на сайті  
   
 
Вівторок, 19 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Фізичне виховання – вірний шлях до здоров’я
09.09.2011 | Переглядів: 2023
Рейтинг

     Іван ЙосифівНапередодні професійного свята – Дня фізичної культури і спорту ми поспілкувалися з головним спеціалістом відділу освіти Іваном Йосифівим про успіхи і невдачі, позитивні зрушення і проблеми в розвитку освітянського спорту.
     – Іване Дмитровичу, що вдалося зробити для шкільного спорту за минулий навчальний рік.
     – На належному рівні провели першу районну спартакіаду з 5-ти видів спорту: настільного тенісу, футболу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики серед навчальних закладів І-ІІ, І-ІІІ ступенів. Охопленість дітей ними складає в середньому 45-50%. Гордістю є те, що збірна команда відділу освіти РДА зайняла перше місце у районній спартакіаді серед державних установ та організацій, присвяченій 20-ій річниці незалежності України. Жіночий колектив відділу освіти зайняв перше місце у районній спартакіаді серед державних установ і організацій, присвячений Дню весни. Команда педагогів району на ХІІІ обласній спартакіаді педагогічних та керівних працівників навчальних закладів посіла третє місце. Про це свідчать численні грамоти, медалі та кубки.
     Учнівська молодь добре виступила на районних, обласних, республіканських змаганнях «Старти надій», «Нащадки козацької слави», «Ігри чемпіонів».
     Команда Галицької гімназії отримала ІІ місце в змаганнях з волейболу (юнаки) в І Всеукраїнській олімпіаді (МДЦ «Артек»). Розроблені орієнтовні критерії оцінки роботи шкіл з фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності.
     – Одне з найважливіших завдань школи – збереження здоров’я дітей. У цьому контексті важливим є питання медоглядів.
     – Медогляди є обов’язковими. Адже принциповим є те, щоб на уроки фізичної культури йшли діти, які мають довідку про стан здоров’я, щоб у школі правильно визначити групу занять з фізичної культури для кожного учня, бо головна цінність суспільства – життя та здоров’я кожної людини.
     Місяць вересень – адаптаційний період. Адже не відомо, хто як провів три місяці літа, яку мав рухову активність.
     Відчутно змінилися підходи до уроків фізичної культури. Нормативи стали легшими і їх стало менше.
     Завдання поліпшення здоров’я школярів – це зусилля батьків, вчителів, медиків. Основна мета співпраці – сформувати і закріпити в учнів свідоме і відповідальне ставлення до свого життя та здоров’я.
     – Чи погоджуєтесь з думкою, що для одержання належного рівня знань, вироблення умінь і навичок необхідна відповідна навчально-матеріальна спортивна база?
     – Так, саме від спортивних приміщень, обладнання та інвентаря залежить виконання навчальної програми з предмета «Фізична культура». Завдяки турботі районної влади проведені капітальні ремонти в спортивних залах Деліївської ЗОШ І-ІІІ ст., Бурштинської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Тустанської ЗОШ І-ІІІ ст., а також ведуться ремонтно-будівельні роботи в Маріямпільській ЗОШ І-ІІІ ст., розпочато будівництво спортивної зали у Більшівецькій ЗОШ І-ІІІ ст.
     Усі умови для виховання справжніх спортсменів створені у відкритому спортивно-оздоровчому таборі в с. Темирівці.
     Приємним подарунком до 20-літнього ювілею нашої держави стало відкриття сучасного плавального басейну в м. Бурштині. Відділ освіти всіляко сприяє поліпшенню матеріально-спортивної бази шкіл району.
     – Який стан розвитку фізичної культури у навчальних закладах району.
     – Над реалізацією основних завдань фізичного виховання школярів в районі працює 58 учителів фізичної культури, котрі мають фахову освіту та 17 викладачів Галицької дитячо-юнацької спортивної школи. До послуг учнів 25 спортивних залів, 45 спортивних майданчиків, 2 майданчики зі штучним покриттям. В загальноосвітніх навчальних закладах обладнано нові куточки на спортивну тематику. Серед кращих вчителів фізичної культури слід назвати Михайла Зіника (Тустанська ЗОШ І-ІІІ ст.), Василя Данилюка (Комарівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Богдана Полозяка (Бурштинська гімназія).
     – Задуми на найближчу перспективу.
     – Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про заходи щодо підготовки та проведення в Україні у 2012 році Року спорту та здорового способу життя» відділом освіти плануються різноманітні заходи у загальноосвітніх навчальних закладах району.
     Під час спортивно-масового руху в районі проводитимуться Олімпійські уроки та Олімпійські тижні.
     На порядку денному – питання постійного вдосконалення навчально-виховного процесу з фізичного виховання, позакласної роботи, запровадження в навчальний процес передового педагогічного досвіду.
     Розпочато дослідницько-пошукову роботу для написання нарису спортивного життя кожної школи.
     Проводитимуться акції пропаганди здорового способу життя під гаслом «Спорт – вірний шлях до здоров’я».
     – Що б Ви побажали учителям фізичної культури з нагоди Дня фізичної культури та спорту.
     – Здоров’я кожному із нас, родинного затишку та добробуту, сили і наснаги у всебічному вихованні підростаючого покоління.
     
     

Бесіду вела Аріна Сивак


 Опубліковано в номері №36 (1671) в рубриці «Спорт»

Коментарі:

kwMIUWQWQTKChoVi:
03.02.2013 12:56:56

Mighty useful. Make no mitakse, I appreciate it.


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 3 + 5 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net