на сайті  
   
 
Середа, 20 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Ярослав Поташник: Про події в районі
09.09.2011 | Переглядів: 2236
Рейтинг

     Присвоєно почесне звання «Мати-героїня»
     Указами  Президента України від 23.08.2011р. №№ 847-850 “Про присвоєння почесного звання “Мати-героїня” за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення  умов для всебічного їх розвитку”  присвоєно почесне звання “Мати-героїня” мешканкам Галицького району:
     
     ВИЛЦІ Галині Стахівні – матері п’яти дітей (с.Набережна)
     ГОЙ Марії Іванівні – матері шести дітей (с.Курів)
     ДОВГАН Марії Іванівні – матері шести дітей (с.Хохонів)
     КЛЮСІ Марії Миколаївні – матері шести дітей (с.Кукільники)
     КРУЖИНСЬКІЙ Марії Василівні – матері п’яти дітей (с.Дитятин)
     КУХАР Надії Андріївні – матері п’яти дітей (с.Дитятин)
     РУДІЙ Ганні Миколаївні – матері одинадцяти дітей (с.Колодіїв)
     САРАБ Оксані Володимирівні – матері шести дітей (с.Яблунів)
     СКОТАР Софії Юріївні – матері п’яти дітей (с.Жалибори)
     СУЛИМІ Іоанні Василівні – матері п’яти дітей (с.Яблунів)
     ЩЕПАНСЬКІЙ Ганні Михайлівні – матері п’яти дітей (с.Жалибори)
     ХОМІ Ользі Олексіївні – матері п’яти дітей (с.Колодіїв)
     ЛЕОЧКО Анастасії Петрівні – матері шести дітей (с.Межигірці)         
     МАЛІНОВСЬКІЙ Олені Василівні – матері п’яти дітей (с.Яблунів)
     ПЕРЕГІНЕЦЬ Марії Іванівні – матері шести дітей (с.Жалибори)
     РОДЗІНСЬКІЙ Ірині-Софії Михайлівні – матері шести дітей (с.Загір’я-Кукільницьке)
     
     У керівників району непочатий край роботи
     З наради із заступниками щодо основних питань життєдіяльності району та наради щодо діяльності правоохоронних органів і виробничої наради, яка стосувалася ходу ремонтних робіт у клубі села Бишів, розпочали минулий тиждень голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин та голова районної ради Петро Стрембіцький.
     Взяли участь керівники району і у роботі українсько-канадського бізнес-форуму, а також в урочистостях з нагоди Дня працівників фізичної культури і спорту.
     Крім того, Григорій Івасишин провів наради щодо виконання районної Програми книговидання на 2011 рік, з керівниками засобів масової інформації району, з проектування очисних споруд і каналізування вулиць на Галич-Заріці, щодо будівництва третьої черги Галицької ЦРЛ та нараду із встановлення міжрегіональних зв’язків.
     Ряд профільних нарад та нарад із керівниками структурних підрозділів провели впродовж тижня заступники керівника району. Зокрема, першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Бродовичем проведено нараду з керівниками підприємств щодо погашення заборгованості із заробітної плати.
     Заступник голови районної державної адміністрації Богдан Мазурик провів нараду із суб’єктами зовнішньо-економічної діяльності щодо підсумків роботи у першому півріччі та визначення перспектив діяльності на ІІ півріччя 2011 року.
     
     Світлій пам’яті пароха
     7 вересня в храмі святих апостолів Петра і Павла відбулася заупокійна Божественна Літургія пам’яті отця Івана Баглая, колишнього пароха села Залуква,  яку очолив декан Галицького деканату УГКЦ отець-мітрат Василь Завірач, за участю священиків деканату. Заупокійні моління відбулися на могилі світлої пам’яті пароха Івана.
     – …Живемо у миті. Життя наше – вічність. Воно теж у миті... Живемо у подиху, живемо у видиху. А ці миттєвості пронизані дивними надчуттєвими сигналами. Вони – поклики вічності, поклики неба. Бо саме там наша небесна батьківщина, бо там наш Отець. Від нас нічого не залежить. Ні народження, ані смерть. Ми маємо лише дану Богом долю…,  – ці слова стали лейтмотивом вечора-реквієму, який відбувся того ж дня у Залувянському Народному домі, присвячений світлій пам’яті блаженного отця Івана Баглая.
     Цими вересневими днями виповнилося 10 років, як не стало священика, патріота, справжнього слуги Божого, який сіяв зерна добра серед людей, вів їх дорогою правди.  Залишилися добрі справи Божого пастиря. Хто спілкувався з отцем Іваном, ставав за духом українцем, навертався до Бога.
     Душпастирська діяльність отця Івана Баглая – це органічне поєднання таланту священика і любові до України. Він був завжди серед людей. Допомагав словом і молитвою. Учасники вечора представили глядачам  весь сорокарічний життєвий шлях світлої пам’яті пароха.
     Вшанувати пам’ять священика прийшли його учні – вихованці недільної катехитичної школи, яким за життя отець заклав у душі любов до Бога, засіяв добре зерно християнської віри. Серед них отець-диякон Володимир Медвідь, сестра Вікторія, які закликали присутніх  відновити пам’ять у своїх серцях про дорогу нам Людину.
     Щирі слова про отця Івана сказали парох села Залуква о.Василь Заверач, регент церковного хору Ярослав Глушко, катехитка недільної школи Оксана Барановська, колишній сільський голова Михайло Медвідь.
      – Він був приятелем усіх. Його любили діти, його любила молодь, його любили люди. У чому секрет? Це його любов до Христа і ближнього, – наголосив отець Василь.
     Одна за одною спалахували свічки пам’яті. А зі сцени у виконанні хору церкви святих апостолів Петра і Павла, квартету випускників та семінаристів Івано-Франківської духовної семінарії та вокального тріо Народного дому села Залуква линули духовні пісні в прославу Бога, які хвилювали, тривожили душі присутніх у залі. Залуквяни висловлювали свою вдячність, любов і пам’ять славному імені свого пароха Івана Баглая.
     Це був надзвичайний вечір, до організації та проведення якого чимало зусиль доклала методист Галицького районного Народного дому Іванна Сорочинська.
     
     Аграрії роблять впевнені кроки
     На полях району розпочато посів озимих культур. Станом на 07.09.2011 року агроформуваннями посіяно 4500 га ріпаку із прогнозу 1520 га, 220 га – жита, що складає 86% до прогнозу, а також розпочато посів озимої пшениці. Засіяні площі складають 400 га.
     Кращими у посівній кампанії визнано ПАФ «Бовшівська», ПП «Рідна земля», агрохолдинг «Мрія Карпат» та ТзОВ «Даноша». Відповідно до прогнозів озимий клин буде збільшено до 5 тис. га.
     Відчутними у агроформуваннях району станом на 01.09.2011 року є тенденції щодо розвитоку тваринництва. Поголів’я ВРХ складає 995 голів, в тому числі 400 корів. Ріст поголів’я до рівня минулого року складає відповідно 59 голів ВРХ та 50 корів.
     Поголів’я свиней складає 19,7 тисяч голів, яке зросло на 6291 голову.
     Поряд із зростанням чисельності поголів’я зросло й виробництво продуктів тваринництва. За вісім місяців поточного року вироблено 1044 тонни молока. Від корови надоєно 2992 кг молока. Продуктивність зросла на 334 кг.
     Реалізовано 4923 тонни м’яса, що на 3333 тонни більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Ярослав Поташник


 Опубліковано в номері №36 (1671) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 9 + 5 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net