на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


На хлібній ниві
17.07.2010 | Переглядів: 1988
Рейтинг

     ЖниваЖнивує Україна. Вийшли в поле і жниварі у Галицькому районі. Вже почали обмолот ранніх зернових культур ПП «Рідна земля», ПАФ «Бовшівська», СГВК ім. В.Стефаника, ФГ «Лан».
Збирання ранніх зернових ведеться у надзвичайно складних погодних умовах. Небувалі за тривалістю, як для цієї літньої пори, рясні дощі не дали можливості розгорнути фронт збиральних робіт.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Офіційно»

Україна святкує 20-річчя Декларації про суверенітет
17.07.2010 | Переглядів: 1886
Рейтинг

     СуверенітетВчора, 16 липня, виповнилося 20 років з дня, коли Верховна Рада Української РСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України, яка заклала правовий фундамент для Конституції України.
Нагадаємо, що Декларації передувала резолюція XXVIII з’їзду Компартії України «Про державний суверенітет Української РСР» і ухвалення Декларацій про суверенітет РСФСФ (12 червня) і Молдавською РСР (23 червня). 

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Офіційно»

щоб запобігти майбутнім паводкам
17.07.2010 | Переглядів: 2077
Рейтинг

     нарадаНещодавно на нараді з питань комплексного протипаводкового захисту території України Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив про створення програми із захисту населення і територій  від стихійного лиха з метою створення системи попередження, ліквідації і мінімізації катастрофічних явищ  та контролю за виконанням заходів на всіх рівнях держави.
Прем’єр-міністр підкреслив, що державою виділяються значні кошти на протипаводкові заходи, а керівники на місцях не завжди належно контролюють їх освоєння.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Актуально»

Міфи та реалії про ГМО
17.07.2010 | Переглядів: 4108
Рейтинг

     ГМОВсесвітньо відомий та невдалий експеримент професора Преображенського у творі М. Булгакова «Собаче серце» змусив багатьох замислитись, а чи потрібне втручання в природу як людини, так і всього живого на планеті.
Сьогодні ж питання дещо змінило свою форму, але зміст і надалі залишається тим самим. Людство потребує відповіді.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Актуально»

«Сильна Україна» – це реальна альтернатива старим політичним силам
17.07.2010 | Переглядів: 2348
Рейтинг

     С.ТігіпкоПартія Сергія Тігіпка розраховує бути представленою в місцевих органах влади у всіх регіонах
Днями Верховна Рада ухвалила рішення про проведення місцевих виборів 31 жовтня. Для політичних сил це стало сигналом до початку боротьби за голоси виборців. Протягом багатьох років основна конкуренція за підтримку українців розгорталася між Партією регіонів і БЮТ. Але на нинішніх місцевих виборах про себе на повну силу заявить партія «Сильна Україна», яку очолює Віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко, який посів третє місце на минулих президентських виборах.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Актуально»

Івано-Франківськ знову в трійці кращих міст України
17.07.2010 | Переглядів: 1786
Рейтинг

     Івано-ФранківськЖурнал “Фокус” опублікував щорічний рейтинг обласних центрів  за рівнем умов проживання. Другий рік поспіль Івано-Франківськ  зайняв третє місце. З цієї нагоди представник журналу вчора вручив  міському голові Віктору Анушкевичусу почесний диплом, повідомляє ТРК «Вежа».
“Фокус” відзначив високий культурний рівень і туристичну привабливість Івано-Франківська. Також місто демонструє високі здобутки за показником “Вища освіта”...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Офіційно»

Княгиня галицько-волинської землі
17.07.2010 | Переглядів: 2754
Рейтинг

     До 810-ї річниці галицького посольства у Константинополі
В цьому році виповнюється 810 років з часу, коли галицько-волинський князь Роман Мстиславич вислав посольство до Константинополя. Більшість істориків вважає, що посольство мало насамперед шлюбний характер.
Новгородець-паломник Добриня Ядрійкович в середині 1200 року побував у Константинополі. Він у своїх записах розповідає про посольство від Романа Мстиславовича. В складі посольства були бояри Твердята Остромирович, Недан, Домажир і Негвар. Ці бояри привели Романові зовсім юну дружину Анну. Першою дружиною Романа була дочка київського князя Рюрика Ростиславича Передслава. Очевидно, Роман відіслав Передславу до батька, що і загострило усобицю з його тестем, київським князем. В результаті київських війн 1201-1204 рр. Роман постриг силоміць свого тестя у ченці разом з його дружиною, а своєю тещею Анною Юрівною. Він також постриг у ченці дочку Рюрика, а свою дружину Передславу, яку ще раніше відіслав до батька, а сам на два тижні сів у Києві. Пізніше він посадив у Києві свого ставленика....

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Наша історія»

Останній галицько-волинський князь
17.07.2010 | Переглядів: 16656
Рейтинг

     Юрій БолеславДо 670-річчя таємної змови галицьких бояр проти Юрія-Болеслава Тройденовича
Останнім галицько-волинським князям був син мазовецького князя Тройдена та Марії, дочки Юрія Львовича – Юрій Другий-Тройденович. Він правив з 1324 по 1340 рік і титулував себе «Князем і дідичем королівської Русі» та вживав королівську печатку свого діда Юрія Першого.
За час свого правління Юрій протистояв наступу Литви, мирився із Тевтонським орденом, покладався у своїй зовнішній і внутрішній політиці на іноземних колоністів (чехів, німців), якими заселяв галицько-волинський край. Це викликало незадоволення великої галицької боярської верхівки та місцевого населення.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Наша історія»

Черговий виїзний прийом
17.07.2010 | Переглядів: 2407
Рейтинг

     Нещодавно голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин провів виїзний прийом громадян у селі Дорогів, до участі в якому було запрошено сільського голову Ігоря Тимківа, начальника відділу освіти районної державної адміністрації Василя Матіїва, начальника відділу управління Держкомзему в Галицькому районі Романа Онуфрика, заступника головного лікаря Галицької ЦРЛ Івана Цибуха, начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Надію Бабак, завідувача клубу с.Колодіїв Наталію Кикавець, завідувача ФАПом села Дорогів Ганну Кузик, завідувача ФАПом села Колодіїв Оксану Тимків, директора Дорогівської загальноосвітньої школи Тетяну Смичок та директора Колодіївської загальноосвітньої школи Віру Фрик...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Офіційно»

Затверджено екологічну програму району
17.07.2010 | Переглядів: 1734
Рейтинг

     15 липня відбулося засідання 26 сесії районної ради. На порядок денний було винесено питання про затвердження Переліку природоохоронних заходів районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2010 рік...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Офіційно»

Єдиний податок збільшено до 350 гривень
17.07.2010 | Переглядів: 1511
Рейтинг

     Президент Віктор Янукович підписав зміни до Закону “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”. Відповідно до них платники єдиного податку тепер сплачуватимуть 350 гривень...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Офіційно»

Зустріч з Томом Аксельгардом
17.07.2010 | Переглядів: 1852
Рейтинг

     15 липня під час зустрічі голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка з генеральним директором ТОВ «Даноша» Томом Аксельгардом мова йшла про залучення інвестицій у розвиток свинарства в області.
Довідка: ТОВ «Даноша» – українська сільськогосподарська компанія з 100% датськими інвестиціями. Основні види діяльності – свинарство та рослинництво.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Офіційно»

До уваги платників ПДВ
17.07.2010 | Переглядів: 2107
Рейтинг

     Декларація з ПДВ за червень 2010 року вперше подається разом з копією реєстрів виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді.
Декларація з ПДВ за червень 2010 року має подаватися до органів ДПС за новими правилами. В першу чергу до рядка 23.2 включається значення рядка 26 податкової декларації з податку на додану вартість за травень 2010 року тільки в частині сплачених постачальниками сум ПДВ у попередніх податкових періодах.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Офіційно»

З 1 серпня ціни на природний газ для населення зростуть на 50%
17.07.2010 | Переглядів: 2014
Рейтинг

     З 1 серпня 2010 року відпускні ціни на природний газ для населення зростуть на 50%, інформує прес-служба Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) України. Відповідне рішення затверджено постановою комісії № 812 від 13 липня 2010 року. Цього ж дня постанова зареєстрована в Міністерстві юстиції України.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Офіційно»

Пенсії в нових розмірах
17.07.2010 | Переглядів: 1542
Рейтинг

     Управління праці та соціального захисту населення Галицької райдержадміністрації інформує, що Пенсійним фондом у 2010 році проводяться перерахунки пенсій з 01 січня 2010 року відповідно до Закону України «Про державний бюджет України на 2010 рік» автоматизовано. Перерахунки пенсій проводились шляхом перерахунку мінімальних розмірів пенсій, надбавок, додаткових пенсій, підвищень. Згідно ст. 28 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 25, а у жінок 20 років страхового стажу встановлюється на рівні прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, та за кожен рік понад 25 років для жінок розмір пенсії збільшується на 1% від розміру пенсії, яка обчислена відповідно до ст. 27 цього закону, але не більше, ніж на 1% мінімального розміру пенсії за віком...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Офіційно»

Заява Івано-Франківської обласної організації партії «ВО «Батьківщина»
17.07.2010 | Переглядів: 1895
Рейтинг

     Шановні краяни!
Через два роки лихо знову  спіткало Галичину, Буковину та інші області України. Внаслідок проливних дощів, злив підтоплено та зруйновано сотні будівель, селянських садиб, дороги.
В липневі дні повені 2008 року в західних областях України за ініціативою Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко Верховна Рада України на позачерговому засіданні виділила з Державного бюджету безпрецедентні кошти для компенсації втрат потерпілим – 4,1 млрд.грн., з яких 1,41 млрд. грн.. отримала Івано-Франківщина...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Офіційно»

У Снятинському дитячому інтернаті обладнають свічкову майстерню
17.07.2010 | Переглядів: 2210
Рейтинг

     Виготовлення свічокСнятинський дитячий будинок-інтернат – один із закладів Івано-Франківської області для сиріт з обмеженими можливостями. Завдяки зусиллям працівників інтернату та небайдужих людей його вихованці працюють у декількох інтернатських майстернях та цехах. В такий спосіб діти розвиваються та проходять соціальну реабілітацію.
Для того, щоб розширити коло професійних навиків вихованців Снятинського дитячого будинку-інтернату, благодійна організація «Українська благодійна мережа» вирішила допомогти в облаштуванні ще однієї майстерні – свічкової. За словами керівника доброчинної організації Василя Футерка, використовуючи спеціальні форми, вихованці зможуть власноручно виготовляти «художні» свічки – найрізноманітніших форм та кольорів.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Офіційно»

На Прикарпатті екс-депутат порвав грамоту від “окупаційної влади”
17.07.2010 | Переглядів: 1610
Рейтинг

     Депутат Верховної Ради України першого демократичного скликання Дмитро Захарук порвав у сесійній залі грамоту від голів Івано-Франківської обласної ради та ОДА, яку йому вручили з нагоди 20-ї річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Офіційно»

Червоний Хрест допоміг потерпілим від повені
17.07.2010 | Переглядів: 2298
Рейтинг

     Товариство "Червоного Хреста"Районною організацією Червоного Хреста протягом минулого тижня надано допомогу мешканцям сіл Задністрянськ, Демешківці, Німшин, Придністров’я, Нараївка, Ганнівці та Маріямпіль. Зокрема, потерпілим від повені роздано 3852 літри мінеральної води «Бонаква», а також одяг, взуття, постільну білизну, ковдри та дезінфікуючі засоби.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Офіційно»

Правовий всеобуч
17.07.2010 | Переглядів: 2141
Рейтинг

     Усунення від спадкування
– Недавно померла моя мама. Перед смертю вона дуже хворіла, не могла ходити, я оплачував її лікування та постійно здійснював догляд за нею. Зараз спадкоємцями є я та мій брат. Брат взагалі не допомагав у догляді за матір’ю – ні особисто, ні матеріально. Чи існують підстави для усунення його від спадкування?
В.Б., м.Бурштин ...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Офіційно»

СЛУЖБА “101” ЗАСТЕРІГАЄ, РАДИТЬ
17.07.2010 | Переглядів: 2872
Рейтинг

     СЛУЖБА «101» ІНФОРМУЄРозпочалися жнива. Щоб духмяний хліб потрапив на наші столи, необхідно дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки при збиранні та зберіганні врожаю.
Працівниками відділення з питань наглядово-профілактичної діяльності Галицького районного відділу ГУ МНС України в Івано-Франківській області протягом червня 2010 року проведено пожежно-технічні обстеження сільгосппідприємств району.
Під час обстежень виявлено ряд протипожежних недоліків, які можуть призвести до виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Приміщення сільгосппідприємств в недостатній кількості забезпечені первинними засобами пожежогасіння та протипожежним інвентарем.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №30 (1608) в рубриці «Офіційно»


Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net