапилося? Чому я тут?...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Актуально»

Дорога – довжиною в життя
01.07.2011 | Переглядів: 2039
Рейтинг

     Іван АмброзійовичКотяться і котяться роки, як змащені колеса, і не зупинити нічим, не загальмувати. Та й чи треба? У житті, здається, досягнув всього. Часто доводилося вирішувати і людські долі.
А почав свою дорогу в життя із покутських Серафинців, з хліборобської праці. Його манила земля. Мабуть, тому й обрав професію агронома.
У 1957 році був направлений на роботу у Більшівцівську МТС, а пізніше, у 1961 році, – на посаду агронома у колгосп імені І.Франка в с.Яблунів.
Чи знає людина скільки сходинок їй треба здолати, щоб дістатися заповітної вершини, сягнути сокровенної мрії і сказати: “Я дійшов, я зміг!”.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Офіційно»

«Золотий тік»
01.07.2011 | Переглядів: 3133
Рейтинг

     Золотий тік у ГаличіВперше у місті Галичі позивні молодіжного фестивалю сучасної естрадної пісні «Золотий тік» прозвучали у 1991 році на честь проголошення незалежності України. Це був перший український пісенний форум, який одразу привернув до себе увагу шанувальників естрадного мистецтва. Свого часу його переможцями були Тіна Кароль, Міка Ньютон, Віктор Грибик, Оксана Романюк, цілий ряд виконавців, які, завдячуючи нашому фестивалю, зійшли на пісенний Олімп, і сьогодні продовжують працювати на українській естраді.
І цьогоріч, 25-26 червня, в рамках заходів з підготовки та відзначення 15-ї річниці прийняття Конституції України, 20-ї  річниці незалежності нашої держави та Міжнародного дня молоді у місті Галичі відбувся 18-й фестиваль «Золотий тік», відбірковий тур якого вже традиційно проходив у місті Бурштині.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Культура і мистецтво»

Леся Безніско: вибух творчості
01.07.2011 | Переглядів: 2188
Рейтинг

     Леся Безніско24 червня у Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» відкрилася виставка робіт львівської художниці Лесі Безніско, дружини Заслуженого художника України, лауреата Національної премії ім. Т.Г.Шевченка Євгена Безніска, твори якого в березні цього року також експонувались у Галичі.
На виставці представлено кілька десятків полотен (пейзажів, натюрмортів, квіткових композицій) Лесі Безніско, створених в останні роки. Як зазначила сама художниця, до зустрічі з чоловіком ні живописом, ні іншими мистецькими напрямками в образотворчому мистецтві не займалась. Не має вона й мистецької освіти, хоч теперішня робота пов’язана з мистецтвом – працює наглядачем-екскурсоводом у майстерні-музеї скульптора Теодозії Бриж, філії Львівської національної галереї мистецтв. Саме Євген Безніско підтримав бажання дружини малювати, відкрив їй ази малярства.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Культура і мистецтво»

Нагороджено голів молодіжок
01.07.2011 | Переглядів: 1618
Рейтинг

     Голови молодіжних рад Галицького району24 червня делегація району взяла участь в урочистому засіданні координаційної ради з питань молодіжної політики при обласній державній адміністрації. Грамотою голів обласної державної адміністрації та обласної ради нагороджено Степана Грибіша, голову Кінашівської молодіжної ради, грамотою головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації – Василя Городинського, голову Тумирської молодіжної ради.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Офіційно»

Олімпійський день бігу у Галичі
01.07.2011 | Переглядів: 1875
Рейтинг

     Олімпійський день бігу у Галичі24 червня було гамірно на спортивному комплексі «Колос» у місті Галичі від дітвори, яка зібралася, щоб взяти участь в Олімпійському дні бігу.
Вихованців дитячих дошкільних закладів від п’яти років і вже відомих у районі та області юних спортсменів – вихованців дитячої юнацької спортивної школи (віком до 17 років), привітали заступник голови районної державної адміністрації Ірина Чернега та начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації Олександр Чабак, голова районної організації ВФСТ «Колос» Іван Бабій.
Показовими виступами привітали своїх друзів по спорту важкоатлети та боксери, вихованці ДЮСШ ВФСТ «Колос» (тренери В.Месеренько та О.Затварницький).

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Спорт»

Обговорено Основний закон держави
01.07.2011 | Переглядів: 1824
Рейтинг

     Обговорено Основний закон держави24 червня в рамках заходів з підготовки та відзначення 15-ї річниці Конституції України в читальній залі районної ЦБС відбулося засідання круглого столу «Моя Україна демократична і вільна, я з нею пов’язую долю свою» за участю заступника голови районної державної адміністрації Ірини Чернеги, керівника апарату районної державної адміністрації Надії Кицели,  керівника виконавчого апарату районної ради Мирослава Бобриса, представників депутатського корпусу району, керівників політичних партій та громадських організацій, начальників управлінь та відділів районної державної адміністрації, працівників культури, освіти, науковців Національного заповідника «Давній Галич».

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Офіційно»

Вчилися секретарі місцевих рад
01.07.2011 | Переглядів: 1819
Рейтинг

     Вчилися секретарі місцевих радЦими днями на базі Крилоської сільської ради відбувся практичний виїзний семінар новообраних секретарів сільських рад, які навчаються за професійною програмою підвищення кваліфікації за участю організаційного відділу апарату обласної державної адміністрації та обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
Учасників семінару привітали голова Галицької районної державної адміністрації Григорій Івасишин, керівник апарату районної державної адміністрації Надія Кицела, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Мирослав Бобрис та начальник організаційного відділу ІФОЦППК Василь Мазурак.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Офіційно»

Мар’яна Рудак: Про події в області
01.07.2011 | Переглядів: 1381
Рейтинг

     Бомба сповільненої дії
Так мешканці села Матеївці Коломийського району називають «нічиї» бочки з отрутохімікатами, які понад два роки тому привезли сюди потягом і залишили. Відтоді, скаржаться люди, вони загрожують їхньому здоров’ю. Наталя і Олег Григор’єві, які мешкають поблизу, запевняють: «Навіть стояти біля них неможливо: обличчя червоніє, з’являються сльози і виникає характерний кашель». Частина отрутохімікатів міститься в металевих, а частина – в пластмасових бочках, багато з яких тріскають і протікають. Але влада, нарікають люди, байдужа.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Офіційно»

Місцеві новини Галицького району
01.07.2011 | Переглядів: 1674
Рейтинг

      Зважаючи на вихідні та святкові дні, минулий тиждень був коротким. Проте для керівництва району він виявився плідним.
Голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин одразу ж після вихідних взяв участь у нараді при голові обласної державної адміністрації Михайлові Вишиванку з питань діяльності ТзОВ «Даноша». Відповідну нараду було проведено керівником району за участю представників підприємства у Галичі.
Крім того, керівник району здійснив об’їзд населених пунктів району, провів нараду щодо здійснення ремонтно-відновлювальних робіт на будинку, зруйнованому пожежею у місті Бурштині.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Офіційно»

Щодо порядку нарахування амортизації
01.07.2011 | Переглядів: 6935
Рейтинг

     1. Який мінімальний термін використання потрібно встановлювати для будівлі станом на 01.04.2011 за умови, що така будівля експлуатується 15 років?
Відповідно до абз.6 п.6 підрозділу 4 Розділу ХХ Перехідних положень Податкового кодексу України строк корисного використання об’єктів основних засобів для нарахування амортизації визначається платником податку самостійно з урахуванням дати введення їх в експлуатацію, але не менше мінімально допустимих строків корисного використання, визначених п.145.1 статті 145 Кодексу. З урахуванням пп.145.1 статті 145 Кодексу мінімально допустимий строк корисного використання для будівель – 15 років, отже термін корисного використання, встановлений платником податку, не може бути менший за вищенаведену норму.
2. Чи діє з 01.04.2011 податковий метод нарахування амортизації в бухгалтерському обліку?

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Офіційно»

Відбулася колегія
01.07.2011 | Переглядів: 1650
Рейтинг

     Чергове засідання колегії районної державної адміністрації відбулося на базі Бурштинського енергетичного коледжу і розпочалося з невеличкого творчого привітання колективу навчального закладу, що додало святковості виїзному засіданню.
На порядок денний колегії було винесено питання: про закінчення 2010-2011 навчального року та хід підготовки до нового 2011-2012 навчального  року; про роботу виконкому Тустанської сільської ради щодо соціально-економічного та культурного розвитку території у частині виконання делегованих повноважень; про виконання доручення Прем’єр-міністра України від 15.11.2010 р. №63821/1/1-10, листа Глави адміністрації Президента України С.Льовочкіна від 21.10.2010 р. №02-01/2203, листа Головдержслужби від 05.11.2010 р. №9012/43-10 та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30.12.2010 року № 912 «Про виконання завдань у сфері державної кадрової політики». В районній державній адміністрації вживаються відповідні заходи щодо виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами і дорученнями Президента України.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Офіційно»

Звітують працівники культури
01.07.2011 | Переглядів: 1889
Рейтинг

     Звітують працівники культури«Вінок пісень для тебе, Україно». Під такою назвою проходив творчий звіт в клубі села Підшумлянці, присвячений 20-й річниці незалежності України.
Маршем-піснею «О Україно, о люба ненько!» сільські троїсті музики розпочали програму творчого звіту. Ведуча Ольга Вальошка продовжила виступ поезію про Україну, в основі якої – історія України, її доля, воля, боротьба за незалежність українського народу. Аматори сцени подарували присутнім вінок українських пісень.
Дуети Ірини та Ольги Белей, Ірини Белей та Анатолія Холодзінського виконали пісні «Україно моя», «Калини цвіт», «Подарую квіти білі». Бурхливими оплесками вітали глядачі солістів Діану Довган і Тараса Швеця, які майстерно виконали пісні «Україночка», «Перемагай».
Сподобались глядачам виступи солістів Василини Надольської («Моя Україно»), Ганни Штогрин («Рідний край»), Зоряни Каспрук («Василечки»), Віктора Холодзінського («Ти моя Україна»).

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Культура і мистецтво»

Будуємо Церкву!
01.07.2011 | Переглядів: 2280
Рейтинг

     Будуємо Церкву!Панове! Збираємо кошти на лемківську церкву в Івано-Франківську. Маленькі, великі і середні! Церква дерев’яна в традиційному лемківському стилі.
Хто почуває себе християнином, лемком, фанатом лемківської архітектури, просто шляхетною людиною, патріотом свого коріння, просимо до співпраці. Бог Вам віддячить!
Можна особисто передати свою пожертву на лемківську церкву касиру з комітету спорудження храму або перерахувати кошти на поданий нижче рахунок. Щоб передати пожертву особисто, потрібно в Івано-Франківську прийти до каплиці святого Юрія-Побідоносця, що у парку Воїнів-інтернаціоналістів. Там кожної третьої неділі місяця о 12:00 год. лемки збираються на Службу Божу, яку відправляє лемко-отець Анатолій Дуда.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Офіційно»

Про маленького шляхтича із Галича
01.07.2011 | Переглядів: 1793
Рейтинг

     Йосип БорувласькийГалич відомий багатьма постатями з історії (як з давніх часів, так і у недалекому минулому). Цікавою в цьому плані є постать шляхтича-карлика, який прожив 98 років.
Був це Йосип Борувласький. Він народився в Галичі у 1739 р., що належав тоді до Речі Посполитої. У двадцятилітньому віці його ріст становив 71 сантиметр, а кінцево йому вдалося вирости до 99 сантиметрів. Коли Йосипу виповнилося 14 років, він опинився під опікою Анни Гумінецької, однієї з найповажніших дам польської корони. У 1758-1760 рр. Йосип відвідав з нею всю Європу. Був при дворі імператриці Марії Терези у Відні, у короля Станіслава Лещинського в Люневілі і рік – в Парижі. Після повернення до Варшави (1779 р.) він закохався і одружився з Ізаліною Барбоутан. Одночасно з цим він втратив місце у Гумінецької, натомість отримав зарплату від Станіслава Августа. У 1779-1781 рр. Й.Борувласький продовжував подорожувати європейськими дворами.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Наша історія»

СБУ затримала на хабарі
01.07.2011 | Переглядів: 1475
Рейтинг

     ХабарСпівробітники СБУ затримали на хабарі провідного спеціаліста відділу державного контролю територіального управління Головавтотрансінспекції в Івано-Франківській області.
Службовець вимагав і одержав хабара у сумі 1500 гривень у приватного перевізника за непозбавлення його ліцензії на право здійснення пасажирських перевезень.
Наприкінці минулого року цей службовець Головавтотрансінспекції провів перевірку дотримання приватним перевізником умов ліцензії. У ході перевірки він виявив порушення та наклав штраф у сумі 1700 гривень. Однак, крім штрафу, службовець зажадав отримати ще й хабар. У протилежному випадку погрожував позбавити перевізника ліцензії або, проводячи такі перевірки постійно, унеможливити нормальну роботу. 

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Офіційно»

Приватизація нерухомого майна: в світлі змін до ст. 61 СК України
01.07.2011 | Переглядів: 4290
Рейтинг

     Загалом приватизація — це процес зміни власника шляхом передачі об’єктів державної власності у приватну власність. Ідея приватизаційного процесу полягала в тому, що держава передає безоплатно своїм громадянам у власність частку державного майна (виробничих фондів, житлового та земельного фонду). Отже,  приватизація — це правовідносини між державою Україна та її громадянами, котрі відповідно до закону мають право на одержання у власність частки державного майна.
До набрання чинності Законом «Про внесення змін до статті 61 Сімейного кодексу України щодо об’єктів права спільної сумісної власності подружжя» від 11.01.2011 року №2913-ІV, який набув чинності 08.02.2011 року, надалі Закон, нерухоме майно (квартира, земельна ділянка), набуте одним із подружжя внаслідок реалізації права громадян на безоплатну приватизацію, вважалося особистою власністю того з подружжя, ким воно було отримано у власність.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Офіційно»

Чи хочемо ми жити у чистому місті?
01.07.2011 | Переглядів: 1971
Рейтинг

     Перед тим, як взятися за цей матеріал, я вирішив провести невеличке опитування серед жителів Галича і поставив лише кілька запитань: “Чи готові Ви особисто зробити  певний крок для підтримки чистоти у місті? Чи брали участь у толоках та екологічних акціях? Чи власним прикладом привчаєте дітей до чистоти і порядку у місті?”.
На моє здивування, з десяти опитаних осіб тільки троє дали стверджуючі відповіді. Інші семеро відповіли, що це нічого не змінить, або ж, –  для цього є ЖКГ.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Довкілля»

Обговорюємо проекти законів, що мають регулювати земельні відносини у ринкових умовах
01.07.2011 | Переглядів: 1434
Рейтинг

     В усіх країнах Європейського союзу функціонує врегульований державою ринок земель, який є основою сталого економічного розвитку, в тому числі у сільськогосподарському виробництві. Україна має потужний земельний ресурс площею 60,3 млн. га, з яких сільськогосподарські угіддя займають понад 41,5млн. га.
 В результаті здійснення земельної реформи в Україні у приватну власність передано 51,4% земель держави, зареєстровано й видано 15,5 млн. державних актів на право власності на земельну ділянку громадянам та 77 тис. – юридичним особам. В даний час для запровадження ефективного функціонування ринку земель, передовсім сільськогосподарських земель, як запоруки продовольчої безпеки держави, у Верховній Раді України та в суспільстві проходять обговорення два чи не найважливіших реформаторських Закони «Про ринок земель», «Про державний земельний кадастр».

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Офіційно»

Прості правила, які рятують життя
01.07.2011 | Переглядів: 2113
Рейтинг

     Сонечко пригріло на повну силу. На береги річок, ставків та інших природних та рукотворних водойм вийшли відпочивальники. Велика кількість серед них – діти. Як не прикро про це гоорити, але купальний сезон щорічно забирає життя людей і дітей у тому числі.
Щоб зберегти життя дітей, запам’ятайте кілька простих правил.
* Не залишайте дітей будь-якого віку без нагляду навіть на кілька хвилин. За певних обставин дитина може дуже швидко втопитися у невеликій кількості води. Не треба океану – достатньо відра з водою чи калюжі!
* Не організовуйте відпочинок у місцях, де купання заборонене.
* Не дозволяйте дітям купатися там, де ви не зможете швидко допомогти дитині (дуже швидка течія, «ями», круті або зарослі береги, грузьке дно тощо).

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Офіційно»

МАЛЯРІЯ
01.07.2011 | Переглядів: 2912
Рейтинг

     маляріяСитуація з малярією в світі, країнах СНД, Україні залишається нестійкою. Про це свідчить постійний завіз малярії на територію України, в тому числі тропічної, тяжких форм її клінічного перебігу із смертельними наслідками, яких в минулому році в Україні було 6.
В останні три роки цивільними громадянами на територію України було завезено 143 випадки малярії, з них громадянами України – 101, іноземцями – 42. Триденна малярія складала 20 випадків від усіх завезених, тропічна – 103, овале-малярія – 4, чотириденна – 2, малярія, спричинена декількома видами збудників – 13, клінічна – 2.
У 2010 році малярія була завезена у 18 регіонів України, а також було зареєстровано 4 рецидиви малярії.
Випадки захворювання на малярію виявлялися протягом всього року. Більше половини – в сезон активної передачі малярії (червень – вересень), що ускладнює маляріогенну ситуацію.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №26 (1661) в рубриці «Ваше здороав’я»


Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net