на сайті  
   
 
Четвер, 17 жовтня 2019 року
 Електронна версіяВаша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Діяльність влади впродовж тижня
22.06.2012 | Переглядів: 2078
Рейтинг

     7 червня 2012 року в райдержадміністрації відбулася зустріч керівників району з представниками Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад (ВАССР). Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Бродович ознайомив гостей з інфраструктурою та соціально-економічним потенціалом району, при цьому зазначивши, що для ефективної роботи органів місцевого самоврядування необхідно здійснити зміни в державній регіональній політиці, зокрема, провести найближчим часом адміністративно-територіальну реформу.
     Виконавчий директор ВАССР  західного регіону Юрій Івасюк проінформував присутніх про напрямки діяльності Асоціації, наголосивши на готовності до співпраці з державними органами влади задля ефективного вирішення нагальних проблем, що стосуються інтересів територіальних громад. Керівникам району було запропоновано для підписання меморандум про співпрацю .
     Участь у зустрічі взяли керівник апарату райдержадміністрації Надія Кицела, заступник керуючого справами виконавчого апарату районної ради Мирослав Бобрис та голова районної асоціації сільських та селищних рад Марія Щепанська.
     8 травня 2012 року в «Світлиці» Залуквянської ЗОШ відбулася зустріч керівництва району з обдарованою учнівською молоддю. Голова райдержадміністрації Григорій Івасишин, звертаючись до юних обдарувань, сказав: «Щедра земля  галицька на таланти. Ви представляєте золотий фонд нації і ми віримо, що в майбутньому обов’язково поповните ряди української еліти. Районна влада завжди сприятиме розвитку Ваших талантів і  надаватиме підтримку і допомогу”.
     Подяки, грамоти голови райдержадміністрації та голови районної ради і грошові винагороди вручено 27 переможцям  та призерам Всеукраїнських, обласних та районних олімпіад і конкурсів.
     «Така велика кількість здобутків не можлива без клопіткої праці наставників, без їхніх ентузіазму та наполегливості.  Щира подяка і шана  Вам, вчителі, за те, що ведете своїх учнів до нових звершень та перемог», –  відзначив  у своєму виступі начальник відділу освіти райдержадміністрації Василь Матіїв  і нагородив  педагогів грамотами та грошовими преміями.
     Також на святі був присутній заступник керуючого справами апарату районної ради Мирослав Бобрис.
     Юні таланти дарували присутнім свої музичні вітання.
     10 червня 2012 року в  селі Жалибори Галицького району відбулася знаменна подія - після капітального ремонту урочисто відкрито сільський клуб. На свято зібралося майже вже село. Розпочинаючи  урочистості, сільський голова Марія Щепанська зазначила, що такий проект вдалося реалізувати завдяки співпраці обласної, районної влади та місцевої громади. Керівники району перерізали стрічку під час церемонії відкриття сільського клубу, а священнослужителі  освятили відремонтоване приміщення закладу культури. Керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Василь Скрипничук пообіцяв подальшу підтримку обласної влади ініціатив сільських громад.
     «Відроджуючи роботу закладів культури, ми відроджуємо традиції нашого народу та виховуємо сільську молодь у дусі патріотизму і поваги до рідного краю та його роду», – наголосив у своїй промові голова Галицької райдержадміністрації Григорій Івасишин.  Голова районної ради Петро Стрембіцький побажав жителям с.Жалибори, щоб клуб став справжнім осередком духовності, де завжди звучатиме українське слово, українська пісня і буде лунати  мелодія запального українського танка.
     Силами місцевих аматорів був підготовлений змістовний концерт. Свої пісні дарував  квартет «Ярославна» з Будинку культури смт.Більшівці.
     11 червня 2012 року голова райдержадміністрації провів виїзні оперативні наради з питань проведення робіт по будівництву спортзалу Більшівцівської ЗОШ І-ІІІ ст., хірургічного корпусу ЦРЛ, проектування очисних споруд у м.Галичі та будівництва КНС.
     Заступник голови райдержадміністрації Ірина Чернега взяла участь у роботі спостережної комісії райдержадміністрації в Галицькій виправній колонії №128 Івано-Франківської області. Розглянуто питання про переведення засуджених з колонії мінімального рівня безпеки до дільниці соціальної реабілітації.
     Цього ж дня Ірина Чернега відвідала бюджетні установи Маріямпільської сільської ради, ознайомилася з роботою пришкільного табору.
     12 червня 2012 року населеними пунктами Галицького району пронісся буревій, який  наробив багато шкоди. Внаслідок стихійного лиха найбільше  постраждали  жителі сіл Крилос та Комарів. З метою вивчення ситуації та надання допомоги на місце події виїхали голова облдержадмінстрації Михайло Вишиванюк і керівники району. Прийнято рішення надати допомогу постраждалим для відновлення пошкоджених будівель.
     Свій черговий виїзний прийом громадян, відповідно до графіка, провів 12 червня у Галичі перший заступник голови обласної державної адміністрації Василь Плавюк. Розглянуто чотири індивідуальні звернення мешканців Галицького району: щодо роботи дорожнього господарства, електрифікації приватного житла, берегоукріплення у селі Сапогів та підтоплення школи у Вікторові. Було і колективне звернення мешканців аварійного будинку з Бурштина (вулиця С.Бандери). Мова йде про відселення людей. Перший заступник голови облдержадміністрації Василь Плавюк з кожного звернення дав відповідні доручення.
     Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Бродович провів робочу нараду щодо газифікації с.Тумир. Участь у нараді взяли сільський голова Василь Саранчук та депутати місцевої ради.
     Цього ж дня Володимир Бродович здійснив виїзд у с.Мединю, де провів нараду по питанню реконструкції шкільного приміщення під дитячий садок. Присутні ознайомилися з ходом проведення будівництва і намітили графіки виконання запланованих робіт.
     Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Богдана Мазурика відбулася нарада по ефективному використанню землі. На нараді були присутні основні землекористувачі в Галицькому районі (ТзОВ «Даноша»),сільський голова села Деліїв Володимир Кліщ. Прийнято рішення про укладання тимчасових договорів на оренду землі.
     Заступник голови райдержадміністрації Ірина Чернега провела позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якої було винесено питання щодо захисту житлових прав дитини, за результатами розгляду винесено рішення.
     13 червня заступник голови райдержадміністрації Богдан Мазурик провів нараду щодо підтримки сільськогосподарських  товаровиробників. Доручено відповідним службам через ЗМІ вести роз’яснювальну роботу щодо механізму виплати спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання і збереження молодняка ВРХ.
     14 червня перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Бродович взяв участь у нараді, яка відбулася в облдержадміністрації. Розглядалися питання про пільгове перевезення пасажирів та виплату субвенцій  на компенсацію виплат перевізникам, які перевозять дану категорію населення.
     Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ірини Чернеги відбулося засідання оргкомітету по проведенню 16-17  червня 2012 року в м.Галичі Х обласної спартакіади серед державних службовців.
     
     


 Опубліковано в номері №24 (1711) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 5 + 1 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


..

 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net