на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


У Блюдниках відкрили каплицю Святого Миколая
21.12.2012 | Переглядів: 2151
Рейтинг

     На свято Миколая учні Блюдниківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. отримали не лише подарунки і солодощі, а  й справжній духовний подарунок. Тут, на другому поверсі навчального закладу, урочисто відкрито та освячено капличку Святого Миколая.
Ініціатива облаштування такого молитовного куточка належить директору школи Русланові Сиротинському. Його ідею підтримали священики і церковні громади с.Блюдники та навколишніх сіл, адже у Блюдниківській школі здобувають знання діти із семи населених пунктів.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №51 (1738) в рубриці «Офіційно»

Подвійне свято села
21.12.2012 | Переглядів: 1688
Рейтинг

     В селі Комарів відкрили підвідний водопровід з впровадження проекту «Водопостачання села Комарів» (І-ша черга будівництва), який співфінансувався  ПРООН/ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2».
 Участь у заході взяли голова  районної державної адміністрації Григорій Івасишин, голова районної ради Петро Стрембіцький, перший заступник начальника  управління ЖКГ обласної державної адміністрації Василь Ковальчук, координатор обласного ресурсного центру громад Олеся Хомин,  координатор районного ресурсного центру громад Зоряна Орловська, сільський голова с.Комарів Михайло Юнгер, громада села.
Священик освятив   місце, де бере початок  вода, яку так довго чекали жителі села, адже деякі з них у своїх домівках не мали води зовсім і змушені були доставляти  її у спеціальних посудинах.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №51 (1738) в рубриці «Офіційно»

Тиждень в Україні з іронією і без...
21.12.2012 | Переглядів: 1501
Рейтинг

     Здавалося б, що минуле? Повернутися назад не можливо, вплинути на хід історії теж. «А час летить, не стишує галопу», особливо у ХХІ столітті, коли не встигаєш осмислити навіть події сьогодення…Що вже казати про роздуми над тим, чого давно немає? Ну було воно, ну пережили, вистраждали. Що тепер?

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №51 (1738) в рубриці «Офіційно»

Депутатська благодійність
21.12.2012 | Переглядів: 1740
Рейтинг

     Уже традиційно до дня Святого Миколая представники обласної та районної рад від ВО «Батьківщина» готують подарунки діткам району. Цей рік не  став винятком. Депутати обласної ради Тарас Хованець та Галицької районної Володимир Костишин 19 грудня відвідали Міжрегіональний центр соціально психологічної реабілітації для дітей, що у с. Мединя. Вони привезли для його вихованців іграшки, солодощі, засоби гігієни тощо.
Того ж дня дітей відвідали учні Івано-Франківського державного коледжу технологій та бізнесу разом із практичним психологом Ніною Савків. Вони привезли діткам книги, солодощі, іграшки, а також виступили перед ними з невеличким концертом.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №51 (1738) в рубриці «Офіційно»

Золотий ювілей «Малятка»
21.12.2012 | Переглядів: 1598
Рейтинг

     За 50 років Галицький дошкільний навчальний заклад «Малятко» випустив сотні вихованців, а колектив його впродовж десятиліть дбав про затишок і тепло, щоб малечі у садку було цікаво і радісно.
Зараз тут діє три групи, в яких перебуває 53 дітей, працює творчий та досвідчений колектив, який вишукує новітні методи виховання, також підтримує дружні зв’язки з польськими колегами із міста Ольштина.
«Протягом останніх років покращилися матеріально-технічні умови садочка, проведено реконструкцію двох корпусів, – розказує завідувачка ДНЗ «Малятко» Галина Надольська, яка очолює його уже 20 років, – осучаснено обігрівання приміщення, зроблено капітальний ремонт кухні, реконструйовано кімнати для дітей».

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №51 (1738) в рубриці «Офіційно»

Діяльність влади впродовж тижня
21.12.2012 | Переглядів: 1443
Рейтинг

      13 грудня в районі побували заступник голови обласної державної адміністрації Роман Іваницький та начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Іван Ковалик, які зустрілися з головою районної державної адміністрації Григорієм Івасишиним. Відбулася нарада щодо реконструкції приміщення під дитячий будинок сімейного типу на 6 сімей у м.Галичі.
 14 грудня 2012 року у м.Бурштині відбулися урочистості з нагоди відзначення у районі Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №51 (1738) в рубриці «Офіційно»

«Ми тебе чекаємо, Святий Моколаю»
21.12.2012 | Переглядів: 1573
Рейтинг

     В Народному домі м.Галича за сприяння районної державної адміністрації відбулося свято з нагоди Дня святого Миколая.
До уваги багаточисленних глядачів було представлено театралізовану виставу «Ми тебе чекаємо, Святий Миколаю» дитячого зразкового драматичного театру «Юність» Народного дому м.Галича (кер. М.Грицик) та концертну програму за участю вихованців Галицького районного Центру дитячої та юнацької творчості, учнів Галицької ЗОШ І-ІІІст. №1, танцюристів хореографічного колективу «Метелики» Будинку культури с.Дем’янів. На професійному рівні виконали пісні Аліна Підгайна, Мар’яна Воробчак, Рома Гоянюк, Марія Боївка, продекламували вірші Влад Заворотний, Ксенія Білецька, молитву – Оксана Білецька.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №51 (1738) в рубриці «Офіційно»

«Опіка Миколая не має меж»
21.12.2012 | Переглядів: 1680
Рейтинг

     Саме під таким гаслом 19 грудня учасники художньої самодіяльності Будинку культури села Задністрянське відвідали територіальний центр соціального обслуговування селища Більшівці.
Для підопічних цього закладу підготували чудовий розважальний концерт, в якому взяли участь: солісти Мирон Фляк, Христина Колодчак, Руслана Демченко; дуети Володимир та Оксана Мацьків, Руслана Демченко та Марія Давидова; гумористичний дует Олександр Заставний та Наталя Головата; танцювальні колективи «Дивоцвіт» та «Ексклюзив». А також у гості в Більшівці завітав мега-популярний гурт Задністрянського Будинку культури «Бабине літо».

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №51 (1738) в рубриці «Офіційно»

День Святого Миколая
21.12.2012 | Переглядів: 1630
Рейтинг

     В українського народу існує багато цікавих традицій та свят. А днями ми відзначали щедре, багате, веселе свято малечі – День Святого Миколая. Вважається, що діткам, які гарно поводили себе протягом року, він приносить подарунки та солодощі, а хто не дуже добре – різочку. 18 грудня Святий Миколай завітав до залуквянських дітей, які зібралися разом з батьками на зустріч в НД с. Залуква. Вони підготували для Миколая вірші та пісні, молитви, а учасники НА драматичного колективу с. Залуква презентували казочку «Наш Святитель Миколай».

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №51 (1738) в рубриці «Офіційно»

Семінар у Задністрянську
21.12.2012 | Переглядів: 2080
Рейтинг

     Однією із форм естетичного виховання в роботі закладів культури району є художньо-мистецтвознавчі об’єднання і клуби за інтересами.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №51 (1738) в рубриці «Офіційно»

Майже на 2 млн.гривень зросли надходження єдиного податку в Галицькому районі
21.12.2012 | Переглядів: 1351
Рейтинг

     За 11 місяців  цього року надходження єдиного податку  склали 3,2 млн.грн., що в 2,5 рази перевищує відповідний показник минулого року. Зростання надходжень відбулося завдяки налагодженим партнерським відносинам між податковою інспекцією та бізнесом, а також сумлінності платників податків та підвищенню рівня їх податкової культури. Про це повідомила начальник ДПІ у Галицькому районі Олександра Верещак  під час зустрічі з платниками податків.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №51 (1738) в рубриці «Офіційно»

Змінено механізм розрахунків по єдиному соціальному внеску до Пенсійного фонду України
21.12.2012 | Переглядів: 1666
Рейтинг

     Закон України від 16.10.2012 р. № 5455-УІ «Про внесення змін до статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», який набирає чинності з 1 січня 2013 року, скасовує діючий розподіл єдиного внеску за видами нарахувань загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до класів професійного ризику виробництва з урахуванням видів їх економічної діяльності та інших видів нарахувань.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №51 (1738) в рубриці «Офіційно»

Скансен Прикарпаття – «машина часу»
21.12.2012 | Переглядів: 2231
Рейтинг

     Люди завжди намагалися зробити казку чи якусь легенду частинкою власного сьогодення. Інсценізовані відтворення подій за участю сил природи чи міфічних персонажів з часом ставали обрядами, звичаями. Згодом з’явилися театр і кіно. Дитячі ігри з перебиранням на себе ролей казкових персонажів мали й мають безліч аналогів у житті дорослих. Це є звичайна людська потреба у мріях і надіях.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №51 (1738) в рубриці «Офіційно»

Зустріч правоохоронців з учнями
21.12.2012 | Переглядів: 1914
Рейтинг

     Нещодавно у Більшівцівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась зустріч учнів 8-11 класів із заступником начальника Галицького РВ УМВС підполковником міліції Юрієм Гамлявим, яка проходила в рамках проведення тижня правових знань та правового виховання школярів і молоді.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №51 (1738) в рубриці «Офіційно»

Порядок видачі документів про державну реєстрацію актів цивільного стану
21.12.2012 | Переглядів: 1790
Рейтинг

     Право на отримання  та порядок видачі документів про державну реєстрацію актів цивільного стану  регулюється Законом України « Про державну реєстрацію актів цивільного стану» від 01.07.2010 року № 2308-VІ, Порядком ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2007 року № 1964 (із змінами), та Правилами державної реєстрації актів цивільного стану в Україні», затвердженими наказом Міністерства юстиції України від 18.10,2000 р, за № 52/5  (у редакції  наказу Мін’юсту України від 24.12.2010 року № 2207/5)

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №51 (1738) в рубриці «Офіційно»

Наркоманія молодшає
21.12.2012 | Переглядів: 1810
Рейтинг

     Наркоманія – це хвороба, яка виникає внаслідок систематичного вживання речовин, що включені до списку наркотиків, та проявляється психічною і фізичною залежністю від них. Сьогодні наркоманія молодшає. Нещодавно бібліотекарі Бурштинської міської бібліотеки для дорослих організовали зустріч дев’ятикласників Бурштинської ЗОШ №2 з лікарем-наркологом міської лікарні Марією Слишак. «Молодь і проблема вживання наркотиків» – тема заходу, який підготувала головний бібліотекар Марія Куйбіда.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №51 (1738) в рубриці «Офіційно»

Настільний теніс
21.12.2012 | Переглядів: 1900
Рейтинг

     У рамках проведення районної спартакіади серед учнівської молоді на базі спортивного комплексу м. Галича проведено змагання з настільного тенісу. Згідно протоколів змагань виявлено переможців.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №51 (1738) в рубриці «Офіційно»


Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net