на сайті  
   
 
Вівторок, 19 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Зміни до Держбюджету-2012 дають змогу місцевим бюджетам отримати додатково 11 млрд грн
11.05.2012 | Переглядів: 1324
Рейтинг

     У Законі “Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» обсяг додаткового ресурсу, який враховано для місцевих бюджетів, складає 11 млрд грн.
     Враховуючи звернення місцевих органів влади щодо необхідності виділення коштів для реалізації завдань соціально-економічного розвитку регіонів, в тому числі передбачених у державних цільових програмах і угодах щодо регіонального розвитку, та на погашення кредиторської заборгованості, що виникла під час здійснення видатків місцевими бюджетами за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток та реалізацію пріоритетів розвитку регіонів та з метою компенсації видатків місцевих бюджетів з різниці в тарифах по окремих комунальних послугах, збільшено обсяг Державного фонду регіонального розвитку на 0,5 млрд грн.
     Збільшено субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та передбачено субвенції місцевим бюджетам на інші заходи – 1 млрд грн.
     Передбачено субвенцію на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування – 4,6 млрд грн.
     Збільшено субвенцію на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та передбачено субвенції місцевим бюджетам на інші заходи – 1 млрд грн.
     Виділено субвенцію на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування – 4,6 млрд грн.
      Одночасно із змінами до цьогорічного Держбюджету Уряд розглянув питання розширення бази оподаткування для місцевих бюджетів. У разі прийняття Верховною Радою України відповідних законопроектів місцеві бюджети отримають додаткові надходження, які не враховані у Формулі розрахунку обсягів міжбюджетних трансфертів.
     Отже, узаконеними змінами до Держбюджету-2012 передбачено виділення місцевим бюджетам додаткової дотації на оплату праці працівників бюджетних установ в сумі 1,5 млрд грн, що забезпечить реалізацію доручень Президента України Віктора Януковича з поетапного фінансового забезпечення збільшення фонду оплати праці та підвищення середньої заробітної плати працівників бюджетних установ.
     Додаткова дотація на стимулювання місцевих органів влади за перевиконання річних розрахункових обсягів податку на прибуток підприємств та акцизного податку – це 1,04 млрд грн.
     Як зазначають у головному фінансовому управлінні облдержадміністрації, зміни до Закону “Про Державний бюджет України 2012 р.” «дозволять забезпечити виконання ч. 5 статті 108 Бюджетного кодексу України в частині стимулювання місцевих органів влади до нарощування доходів бюджету; фінансового ресурсу в сумі 1,2 млрд грн – для реалізації нових соціальних ініціатив Президента України, озвучених 7 березня поточного року на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України».
     «Пріоритетними напрямами діяльності чинного Уряду, в частині місцевих бюджетів та міжбюджетних відносин, є забезпечення реальної фінансової незалежності місцевих бюджетів та створення умов для сталого соціально-економічного розвитку територій, – каже начальник головного фінансового управління ОДА Галина Карп. – Актуальними є питання збалансування загальнодержавних і регіональних інтересів у напрямі соціально-економічного розвитку регіонів та збільшення фінансових можливостей органів місцевого самоврядування для виконання їхніх законних повноважень».
     З метою «повного охоплення увагою держави найуразливіших громадян» — пенсіонерів, інвалідів і сімей з дітьми – додаткова державна дотація на покращення надання їм соціальних послуг складає 380,9 млн грн.
      Відбудеться модернізація соціальних служб. Збільшено, починаючи з поточного травня, розмір допомоги, що виплачується за рахунок коштів місцевих бюджетів, по догляду за особами, які страждають на психічні розлади. Відтепер додаткова дотація на підвищення рівня матеріального забезпечення інвалідів першої чи другої груп внаслідок психічного розладу складає 131,2 млн грн.
     З 1 липня буде збільшено на 638,9 млн грн. обсяг субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасову допомогу дітям. Водночас Уряд підвищить з 1 липня рівень прожиткового мінімуму при призначенні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, що виплачується за рахунок субвенції з Державного бюджету.
      Буде «вжито заходів» щодо залучення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до різних видів сімейного виховання, зокрема влаштування їх у прийомні сім’ї та будинки сімейного типу.
     Обсяг субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «гроші ходять за дитиною» збільшено на 37,8 млн грн.
     Водночас в поточному році обласні (республіканський) бюджети отримають додаткові надходження збору за спеціальне використання лісових ресурсів, збору за спеціальне використання води та плати за видобування надр загальнодержавного значення за рахунок індексації ставок та уточнення обсягів видобування.
     Проте при підготовці згаданих змін до Держбюджету-2012 розрахунковий обсяг доходів, що враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів, по таких бюджетах не збільшено.
     Тобто, у розпорядженні обласних (республіканського) бюджетів буде додатковий фінансовий ресурс, напрямки спрямування якого визначатимуться місцевими органами влади самостійно, що сприятиме підвищенню рівня забезпеченості місцевих бюджетів та вирішенню питань їх соціально-економічного розвитку.
     Довідково
     Зміни до Державного бюджету України на 2012 рік підготовлено в межах Національного плану дій з впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки Президента України “Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава” та нових соціальних ініціатив Віктора Януковича у поточному році, щодо «забезпечення послідовного впровадження державної соціальної політики з підвищення стандартів життя, покращення якості життя громадян, соціальної справедливості, стримування подальшої соціальної та економічної поляризації в суспільстві, підняття рівня доходів працюючого населення та фінансового забезпечення реалізації інвестиційних і національних проектів».


 Опубліковано в номері №19 (1706) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

1:
11.05.2012 11:55:51

м1л1арди на папер1 а в дом1вках б1дн1сть. реконструюйте медицину бо для тяжко хворих людей громада збирае кошти на л1кування а не м1лл1арди держави допомагають. на сьодн1 це великий встид.


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 5 + 5 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net