на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Освячено нову святиню
23.11.2012 | Переглядів: 1665
Рейтинг

     21 листопада
2012 року, в день свята Архістратига
Михаїла, у м.Галичі  відбулося освячення каплички, збудованої спільними зусиллями громади Галич-Заріка, влади  та меценатів.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №47 (1734) в рубриці «Офіційно»

Галичани – фіналісти конкурсу-фестивалю «Прикарпатський зорепад»
23.11.2012 | Переглядів: 2018
Рейтинг

     17 листопада 2012року у міському Палаці культури  м.Івано-Франківська відбувся фінал Першого відкритого  конкурсу-фестивалю «Прикарпатський зорепад». Конкурс проходив під патронатом голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка. Мета конкурсу – залучити до творчості якнайбільше дітей. Кращі колективи та виконавці візьмуть участь у гала-концерті, який відбудеться 26 листопада в приміщенні Івано-Франківського драматичного театру. Серед них є і талановиті галичани: Софія Терлецька, Віталій Тимінський, Соломія Ткачівська, Ірина Братина, Віталій Ґава, Анастасія Кузів, Аліна Чабан, сімейний дует (Ірина та Ігор Воробець), вокальний квартет «Бурштинове намисто» (керівник Степан Іваськів), танцювальний колектив «Ярославна» Галицького районного ЦДЮТ (керівник Галина Колодій). Бажаємо перемог нашим землякам!

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №47 (1734) в рубриці «Офіційно»

Тиждень в Україні з іронією і без...
23.11.2012 | Переглядів: 1702
Рейтинг

     Споконвіку слово володіло могутньою силою. Адже воно є особливим вмістилищем енергії свого творця. Якщо ж душа мовця – небезпечна трясовина, його почуття нещирі, думки потаємні, а наміри невизначені, не очікуйте нічого хорошого. Слова такої людини порожні, а отже, не здатні стимулювати до благородних дій та помислів.
Ліна Костенко писала: «Ми хочем тиші, хочем храмів. Ми хочем музики й садів. А всі залежимо від хамів, від хрунів, хряків і вождів». За час діяльності цієї влади українці потерпають від вимкнення газу та води, постійного підвищення цін, а також мільйонних заборгованостей з виплат заробітної платні («Український тиждень»).

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №47 (1734) в рубриці «Офіційно»

«Соломонове рішення» прийняв Галицький суд у справі «тризубівця» Василя Абраміва
23.11.2012 | Переглядів: 1370
Рейтинг

     Галицький районний суд завершив розгляд справи за звинуваченням члена ВО «Тризуб» Василя Абраміва у підпалі офісу Партії регіонів у ніч на 20 грудня 2009 року. Суд виніс вирок: 3,5 роки позбавлення волі з відтермінуванням на 2,5 роки.
На судове засідання прийшли рідні підсудного, друзі, ветерани визвольних змагань, журналісти. На переконання дружини 27-річного Василя Абраміва, він не винен у цьому злочині.
Звинувачення, що у 2009 році в приміщення виборчого штабу Партії регіонів вкинув пляшку з так званим «коктейлем Молотова», не визнав і сам підсудний. Він сказав, що у той час перебував в Запорізькому СІЗО разом з вісьмома тризубівцями у справі про пошкодження пам’ятника Сталіну в Запоріжжі.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №47 (1734) в рубриці «Офіційно»

Щоб життя у школі було цікавим
23.11.2012 | Переглядів: 1580
Рейтинг

     Пріоритетними завданнями системи освіти є виховання людини в дусі відповідального ставлення до власного здоров’я і здоров’я оточуючих  як до найвищої індивідуальної та суспільної цінності.
І справді, це сьогодні є найголовнішим питанням, навколо якого має будуватись освітній процес.
Хочемо, щоб із раннього дитинства кожна особистість була переконана у необхідності збереження і зміцнення свого здоров’я, ведення здорового способу життя, прагнула доброго фізичного стану.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №47 (1734) в рубриці «Офіційно»

Діяльність влади впродовж тижня
23.11.2012 | Переглядів: 1399
Рейтинг

      16 листопада 2012 року заступник голови районної державної адміністрації Богдан Мазурик та заступник голови районної ради Михайло Мах привітали працівників сільського господарства з професійним святом. Богдан Мазурик відзначив, що Галицький район посів четверте місце в області за показниками у сільськогосподарському виробництві  та перше в галузі тваринництва.
Кращим працівникам вручено грамоти Міністерства аграрної політики, голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації та голови обласної ради, Департаменту  агропромислового комплексу обласної державної адміністрації, а також Галицької районної державної адміністрації та районної ради.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №47 (1734) в рубриці «Офіційно»

Права людини починаються з прав дитини
23.11.2012 | Переглядів: 2088
Рейтинг

     Захист прав та інтересів дитини є одним із найважливіших завдань Української держави, адже ставлення до дітей, їхніх прав і свобод, повага до їхньої людської гідності якнайточніше відображають рівень гуманності й цивілізованості суспільства. Світові стандарти у галузі дотримання прав дитини, що формувалися протягом багатьох десятиліть, закріплені у кількох важливих міжнародних документах.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №47 (1734) в рубриці «Офіційно»

Про зміни видів економічної діяльності
23.11.2012 | Переглядів: 1732
Рейтинг

     На виконання протоколу №88 від 14 листопада 2012 року засідання Кабінету Міністрів України «Про результати діяльності Державної реєстраційної служби», відповідно до пункту 1 наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 року № 457 «Про затвердження та скасування національних класифікаторів» з 1 січня 2012 року набрав чинності національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (далі - КВЕД-2010).

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №47 (1734) в рубриці «Офіційно»

Мінімальні ціни на алкоголь зростуть
23.11.2012 | Переглядів: 1926
Рейтинг

     З 25 листопада цього року мінімальна роздрібна ціна становитиме  не менше 28,5 грн за півлітрову пляшку сорокаградусної горілки, а на коньяк в залежності від «зірковості» – 38,9-49,4 грн.
На більшість алкогольних напоїв мінімальні ціни зростуть як в роздрібній, так і в оптовій мережі. Так, роздрібна ціна на горілку і лікеро-горілчані вироби за 1 літр 100% спирту становитиме 142,5 грн (сьогодні – 130,5 грн), оптова відпускна ціна – 96,18 грн. проти діючої – 88,5 грн. Такі зміни передбачені Постановою Кабінету Міністрів від 07.11.2012 №1017, яка  набере чинності з 25.11.2012.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №47 (1734) в рубриці «Офіційно»

Головне завдання лібералізації – удосконалення податкової системи
23.11.2012 | Переглядів: 1450
Рейтинг

     Пропозиції до програми  лібералізації податкової політики та роботи податкової служби з представниками бізнесу  нещодавно обговорено у форматі «круглого столу» в Державній  податковій інспекції  у Галицькому районі за участі першого заступника голови Галицької РДА Володимира Бродовича.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №47 (1734) в рубриці «Офіційно»

Право пенсіонерів на безкоштовне оздоровлення
23.11.2012 | Переглядів: 2472
Рейтинг

     Пересічний пенсіонер, як правило, не може дозволити собі поїхати кудись на відпочинок. Але є категорії пенсіонерів, яким надається право оздоровитися за державний кошт. Відповідно до чинного законодавства органи праці та соціального захисту населення забезпечують безкоштовним санаторно-курортним лікуванням  ветеранів війни (учасників бойових дій, учасників війни та інвалідів війни), осіб, на яких поширюється дія Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про жертви нацистських переслідувань”, а також - інвалідів з дитинства, інвалідів загального захворювання, в тому числі інвалідів з наслідками травм та захворювань хребта  і спинного мозку, а також інвалідів інших категорій.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №47 (1734) в рубриці «Офіційно»

Відлітають журавлі у вирій…
23.11.2012 | Переглядів: 3293
Рейтинг

     У читальній залі Галицької центральної бібліотеки відбулося засідання літературної вітальні, присвячене 140-ій річниці від дня народження українського письменника, літературознавця, перекладача, публіциста, громадсько-культурного діяча Богдана Лепкого. У заході взяли участь директор Галицької ЦБС Любов Сєдова, завідувач дитячої бібліотеки Леся Мельницька, бібліотечні працівники Галина Петраш, Оксана Мединська, Марія Венгрин, Богдана Кривоніс, Наталя Сєдова, історик Марія Сохан, працівники Національного заповідника «Давній Галич» Марія Костик та Любов Бойко. Вони розповідали про життєвий і творчий шлях письменника, аналізували його твори, зокрема поезії, оповідання, трилогію «Мазепа» та ін.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №47 (1734) в рубриці «Офіційно»

За покликом творчих сердець
23.11.2012 | Переглядів: 1461
Рейтинг

     «Багато місць чудових в Україні…, їх не об’їхати і не обійти»… – промовив наймолодший учасник творчої поїздки членів організації «Просвіта» Бурштинської ЗОШ I-III ст. №3 Ігор Веренька. Дійсно, з великим нетерпінням чекали учасники проекту часу поїздки у м. Одесу на запрошення ректорату Одеського державного екологічного університету (з представниками університету творча група познайомилася у м. Черкасах).

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №47 (1734) в рубриці «Офіційно»

«Голос країни. Діти»
23.11.2012 | Переглядів: 2285
Рейтинг

     Триває найочікуваніший вокальний проект “Голос країни. Діти”. Деякі імена вокалістів, які зуміли своїм голосом підкорити зіркових тренерів – Тіну Кароль, Олега Скрипку та  Світлану Лободу – уже відомі глядачам.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №47 (1734) в рубриці «Офіційно»

Дні знань з основ безпеки життєдіяльності
23.11.2012 | Переглядів: 1898
Рейтинг

      Щоб не допустити дитячих трагедій, закріпити знання школярів з правил безпечної поведінки, рятувальники в рамках “Днів знань безпеки життєдіяльності” провели тематичні уроки в  загальноосвітніх навчальних закладах Галицького району. Зокрема, працівники служби МНС побували в загальноосвітніх школах I-III ступенів в м.Бурштині та с. Залуква.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №47 (1734) в рубриці «Офіційно»

Поповнення гімназійної родини
23.11.2012 | Переглядів: 1579
Рейтинг

     Галицька гімназія – це навчальний заклад, в якому готують гідних громадян України, це своєрідний центр, де готують національну  еліту.
Традиційно 15 листопада учні перших класів стали повноправними членами гімназійної родини, адже у них відбулась посвята у  гімназисти. Піднесений, урочистий настрій охопив усіх: і учнів, і батьків, і вчителів, і гостей. Звичайно, найбільше хвилювалися першокласники, бо ж мали презентувати себе, свої вміння, таланти, свої особливості.
Свято відбулася у Галицькому Народному домі. Першокласники очікували у фойє разом зі своїм класним керівником  тієї хвилини, коли урочисто їх запросять у зал.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №47 (1734) в рубриці «Офіційно»

Презентація професій випускникам
23.11.2012 | Переглядів: 1732
Рейтинг

     21 листопада 2012 року в актовій залі телекомпанії «РАІ», що у м.Бурштині, за сприяння Галицького РЦЗ відбулась профорієнтаційна зустріч з учнями 11-х класів шкіл району, на якій були присутні 90 дітей. На зустріч з учнями з метою презентації своїх навчальних закладів були запрошені представники Бережанського аграрно-технічного інституту, Підгаєцького медичного коледжу, Бурштинського торговельно-економічного коледжу.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №47 (1734) в рубриці «Офіційно»

Спадкування за законом
23.11.2012 | Переглядів: 1883
Рейтинг

     Спадкування – це перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).
Спадкування здійснюється за заповітом або за законом.
Спадкоємці за законом одержують право на спадкування почергово. Кожна наступна черга спадкоємців за законом одержує право на спадкування у разі відсутності спадкоємців попередньої черги, або усунення їх від права на спадкування, або неприйняття ними спадщини чи відмови від її прийняття, крім випадків, встановлених статтею 1259 цього Кодексу (Зміна черговості одержання права на спадкування).
Спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її. Не допускається прийняття спадщини з умовою чи із застереженням.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №47 (1734) в рубриці «Офіційно»

Акція «16 днів проти насильства»
23.11.2012 | Переглядів: 4520
Рейтинг

     Впродовж останніх років з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція «16 Днів проти насильства», в рамках якої громадськими організаціями, місцевими структурними підрозділами з питань реалізації сімейної політики, центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї. Міжнародна акція «16 Днів проти насильства»  була ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї,протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій з метою захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві. Світовою громадськістю насильство визнано одним із ключових моментів, які ставлять людину в залежне становище, наносять величезну моральну шкоду суспільству і є перепоною на шляху подолання нерівності і дотримання людських прав.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №47 (1734) в рубриці «Офіційно»


Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net