на сайті  
   
 
Вівторок, 30 листопада 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...


Досягнення району у році, що минає
31.12.2010 | Переглядів: 2333
Рейтинг

     Григорій Івасишин2010 рік був для району дещо специфічним у  тому плані, що зменшились в об’ємах обсяги виготовлення промислової продукції. Незважаючи на те, Бурштинська ТЕС почала вже в другому півріччі працювати більш стабільно, далі працює в режимі енергоострова. На сьогоднішній день ми маємо приблизно четверту частину виробництва та реалізації промислової продукції в області, в тому числі реалізація продукції на одного жителя займає також найвищий показник в області. Слід відзначити, що і без Бурштинської ТЕС спостерігається деякий ріст розвитку та реалізації промислової продукції, щоправда, є спад у будівельній галузі. Сподіваємось, що у наступному році ці питання знаходитимуться на кращому рівні. Маємо значні надходження до бюджету від малого та середнього бізнесу (ми досягаємо близько десяти відсотків надходжень до бюджету всіх рівнів). Сподіваємось, що підтримку  бізнесового середовища відчуватимемо і надалі, а ми у свою чергу сприятимемо тому, щоб бізнес у районі розвивався на належному рівні і збільшувались надходження до бюджету.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №57 (1635) в рубриці «Офіційно»

Останнє у цьому році засідання колегії Галицької районної державної адміністрації
31.12.2010 | Переглядів: 1686
Рейтинг

     Колегія в Галицькому районі28 грудня відбулося засідання колегії районної державної адміністрації з порядком денним:
- про стан виконання доручення Прем’єр-міністра України від 15.11.2010р. №63821/1/1-10, листа Глави адміністрації Президента України С.Льовочкіна від 21.10.2010р. №02-01/2203, листа Головдержслужби від 05.11.2010р. № 9012/43-10 та листа обласної державної адміністрації від 29.11.2010р. №10232/1/1-10/01-056 «Про виконання завдань у сфері державної кадрової політики, визначених актами та дорученнями Президента України»;
- про затвердження списку осіб, зарахованих до кадрового резерву на 2011 рік на посади заступників голови, начальників управлінь та відділів, завідувачів секторів та спеціалістів Галицької районної державної адміністрації, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2001р. №199 «Про затвердження положення формування кадрового резерву для державної служби»;

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №57 (1635) в рубриці «Офіційно»

Інформцентр – в дії
31.12.2010 | Переглядів: 2600
Рейтинг

     Бурштинський енергоколедж ІФНТУНГАдміністрація Бурштинського енергетичного коледжу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу приділяє постійну увагу питанням впровадження у навчальний процес сучасних інформаційно-комунікативних технологій, які забезпечують подальше вдосконалення навчально-виховного процесу. На лекційних, практичних, семінарських заняттях у навчальному закладі впроваджуються та застосовуються комп’ютерні технології та мультимедійні засоби. У коледжі постійно ведеться робота над тим, щоб забезпечити максимальний доступ викладачів та студентів до електронних носіїв інформації.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №57 (1635) в рубриці «Офіційно»

Заньківчани у Галичі
31.12.2010 | Переглядів: 1890
Рейтинг

     Заньківчани у ГаличіУ місті Коломиї виставою «Небилиці про Івана, знайдені в мальованій скрині з написами» за кіносценарієм Івана Миколайчука у прочитанні акторів Львівського національного академічного українського драматичного театру ім.М.Заньковецької (режисер, заслужений діяч мистецтв України Вадим  Сікорський) завершили Другий Всеукраїнський театральний фестиваль сценічних першопрочитань «Коломийські представлення», який зібрав сім театральних труп із різних регіонів України та з Польщі. Саме вистава заньківчан отримала гран-прі фестивалю.
25 грудня дорогою з Коломиї на Львів трупа театру завітала до Національного заповідника «Давній Галич», де відбулася зустріч митців з людьми, яких пов’язує давня дружба. Артисті

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №57 (1635) в рубриці «Офіційно»

Діти із Запоріжжя колядуватимуть у Медині
31.12.2010 | Переглядів: 1577
Рейтинг

     Мединя КолядаЯк повідомив редакцію газети «Галицьке слово» сільський голова с.Мединя  Іван Стус, дев’ятеро учнів 9 класу однієї із шкіл м.Запоріжжя та їхній керівник проведуть різдвяні канікули в с.Мединя. Третього січня діти прибувають до села, де на них чекатиме тепла зустріч місцевих школярів, вчителів  та громадськості села. Пізніше для гостей буде організовано вечерю та розважальну програму в оздоровчому комплексі «Сокіл», який знаходиться в кількох кілометрах від Медині на мальовничому березі р.Лімниця. На ночівлю діти будуть розселені в сім’ях своїх мединських ровесників, а впродовж 4-6 січня мандруватимуть  визначними місцями Прикарпаття.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №57 (1635) в рубриці «Офіційно»

Духовна пісня на честь «Дзвонаря»
31.12.2010 | Переглядів: 1666
Рейтинг

     Конкурс ім.Миколи Сокола в Галичі26 грудня в Галицькому районному Народному домі  відбувся традиційний конкурс духовної пісні імені Миколи Сокола.
Прийнявши благословення священика УГКЦ отця Ігоря Броновського, на сцену районного Народного дому позмагатись у співочому мистецтві вийшов 31 виконавець: хорові колективи, вокальні ансамблі, квартети, тріо, дуети і солісти-вокалісти, яких оцінювало професійне журі. До його складу у нинішньому році було включено директорів дитячих музичних шкіл.
Після трьох годин творчого змагання серед хорових колективів перше місце вибороли народна аматорська хорова капела «Воскресіння» Крилоського Народного дому (кер. Ірина Гріца) та дитячий хор Галицької дитячої музичної школи (кер. Іванна Чабан). Переможцями у малих вокальних формах стали колективи закладів культури сіл Крилос, Залуква, Кукільники, Старий Мартинів, селища Більшівці, Більшівцівської дитячої музичної школи. Серед солістів – Роксоляна Мацьків із села Бовшів та Іванна Пасєка з села Дорогів.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №57 (1635) в рубриці «Офіційно»

В авангарді – художник Юрій Писар
31.12.2010 | Переглядів: 1871
Рейтинг

     Юрій ПисарВже стало доброю традицією, що в Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» щомісяця відкривається чергова виставка. Наприкінці року свою творчість презентував молодий івано-франківський художник Юрій Писар.
Завідувач відділу образотворчого мистецтва Художнього музею м. Івано-Франківська Михайло Тимчук так охарактеризував творчість митця: «Юрій Писар кохається у всіх мистецьких стилях. Тут представлені авангардні роботи. Виставка має назву «Балет». Творам притаманні експресія, відчуття руху, того, що відбувається на сцені. Молодь захоплюється кольором, шукає нових барв. Основа авангарду – співавторство глядача. Ю. Писар малює і реалістичні роботи».

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №57 (1635) в рубриці «Офіційно»

Новий рік у світі
31.12.2010 | Переглядів: 2500
Рейтинг

     Новий рік – одне із найзагадковіших свят, і не тільки тому, що його очікування й святкування пов’язані зі світом добрих казок і магії, але ще й тому, що в культурній загальнолюдській традиції це, мабуть, єдина знаменна подія, що протягом століть щорічно відзначається людьми у всіх країнах і на всіх континентах.
Древні римляни святкували Новий рік на початку березня. Святкували до тих пір, поки Юлій Цезар не ввів новий календар (сьогодні він називається юліанським). Таким чином, датою зустрічі Нового року став перший день січня – місяця, названого на честь римського бога Януса (дволикого), одне обличчя якого було ніби звернене назад до минулого року, інше – вперед до нового.
У Древньому Єгипті Новий рік святкувався під час розливу ріки Ніл, що приблизно відбувалося в кінці вересня. Розлив Нілу був дуже важливим, тому що тільки завдяки йому в сухій пустелі проростало зерно.  
У Вавилоні (територія сучасного Іраку) Новий рік зустрічали весною. Під час свята цар на кілька днів залишав місто. Під час його відсутності народ веселився і міг робити все, що заманеться. Коли цар і його почт урочисто поверталися до міста, свято закінчувалося, а народ повертався до повсякденної роботи. Так щороку люди починали життя заново.
Стародавні кельти, жителі Галлії (територія сучасної Франції й частини Англії) зустрічали Новий рік наприкінці жовтня. Свято називалося Samhaіn від “summer’s end” (кінець літа). У Новий рік кельти прикрашали житло омелою, щоб відлякувати привидів. Вважалося, що саме в Новий рік духи мертвих приходять до колишніх осель. У середні віки Новий рік уже активно відзначався в багатьох державах і землях. З X по XV століття початком нового року на Русі вважалося 1 березня, в XV столітті свято було перенесено на 1 вересня, а в 1699 році цар Петро Перший видав указ, яким наказав вважати початком року 1 січня.
Найдавніша традиція зустрічі Нового року, як правило, пов’язана з розповсюдженим повір’ям, яке гласить: “Як Новий рік зустрінеш, так його й проведеш”. Люди чекають від цього свята чудес, нових успіхів, щастя й зустрічають його відповідно до традицій свого народу.
За легендою Юлій Цезар звільнив у новорічний вечір одного із своїх рабів за те, що той побажав йому пожити в новому році довше, ніж у старому. “Це найкурйозніше побажання щастя за всі роки існування людства!” – вигукнув Цезар. Імператор Калігула в перший день Нового року виходив на площу перед палацом і приймав подарунки від підданих, записуючи, хто, скільки і що саме подарував.
Отже, помандруємо світом, поцікавимося звичаями та традиціями народів світу!

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №57 (1635) в рубриці «Офіційно»

Чого чекаємо в Новому році?
31.12.2010 | Переглядів: 5682
Рейтинг

     Новий рікОсь і настає Новий рік! До його зустрічі ми ретельно прибираємо помешкання, готуємо святкові страви, стараємося святково одягтися, запрошуємо гостей. Чому ми все це робимо? А тому, що Новий рік є символічним рубежем, закінченням чогось старого і початком нового. Для декого 2011 рік буде продовженням (покращеним, оновленим) успішних справ з минулого року. Для інших – це спроба почати нове життя, змінитися на краще. Маю на увазі, що Новий рік асоціюється у багатьох людей з чимось новим, принаймні, з новими сподіваннями, надіями. Цікаво, а чого ж очікують від 2011 року наші читачі? Саме з таким запитанням ми звернулися до них.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №57 (1635) в рубриці «Офіційно»

Із поетичного зошита
31.12.2010 | Переглядів: 2089
Рейтинг
 Опубліковано в номері №57 (1635) в рубриці «Офіційно»

Степан Бандера (1909-1959рр.) Політичний діяч, ідеолог українського національного руху, голова Проводу ОУН-Б
31.12.2010 | Переглядів: 5997
Рейтинг

     Народився Степан Бандера в родині греко-католицького священика. В 1919-1927рр. навчався у Стрийській гімназії. На початку 1922р. став членом Пласту, а згодом – Організації Вищих Класів Українських Гімназій.
В 1928р., ставши членом Української Військової Організації, отримав призначення спочатку у відділ розвідки, пізніше – пропаганди. В 1929р. вступив в Організацію Українських Націоналістів (ОУН), з 1931р. – член Крайової Екзекутиви ОУН на Західноукраїнських землях (ЗУЗ), а з червня 1932р. – заступник Крайового Провідника і референт пропаганди. В червні 1933р. на конференції ОУН в Берліні був офіційно затверджений Крайовим Провідником ОУН на ЗУЗ.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №57 (1635) в рубриці «Офіційно»

З архівних джерел
31.12.2010 | Переглядів: 2239
Рейтинг

     Галицько-Волинський літопис – видатна пам’ятка давньоруського письменства XIII ст., який майже двісті років знаходиться у полі зору істориків, лінгвістів і літературознавців. Це одне з найцінніших джерел для досліджень минулого південноруських земель.
Незважаючи на пильну увагу вчених до Галицько-Волинського літопису,він має ще багато загадок. Недостатьо вивчені структура, складові частини і джерела цієї пам’ятки, що не має аналогів у давньоруській писемності. Вчені вже давно звернули увагу на те, що Галицько-Волниський літопис значно відрізняється від інших пам’яток, створених у минулому в цьому жанрі. Це швидше велика повість (чи ряд повістей), ніж традиційний літописний звід. Особливо помітна нетрадиційність першої частини літопису, яку прийнято називати Літописцем Данила Галицького.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №57 (1635) в рубриці «Офіційно»

Громадське обговорення проекту Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи»
31.12.2010 | Переглядів: 1447
Рейтинг

     З 21 грудня розпочато громадське обговорення проекту Закону “Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи”. Всі зауваження та пропозиції зацікавлені громадяни, громадські організації можуть надсилати на поштову адресу Міністерства: вул. Еспланадна, 8/10, м. Київ, 01001, з приміткою „Громадське обговорення”.
Ваші зауваження та пропозиції також можна залишити, звернувшись до „Урядової гарячої лінії” за телефоном 0-800-507-309, або надіслати на електронну адресу press5@mlsp.gоv.uа.
Також працює спеціальна інформаційна «гаряча лінія» з питань Пенсійної реформи 0-800-500-392 (в робочі дні з 9:00 до 18:00 год., всі дзвінки з України безкоштовні).
Контакт-центр Пенсійного фонду України: 0-800-503-753, (працює в робочі дні з 8 до 20:00 год., субота з 8 до 14:00 год., неділя - вихідний).

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №57 (1635) в рубриці «Офіційно»

Інформаційна довідка щодо заходів реформування пенсійної системи
31.12.2010 | Переглядів: 1656
Рейтинг

     Незадовільний стан пенсійної системи свідчить про необхідність проведення пенсійної реформи, основною метою якої є забезпечення достойного рівня життя громадянам, які протягом всього трудового життя сплачували пенсійні внески, не приховуючи своїх трудових доходів.
Основні проблеми пенсійної системи
Україна відноситься до держав із старіючим населенням, що обумовлює систематичне погіршення співвідношення між громадянами працездатного і непрацездатного віку.
Довідково: В Україні 13,7 мільйона пенсіонерів. Зараз на 88 пенсіонерів припадає 100 осіб, що сплачують пенсійні внески, в 2025 р. 1 працюючий утримуватиме 1 пенсіонера, а у 2050 р. вже буде 125 пенсіонерів на 100 працюючих. В нашому районі на сьогоднішній день на 100 осіб, що сплачують внески, припадає 167 пенсіонерів.

Читати далі >>
 Опубліковано в номері №57 (1635) в рубриці «Офіційно»


Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net