на сайті  
   
 
Неділя, 28 лютого 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Про події в районі
25.11.2011 | Переглядів: 1601
Рейтинг

     Свято аграріїв
     Класик якось дуже вірно сказав: «Ходити по землі легко, а працювати на ній під силу не кожному». Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави. А відзначення Дня працівників сільського господарства – це всенародне свято визнання державою звитяжної хліборобської праці, хвала мозолястим рукам селян, що знають справжню ціну хлібові.
     Лише завдяки наполегливій праці й умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві району сьогодні стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва поєднуються з поступовим підвищенням конкурентоспроможності продукції, безперебійним задоволенням потреб харчової та переробної промисловості в сировині.
     – Це завдяки сільським трудівникам полиці наших магазинів все більше й більше наповнюються високоякісними українськими продуктами, а в кожній українській оселі є хліб і до хліба, – зазначив у вітальному слові заступник голови районної державної адміністрації Богдан Мазурик під час урочистостей з нагоди професійного свята аграріїв, яке відбулося у районному Народному домі.
     Вітаючи учасників святкового дійства, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бродович не оминув і проблем, які сьогодні є у аграріїв.
      – Адже зрозуміло, що для того, щоб ефективніше використовувалася земля, а господарювання на ній було прибутковим, потрібні нова техніка й технології, яких, на превеликий жаль, ще нема. Але працівники села завжди були оптимістами. Завжди вміли долати труднощі. І це довели своєю працею сьогодні, – зазначив Володимир Франкович.
     Кращих з кращих було відзначено грамотами та дипломами. Але найкращим подарунком у святковий день була гарна пісня, запальний танок і, звичайно ж, квіти..
     
     У районі створено восьму прийомну сім’ю
     Цими днями працівники Галицького РЦСССДМ та служби у справах дітей Галицької райдержадміністрації разом з прийомними батьками відвідали Долинський дитячий будинок «Теплий дім». Мета поїздки була приємною та доброчинною. Адже стіни цього закладу покинув його чотирирічний вихованець – Михайлик, якого взяли в прийомну сім’ю для виховання і спільного проживання жителі села Бовшів.
     Тепер ще один хлопчик зростатиме в сімейному оточенні, в атмосфері родинного тепла і любові. Ще одна родина нашого району забезпечуватиме належні умови для зростання і виховання дитини, здійснюватиме соціальний захист та захист майнових і житлових прав малюка, догляд і задоволення щоденних потреб дитини, позбавленої батьківського піклування.
     
     День спільних дій в інтересах дітей
     З нагоди 23-ї річниці прийняття Конвенції ООН про права дитини відповідно до Закону України «Про загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини на період до 2016 року» та на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 16.11.2011 року № 763 «Про організацію у 2011 році Дня спільних дій в інтересах дітей» службою у справах дітей районної державної адміністрації на базі Комарівської ЗОШ 1-3 ст. організовано та проведено заходи з метою профілактичної роботи щодо попередження негативних явищ у підлітковому середовищі, ознайомлення дітей з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини.
     До участі у проведенні даного заходу долучилися начальник Галицького районного управління юстиції Володимир Солонина та начальник відділу соціальної роботи Галицького РЦСССДМ Людмила Сівецька.
     Поряд із здійсненням профілактичної роботи та проведенням тренінгів програмою заходів було передбачено перевірку стану правовиховної роботи у навчальному закладі та надано практичну допомогу органу опіки та піклування у здійсненні роботи, пов’язаної із захистом прав дітей.
     
     Бурштинська ТЕС виробила п’ятисотмільярдний кіловат
     Близько 22 години 19 листопада генератори Бурштинської ТЕС подали в енергосистему України 500-мільярдний кіловат, який станція виробила з моменту пуску в експлуатацію її першого енергоблоку в далекому 1965 році.
     Цим досягненням енергетики Бурштина зробили собі гідний подарунок напередодні професійного свята – Дня енергетика, яке святкуватимуть у грудні.
     
     «Пробіг заради життя»
     Про організацію та проведення в районі Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом йшлося на засіданні оргкомітету при заступнику голови районної державної адміністрації Ірині Чернезі.
     Учасниками засідання вирішено провести 1 грудня у місті Бурштині благодійну акцію «Пробіг заради життя», яка стартуватиме об 11: 00 годині з площі енергоколеджу.
     Організатори акції поставили за мету привернення уваги суспільства до проблем ВІЛ/СНІДу та пропаганду здорового способу життя серед молоді, формування толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних осіб.
     У акції візьмуть участь представники влади, громадськості району, студентська та учнівська молодь, представники молодіжних громадських організацій, волонтери соціальної служби сім’ї, дітей та молоді, молодіжна адміністрація та засоби масової інформації.
     
     Ігри ІІ чемпіонату району з волейболу серед чоловіків взяли старт
     20 листопада розпочато ІІ чемпіонат району з волейболу серед чоловічих команд, ігри якого проходили у м.Галич та с.Задністрянське. Участь в першому етапі чемпіонату взяло вісім команд.
     Перші ігри завершились з наступним результатом:
     - команда м.Галич (дорослі) з рахунком 2:0 перемогла команду с.Вікторів та з рахунком 2:1 – команду с.Бринь;
     - команди Вікторова та Брині перемогли команду Галич (юнаки) з рахунком – 2:0 та 2:1;
     - команда Бурштина (дорослі) перемогла з рахунком 2:1 Бурштинську команду юнаків, але поступилася команді с.Задністрянське з рахунком 1:2, проте команда с.Задністрянське поступилася з рахунком 1:2 команді юнаків із Бурштина.
     
     «Дністровому перевеслу» – 20 років
     Минулої неділі шанувальники хорової музики вітали мистецтво народного аматорського хору «Дністрове перевесло», керівники Степан та Марія Іваськів. Концерт колективу було присвячено 20-річчю сценічної діяльності хору.
     Українські народні пісні, класика хорового мистецтва, власні твори колективу впродовж двох годин звучали зі сцени Будинку культури імені Т.Шевченка. Щирі оплески глядачів були найкращим подарунком для колективу.
     
     «Літературні процеси у Західній Україні до 1939 року»
      Під такою назвою працівники Галицької центральної районної бібліотеки провели літературну годину для учнів старших класів Галицької ЗОШ №1.
     Учасники заходу мали змогу познайомитися з яскравим поетичним гроном Богдана Ігоря Антонича, Святослава Гординського та Юрія Липи, обговорили повоєнну прозу Василя Стефаника, Ольги Кобилянської та Ірини Вільде, торкнулися історичної прози Богдана Лепкого, Катрі Гриневичевої та Юліана Опільського.
     
     Славної пам’яті Іван Герасимович
     Мабуть, не всім галичанам відоме ім’я журналіста, педагога, громадсько-політичного діяча Івана Герасимовича, який народився 27 листопада 1876 року у місті Галичі.
     У 1898 році він закінчив учительську семінарію у місті Станиславові. Був одним із ініціаторів заснування товариства «Взаємна поміч українського вчительства» (1904 р.). Редактор числа 14 за 1918 рік та чисел 1-13 за 1919 рік коломийського часопису «Покутський вістник». Під час німецької окупації працював в «Українському Допомоговому комітеті» та редакції газети «Воля Покуття». Помер 11 квітня 1942 року у місті Берліні, де й похований.
     
     

Ярослав Поташник


 Опубліковано в номері №47 (1682) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 10 + 7 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net