на сайті  
   
 
Понеділок, 1 червня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Про події в районі
30.12.2011 | Переглядів: 2519
Рейтинг

     Галичани треті з реалізації молодіжної політики. Цими днями відбулося засідання колегії управління у справах сім’ї та молоді головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, під час якого було підведено підсумки роботи відділів та управлінь у справах сім’ї, молоді та спорту районних державних адміністрацій щодо реалізації державної молодіжної політики у 2011 році.
     Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Галицької районної державної адміністрації вийшов на ІІІ місце і нагороджений дипломом «За найкращу організацію роботи з реалізації молодіжної політики на Прикарпатті».
     
     Галичани знову в лідерах. Під час засідання колегії управління у справах сім’ї та молоді головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації підведено підсумки VI літніх юнацьких спортивних ігор 2011 року.
     Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Галицької районної державної адміністрації нагороджено кубком та грамотою за зайняте друге місце у VI літніх юнацьких спортивних іграх.
     
     Поповняться гаманці «Матерів-героїнь». Відповідно до Указу Президента України №1254/2007 «Про одноразову винагороду жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», матерям, яким присвоєно це почесне звання Указами Президента України з 1 грудня 2011 року №1090-1092/2011, кошти передбачені на фінансування видатків, пов’язані із виплатою винагород у сумі 9410 грн, надійдуть поштовими переказами на домашню адресу.
     
     На різдвяні канікули у Комарів. В рамках проекту «Схід-Захід» та відповідно до Програми розвитку освіти Галицького району на 2010-2015 роки на Різдвяні свята в район прибуває група учнів з міста Запоріжжя.
     Цього разу запорізьких школярів прийматимуть учні Комарівської загальноосвітньої школи. Гості матимуть змогу відчути таїнство Святого Вечора, познайомитись з різдвяними традиціями галицького села та колядуватимуть разом із комарівчанами.
     Впродовж кількох днів запорізьких школярів чекають захоплюючі екскурсії у міста Івано-Франківськ, Коломию, Галич. Відвідають гості маєток святого Миколая у Косові, музей Степана Бандери у селі Старий Угринів, музей Визвольних змагань Галицького району та музей «Берегиня» у місті Бурштині, музеї Національного заповідника «Давній Галич» та Галицького національного природного парку. Крім того, вихованці Малої академії народних ремесел міста Галича для запорізьких школярів дадуть майстер-клас із соломоплетіння. Діти виготовлятимуть Різдвяну зірку.
     Отож сподіваємось, канікули запорізьких школярів на Галицькій землі залишать тільки позитивні враження.
     
     Мистецьке свято для чиновників. У передноворічні дні, а точніше 28 грудня, під час засідання колегії районної державної адміністрації свій творчий доробок представили вихованці Малої академії народних ремесел міста Галича, які організували виставку художніх робіт у вестибюлі районної ради.
     Основу виставки склали вироби у техніці соломоплетіння, серед яких – дідухи, ангели, Різдвяні зірки і пауки. Навіть персонажі “Шопки” виконані із соломи. А ще присутніх здивували вироби з бісеру, ляльки-мотанки, чимало інших творчих робіт. Це був справжній Різдвяний вернісаж.
     
     Духовний фестиваль імені Миколи Сокола. Традиційний конкурс духовної пісні імені Миколи Сокола відбувся минулої неділі у місті Галичі.
      До участі в творчому випробуванні було допущено 38 колективів, серед яких 8 хорів, 16 вокальних ансамблів та солісти-вокалісти.
     До трійки кращих серед хорових колективів ввійшли хор церкви Різдва Христового селища Більшівці, друге місце розділили народний аматорський хор «Горицвіт» Більшівцівського Народного дому та хорова капела «Княжа криниця» районного Народного дому, третє – хор церкви Петра і Павла села Залуква та хор церкви Різдва Христового міста Галича.
     Серед дитячих колективів відзначено хор ДМШ селища Більшівці.
     Першість серед ансамблів вибороли вокальний ансамбль організації «Українська молодь Христові» села Задністрянське, аматори сіл Бринь та Блюдники розділили друге місце, а третіми стали ансамблі з Маріямполя та Вікторова.
     Серед фольклорних колективів першими були учасники фольклорного колективу «Дубівчанка» Будинку культури села Дубівці, другим став «Крилоський оберіг» Будинку культури села Крилос, третє місце розділили колективи сіл Кінчаки, Комарів та Медуха.
     Серед малих форм кращими були аматори смт. Більшівці, другими визнано дуети із сіл Старий Мартинів та Залуква, а третіми – з Дорогова та Сапогова.
     Кращими серед вокалістів стали М.Дідур із села Колодіїв, Т.Гудзь із села Кукільники, Р.Мацьків з Бовшева, Л.Обух із села Загір’я, В.Ткачівська з Вікторова та Т.Манчур з Кінашева.
     
     Новини від медицини. Під завісу року покращено матеріально-технічну базу медичних закладів району. Галицька ЦРЛ отримала наркозно-дихальний апарат для пологового відділення та фетальний монітор для жіночої консультації, придбані за кошти з обласного бюджету, а Бурштинська міська лікарня закупила обладнання для операційної пологового відділення на суму 217 400 грн.
     Відповідно до спільного розпорядження райдержадміністрації та районної ради від 21.12.2011р. № 527/96 «Про реорганізацію Маріямпільської дільничної лікарні» у 2012 році Маріямпільську дільничну лікарню буде реорганізовано в амбулаторію загальної практики – сімейної медицини з 10 ліжками денного стаціонару. При терапевтичному відділенні Галицької ЦРЛ створено 5 ліжок паліативної допомоги для невиліковно хворих на базі Маріямпільської АЗПСМ.
     Фельдшери району підвели підсумки роботи за 2011 рік в рамках Дня фельдшера. Медичних працівників первинної ланки привітали: головний лікар Галицької центральної районної лікарні М.Матейко, заступники головного лікаря І.Цибух, Л.Бугай та завідувач інформаційно-аналітичним відділом М.Стельмах. Кращим фельдшером району визнано завідувача ФАПом села Демешківці Мрію Шпирку-Могилевич.

Ярослав Поташник


 Опубліковано в номері №52 (1687) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 5 + 7 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net