на сайті  
   
 
Неділя, 28 лютого 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Ярослав Поташник: Про події в районі
02.09.2011 | Переглядів: 1552
Рейтинг

     У керівників району непочатий край роботи
     Минулий робочий тиждень голови районної державної адміністрації Григорія Івасишина та голови районної ради Петра Стрембіцького розпочався з нарад щодо основних питань життєдіяльності району і продовжився рядом виробничих нарад щодо капітального ремонту Народного дому в селі Кукільники та клубу у селі Бишів, спорудження дамби і об’їзної дороги у місті Галичі. Взяли участь у засіданні колегії відділу освіти районної держаної адміністрації, а також у святкових заходах з нагоди Дня знань.
     Крім того, Григорій Івасишин провів засідання штабу ТЕБ і НС щодо ремонту будинку, пошкодженого пожежею у місті Бурштині, нараду щодо закупівлі приміщення під житло у місті Галичі та ремонту приміщення інфекційного відділення Бурштинської міської лікарні.
     Ряд профільних нарад та нарад з керівниками структурних підрозділів провели впродовж тижня заступники керівника району і відповідно до графіка здійснювали прийом громадян з особистих питань.

     Конструктивна розмова з освітянами
     30 серпня голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин, заступник голови районної державної адміністрації Ірина Чернега та голова районної ради Петро Стрембіцький взяли участь у колегії відділу освіти районної державної адміністрації.
     Заступник начальника відділу освіти райдержадміністрації Марія Савчук виступила перед освітянами району, окреслила основні проблеми, що існують у галузі освіти, а також сконцентрувала увагу присутніх на поставлені до вирішення завдання та плани на новий навчальний рік.
     Керівники району привітали освітян з початком нового навчального року, зосередили увагу на підтримці всіх освітянських починань владою району, на матеріально-технічному забезпеченні закладів освіти. Зрештою, між владою району та освітянами відбулася конструктивна розмова.
     За підсумками роботи у 2010-2011 навчальному році очільниками району було вручено грамоти директору Більшівцівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Роману Кобецькому і директору Слобідської ЗОШ І-ІІ ступенів Надії Проців.
      У роботі колегії взяли участь заступник начальника головного управління освіти і науки обласної державної адміністрації Марія Марічко, директори та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, представники батьківських комітетів.
     
     Всі сили на захист Галича
     Питання спорудження дамби на річці Дністер та будівництво об’їзної дороги Галич-Заріка обговорено на нараді у голови районної державної адміністрації Григорія Івасишина, до участі у якій були запрошені голова районної ради П.Стрембіцький, заступник голови районної державної адміністрації Б. Мазурик, заступник голови районної ради М. Мах, міський голова міста Галича О.Трачик, директор КП «Капітальне будівництво» В.Крук, головний інженер інституту «Львівдіпроводгосп» А.Приплясь, заступник начальника служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Г.Нагонюк, начальник управління осушних систем і протипаводкових споруд М.Кусяк, начальник філії «Галицький автодор» С.Генза.
     Учасниками наради визначено ряд завдань, які необхідно вирішити на даному етапі. Зокрема, службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області до 9 вересня мають бути представлені існуючі копії проекту «Капітальний ремонт дороги Куровичі – Мукачево», філією «Галицький автодор» – геодезична частина проекту, а інститутом «Львівдіпроводгосп» – державний акт на відвід земельної ділянки і ширину дорожного полотна. Іншим службам запропоновано подати свої пропозиції до проекту.
     – Якщо найближчим часом ми вирішимо всі питання, пов’язані з проектом, то у 2012 році зможемо розпочати будівництво дамби, – зазначив Григорій Івасишин.
     
     ПРООН у Галицькому районі
     25 серпня в рамках програми районного семінару Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», організованого координаторами Івано-Франківського обласного ресурсного центру громад, відбулася зустріч голови районної державної адміністрації Григорія Івасишина та заступника голови районної ради Михайла Маха з головами міських, селищної та сільських рад.
     Координатори обласного ресурсного центру представили план дій щодо впровадження другої фази Проекту в районі та оголосили про початок конкурсного відбору населених пунктів на участь у Проекті, відповідно до якого його учасниками можуть стати села, селища та міста з населенням до 10 тис. осіб.
     Ознайомили учасників семінару з пріоритетними сферами, визначеними для підтримки громадських ініціатив і пов’язаних з охороною здоров’я (підтримка мережі фельдшерсько-акушерських пунктів), енергетикою (енергозберігаючі заходи, збільшення використання відновних джерел енергії тощо), навколишнім середовищем (утилізація відходів, знешкодження запасів пестицидів тощо), комунальним водопостачанням та підтримкою малого бізнесу (розвиток сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів).
     Звертаючись до учасників семінару, Григорій Івасишин запевнив координаторів проекту у продовженні продуктивної співпраці між районною владою, органами місцевого самоврядування та Проектом ЄС/ПРООН, у зацікавленості щодо впровадженні Проекту громадами району та максимальній підтримці громадських ініціатив.
     У підтвердження сказаному голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин та заступник голови районної ради Михайло Мах підписали угоду про партнерство між
     райдержадміністрацією, районною радою та Програмою розвитку ООН.
     
     

Ярослав Поташник


 Опубліковано в номері №35 (1670) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 3 + 3 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net