на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


День, який вирішив долю України
09.12.2011 | Переглядів: 1490
Рейтинг

     1 грудня  з нагоди  20-ти річчя Всеукраїнського референдуму відділом з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації, районною радою та  читальним залом районної бібліотеки було проведено засідання круглого столу «Вирішальний день у історії України» за участю  учнів 10-11 класів Галицької гімназії.
Зустріч відбулася за участю начальника відділу з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату районної державної адміністрації Ярослава Поташника, заступника керівника виконавчого апарату районної ради Мирослава Бобриса та голови районної організації Народного Руху України Володимира Федорняка.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

Відремонтувати дороги загального користування до “Євро-2012”
09.12.2011 | Переглядів: 1611
Рейтинг

     Івано-Франківська обласна рада звернулася до Кабінету Міністрів України з проханням включити автомобільні дороги загального користування (міжміське сполучення) Івано-Франківської області до переліку доріг, де буде здійснено капітальний та поточний ремонт за європейськими стандартами  у рамках підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

Новорічних та різдвяних канікул не буде
09.12.2011 | Переглядів: 1466
Рейтинг

     28 листопада Кабінет Міністрів України прийняв рішення про перенесення робочих днів у зв’язку зі святами в 2012 році.
Уряд визнав недоцільним влаштовувати новорічні та різдвяні канікули. Таким чином, вихідними будуть 31 грудня, 1 і 2 січня. Далі вихідні на Різдво: 7, 8 і 9 січня. Одночасно у зв’язку із святкуванням 8 березня, 1 травня і Дня Конституції робочі дні перенесені наступним чином:

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

Чергове засідання колегії райдержадміністрації
09.12.2011 | Переглядів: 1485
Рейтинг

     28 листопада відбулося засідання колегії районної державної адміністрації з порядком денним:
- про хід виконання Регіональної програми підтримки малого підприємництва в районі на 2011-2012 роки, виконання розпорядження РДА від 10.12.2010р. №412 «Про програму підтримки малого підприємництва в Галицькому районі»;
- про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 06.04.2007р. № 93 «Про затвердження регіональної програми розвитку фізичної культури та спорту в районі на 2007-2011 роки»;
- про роботу виконкому Мединської сільської ради щодо соціально-економічного та культурного розвитку території у частині виконання делегованих повноважень;

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

Олександр Сич: Тільки через причетність до Голодомору комуністична ідеологія має бути заборонена в Україні
09.12.2011 | Переглядів: 1440
Рейтинг

     “Голодомор – безпрецедентний геноцид українців, який став можливим внаслідок окупації України большевицькою Росією. Мусимо не тільки це пам’ятати, а й зробити наступний крок – здійснити публічний судовий процес над комунізмом та добитись у судовому порядку заборони комуністичної ідеології як людиноненависницької. Є й інші, не менш вагомі, підстави це зробити: знищення української еліти у 1920-30-40-х та 1970-х роках, знищення мирного населення у воєнний період, примусове вивезення українців, пограбування та нищення українських церков, переслідування за національною та релігійною ознаками, нищення української культури та мови, тотальна русифікація”, – вважає голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

«Я – громадянин України – 2011»
09.12.2011 | Переглядів: 3241
Рейтинг

     З метою виявлення громадянської позиції школярів, сприяння розвитку проектної діяльності учнів, набуття досвіду громадянських дій та демократичної поведінки у вирішенні соціально важливих проблем, виховання соціально-правових компетенцій головним управлінням освіти і науки облдержадміністрації та обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено обласний конкурс учнівських проектів «Я - громадянин України».

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

Із сесійної зали
09.12.2011 | Переглядів: 1651
Рейтинг

     За повідомленням ТРК “РАІ”, останнього дня листопада відбулася 13-та сесія Бурштинської міської ради, на якій розглядалося ряд питань: про виконання міського бджету за 9 місяців поточного року; про внесення змін до міського бюджету; про внесення змін до „Плану природоохоронних заходів місцевих фондів з охорони навколишнього середовища по Бурштинській міській раді на 2011 рік”; про внесення змін до „Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Бурштина та с. Вигівка на 2011 рік”;...

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

І знову приємна несподіванка
09.12.2011 | Переглядів: 1749
Рейтинг

     Депутат Верховної Ради України Валерій Келестин знову зробив подарунок для галицької малечі. Цього разу портативний комп’ютер та лазерний принтер його помічник у Галицькому районі Зоряна Слободян вручила завідувачу дитячим садком «Калинонька» у с. Задністрянське. Обіцянку  придбати для потреб дошкільного закладу таку техніку його завідувачці Ользі Вільчик  Валерій Васильович дав минулого місяця під час прийому громадян.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

Про події в області
09.12.2011 | Переглядів: 1915
Рейтинг

     Військова присяга. Служу українському народові! З такими словами на вірність батьківщині присягло 85 юнаків військової частини внутрішніх військ МВС України в м. Івано-Франківську. Таке урочисте свято тут відбувається двічі на рік. Новообранці готуються до нього майже місяць: вивчають основи військової справи, відвідують курси молодого бійця, бо в цей день, крім складання військової присяги, хлопці традиційно демонструють рідним та близьким ще й так звані показові виступи зі стройової підготовки, володіння зброєю та рукопашного бою. То ж у колишніх юнаків, а тепер уже солдатів, розпочалось нове, армійське життя.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

Про події в районі
09.12.2011 | Переглядів: 1855
Рейтинг

     А як справи із захистом прав дитини? З метою надання методичної допомоги органу опіки та піклування щодо провадження діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, відповідно до постанови КМУ від 24.09.2008 року №866, групою фахівців апарату районної державної адміністрації, служби у справах дітей, соціальних працівників та ряду інших управлінь та відділів райдержадміністрації здійснено виїзд у Маріямпільську сільську раду, де на місці перевірено умови проживання кризових сімей, умови утримання і виховання дітей в сім’ях опікунів/піклувальників, стан справ у прийомній сім’ї.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

«Даноша» знову у полі зору
09.12.2011 | Переглядів: 3318
Рейтинг

     Питання діяльності на території району  ТзОВ «Даноша» піднімалося неодноразово засобами масової інформації та громадськістю. Врегулювання спірних питань стоїть на контролі в районній раді. З цією метою створено спеціальну комісію. Саме про роботу комісії розповідає її голова, заступник голови районної ради Михайло Мах.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

Школа дитячої мрії
09.12.2011 | Переглядів: 1846
Рейтинг

     Якщо у селі є церква, то в ньому є духовність, а якщо є школа, то в нього є майбутнє.
Школа у Дубівцях – це справжній храм науки із великими, світлими класами, що потопають у зелені та квітах, добре оснащеними кабінетами, просторими і зі смаком оформленими холами.
Такою вона стала не одразу, а завдяки щоденній кропіткій праці педагогів. Особливо засяяла наша красуня протягом останніх п’ята років, коли вчительський колектив очолив директор Василь Васильович Ковальчук — людина надзвичайно працелюбна і до самозабуття закохана у свою справу. Його цікавить усе: від якості викладання навчальних дисциплін і виховання до естетичного оформлення класних кімнат і роботи шкільної котельні. Він – добрий господар, усе бачить і всюди встигає.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

Про відкриття Галицького художнього професійного ліцею сакрального мистецтва та народних ремесел “Опілля”
09.12.2011 | Переглядів: 1434
Рейтинг

     Керівництвом Галицького ліцею разом із засновником Галицькою міською радою проведено переговори про включення його до складу Прикарпатського університету на рівні підготовчого закладу для Інституту мистецтв та надання методичної та кадрової допомоги в організації навчального процесу ректоратом університету.
Володимир Антонович Овсійчук – професор, завідувач відділу мистецтвознавства Інституту народознавства НАН України, лауреат Державної премії України імені Т. Шевченка на нашій зустрічі при підписанні договору про співпрацю з кафедрою сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв сказав:

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

Талант від Бога
09.12.2011 | Переглядів: 1995
Рейтинг

     Людей із обмеженими можливостями в районі проживає чимало. Не оминула ця гірка чаша і дітей. Деякі із них, маючи серйозні фізичні вади, змушені більшість часу проводити вдома, в чотирьох стінах. Та є в районі служби, які урізноманітнюють їхнє дозвілля.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

5 грудня – День працівників статистики
09.12.2011 | Переглядів: 1668
Рейтинг

     Ось уже вдесяте працівники статистики відзначають своє професійне свято.
У сучасних умовах стрімких змін і перетворень важко переоцінити роль і значення статистики. Повна та своєчасна інформація, що відображає соціально-економічні процеси в суспільстві, є необхідною умовою ефективного розвитку країни.
Українські статистики, дотримуючись основних цінностей – професіоналізму, сумлінності та служіння, працюють в єдиній команді із респондентами та користувачами, завдяки чому забезпечують збирання, розроблення та поширення статистичної інформації. Саме завдяки цьому співробітництву отримуються якісні дані, які сьогодні національна статистика розробляє відповідно до загальновизнаних міжнародних норм та стандартів.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

Полеглі в боях заслуговують пошани
09.12.2011 | Переглядів: 1666
Рейтинг

     Впродовж 1914-1917 рр. місто Галич та його околиці були ареною військових боїв між австро-німецькими та російськими військами. На початок бойових дій тут знаходилося 29 австро-угорських військових фортифікаційних укріплень. Важливості місту додавала наявність переправ через річку Дністер. Місто двічі чергово захоплювалося ворогуючими сторонами.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

Краєвидами Бойківщини можна помилуватися у Галичі
09.12.2011 | Переглядів: 1675
Рейтинг

     З кожною новою виставкою, яка експонується у Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» збільшується коло осіб, яке хоче бути ближчим до світу мистецтва. Це і відвідувачі виставок, які прагнуть побачити твори малярства і поспілкуватися з їхніми авторами, і самі митці, які мають потребу передати оточуючим своє бачення навколишнього світу. Картинна галерея у Галичі стає дедалі більш популярною у мистецьких колах. Тому не випадково у ній представляють свої твори як художники нашої області, так і з інших регіонів.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

Ми пам’ятаємо…
09.12.2011 | Переглядів: 3688
Рейтинг

     Жертвам голодомору 1932-1933рр. був присвячений тиждень у Галицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Розпочався він тематичною лінійкою «Голодомор-33», яку організували учні 9 класу (кл.керівник Михальчук Л.В.). Юнаки і дівчата із сумом розповідали про один із найжорстокіших злочинів сталінізму проти українського народу.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

Година скорботи
09.12.2011 | Переглядів: 2081
Рейтинг

     У 1932-1933 рр. в Україні був великий голод. Помирали люди без війни і посухи. Була тільки зла воля одних людей проти інших.
На багатих чорноземах України вмирали люди. Уже в листопаді місяці не було чого їсти. У селах Східної України гинули цілі села, славні козацькі родини. Люди були доведені до відчаю. Пухли від голоду і божеволіли.
За 8 місяців 1932-1933рр. в Україні померло сім мільйонів чоловік. А в цей час, коли гинули причорноморські села, з Одеського порту вивозили за кордон українську пшеницю.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

Молитва за невинно загублені душі
09.12.2011 | Переглядів: 1669
Рейтинг

     Багато трагедій пережив український народ, але страшнішого лиха, ніж голод 1932-1933 років, історія України не знає. Тож і не зітреться з пам’яті українців дата, яку щорічно вони вшановують в кінці листопада.
Бурштинці вшановували пам’ять жертв голодомору у Палаці культури „Прометей”, де на сцені була влаштована символічна могила, біля якої всечесні отці Богдан Демків, Михайло Трощук та Дмитро Шмігель відправили панахиду за замученими і замореними голодом безневинними душами.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

Район вшанував жертв Голодомору
09.12.2011 | Переглядів: 1630
Рейтинг

     26 листопада біля храму Різдва Христового у місті Галичі, на площі Січових Стрільців у Бурштині, біля храму Різдва Христового в селищі Більшівці, інших населених пунктах району відбулися панахиди та запалення свічок пам’яті.
 Участь у пам’ятних заходах в місті Галичі взяли голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин, голова районної ради Петро Стрембіцький, керівники державних установ району та структурних підрозділів районної державної адміністрації та ради, громадськість, духовенство, учнівська та студентська молодь.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

Входини і перші репетиції…
09.12.2011 | Переглядів: 2355
Рейтинг

     В неділю, що минула, в Народному домі с. Вікторів освячено кімнату для занять з художньої самодіяльності. Тут учні зможуть опановувати нотну грамоту, навчатися співу та гри на бандурі, проводити дозвілля.
Відбувся своєрідний ритуал посвячення юних обдарувань.
На входинах були працівники сільради, культурних закладів, молодь, окремі сім’ї, пожилі люди. Освятив кімнату митрофорний протоієрей о. Євген Шувар (УАПЦ).

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Культура і мистецтво»

про спорт
09.12.2011 | Переглядів: 3552
Рейтинг

     Футбол. Минулої п’ятниці відбулося нагородження лідера першої ліги чемпіонату району з футболу сезону 2011 року команди «Касова» із села Бовшів. Під час урочистостей команду нагороджено кубком, грамотами, медалями та цінними подарунками.
З нагоди такої ж приємної події свою футбольну команду вітали й мешканці села Дубівці, які стали другими у другій лізі чемпіонату району з футболу сезону 2011 року.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Спорт»

За комунальні борги відбиратимуть житло
09.12.2011 | Переглядів: 1655
Рейтинг

     У новій редакції Закону України «Про виконавче провадження» є чимало варіантів щодо того, як не допустити втрати житла.
Якщо борг за комунальні послуги перевищує десять мінімальних зарплат, тобто сьогодні це — 10 тис. грн, то боржник може втратити житло.
Таку “можливість” українці отримали завдяки змін до Закону України “Про виконавче провадження”.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

До уваги платників ПДВ!
09.12.2011 | Переглядів: 1833
Рейтинг

     З 1 січня 2012 року розпочинається реєстрація податкових накладних в єдиному реєстрі податкових накладних,  де сума податку в одній податковій накладній становить 10 тис.гривень.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

Загальнодержавне завдання
09.12.2011 | Переглядів: 1362
Рейтинг

     ХХІ століття – ера інформаційного суспільства, де інформація все частіше визначається як головний ресурс майбутнього. Очевидно, що тільки ті члени суспільства, які володіють необхідними знаннями і підготовкою до впевненої орієнтації в інформаційному просторі, зможуть використовувати ж цей ресурс. Сьогодні підготовка молодого покоління до життя в інформаційному просторі – загальнодержавне завдання. Так, якщо людина володіє вільним пошуком інформації в довідкових апаратах бібліотек, то вона зможе почерпнути для себе максимум потрібної інформації.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»


Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net