на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Здрастуй, школо!
04.09.2010 | Переглядів: 2350
Рейтинг

     Перший дзвоникМинулої середи перший дзвоник пролунав в усіх навчальних закладах району, сповіщаючи про закінчення теплого літечка, закликаючи сотні хлопчиків та дівчаток у просторі та затишні класи.
Здрастуй школо! Сповнена сил та завзяття дзівнкоголоса юнь приступила до нового навчального року.
До Першовересня школи району, в яких побували голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин, перший заступник голови РДА Володимир Бродович, заступники Богдан Мазурик та Ірина Чернега, керівники управлінь і відділів районної державної адміністрації, отримали подарунки. Зокрема...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №37 (1615) в рубриці «Офіційно»

День села у Брині
04.09.2010 | Переглядів: 2730
Рейтинг

     День села у БриніЄ на земної місце, де найяскравіше сяють зорі, найтепліше гріє сонце, живуть найпривітніші люди. Це село Бринь. 28 серпня тут відбулася велика подія – свято села.
Почалося все із посвяти новобранців села у реєстрові козаки. Вони дали зобов’язання зберігати та примножувати кращі традиції славних запорожців, серед яких вірне служіння українському народові, збереження рідної мови, культури. Священик поблагословив їх на ревну службу Богові та Україні.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №37 (1615) в рубриці «Офіційно»

“Небеса повідають славу Божу, творіння ж рук Його сповіщае твердь”
04.09.2010 | Переглядів: 2466
Рейтинг

     НімшинІсторія церкви села Німшин сягає у далекий 1810 рік, коли було збудовано церкву Святої Трійці. Її канонічне визнання відбулося у 1833 році. В історичних джерелах відомості про храм знаходимо у 1895 і в 1914 роках.
 У 1963 році громаду було знято з реєстрації, а церкву закрито. Жителям села вдалося врятувати храм від руйнації комуністичним режимом. А дзвіницю комуняки таки зруйнували. З початком демократичних перетворень в Україні церкву було реставровано і заново освячено.
Дерев’яна церковця продовжувала служити німшинській громаді. Та час бере своє. І вирішили жителі села залишити по собі пам’ять – спорудити новий храм.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №37 (1615) в рубриці «Духовність»

Творець свого свята
04.09.2010 | Переглядів: 1857
Рейтинг

     ГловацькийЗ творчістю Володимира Гловацького я ознайомився вперше п’ять років тому. Тоді ж зустрівся з особливим напрямом в мистецтві – народним примітивізмом.
В Україні цей вид малярства тяжіє до народних традицій, етнографічної спадщини. Його особливостями є символічне наповнення тематичного комплексу картин, яке вирізняється авторським стилем виконання. Це свідоме спрощення художніх засобів, втілення власного погляду на світ, щирої наївності і фольклорної барвистості.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №37 (1615) в рубриці «Офіційно»

День села у Маріямполі, присвячений славним галицьким родинам
04.09.2010 | Переглядів: 2952
Рейтинг

     Маріямпіль, ЗаклинськіПерш ніж повести розмову про урочисту академію «Славні галицькі родини», присвячену засновникам “Просвіти” на Прикарпатті братам Заклинським, яка відбулася у Маріямполі, ми торкнемося сторінок історії села над Дністром.
У другій половині ХІХ ст. село Маріямпіль стало центром громадсько-політичного життя, в яке чималу лепту внесла родина Заклинських. Це сталося з приходом на Маріямпільську парафію отця Гната Заклинського, який під час навчання на теологічному факультеті Львівського університету пройшов добру національно-патріотичну школу на творах діячів «Русалки Дністрової», а з приходом у Маріямпіль проводив пропаганду українського слова і серед дорослих, і серед дітей.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №37 (1615) в рубриці «Офіційно»

Першовересень в енергоколеджі
04.09.2010 | Переглядів: 1932
Рейтинг

     Енергоколедж в БурштиніЗнов вересень вступив на наш поріг,
Святкує свято вся наша країна,
Своє майбутнє, зміну молоду
Благословляє наша Україна
Саме такими словами розпочався День знань у Бурштинському енергетичному коледжі ІФНТУНГ. Урочистості відбулись на центральній площі перед головним корпусом коледжу. Цьому сприяла хороша осіння погода. На дійство зібрались жителі району, міста, родичі першокурсників, гості. Близько 250 юнаків та дівчат поповнили студентську сім’ю навчального закладу.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №37 (1615) в рубриці «Офіційно»

Посіяні Вами зерна
04.09.2010 | Переглядів: 3216
Рейтинг

     Посіяні Вами зернаНа запрошення отця Василя Сорочинського, церковної управи церкви Успіння Пресвятої Богородиці с.Конюшок Рогатинського деканату церковний хор церкви Верховноапостольних Петра і Павла с.Височанка Галицького деканату взяв участь у Божественній Літургії.
Кажуть, що кожна людина на цій землі повинна залишити добрий слід: звести дім, виховати дітей, посадити дерево. Хочу до цього додати те, що кожен душпастир повинен посіяти зерна любові, доброти і надії та так, щоб вони обов’язково дали добрі сходи.
Скільки тих зерен посіяно отцем Василем Сорочинським! Плоди збираємо вже сьогодні...
А починав він свою священицьку діяльність у 90-х роках у невеличкій церкві села Височанка.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №37 (1615) в рубриці «Духовність»

Відбулось чергове засідання колегії
04.09.2010 | Переглядів: 1950
Рейтинг

     Колегія в ГаличіНа порядок денний чергового засідання колегії районної державної адміністрації, яке відбулося 31 серпня, було винесено питання про готовність навчальних закладів району до початку 2010/2011 навчального року та про хід виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 27.07.2010 року №242 «Про формування ресурсів продовольчого зерна врожаю 2010 року для регіональних потреб і державного інтервенційного фонду», стан використання земель в районі та підготовка до проведення осінньої посівної кампанії.
Заслухавши та обговоривши довідку начальника відділу освіти районної державної адміністрації Василя Матіїва з першого питання, колегією відзначено, що в районі проводиться відповідна робота щодо підготовки навчально-матеріальної бази навчальних закладів до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №37 (1615) в рубриці «Офіційно»

Подяка галичанам
04.09.2010 | Переглядів: 1667
Рейтинг

     “Краще раз побачити, ніж сто разів почути” – девіз депутатів районної ради, членів виконавчого апарату, районних та місцевих керівників.
Напередодні Дня незалежності України голова Володимирецької районної ради, що на Рівненщині, Петро Мартинюк та група депутатів районної ради відвідали м. Галич – районний центр Івано-Франківської області, де живуть, працюють щедрі і духовно багаті люди, які примножують традиції минулого і роблять значний внесок у розбудову незалежної української державності...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №37 (1615) в рубриці «Офіційно»

Кольори бюлетенів вже затверджено
04.09.2010 | Переглядів: 1556
Рейтинг

     Центральна виборча комісія затвердила форму та колір виборчих бюлетенів для голосування з виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів  31 жовтня 2010 року. Встановлено, що виборчі бюлетені у відповідному виборчому окрузі повинні бути однаковими за розміром, надруковані державною мовою на однаковому папері та на одному аркуші, з текстовою частиною лише з одного боку, відповідного кольору та змісту, а саме: ...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №37 (1615) в рубриці «Офіційно»

ШАНУЙМО СТАРІСТЬ
04.09.2010 | Переглядів: 5382
Рейтинг

     У зв’язку з відзначенням в Україні 1 жовтня Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана Голові Ради Міністрів Автономної Республіки Крим, головам обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій направлено листа за підписом Заступника Глави Адміністрації Президента України Анни Герман.
У листі, зокрема, йдеться про забезпечення проведення з нагоди відзначення цього дня урочистих заходів, зустрічей керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з представниками громадських об’єднань ветеранів війни, військової служби, правоохоронних органів, праці, дітей війни та іншими представниками старшого покоління...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №37 (1615) в рубриці «Офіційно»

Виробництво свинини в особистих селянських господарствах
04.09.2010 | Переглядів: 31972
Рейтинг

     СвиняЗавдяки своїм біологічним особливостям свинина стоїть на одному із перших місць серед м’ясних продуктів, а виробництво свинини є найефективнішою галуззю серед інших видів с/г тварин. Свині – найбільш скоростиглі тварини, які в 6-7-місячному віці досягають живої маси 100 кг і більше. Від однієї свиноматки з приплодом в рік можна виробити 2,2-2,5 т свинини в живій масі.
Супоросність в свиноматок триває 112-114 днів, підсисний період становить 45-60 днів, тому від свиноматки в рік одержують по два опороси (в середньому по 8-10 поросят до відлучки за опорос).
Свиноматка за життя здатна давати по 20 і більше опоросів, однак строк господарського використання до 5 років. Від свиноматки одержують 8-9 опоросів.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №37 (1615) в рубриці «Офіційно»

Штрафи за пропущені лекції узаконили
04.09.2010 | Переглядів: 1915
Рейтинг

     студенти прогулюють париКабмін прийняв ще кілька постанов, які стосуються освіти, і серед них – перелік платних послуг, які надаватимуть у вищих навчальних закладах.
Відтепер навчання сина або доньки у виші обійдеться батькам у ще більшу суму. У селах батьки, аби заплатити за навчання власного чада, “колють” свиней та телят. Роботи у сільській місцевості, зазвичай, нема… Ледь зводять кінці з кінцями і у місті. Якщо дотепер студенти «влітали» у копійчину з безкінечними ксерокопіями, ламінуванням, то тепер їм доведеться платити штраф («пеню») за пропущені лекції (50-70 грн.), послуги бібліотек у позаурочний час (10 грн.).

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №37 (1615) в рубриці «Офіційно»

Дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування – належну увагу
04.09.2010 | Переглядів: 1967
Рейтинг

     За участю заступника голови районної державної    адміністрації Ірини Чернеги, сільських голів, опікунів та піклувальників, працівників районного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді та служби в справах дітей районної державної  адміністрації 2 вересня відбулася розширена нарада з питань опіки і піклування, на якій розглянуто питання про стан виховання та навчання дітей-сиріт і дітей в прийомних сім’ях, про права і обов’язки опікунів і прийомних батьків, про соціальний захист дітей-сиріт в прийомних сім’ях та про надання медичної допомоги дітям-сиротам і дітям з прийомних сімей.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №37 (1615) в рубриці «Офіційно»

Сільськогосподарська кооперація – шлях підвищення добробуту селянина
04.09.2010 | Переглядів: 2109
Рейтинг

     Важливим напрямом розбудови аграрного сектору економіки на сучасному етапі є розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. На сьогодні за обсягами та якістю надання послуг вони не задовольняють потреб виробників сільськогосподарської продукції та її споживачів. Адже понад 70 відсотків трудомісткої сільськогосподарської продукції повсякденного споживання (картоплі, овочів, фруктів, молока та м’яса) виробляється в особистих селянських і фермерських господарствах та фізичними особами-сільськогосподарськими товаровиробниками, які не мають постійнодіючих каналів реалізації такої продукції...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №37 (1615) в рубриці «Офіційно»

Правовий всеобуч
04.09.2010 | Переглядів: 2278
Рейтинг

     ПравоПраво на поділ спільного майна
– В даний час у нас із дружиною не складаються стосунки, але ми поки що ще не збираємось розлучатися. Ми разом маємо квартиру і дачу, які ми нажили і разом придбали під час шлюбу, бажаємо їх поділити так, щоб вони були в особистій власності. З жінкою домовилися, що квартира залишається за мною. Як оформити такий поділ майна і якими документами потім можна буде підтвердити право власності на це майно?
О.П., м.Бурштин
Відповідно до ст.69 Сімейного Кодексу України дружина і чоловік мають право на ...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №37 (1615) в рубриці «Офіційно»

СБУ затримала співучасника вбивства кандидата у народні депутати України Миколи Шкрібляка
04.09.2010 | Переглядів: 1661
Рейтинг

     22 серпня 2010 року співробітники СБУ в Івано-Франківській області затримали ще одного зі співучасників вбивства кандидата у народні депутати України Миколи Шкрібляка.
Громадянин “М” переховувався від правосуддя впродовж 8 років. Увесь цей час робота зі встановлення його місця знаходження не припинялася. Вжитими оперативно-розшуковими заходами було отримано інформацію про перебування підозрюваного у вбивстві на території однієї з іноземних держав. В результаті проведеної спецоперації “М” було затримано.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №37 (1615) в рубриці «Кримінал»

Рак картоплі – небезпечне захворювання!
04.09.2010 | Переглядів: 3250
Рейтинг

     Рак картопліВ Україні поодинокі вогнища виявлені у всіх областях, де вирощується картопля. В Івано-Франківській області вогнища зараження раком охоплюють 8 районів, а саме: Верховинський, Долинський, Коломийський, Косівський, Надвірнянський, Рожнятівський, Калуський, Галицький.
Найбільш характерною ознакою захворювання є утворення наростів на бульбах, столонах, рідше – на стеблах, листках і навіть квітках. За зовнішнім виглядом нарости нагадують цвітну капусту. Розмір наростів може бути різноманітний – від маленької горошини до величини, що перевищує розмір бульби. Нарости, що утворюються під землею, білого кольору, на надземних частинах – зеленого. До закінчення вегетації вони темніють і гниють. Ракові нарости розвиваються на бульбах і в сховищах.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №37 (1615) в рубриці «Офіційно»

Бережімо фауну рідного краю
04.09.2010 | Переглядів: 1997
Рейтинг

     РакВраховуючи особливості біології раків та з метою охорони, збереження їх природних запасів, впродовж цьогорічного періоду нересту наказом Івано-Франківського територіального відділу Верхє-Дністровського ДБУ (державний орган охорони) від 30.08.10 №17 заборонено вилов раків у всіх рибогосподарських водних об’єктах Івано-Франківської області на період з 08 жовтня 2010 року.
Шановні любителі червоного делікатесу!
Просимо взяти це до уваги та не добувати раків протягом дії термінів заборон. Такі заборони передбачені Правилами любительського і спортивного рибальства в п. 4.5, де зазначено: ...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №37 (1615) в рубриці «Офіційно»

Бій бур’янам з осені та про посіви
04.09.2010 | Переглядів: 1781
Рейтинг

     Бій бур’янам з осені
Останнім часом  рівень ведення землеробства істотно знизився. Значно зросло потенційне засмічення  орного шару грунту. В середньому на більшості площ насіння бур’янів становлять від 1,0 до 1,7 млрд.шт./га. Внаслідок негативного впливу бур’янів зниження  продуктивності сільськогосподарських культур (навіть для досить конкурентноздатних посівів із суцільним способом сівби) може сягати 20 - 50 % можливого рівня врожайності. У зв’язку з цим великого значення набуває застосування гербіцидів. По вегетуючих багаторічних і однорічних бур’янах  в серпні високоефективним буде ...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №37 (1615) в рубриці «Про господарку»


Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net