на сайті  
   
 
Понеділок, 1 червня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Спільне засідання колегії райдержадміністрації та президії районної ради
30.12.2011 | Переглядів: 1707
Рейтинг

     28 грудня відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та президії районної ради. На порядок денний було винесено питання:
     - про проект програми соціально-економічного і культурного розвитку та бюджету району на 2012 рік;
     - звіт управління праці та соціального захисту населення РДА про роботу з питань реалізації державних гарантій щодо соціального захисту населення;
     - про хід виконання Програми розвитку освіти Галицького району на 2010-2015 роки;
     - про дотримання вимог Закону України від 07.04.2011 року №3206-УІ «Про засади запобігання та протидії корупції»;
     - про хід виконання в районі Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»;
     - про стан безпеки дорожнього руху на автошляхах району.
     Початок засідання був урочистим. За вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм та сприяння розвитку духовності районною державною адміністрацією та районною радою висловлено подяку директору ПрАТ «СТМ» Ярославі Андріїшин, директору Загірської ЗОШ І-ІІ ст. Олександрі Бережній, благодійному фонду «Карітас. Івано-Франківськ» УГКЦ, завідувачу Тустанським дошкільним навчальним закладом Олександрі Бойчук, голові районної організації спілки ветеранів Афганістану Михайлові Вітовському, лісничому Блюдницького лісництва ГНПП Олегу Гайдуку, соціальному працівнику с.Насташине Галицького територіального центру соціального обслуговування Марії Дутці, голові ФГ «Агроінвест» Ігорю Камінському, приватному підприємцю Софії Кашлюк, вчителю біології Мединської ЗОШ І-ІІІ ст. Мар’яні Клим, сільському голові с.Дубівці Михайлові Коржаку, завідувачу ФАП с.Демешківці Марії Моголевич, пароху села Сокіл о.Володимиру Духовичу, декану Галицького деканату УАПЦ протоієрею Іоану Кузю, головному редактору ТРК «РАІ» Надії Польовій, дільничному інспектору Галицького РВ  УМВС Михайлові Пшеничняку, директору Малої академії народних ремесел міста Галича Степанії Сидорук, керівнику народного аматорського драматичного колективу НД села Залуква Іванні Сорочинській, завідувачу бібліотеки-філіалу села Крилос Оксані Федорняк, директору ПрАТ «Більшівці-риба» Володимиру Янушу.
     Розглянувши  перше питання порядку денного, колегією рекомендовано схвалити проект програми соціально-економічного і культурного розвитку району на 2012 рік. При цьому зазначено, що Програма соціально-економічного та культурного розвитку району на 2012 рік визначає конкретні напрямки та засоби подальшого економічного зростання і, на цій основі, підвищення реальних доходів населення через послідовне збільшення оплати праці, створення нових робочих місць, зменшення безробіття, підтримку структурних перетворень в промисловості, сільському господарстві і сфері послуг як першочергових умов сталого розвитку району.
     Заслухавши та обговоривши звіт управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації про роботу з питань реалізації державних гарантій щодо соціального захисту населення, колегія відзначила, що протягом 2011 року управлінням у повному обсязі реалізовано державні гарантії з питань соціального захисту населення в районі. Єдиним недоліком в реалізації соціальних програм є недостатнє фінансування з державного бюджету на розрахунки з організаціями-надавачами послуг, що спричинило заборгованість з відшкодування за дані пільги в сумі 2284,3 тис. грн.
     Одним із пріоритетних завдань управління є додержання мінімальних гарантій в оплаті праці на підприємствах району, легалізація заробітної плати та погашення заборгованості із її виплати.
     Не дивлячись на встановлення завдання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати, в грудні допущено її збільшення до початку року на 37,2% або 225,1 тис.грн (це ЖКП «Житловик» – 218,8 тис.грн ТзОВ АПК «Захід-льон» - 6,3 тис.грн).
     Зазначене дає підстави для висновку, що конкретні та послідовні заходи щодо безумовного розв’язання проблеми погашення заборгованості із заробітної плати все ще не стало предметом належної уваги управління праці та соціального захисту населення.
     Виходячи з вище викладеного, колегія районної державної адміністрації вирішила рекомендувати управлінню праці та соціального захисту населення та КП «Житловик» до 01.01.2012 року вжити заходів щодо погашення заборгованості із виплати зарплати. Робочій групі при районній державній адміністрації збільшити кількість рейдових перевірок СПД для повного виведення заробітної плати з тіні.
     Заслухавши і обговоривши доповідь начальника відділу освіти районної державної адміністрації Матіїва В.В. з третього питання, колегією відзначено, що діяльність відділу освіти райдержадміністрації, педагогічних колективів навчальних закладів району у 2010, 2011 роках спрямовувалась на реалізацію державної політики в системі освіти відповідно до чинного законодавства та виконання основних завдань, окреслених у Програмі розвитку освіти Галицького району на 2010-2015 роки, затвердженій сесією районної ради 3 грудня 2009 року.
     Зокрема, продовжено роботу з оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів. Через відсутність учнівського контингенту призупинено діяльність Поплавницької та Слобідсько-Більшівцівської ЗОШ І ст.
     Освітня система району повністю задовольняє потреби населення в здобутті загальної середньої освіти. У 2011-2012 навчальному році функціонують 56 навчальних закладів (2 гімназії, 21 загальноосвітня школа І-ІІІ ст., 24 – І-ІІ ст., 4 – І ст. і 5 НВК), в яких навчається 6370 учнів.
     Відповідно до освітніх запитів змінюється мережа дошкільних навчальних закладів.  Збільшується їх кількість, удосконалюється мережа.Дошкільною освітою в районі охоплено 55 % дітей дошкільного віку.
     Здійснюється моніторинг якості освіти. Для забезпечення рівного доступу до вищої освіти проводиться на достатньому рівні підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. У закладах освіти створено умови для професійної орієнтації та самовизначення особистості.
     У 2011-2012 н.р. відсоток охоплення позашкільною освітою зріс до 33%, що на 8 % більше, ніж у 2010-2011 навчальному році.
     Проте існує ще ряд проблем, які потребують вирішення:
     – зміцнення матеріально-технічної бази дошкільних навчальних закладів в частині забезпечення їх кухонним та технологічним обладнанням, спортивним інвентарем;
     – забезпечення  оптимального  підходу  до  якісного  збалансованого харчування учнів;
     – забезпечення якісного психологічного супроводу розвитку дитини в ДНЗ;
     – заміна старих шкільних меблів, приведення їх у відповідність до зросту і віку учнів;
     – ремонт спортивних залів та придбання спортінвентаря;
     – забезпечення шкіл навчальними комп’ютер-ними комплексами;
     - подальше впровадження енергозберігаючих технологій тощо.
     Враховуючи зазначене, та з метою подальшого розвитку освіти в районі колегією рекомендовано прийняти за основу діяльності  закладів освіти завдання, визначені у доповіді.
     Пріоритетними вважати завдання підвищення якості освіти , забезпечення рівного доступу до неї, зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, впровадження інноваційних технологій навчання  та виховання, покращення матеріального становища вчителя, підняття іміджу педагогічної праці.
     Заслухавши та обговоривши інформацію про завдання щодо реалізації на території району Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», колегія констатує, що з часу вступу даного Закону з 01.07.2011 року районною державною адміністрацією проведена певна робота із запобігання та протидії корупції в структурних та територіальних підрозділах органів виконавчої влади району.
     Однак, при аналізі виявлено ряд недоліків. Зокрема, потребує більшої уваги робота з кадровим резервом, особливо в аспекті якісної підготовки резервістів до зайняття ними вищих посад в майбутньому.
     Ще недостатньо висвітлюється питання протидії корупції в засобах масової інформації.
     Потребує покращення взаємодія районної державної адміністрації з підпорядкованими структурними підрозділами та правоохоронними органами з метою профілактики корупційних правопорушень.
     Зважаючи на вище зазначене, колегією рекомендовано посилити контроль щодо запобігання проявам корупції в управліннях та відділах районної державної адміністрації та виконання законодавства про державну службу.
     Не менше одного разу в півріччя проводити спеціальні заняття з державними службовцями всіх рівнів, на яких основним критерієм має бути формування знань та морально-психологічних установок щодо неприпустимості вчинення корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією.
     Постійно аналізувати отриману інформацію від громадян про корупційні діяння, правопорушення та етику поведінки державних службовців поза службою.
     Систематично висвітлювати роботу щодо запобігання проявам корупції в засобах масової інформації району.
     Крім того, колегією розглянуто питання про стан безпеки дорожнього руху на автошляхах району, при розгляді якого зазначено, що у цьому напрямку певна робота проводиться. Про що свідчить зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та зниження рівня тяжкості їх наслідків , мінімілізація людських втрат та фінансових збитків.
     При розгляді питання про хід виконання в районі Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» зазначено на проведенні відповідної роботи щодо соціального захисту інвалідів.
     
     


 Опубліковано в номері №52 (1687) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 2 + 5 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net