на сайті  
   
 
Четвер, 17 жовтня 2019 року
 Електронна версіяВаша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...ПОМСТА ЗА РОЗКОЛ КРАЇНИ на місцевому рівні перетворилась у брудні політичні ігри?
17.08.2012 | Переглядів: 1375
Рейтинг

     Активісти Громадянського руху «Відсіч» вирішили відімстити регіоналам за розкол країни. Вони розпочали агітаційну кампанію проти усіх народних депутатів України, котрі проголосували «за» славнозвісний мовний закон, і мають на меті не допустити їх в майбутньому до влади. А зокрема, представники руху роздають листівки, де пишуть про те, чому не варто голосувати на цьогорічних виборах за того чи іншого кандидата.

     Кампанія «Помста за розкол країни» виникла з ініціативи Громадянського руху «Відсіч» 14 травня 2012 року як реакція на ініціативу Партії регіонів прийняти розкольницький і небезпечний для подальшого існування України законопроект Ківалова-Колесніченка «Про засади державної мовної політики» № 9073. З того часу до кампанії долучилися більше десяти громадських організацій та понад 1500 волонтерів, які організовують масові акції протесту, а також численні поїздки по Україні з метою формування осередків та поширення агітаційних матеріалів із закликом не голосувати за Партію регіонів, Комуністичну партію та майбутніх кандидатів від цих сил в мажоритарних округах, а також за тих мажоритарників, які не належать до ПР і КПУ, але також голосували за мовний законопроект.
     Географія кампанії поширюється по всій Україні, вона охопила 34 мажоритарні округи і ще додатково 7 міст.  «Жертвами» «Помсти за розкол країни» стали: голова ВРУ Володимир Литвин, його перший заступник Адам Мартинюк, голова фракції Партії регіонів у ВРУ Олександр Єфремов, автори законопроекту – Сергій Ківалов і Вадим Колесніченко та низка інших народних депутатів.
     Активісти кампанії розповсюдили сотні тисяч листівок під назвою «Чому НЕ МОЖНА голосувати за … (далі вказують ім’я та прізвище кандидата, - авт.)», і через це навіть зазнавали деякого тиску. Одним із випадків такої «нервової» реакції було таємне поширення невідомими особами в Тлумачі, Галичі, Тисмениці та інших населених пунктах 84-го виборчого округу листівок із неправдивою інформацією під назвою «Чому не варто голосувати за Миколу Круця?!». Цікаво, що стиль листівок, малюнки, телефони і т. д. були скопійовані з листівок кампанії «Помста за розкол країни». Фальшивки викликали величезну хвилю обурення мешканців округу, які телефонують за вказаними на листівці телефонами і звинувачують кампанію в брехні та роботі на владу.
     До сьогоднішнього дня активісти Громадянського руху «Відсіч» не проводили свою кампанію на Івано-Франківщині, оскільки вважають, що Партія регіонів та її прихильники не надто популярні у цьому регіоні. Але інцидент із фальшивими листівками проти кандидата у народні депутати Миколи Круця змусив рухівців здійснити візит до обласного центру Прикарпаття і спростувати свою причетність до цих наклепницьких матеріалів.
     Активісти Громадянського руху «Відсіч» Ольга Сало та Михайло Свистович 13 серпня запросили на прес-конференцію журналістів та розповіли їм, чому розповсюджені на території Прикарпаття листівки не мають ніякого відношення до кампанії «Помста за розкол країни», а також спростували наклепи, які зведені у цих листівках на Миколу Круця.
     У своїй офіційній заяві громадський рух «Відсіч» зазначив: «Народний депутат України Микола Круць не є об’єктом кампанії «Помста за розкол країни», оскільки ані у першому читанні, ані при остаточному прийнятті закону «Про засади державної мовної політики» він не голосував за нього, не сприяв його прийняттю в будь-який інший спосіб й не належить до партії, яка сприяла його прийняттю. Також на офіційній сторінці Верховної Ради можна легко перевірити, що Микола Круць не голосував за підтримку «Харківських угод» і продовження терміну базування російського Чорноморського флоту у Севастополі».
      «З огляду на це, - запевнила Ольга Сало, - ми не могли закликати голосувати проти Миколи Круця і не маємо жодних підстав втручатися у перебіг виборчої кампанії у 84-му виборчому окрузі, агітуючи «за» чи «проти» когось. Наше завдання у цьому випадку –  заперечити неправдиву інформацію, яку поширили від нашого імені».
     Цікаво і те, що розповсюджена проти Миколи Круця листівка вирізняється повноколірним друком, і  навіть цей факт, переконують активісти, говорить про те, що вона – підробна. Михайло Свистович порівняв і ті, й інші агітаційні матеріали, після чого заявив: «На жаль, ми поки що не можемо собі дозволити такої розкоші, як кольорові листівки, адже проводимо діяльність виключно за рахунок невеликих громадських пожертв та коштом самих активістів. Часто наші листівки друкуються на принтерах невеликими накладами (хто скільки може)».
     Крім того, вся інформація щодо діяльності кампанії «Помста за розкол країни» розміщена на сайті vstavay.info, і в рубриці «Матеріали для поширення» є всі розповсюджені раніше листівки, однак жодних матеріалів із закликом не голосувати за Миколу Круця там немає.
     Активісти Громадянського руху «Відсіч» заявляють: «Ми констатуємо, що маємо справу з нечесним використанням нашого імені в брудній грі, яку провадить або влада, або якісь конкуренти Миколи Круця за підтримки цієї влади на шкоду загальній справі – захисту української мови та державності. І вважаємо, що це робиться цілеспрямовано з метою дискредитації як самої кампанії, так і тих кандидатів, які виступають проти антиукраїнського закону».
     
     

Мар’яна Рудак


 Опубліковано в номері №33 (1720) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 1 + 2 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.

Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


..

 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net