на сайті  
   
 
Неділя, 28 лютого 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Про події в області
25.11.2011 | Переглядів: 1859
Рейтинг

     В області запрацювало фрукто-овочесховище
     В Снятині на базі підприємства «Аронія» урочисто відкрили фрукто-овочесховище модульного типу в газовому середовищі місткістю 2000 т. Будівництво тривало від 15 травня до 1 жовтня. Київські інвестори вклали у будівництво сховища понад двадцять млн грн. Принцип роботи сховища полягає в тому, що з повітря викачують кисень, і азот не дозволяє розмножуватися бактеріям. Хоч аграрії зізнаються – Польща започаткувала такий спосіб зберігання фруктів та овочів під час надмірного виробництва, а тепер починає від нього відмовлятися. Зараз заповнили плодами лише 2/3 всієї площі фрукто-овочесховища. Поки тут лише яблука. Привозити сюди зібраний урожай підприємці пропонуватимуть й іншим місцевим виробникам. І якщо яблуко, принесене зі саду «Аронії», коштувало 3 грн, то яблуко зі сховища коштуватиме 8 грн. В майбутньому, можливо, уже з нового року підприємці планують відкривати тут переробний завод і виробляти соки.
     
     Інвестиційно-економічний форум
     В Івано-Франківську вперше відбувся міжнародний інвестиційно-економічний форум «Партнерство і перспектива». Учасники – більше двох сотень осіб, серед яких і іноземні партнери зі Словаччини, Білорусі, Молдови, Польщі, Румунії, Австрії, Німеччини та Іспанії. Організатори (міська влада) розповідають, що крім обміну досвідом, вдалося підписати меморандум та кілька контрактів про співпрацю. Важливим для Івано-Франківська також стало приєднання до ініціативи Європейської Комісії під назвою «Угода мерів щодо сталого енергетичного розвитку і захисту клімату», яку підтримало більше 2 тис. європейських міст, в тому числі й 19 українських. Міжнародному інвестиційно-економічному форумові планують надати статус щорічного в інтересах подальшого розвитку зовнішньоекономічного співробітництва іноземних та вітчизняних партнерів з Івано-Франківськом та областю загалом.
     
     Обережно – ртуть!
     Мешканці будинку, що на вул. Євгена Коновальця, 144-а м. Івано-Франківська у своєму підвалі виявили ртуть. Почали бити на сполох. Одні кажуть – вона там пролежала більше трьох місяців, інші запевняють, що з’явилася зовсім недавно. Чи нанесла іванофранківцям хімічна речовина якоїсь шкоди, тобто, чи вона випаровувалась, з’ясовує санепідемстанція. А тим часом працівники ЖЕО №4 впорядковуватимуть підвал, який дуже захаращений. Лише 50 кг сміття зібрала Спеціальна воєнізована гірничорятувальна служба МНС в області, котру викликали на місце події. Виконала і головну місію – забезпечила утилізацію ртуті. Фахівці повідомили, що її там було аж 120 г. Справу також розглядають правоохоронці.
     
     Правосуддя стає доступнішим
     В апеляційному суді Івано-Франківської області відкрито довідково-інформаційну телефонну службу. Відтепер за номером 0342-595-110 мешканці Прикарпаття зможуть швидко отримати вичерпні відповіді на запитання щодо графіку роботи цієї установи, юридичних процедур, реквізитів сплати державного мита. Багатоканальну телефонну лінію встановлено завдяки міжнародному проекту “Україна: справедливе правосуддя”. Раніше такий call-центр було встановлено в Івано-Франківському міському суді.
     
     Живи, земле!
     Талановита учнівська молодь краю, яка небайдужа до проблем екології, зібралась в середу на обласному екологічному конгресі «Живи, земле». До речі, він вже шостий і відбувається в Івано-Франківську раз на два роки. Цьогоріч право на участь у конгресі виборювали більше 80 учасників. Журі обрало 53 достойні роботи. Переможці отримають цінні подарунки від Головного управління освіти ОДА та представлятимуть область на всеукраїнському конгресі у місті Києві.
     
     В Івано-Франківську відзначили День Свободи
     На Вічевому майдані представники обласної організації політичної партії “Удар” провели акцію «Свобода – це Європа!». Активісти дарували перехожим символічні стрічки та роздавали буклети. В такий спосіб, говорить голова обласної організації Роман Чернега, хотіли нагадати іванофранківцям, що ми європейська нація, а також пригадати сьому річницю Майдану, адже Помаранчева революція нині є символом протесту проти авторитарного режиму.
     
     Служба кардіохірургічної допомоги
     За кілька років на Прикарпатті може бути створено сучасну службу кардіохірургічної допомоги. Відповідну угоду підписано між Івано-Франківською обласною державною адміністрацією та Київським міським центром серця. Директор центру, провідний кардіохірург країни Борис Тодуров погодився провести в Івано-Франківську кілька безкоштовних операцій, а також — підготувати місцевих фахівців до роботи за високими світовими стандартами.
     
     Конкурс молодих акторів
     До 90-річного ювілею заслуженої артистки України Оксани Затварської в Івано-Франківську відбувся перший обласний конкурс молодих акторів. Зініціювали захід Інститут мистецтв Прикарпатського університету, обласний музично-драматичний театр, науково-методичний центр культури і туризму Прикарпаття та родина Затварських. В конкурсі взяли участь 42 актори та читці зі шкіл та вишів області. Їх майстерність оцінювало високе журі, яке очолила народна артистка України Христина Фіцалович. Гран-прі конкурсу отримала студентка Інституту мистецтв Наталія Бандурак, а перше місце – студентка цього ж вишу Ірина Шлапак. Серед учнівської молоді перемогу здобула Роксоляна Мацьків з Галича. А після конкурсу молоді артисти зустрілися з Оксаною Затварською у неї вдома.
     
     Маєтку Святого Миколая подарували близько сотні книг
     Такий презент від ГО “Школа лідерів” у рамках акції, яка відбувалась з 1 до 24 листопада. Зібрали близько сотні книг для дітей різного віку, однак це ще не фініш, так що долучитися можуть всі охочі. Сестри, які мешкають у Туристично-мистецькому комплексі “Маєток Святого Миколая”, який знаходиться у Косові, зізнаються, що потреб дуже багато. Адже тут проживає більше трьох десятків дітей. І дякують благодійникам, які не забувають сюди дорогу.
     
     Ярмарок ідей
     В Івано-Франківську під егідою Міжнародного інвестиційно-економічного форуму “Партнерство та перспектива” відбувся українсько-румунський ярмарок ідей – завершальний захід проекту “Зберігаючи енергію – зберігаємо майбутнє”. Його виконує громадська організація “Агенство з розвитку приватної ініціативи” та асоціація “Еколоджік” за фінансової підтримки Євросоюзу. В ході ярмарку відбувся фінальний раунд дебатів на тему “Держава повинна стимулювати інновації для збереження невідновлюваних видів енергії та ресурсів”. Учасниками заходу були українські та румунські студенти та аспіранти.
     
     

Мар’яна РУДАК


 Опубліковано в номері №47 (1682) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 6 + 1 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net