на сайті  
   
 
Середа, 20 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Чергове засідання колегії райдержадміністрації
09.12.2011 | Переглядів: 1481
Рейтинг

     28 листопада відбулося засідання колегії районної державної адміністрації з порядком денним:
     - про хід виконання Регіональної програми підтримки малого підприємництва в районі на 2011-2012 роки, виконання розпорядження РДА від 10.12.2010р. №412 «Про програму підтримки малого підприємництва в Галицькому районі»;
     - про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 06.04.2007р. № 93 «Про затвердження регіональної програми розвитку фізичної культури та спорту в районі на 2007-2011 роки»;
     - про роботу виконкому Мединської сільської ради щодо соціально-економічного та культурного розвитку території у частині виконання делегованих повноважень;
     - про виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12.07.2011р. №478 «Про підсумки проведення місячника з благоустрою і впорядкування території населених пунктів області»;
     - про створення належних умов для здійснення торгівлі на ринках за підсумками обласного форуму «Бізнес і влада – партнери»;
     - про хід виконання окремих доручень облдержадміністрації відповідно до розпорядження облдержадміністрації від 13.07.2010 року №421 “Про зустрічі керівництва області з жителями краю».
     Проаналізувавши виконання Програми підтримки малого підприємництва в районі, колегією було зосереджено увагу на розвиткові економіки району, наповненні бюджету, створенні нових робочих місць, залученні інвестицій в район.
     Зокрема, було зазначено, що станом на 1 жовтня 2011 року в районі працювало 192 малих підприємства та 2160 фізичних осіб-підприємців, що відповідно на 0,5 та 15,23% менше, ніж у відповідному періоді минулого року.
     Впродовж 9 місяців поточного року до бюджетів всіх рівнів від діяльності малого підприємництва надійшло 7353,7 тис. грн.
     Загалом, враховуючи вищенаведене, колегією, зокрема, рекомендовано управлінню економіки райдержадміністрації активізувати роботу районної ради підприємців, до 15 грудня розробити та затвердити план підготовки проектів регуляторних актів з питань підприємництва. Управлінню агропромислового розвитку районної державної адміністрації сприяти розвитку фермерських господарств та сільськогосподарських кооперативів. Районному центру зайнятості забезпечити підготовку кадрів для підприємств за робітничими професіями. Галицькому фонду підтримки підприємців «Бізнес-центр» рекомендовано активізувати роботу.
     Розглядаючи питання про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 06.04.2007р. № 93 «Про затвердження регіональної програми розвитку фізичної культури та спорту в районі на 2007-2011 роки», основну увагу було звернуто на комплекс заходів, спрямованих на підвищення ефективності реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту, які включає програма. А це фізичне виховання і фізкультурно-оздоровча робота у навчально-виховній сфері, фізична культура у виробничій та соціально-побутовій сферах, дитячо-юнацький спорт та спорт вищих досягнень, фізичне виховання серед сільського населення, масовий спорт тощо.
     При розгляді питання звернуто увагу й на ряд проблем і недоліків, які існують на фоні позитивних тенденцій в роботі у сфері фізичної культури і спорту району.
     А це відсутність у населених пунктах посад інструктора-організатора з фізкультурно-масової та оздоровчої роботи. Низький рівень фінансового забезпечення діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Адже бюджетами не передбачаються кошти на придбання спортивного інвентаря та форми, утримання матеріально-спортивної бази.
     Залишається низьким рівень професійної підготовки тренерсько-викладацького складу в дитячо-юнацьких спортивних школах на відділенні футболу. Потребують переобладнання та реконструкції спортивні об’єкти, які знаходяться в сільській місцевості.
     Необхідно покращити проведення уроків фізкультури в навчальних закладах.
     Забезпечити створення при місцевих радах фізкультурно-спортивних клубів.
     Проаналізувавши дані питання, колегією рекомендовано при формуванні бюджету на 2012 рік передбачити кошти на покращення матеріально-технічної бази спортивних залів та майданчиків, а також вирішити питання забезпечення спортивним інвентарем загальноосвітні школи району.
     Головному лікарю Галицької ЦРЛ (М.Матейко) забезпечити два рази на рік проведення повного медичного обстеження спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл району.
     Вивчити питання введення посад організаторів з фізкультурно-оздоровчої роботи при Задністрянській, Комарівській, Маріямпільській сільських та Більшівцівській селищній радах, створити при сільських та селищній радах фізкультурно-спортивні клуби.
     Головам місцевих рад привести до належного стану матеріально-спортивну базу сільської місцевості та впродовж першого півріччя 2012 року здійснити відводи земельних ділянок у встановленому законодавством порядку під діючі спортивні споруди.
     Директорам ДЮСШ постійно вживати заходів щодо підвищення професійної підготовки тренерсько-викладацького складу та посилити контроль за підготовкою спортсменів вищих розрядів, кандидатів у збірні команди області та України.
     При розгляді третього питання порядку денного, зокрема, зазначено, що виконком Мединської сільської ради забезпечує виконання делегованих повноважень щодо соціально-економічного та культурного розвитку території.
     До бюджету сільської ради надійшло доходів 261,2 тис.грн, що складає 100,5%. Основними бюджетоутворюючими джерелами власних доходів є податок з доходів фізичних осіб, плата за землю та єдиний податок.
      Виконком сільської ради в достатній мірі забезпечує виконання повноважень у сфері освіти, охорони здоров’я, культури і спорту, в галузі будівництва, транспорту та зв’язку. Здійснюється контроль за належною роботою закладів торгівлі. Крім того, велика робота здійснюється у сфері соціального захисту населення.
     Основними проблемними питаннями для сільської ради є ремонт доріг, зміна русла ріки Лімниця та реконструкція дамби, виділення площ під забудову молодим сім’ям, а також будівництво їдальні та спортивної зали школи, виділення приміщення під дитячий дошкільний заклад, створення закладів побутового обслуговування населення тощо.
     Загалом, розглянувши дане питання порядку денного колегією рекомендовано сільському голові села Мединя забезпечити покращення матеріально-технічної бази Будинку культури, вирішити питання утилізації твердих побутових відходів, взяти на постійний контроль питання введення в експлуатацію індивідуального житла на території ради, вжити заходів щодо організації змістовного дозвілля молоді та збільшення надання населенню платних послуг тощо.
     Відповідно до порядку денного колегії було розглянуто також питання про підсумки проведення місячника з благоустрою і впорядкування території населених пунктів району, про створення належних умов для здійснення торгівлі на ринках за підсумками обласного форуму «Бізнес і влада – партнери» та про хід виконання окремих доручень облдержадміністрації відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 13.07.2010 року №421 «Про зустрічі керівництва області з жителями краю».
     Участь в роботі колегії взяв перший заступник головного управління у справах сім’ї, молоді і спорту обласної державної адміністрації Михайло Марцинюк.
     
     

Ярослав ПОТАШНИК


 Опубліковано в номері №48 (1683) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 7 + 2 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net