на сайті  
   
 
Понеділок, 21 вересня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Національному заповіднику «Давній Галич» – 20 років!
07.11.2014 | Переглядів: 873
Рейтинг

     Державний історико-культурний заповідник у Галичі створено  Постановою Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1994 р. на базі пам’яток історії та культури стародавнього міста. 11 жовтня 1994 р. Указом Президента України йому надано статус Національного заповідника і присвоєно назву «Давній Галич».Генеральний план розвитку Національного заповідника «Давній Галич» відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини» затверджено 15 серпня 2005 року Наказом Державної служби охорони культурної спадщини Міністерства культури і мистецтв України.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №44 (1835) в рубриці «Офіційно»

Галичани відзначили 96-у річницю створення ЗУНР
07.11.2014 | Переглядів: 909
Рейтинг

     31 жовтня 2014 року, у переддень відзначення 96-ї річниці створення Західно-Української Народної Республіки, біля пам’ятника Дмитру Вітовському у селі Медуха відбулося урочисте віче за участю представників влади, духовенства, громадських та політичних партій району, учнівської молоді та громадськості села. За всіма, хто загинув, виборюючи у різні роки незалежність України, місцевий священик о.Руслан відслужив поминальну Панахиду. Керівники району, місцевої влади, ветерани УПА, юні жителі с.Медуха поклали вінки та квіти до пам’ятника видатного земляка. 

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №44 (1835) в рубриці «Офіційно»

Тиждень в Україні з іронією і без...
07.11.2014 | Переглядів: 817
Рейтинг

     «Увесь світ - театр, а люди в нім - актори», - писав славетний Шекспір. Саме таке враження виникає під час спостережень за реаліями сьогодення. 4 листопада Президент заявляє, що особливий статус Донбасу скасують. Мовляв, домовленості з бойовиками не варті й дірки з бублика. Що це, прозріння? Каяття? Зміна ролей - від миротворця..., а, власне, до кого? Навіщо ж було проводити переговори в Мінську, підписувати угоди й фактично визнавати правову легітимність власного ворога (!), якщо заздалегідь було відомо: митрополія, що брутально підтерлася усім міжнародним законодавством, чхати хотіла на убогі спроби встановлення миру, ініційовані потенційною колонією. 

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №44 (1835) в рубриці «Офіційно»

Шановні виборці!
07.11.2014 | Переглядів: 782
Рейтинг

     

     Я щиро вдячна за висловлену довіру мешканцям Тисменицького, Тлумацького, Галицького районів та міста Бурштина, виборцям 84-го округу! Ми побачили, що люди потребують не лише нових людей у владі, а людей, які стануть пліч-о-пліч з громадами для спільного вирішення їх проблем.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №44 (1835) в рубриці «Офіційно»

В.Шкварилюк: Люди висловили високу довіру «НАРОДНОМУ ФРОНТУ»
07.11.2014 | Переглядів: 739
Рейтинг

     Очільник «НАРОДНОГО ФРОНТУ» на Івано-Франківщині, кандидат у народні депутати Володимир Шкварилюк заявив, що результати виборів 26 жовтня свідчать про те, що люди висловили високу довіру «НАРОДНОМУ ФРОНТУ» і діям прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.«Україна відбулася як парламентська республіка. Українці довели, що готові провести чесні, демократичні, прозорі вибори. Людям абсолютно зрозуміло, що на виборах до Верховної Ради вони обирали новий Парламент, Уряд та Прем’єра. Очевидно, що значною мірою ідеться про підтримку нашої кандидатури Арсенія Яценюка, яка згідно волевиявлення людей може посісти цю посаду», – відзначив Шкварилюк.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №44 (1835) в рубриці «Офіційно»

Відкриття спортзалу у Більшівцях на особистому контролі Володимира Шкварилюка
07.11.2014 | Переглядів: 978
Рейтинг

     Команда Арсенія Яценюка «Народний фронт» протягом останньої виборчої кампанії до Парламенту ретельно вивчала проблемні питання територіальних громад Івано-Франківської області. Незважаючи на закінчення виборчих перегонів, «Народний фронт» працює над вирішенням основних проблем і надалі. Одна з яких – здача в експлуатацію спортивного залу у селищі Більшівці Галицького району, який почали зводити ще у 2008 році. 

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №44 (1835) в рубриці «Офіційно»

Профілактичний захід “Урок”
07.11.2014 | Переглядів: 1083
Рейтинг

     Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 08.08.2014 року №8901/0/14-14/57 та наказу Служби у справах дітей Івано-Франківської облдержадміністрації від 18.08.2014 р. №09 “Про організацію проведення у 2014 році Всеукраїнського профілактичного заходу ”Урок”, мета якого - виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять з початку нового навчального року, вжиття заходів для повернення їх до навчання, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням, притягнення батьків за неналежне виконання батьківських обов’язків до адміністративної відповідальності.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №44 (1835) в рубриці «Офіційно»

Ольга Галабала: «Я покажу, як має працювати депутат на окрузі»
07.11.2014 | Переглядів: 1044
Рейтинг

     Екс-кандидат в народні депутати від партії «ВОЛЯ» по 84 виборчому округу з центром в місті Тисмениця Ольга Галабала заявила, що залишається працювати на окрузі, щоб вирішувати проблеми громади. Про новий склад Парламенту, вибори до місцевих рад та реформу з децентралізації влади вона розповіла під час інтерв’ю на телебаченні «Тисмениця». 

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №44 (1835) в рубриці «Офіційно»

Голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук провів нараду з робочою групою Галицького району
07.11.2014 | Переглядів: 650
Рейтинг

     Під час зустрічі за участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрації обговорили перелік найважливіших проблем, які потребують вирішення на місцевих рівнях. Представники робочої групи серед найактуальніших питань виділяли ті, що стосуються будівництва і ремонту закладів соціальної сфери, облаштування дорожньої інфраструктури, а також питання щодо користування невитребуваними земельними паями та землями запасу за межами населених пунктів.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №44 (1835) в рубриці «Офіційно»

Дорогами Галичини
07.11.2014 | Переглядів: 1097
Рейтинг

     З початком нового  навчального року надворі запахло осіннім листям.Школярі  Галицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 вирішили відвідати історичні пам’ятки нашого району. Учасниками екскурсії були учні 7-10 класів під керівництвом вчителя історії Ольги Гензи та вчителя географії Тамари Євчук.Серед відвіданих місць найбільше вражень залишили храм Святого Пантелеймона (с. Шевченкове), костел Благовіщення  (смт Більшівці) та костел Святого Івана Євангеліста, Марії Магдалини і 40 мучеників (с. Кукільники).

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №44 (1835) в рубриці «Офіційно»

Воїни «вогняного фронту» в Кінашівській школі
07.11.2014 | Переглядів: 792
Рейтинг

     Людина, її життя і здоров’я – найвища цінність у суспільстві.  Багато небезпек є у житті. Але відсутність досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях роблять нас  вразливими в усіх відношеннях.З метою запобігання загибелі та травмування дітей в умовах надзвичайних ситуацій, навчання правилам безпеки в побуті, під час відпочинку, поблизу води, поведінки в лісах та при виявленні вибухонебезпечних предметів,  набуття учнями практичних навичок поведінки у екстремальних ситуаціях в Кінашівській ЗОШ І-ІІІ ступенів з 20 по 24 жовтня проведено Тиждень знань з основ безпеки та життєдіяльності учнів. 

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №44 (1835) в рубриці «Офіційно»

Тиждень знань правил безпеки життєдіяльності в Галицькому районі
07.11.2014 | Переглядів: 745
Рейтинг

     З 20 жовтня в закладах освіти Галицького району проходили тематичних заходів  в рамках Тижня знань правил безпеки та життєдіяльності, мета яких – навчання підростаючого покоління відповідальному  ставленню до безпеки власного життя та безпеки життя оточуючих. Як свідчить статистика, щодня в Україні через нещасні випадки гине чотири дитини. 

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №44 (1835) в рубриці «Офіційно»

Мости єднання між Східною і Західною Україною
07.11.2014 | Переглядів: 731
Рейтинг

     Кінець другого десятиліття ХХ віку приніс українському народові здійснення найзаповітнішої мрії – НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, ту, за яку гинули в нерівнім бою, конали на палях, у сатанинських катівнях козаки, гайдамаки, опришки, за  яку зійшли на Голгофу найславніші мужі України Б. Хмельницький, І. Мазепа, І. Гонта, П. Полуботко, Т. Шевченко, І. Франко…

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №44 (1835) в рубриці «Офіційно»

В гостях у колег
07.11.2014 | Переглядів: 868
Рейтинг

     Напередодні 20-річчя створення Національного заповідника «Давній Галич» працівники установи побували на Тернопільщині. Насамперед, повернули до с. Нирків Заліщицького району, де в урочищі Червоноград знаходяться руїни замку-палацу ХVІІ-ХІХ ст. та стіни католицького костелу, а за 500 м шумить найбільший в Україні Джуринський водоспад. Відвідали галичани Борщівський обласний краєзнавчий музей, заснований у 1976 році.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №44 (1835) в рубриці «Офіційно»

«Галич – не просто місто, а ланка своєрідного культурного ланцюга»
07.11.2014 | Переглядів: 863
Рейтинг

     Такий вислів озвучив один із науковців, що брали участь у науковій конференції «Галич і Галицька земля», яка відбулася 30-31 жовтня в нашому місті. Підготували і провели захід співробітники Національного заповідника «Давній Галич». Присвятили його 20-річчю створення установи.На запрошення галичан відгукнулись науковці з Києва, Львова, Івано-Франківська, Чернівців, Кам’янця-Подільського.Відкрив конференцію заступник генерального директора Національного заповідника «Давній Галич» з наукової роботи, кандидат історичних наук Семен Побуцький. 

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №44 (1835) в рубриці «Офіційно»

Футбол за межами поля
07.11.2014 | Переглядів: 988
Рейтинг

     Ми, палкі вболівальники футболу с.Мединя, хочемо на шпальтах газети «Галицьке слово» звернути увагу громадськості краю на розвиток футболу в селах Галицького району та на ті проблеми, через які гальмується цей розвиток. Дану ситуацію ми описуємо на прикладі спортивного життя с.Мединя. Принагідно зауважимо, що в Мединській ЗОШ І-ІІІ ст. навчається приблизно 270 учнів, багато з яких любить спорт і займається ним. І хоч уже протягом багатьох років проблемою села залишається будівництво спортзалу (адже нульовий цикл робіт виконано ще у кінці 80-х років ХХ ст.), діти кожен день тренуються на сільському стадіоні. 

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №44 (1835) в рубриці «Офіційно»


Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net