на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Вшановуємо короля Данила
18.11.2011 | Переглядів: 2125
Рейтинг

     7 вересня 2011 р. Верховна Рада України прийняла Постанову N 3706-V «Про відзначення 810-річчя від дня народження першого короля Русі-України Данила Галицького». Цим документом передбачено провести на державному рівні ряд заходів, основні з яких повинні відбутися в останньому кварталі цього року.
Вчена рада Національного заповідника «Давній Галич» ще на початку 2011 р. затвердила перелік заходів, спрямованих на популяризацію легендарної постаті короля Данила, які проводитимуться впродовж 2011-2012 рр.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №46 (1681) в рубриці «Наша історія»

Посвята в гімназисти
18.11.2011 | Переглядів: 2811
Рейтинг

     17 листопада Галицька гімназійна родина урочисто  прийняла до своїх лав  цьогорічних першокласників. Таке свято уже традиційно з часу свого створення щороку організовує Галицька гімназія. Першокласники гімназії відповідають за віком 5 класові загальноосвітньої школи і зараховуються до цього навчального закладу   за результатами співбесіди після закінчення початкової школи.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №46 (1681) в рубриці «Офіційно»

Моральне і фізичне здоров’я молоді – проблема національної безпеки України
18.11.2011 | Переглядів: 2002
Рейтинг

     Хочу виразити глибоку громадянську вдячність декану Галицького деканату УГКЦ отцю-мітрату Василію Завірачу та всім священикам, які на недавній нараді в Галицькій РДА порушили надзвичайно важливу проблему виховання молоді, захисту молодих людей від алкогольної залежності, інших негативних впливів.
Зрозуміло, що від морального та фізичного здоров’я юнацтва залежить майбутнє нашої держави, а його нинішній стан, на жаль, переростає у проблему національної безбеки.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №46 (1681) в рубриці «Офіційно»

Візит у відповідь
18.11.2011 | Переглядів: 1598
Рейтинг

     Семінар з обміну досвідом голів місцевих рад Галицького та Надвірнянського районів відбувся 15 листопада.
Керівники району зустрічали гостей біля пам’ятника королю Данилу Галицькому. Далі програмою семінару було передбачено робочі поїздки у Дубівецьку, Крилоську, Бринську сільські ради, місто Бурштин та селище Більшівці. Учасники семінару мали змогу ознайомитись з роботою місцевих рад на теренах Галицького району, відвідали бюджетні установи та заклади соціально-культурного призначення, обмінятись думками щодо розвитку місцевого самоврядування.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №46 (1681) в рубриці «Офіційно»

Спільними зусиллями
18.11.2011 | Переглядів: 1906
Рейтинг

     Не дивлячись на різні труднощі в роботі, працівники Бурштинського комунального підприємства «Житловик» намагаються якнайкраще надавати комунальні послуги жителям м. Бурштина. В м. Бурштині на сьогодні зареєстровано 5824 абоненти, яким надаються комунальні послуги. З ними заключено договори про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення. Згідно умов цих договорів, КП «Житловик» забезпечує вчасне та відповідної якості надання послуг відповідно із законодавством, але споживачі чомусь не виконують умов договору – не оплачують надані їм послуги в установлені договором строки.
Чому так відбувається, розповів юрист Бурштинського КП «Житловик» Богдан Назар.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №46 (1681) в рубриці «Офіційно»

Свято телевізійників
18.11.2011 | Переглядів: 1593
Рейтинг

     Бурштинська регіональна телерадіокомпанія „РАІ”, якій 25 грудня виповниться 19 років, досягнула значних висот за цей некороткий період. ТРК „РАІ”, направду, є не лише окрасою міста, але й одним із основних його об”єктів, потужним засобом масової інформації в регіоні. Нещодавно ТРК „РАІ” здійснила значний крок до цифрового мовлення, цього дійсно наукового і технологічного прориву, і вже в цьому році одержала ліцензію на цифрове мовлення. Творчий і технічний колектив ТРК „РАІ” дбають, щоб їхній продукт був якісним і цікавим. І, звичайно, генеральний продюсер ТРК”РАІ” Андрій Русиняк та директор цієї компанії Володимир Русиняк створюють належну матеріально-технічну базу для втілення в життя все нових і нових планів і задумів.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №46 (1681) в рубриці «Офіційно»

Молодіжне самоврядування: перспективи розвитку
18.11.2011 | Переглядів: 1849
Рейтинг

     Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бродович та керівник апарату райдержадміністрації Надія Кицела взяли участь у роботі  семінару голів молодіжних рад району за темою «Молодіжне самоврядування: перспективи розвитку».
Володимир Бродович привітав  учасників семінару, ознайомив присутніх з основними напрямками соціально-економічного та культурного розвитку району.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №46 (1681) в рубриці «Офіційно»

Про події в області
18.11.2011 | Переглядів: 1891
Рейтинг

     Сестри Тельнюк проклали поетично-музичну «Дорогу зі скла»
Дует «Сестри Тельнюк» презентував у Івано-Франківську нову поетично-музичну програму, назва якої – «Дорога зі скла». Галина і Леся Тельнюк у супроводі тріо віолончелістів співали для «своїх». «Це – ексклюзивна презентація, – казали присутнім сестри. – Для тих, хто вважає нас «своїми» і кого «своїми» вважаємо ми. Мабуть, у нас – однакова група крові». Поетична основа нового проекту сестер Тельнюк – вірші відомої української письменниці Оксани Забужко: «Нічні метелики», «Автопортрет без ревнощів», «Жінка з цитринами»... Кілька поезій до глибокої за змістом і настроєм програми «Дорога зі скла» написала Галина Тельнюк. Композитор - Леся Тельнюк.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №46 (1681) в рубриці «Офіційно»

Про події в районі
18.11.2011 | Переглядів: 2145
Рейтинг

     Ще семеро матерів району стали героїнями
 Указом Президента України від 04.11.2011 р. №1019 за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку присвоєно почесне звання України «Мати – героїня», серед яких в Галицькому районі:

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №46 (1681) в рубриці «Офіційно»

Верховна Рада України ухвалила Закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України” (щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва)
18.11.2011 | Переглядів: 1387
Рейтинг

     Законодавчим актом запроваджено нові правові засади функціонування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб´єктів малого підприємництва.
Згідно із законом, спрощена система оподаткування, обліку та звітності – “Це особливий механізм справляння податків і зборів, що встановлює заміну сплати окремих податків і зборів, встановлених пунктом 297.1 статті 297 цього Кодексу, на сплату єдиного податку в порядку та на умовах, визначених цією главою, з одночасним веденням спрощеного обліку та звітності”. Юридична особа чи фізична особа-підприємець може самостійно обрати спрощену систему оподаткування, якщо така особа відповідає вимогам, встановленим главою про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, та реєструється платником єдиного податку у порядку, визначеному нею.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №46 (1681) в рубриці «Офіційно»

Калуш оголосив мобілізацію
18.11.2011 | Переглядів: 1711
Рейтинг

     У Калуші оголошено повну загальну мобілізацію  задля збору коштів на виготовлення та встановлення пам’ятника Генерал-хорунжому УПА Роману Шухевичу. Громадські активісти будуть іти від хати до хати, від одного чиновницького кабінету до іншого, від депутата-опозиціонера до депутата владної команди з тим, щоб зібрати необхідну суму коштів. Оргкомітет, який був затверджений сесією міської ради, очолив міський голова Ігор Насалик.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №46 (1681) в рубриці «Офіційно»

Обмін досвідом роботи
18.11.2011 | Переглядів: 1603
Рейтинг

     10 листопада 2011 року гостинно відчинила свої двері загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м. Бурштина для учасників постійно діючого семінару вчителів української мови та літератури «Формування професійної компетентності вчителів через використання компаративістики». Саме так звучала науково-методична тема. Теоретичний блок був представлений повідомленням методиста РМЦ Марії Кульчицької про принципи використання елементів компаративістики та види робіт у процесі викладання української мови та літератури.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №46 (1681) в рубриці «Офіційно»

Свято дбайливих господарів
18.11.2011 | Переглядів: 3043
Рейтинг

     Сьогодні нелегко працювати на землі. Але лише завдяки мудрості, умілому господарюванню, досвідченості аграріїв та невтомній праці «золотих рук» живе наша українська нива, а досягнення в сільському господарстві стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва сільськогосподарської продукції поєднуються з поступовим підвищенням конкурентоспроможності. Напередодні свята ми завітали до кількох підприємств і поцікавились станом справ.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №46 (1681) в рубриці «Офіційно»

Чи згадають про Дмитра Вітовського у 2012 році?
18.11.2011 | Переглядів: 2316
Рейтинг

     Народний Дім (вул.Театральна, 22) у м. Львові став символом двох різних епох у житті галицьких українців. Наріжний камінь цієї споруди, що його власноруч заклав 18 жовтня 1851 року найясніший цісар Франц-Йосиф І, мав символізувати непорушність австрійської присутності в Галичині та відданість галицьких українців престолові Габсбургів. Минуло півстоліття, і 31 жовтня 1918 року у цьому будинку розташувалася Українська Генеральна Команда на чолі із сотником Українських Січових Стрільців Дмитром Вітовським. Під його керівництвом українці поклали край пануванню династії Габсбургів у Галичині.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №46 (1681) в рубриці «Наша історія»

Звитяжці Галицької землі
18.11.2011 | Переглядів: 4338
Рейтинг

     Військові події Другої світової війни виявили справжній патріотизм у боротьбі населення Галичини за самостійну українську державу. Кілька тисяч наших краян, взявши в руки зброю, влились у боротьбу за свою національну ідею. Вона для них була близькою і зрозумілою, але дивлячись з висоти сьогодення, такою далекою і недосяжною. Не знаємо, чи усвідомлювали це тоді учасники повстанського руху, але факт, що всі вони прагнули здобути свою державу, залишається беззаперечним.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №46 (1681) в рубриці «Наша історія»

Лицарство приречених
18.11.2011 | Переглядів: 1786
Рейтинг

     Бібліотечка історії визвольних змагань ОУН-УПА в 40-50-х роках попереднього століття поповнилася ще однією цікавою книгою – «Лицар нескореної України», що побачила світ завдяки тернопільському видавництву «Джура». Це пристрасна розповідь художньо-публіцистичного кшталту про несхитного провідника Коломийського окружного проводу ОУН та 21-го тактичного відтинку «Гуцульщина» четвертої округи УПА-Захід Бориса-Григорія Легкого, котрий очолював боротьбу повстанців цього терену з середини 44-го по жовтень 50-го, тобто, до дня загибелі у бою з енкаведистами на горі Карметура, неподалік Лебединого озера.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №46 (1681) в рубриці «Офіційно»

17 листопада – Всесвітній день боротьби проти ХОЗЛ
18.11.2011 | Переглядів: 1611
Рейтинг

     Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), на сьогодні близько 210 млн осіб є хворими на ХОЗЛ, а щороку ХОЗЛ вбиває більше 2,75 млн людей. Дане захворювання стає 4-ю провідною причиною смерті в усьому світі поряд із ВІЛ/СНІД. Дані свідчать, що у 2005 році внаслідок цього захворювання померло 3 млн осіб. Це більше, ніж від раку молочної залози та діабету разом узятих. Задишка (проблеми з диханням), яка є основним симптомом ХОЗЛ, має стійкий та прогресуючий характер і серйозно впливає на якість життя пацієнтів. В найбільш серйозних випадках симптоми ускладнюють життя пацієнтові настільки, що унеможливлюють виконання найпростіших побутових дій (умивання та одягання). Зниження легеневої функції спричиняє хронічне скорочення дихання, яке призводить до обмеження здатності до повсякденної діяльності. 

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №46 (1681) в рубриці «Ваше здороав’я»

Готові до епідемії
18.11.2011 | Переглядів: 1487
Рейтинг

     Для того, щоб перевірити, наскільки наш район готовий зустріти можливу епідемію грипу захворювань, 15 листопада в Галицькій районній адміністрації відбулось засідання надзвичайної епідеміологічної комісії, у якій взяли участь заступник голови РДА Ірина Чернега, головний лікар Галицької ЦРЛ Мирон Матейко, головний лікар Галицької районної санітарно-епідеміологічної  станції Богдан Іжицький та лікарі району.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №46 (1681) в рубриці «Ваше здороав’я»

День української писемності й мови
18.11.2011 | Переглядів: 1843
Рейтинг

     Вже п`ятнадцятий рік у нашій державі відзначається День української писемності й мови.
Як нація ми утвердилися через слово.
Розвиток української мови – від княжої доби Нестора Літописця і до сьогодення – безперервний процес. Слово – грізна зброя. Ним можна згуртувати людей, а можна посіяти смуту. Василь Сухомлинський писав: „Слово – найтонше доторкання до серця. Воно може стати і ніжною запашною квіткою, і живою водою, що повертає віру в добро,і гострим ножем, і розпеченим залізом, і брудом…Мудре і добре слово дає радість, нерозумне і зле, необдумане і нетактовне – приносить біду. “

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №46 (1681) в рубриці «Офіційно»


Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net