на сайті  
   
 
Неділя, 28 лютого 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Виступ голови Галицької районної державної адміністрації Григорія Івасишина під час урочистого віче з нагоди Дня незалежності України
02.09.2011 | Переглядів: 3870
Рейтинг

     Григорій Івасишин, голова Галицької РДАВсечесні отці! Шановні учасники святкового зібрання!Дорогі діти!
     Думаю, що сьогодні ми усі особливо щасливі. Щасливі усвідомленням того, що Господь Бог подарував нам можливість бути учасниками особливого свята українського народу – двадцятої річниці Незалежності України. На жаль, нині ми не маємо ні критеріїв оцінки, ні порахованих тих великих жертв наших предків,які вони складали століттями в ім’я сьогоднішнього дня, сьогоднішнього свята - Дня незалежності. І в цей ювілей, і в усі наступні не маємо права залишати в забутті ту Україну, історія котрої нараховує тисячоліття. Св’ята нашої сучасності не повинні затьмарювати видатних діячів минулих століть - тих, хто не дожив ні до проголошення незалежності, ні до її двадцятирічного ювілею, і хто ніколи ні на мить не втрачав віри в утвердження української державності.

     Прошу вшанувати пам’ять борців за волю України хвилиною мовчання.
     Хвилина мовчання.
     Полотно історії нашої держави, як жодної країни світу, щедро вишите кам’яними і березовими хрестами відомих і невідомих могил. Татари і турки, польське ярмо та австро-угорська імперія, Петро І і цариця Катерина, комуністична система та фашистська навала. Чого і кого тільки не терпіла українська земля та український народ?
     І щоразу, після чергового визволення наша земля на висоту могили ставала ближче до Бога. І на тих могилах діти знову клялися помститися за долю батьків.
     І все це - наша історія, просвітництво майбутньої свободи. Наша державність народилася на берегах сивого Дніпра, де ще на початку нової ери були відомі державні утворення слов’ян.
     З виникненням у девятому столітті держави Київська Русь - ці процеси набули нового оформлення, тому що в цей період практично вперше було сформовано державний апарат та систему судочинства. А із прийняттям християнства Київська держава ввійшла в число передових країн Європи.
     Відрадно відзначити, що наступним великим етапом розвитку процесів державотворення стала Галицько-Волинська держава. Саме вона ще на три століття продовжила історію Української державної традиції, акумулювала всі кращі державницькі та національно-культурні ідеї того часу, зуміла зберегти себе та в значній мірі інші Європейські держави від навали монголо-татарських полчищ.    
     Після цього в нашій історії настає тривалий період бездержавності. Але, незважаючи на це, і в ці часи робилися спроби її відтворення. І найяскравішим прикладом таких спроб стала Козацька доба, Запорізькі козаки, а пізніше Гетьманщина, незважаючи на всю складність тогочасної історичної ситуації та залежність від зовнішніх сил, внесли свій неповторний колорит у формування Української державності.
     Проте, найбільш знаменним, хоча і найбільш суперечливим і кровопролитним в нашій історії стало минуле століття. Саме в цей час було зроблено найбільший вклад в процеси становлення державності.
     Українська Народна Республіка, а пізніше Західно-Українська Народна Республіка стали тим наріжним каменем національно-визвольної боротьби українського народу, який визначив весь подальший і поступальний розвиток української суспільної та державницької думки.
     Нев’янучим прикладом боротьби за свободу і незалежність України та її народу стала історія Української Повстанської Армії, яка своєю боротьбою не тільки запалила надію на вільне життя в серцях мільйонів синів і дочок українського народу, але і показала безприкладний героїзм та самопожертву всім країнам Європи.
     Звичайно, Повстанча армія не виникла на голому місці. Вона була продовженням і доповненням попередніх етапів боротьби за незалежність України. Вона черпала силу із Запорізької Січі та Козаччини, передових ідей Великого Кобзаря та Івана Франка, героїчної боротьби Січового Стрілецтва та національно-визвольних змагань XXст.
     Неправда, що боротьба ОУН-УПА закінчилася сибірами та еміграцією. Вона посіяла вітер свободи, що ожив бурею у вісімдесятих та дев’яностих роках.
     Я вітаю і висловлюю шану та подяку за виявлені мужність та героїзм тим воякам УПА, які дочекались сьогоднішнього дня.
     Це Роман Німий, Микола Яцків, Василь Волошин, Михайло Циріль, Марія Хованець, Марія Повх з м.Бурштин, Семен Коржак та Володимир Коржак з с.Дубівці, Йосип Варнава з с.Медуха, Богдан Перекліта та Лилик Осипа з с.Жалибори, Микола Гамуляк, Ярослава Дирда з с.Залуква, Михайло Яремчук з смт.Більшівці, Федір Кліщ з с.Коростовичі, Степан Духович з с.Крилос, Петро Івахів з м.Галич та інші.
     Слід відзначити велику роль Української греко-католицької церкви у вихованні християнської моралі, національної свідомості, патріотичних почуттів.
     У тяжкі роки поневолення іноземними державами УГКЦ завжди відстоювала свій український народ, його свободу і незалежність. За що тисячі  греко-католицьких священників було знищено і виселено в Сибір.
     Вдвічі приємно, що вийшовши із підпілля у 80-і роки двадцятого століття українська греко-католицька церква активно включилась у відродження нашої духовності, відродження та вшанування пам’яті жертв комуністичного геноциду, становлення Української держави.
     Сьогодні хочу висловити подяку присутнім деканам УГКЦ, УАПЦ за взаємоповагу і взаємопошанування та спільну працю у розбудові Української держави.
     Шановні галичани!
     Рівно за два роки до проголошення Акту про Незалежність України, а саме 13 серпня 1989 року тисячі людей під синьо-жовтими прапорами зібралися в Палаці культури «Прометей» і навколо нього на установчі збори про утворення Бурштинського об’єднання НРУ. Першим головою об’єднання НРУ був обраний Богдан Канюка. А до цього часу в нашому районі вже були утворені і працювали Українська Гельсінська спілка, Товариство української мови імені Т.Г.Шевченка.
     Перші з них постали у Бурштині, Залукві, Крилосі. Сотні громадян нашого району почали вливатися в ряди НРУ. По селах утворювались осередки НРУ. Хочу висловити шану і повагу всім, які першими піднялися з колін, подолавши рабський страх, проявивши волю до свободи та утворення Незалежної Української держави.
     Потужним був єдиний Народний Рух України.
     Відрадним є те, що Галицька районна організація НРУ однією з перших в області активно включилася в боротьбу з існуючим режимом та за відродження своєї нації.
     Це і демонтаж пам’ятників вождю революції, участь у виборчій кампанії депутатів до Верховної Ради Союзу PCP, де було обрано поета Дмитра Павличка, до Верховної Ради УРСР - де було обрано Любомира Пирога та Богдана Ребрика, виїзди до Києва на мітинги протесту, мітинги на місцях, відновлення та освячення могил борцям за волю України.    
     Активними були: Богдан Канюка, Федір Марилів, Андрій Міліченко, Петро Марусик, Богдан Матейко, Михайло Пархуць, Юрій Кобель, Василь Крук, отець Василь Завірач, Павло Ожгевич, Роман Ціж,  Володимир Федорняк, Богдан Цимбалістий, Богдан Скриник, Ігор Коваль, Євген Осецький, Іван Микула, Орест Чайківський, Михайло Озарків, Ярослав Фіголь, Василь Кулик, Михайло Маланій, Михайло Гачинський, Степан Іванюк, Роман Варунків  та інші.
     Я дуже прошу вибачення у всіх, хто також має повне право бути названим навіть з найвищої трибуни, але не названий, тут немає замовчування, тут немає політичних підтекстів, тут є тільки просторові обмеження тексту.
     24 березня 1990 року відбулася Перша сесія Галицької районної ради першого демократичного скликання, на якій головою Ради було обрано Юрія Кобеля, а головою виконкому - Василя Крука.
     В багатьох населених пунктах розпочинається будівництво церков, в школах діти вивчають основи християнської моралі.
     Відбулися поїздки на Східну Україну, 500-річчя Козаччини на Нікопольщині, похід у Київ під гаслом «Незалежність», участь галичан у Всеукраїнському віче «Геть імперську банду «239», Всеукраїнська акція «Берестечко» та інші.
     22-25 серпня 1991 року - виїзд галичан у Київ з вимогою до Верховної Ради України прийняти Акт про державну незалежність України.
     До цього ще були: Дем’янів Лаз, посв’ячення пам’ятника борцям за волю України у селах Крилос, Селище і ще десятки добрих справ.
     Так, саме неминучим стало 24 серпня 1991 року, адже не може не перемогти такий народ, який показав вищезгадані приклади героїзму та самопожертви.
     Найвиразнішою рисою перехідного етапу державного самовизначення стала Конституція України, її прийняття виявилось тим чинником, що не владним перстом, а велінням душі єднають людей, перетворюють населення на народ, а територію - на державу.
     Саме того пам’ятного дня, 28 червня 1996 року, велика українська нація, нація будівничих і орачів, мужніх творців історії і мудрих літописців пред’явила світові документ про свою історичну зрілість Конституцію держави Україна.    
     І маємо бути горді з того, що Папа Римський Павло II назвав Україну колискою християнської цивілізації та батьківщиною мирного співжиття між різними національностями та релігіями і сказав:
     «…хочу підкреслити мою високу оцінку того факту, що преамбула Конституції України пригадує своїм громадянам «відповідальність перед Богом»...
     Ми всі з вами добре пам’ятаємо, як у перші роки незалежності, у цей святковий день, оголошували найбільшим досягненням саму державну Незалежність України.
     Сьогодні у кров і плоть кожного з нас ввійшла істина: незалежність України є не лише найголовнішою подією нашого віку, але й необхідною умовою успішного, безпечного та щасливого життя кожного.
     Незалежна Україна відбулася остаточно і безповоротно.
     За останні 20 років ми подолали великий і нелегкий шлях. Ми пройшли через страшну економічну кризу, руйнацію соціальної інфраструктури, втрату цілісних орієнтирів. Але водночас за ці роки було сформовано державність, створено інститути влади, реорганізовано економіку. Ми створили свою грошову    систему,    власну армію, структури правопорядку.
     Сьогодні незалежність України не є темою для дискусій.
     Наша держава завоювала міжнародний авторитет, вона активно інтегрується   до   європейських   та євроатлантичних структур.
     Ми можемо пишатися тим, що всі ці роки Україна лишалася осередком громадянського миру, уникла гострих громадських конфліктів. Сьогодні ми можемо з упевненістю сказати, що роки економічного спаду - це пройдений шлях.
     Але темпи вирішення соціальних проблем, які безпосередньо торкаються кожного громадянина, на превеликий жаль, ще повільні і не в повній мірі нас задовольняють. Тому Президентом України питання проведення реформ визначені пріоритетними.
     20 років тому Україна, проголосивши незалежність, постала перед проблемою усвідомлення необхідності економічного і політичного підґрунтя незалежності. Розпочався тривалий і болючий процес переходу до господарювання на ринкових засадах, формування основ ринкової економіки.
     Потрібно було відновлювати приватну форму власності, наповнювати реальним змістом поняття акціонерного, кооперативного, госпрозрахункового підприємства. Винятком не був і Галицький район. В районі відбулася приватизація майже всіх підприємств, проводилася аграрна реформа.
     Солодкий   присмак  почуття   господаря пробуджує ініціативу, бажання утвердитися на своїй землі своєю працею. Тому відрадно констатувати, що значного розвитку в районі набуло підприємництво, яке з кожним роком займає все більшу питому вагу в економіці району, відіграє значну роль в забезпеченні населення послугами, створенні нових робочих місць, наповненні бюджету.
     За роки незалежності в районі була проведена велика робота по будівництву та реконструкції об’єктів соціально-культурного призначення:
     - проведено реконструкцію центральної частини міста Галича та Бурштина, населених пунктів: Крилоса, Залукви, Комарів, Бринь та Бовшів;
     - побудовано 3 школи, розпочато будівництво в с.Крилос;
     - здано в експлуатацію терапевтичне та дитячий відділи ЦРЛ, продовжується будівництво хірургічного відділу;
     - газифіковано 72% населених пунктів, зараз в 4 селах проводяться роботи.
     За роки незалежності Галич воскрес у своїй державницькій історії, духовності, культурі.
     Створено Національний заповідник «Давній Галич» та Галицький національний природний парк.
     Не потрібно великого наукового аналізу, щоб з’ясувати, що змінилось на краще, а що ні, що треба вітати, а що покращувати, де наші помилки.
     Шановні друзі!
     Позитивні зрушення в соціально-економічному і культурному розвитку району - це реальні здобутки нашої незалежності, це пульс відчутних змін, які відбуваються на наших очах.
     Звичайно,  проблем перед нами немало. Ми їх не приховуємо.
     Важливою умовою стабільності суспільно-політичної ситуації в районі є постійний діалог влади з лідерами політичних партій, громадських та ветеранських організацій. Постійні зустрічі, спілкування, оперативне реагування влади на конструктивні пропозиції і зауваження сприяють консолідації, вирішенню важливих соціально-економічних і політичних проблем.
     Ми усвідомлюємо вагоме значення Церкви в суспільному житті району, яка є основою нашої духовності. Органи влади сприяють діяльності релігійних громад. За часи незалежності в районі збудовано 32 культових споруди, ще 3 знаходяться в стані будівництва.
     Ми цінуємо високе покликання духовенства у справі морального виховання наших громадян. У взаємостосунках з релігійними організаціями, незалежно від їхньої конфесійної приналежності, стоїмо на засадах толерантності, поваги, підтримки задля збереження громадянського миру і спокою.
     Запорукою успіху у всіх важливих справах є тісна співпраця між районною державною адміністрацією та районною радою. Ми усвідомлюємо, що європейська орієнтація України не може бути реалізована без розвитку місцевого самоврядування. Тож діяльність органів влади спрямовується на забезпечення умов для динамічного розвитку самоврядних органів. При цьому слід враховувати важливий момент, що довір’я людей, висловлене на виборах, слід відпрацьовувати конкретними  справами  у  розв’язанні  актуальних проблем. Саме за такої умови система органів державної влади та органів самоврядування злагоджено буде працювати для потреб наших громадян.
     Органи державної влади району здійснюють роботу   таким   чином,   щоб   бути   максимально відкритими для громадськості, вирішувати проблемні питання прозоро і на користь наших людей.
     Віддаючи сьогодні належне 20-річчю незалежності України і заносячи цю дату на скрижалі історії, необхідно пам’ятати: нам і нашим нащадкам належить довершити те, за що боролися наші кращі попередники.
     Щиро бажаю всім міцного здоров’я, миру і злагоди, добробуту і благополуччя!
     Нехай успіхом завершується кожна добра справа.
     Нехай вічним буде наш народ, що прийшов з вічності.
     Нехай процвітає наша прекрасна держава у процвітаючому світі. З святом Вас, добрі люди!
     
     Слава Україні!
     
     


 Опубліковано в номері №35 (1670) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Васюня:
02.09.2011 14:31:48

Коли ти дідеро перестанеш брехати людям? Чи ти думаєш, що такий порядний? А може ти так і думаєш? У людей своя думка. Хоч лише Жалибори, яким все було пофіг тримают тебе. ти поїдь в інші села. там тобі скажуть все, що думають про тебе. Бідако ти бідако! Був іс дідом з комарова, ним і лишишся, перешиванцю. В котру партію підеш, як регіони лишут владу? А твій опус, вартий партійного функціонера 80-х минулого століття. Люди пам’ятають твою партійну діяльність.


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 6 + 4 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net