на сайті  
   
 
Середа, 12 серпня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Ровесники державної незалежності
07.09.2012 | Переглядів: 1638
Рейтинг

     Двадцять років тому, 27 серпня 1992 року, в той непростий, але історично знаменний час, коли закладалися підвалини незалежності і виборювалася самостійність Української держави мужніми, відданими справі людьми галицької і запорізької землі, була заснована фірма ТОВ «Пріма-Сервіс» ЛТД.
     Усі роки, від становлення до визнання успіхів, супроводжувалися і наповнені напруженою працею професійно сформованої команди спеціалістів та співробітників. Сьогодні товариство, можна сказати, – взірець професіоналізму і наполегливості у досягненні поставленої мети, зростання фінансового благополуччя персоналу фірми.
     Товариство працює на ринку проектування, будівництва і реконструкції об’єктів різнопланового функціонального призначення і відноситься до середнього  бізнесу.
     Такими послугами наш суб’єкт підприємництва займається фундаментально, володіє належними ліцензіями на право виконання  проектних,  будівельних робіт, в тому числі спеціальних інженерних систем і мереж. В штаті співробітників працює 35 спеціалістів. Половина з них мають практичний досвід роботи за кордоном у фірмах Словакії, Польщі, Чехії, Франції, що дозволяє реалізовувати складні проекти, наприклад, оригінальна технологія висячих свай при спорудженні 2-3 поверхових будівель, заміна аварійних міжповерхових перекриттів в заводських цехах без зупинки виробництва.
     ТОВ «Пріма-Сервіс» ЛТД неодноразово  перемагало в тендерах у м. Києві, Харкові, Сімферополі, Алушті, Запоріжжі, Енергодарі, Дніпрорудному, Приморську, Івано-Франківську, реєструвалось офіційно учасником торгів Тендерною Палатою України.
     На протязі 20 років постійним замовником його послуг є відоме на світовому авіаринку ВАТ «Мотор Січ».
     Товариство має багаторічну позитивну кредитну історію, працює прибутково. Виробничу базу заклало і розвиває в м. Галичі Івано-Франківської області за рахунок власних інвестиційних коштів, де відкрито фабрику по випуску локальних очисних споруд.
     За підсумками 2006 року ТОВ «Пріма-Сервіс» ЛТД визначено, згідно даних Держкомстату, «Лідером економіки України» в Національному бізнес-рейтингу серед групи підприємств свого рівня та занесено до міжнародного каталогу Торгово-промислової палати України, який щорічно використовують у своїй роботі інвестиційні ради, економічні місії понад 90 країн світу.
     У травні-червні цього ж року Товариство вдалося репрезентувати на міжнародному форумі малого і середнього бізнесу “Futurallia – 2006” в м. Вроцлаві (Польща), участь в якому брали більш 800 фірм з 43 країн практично усіх частин світу.
     Метою участі в форумі та проведених 24 турів переговорів був пошук ділових партнерів, володіючих сучасними технологіями біологічної очистки каналізаційних стоків. Проведений, таким чином,  маркетинг ринку пропозиції допоміг установити контакти з 3 фірмами Словакії, 2 – Чехії, однією з Польщі, які займалися вирішенням проблем стічних вод і забруднення ними природного середовища.
     В результаті аудиту отриманої від кожної сторони інформації про спосіб виробництва, можливості очисних споруд, параметри очистки, гарантійні і післягарантійні зобов’язання і процедури, співвідношення ціна-якість, традиції технологічних рішень, сертифікацію, відповідність показників очищених вод вимогам Законодавства України, спочатку перевага була надана фірмам-виробникам Словакії та Чехії.
     У 2007 році були запроектовані, збудовані і виведені на робочий режим перші  очисні станції невеликої потужності. Зараз уже реалізуються проекти на очистку стічних вод більше 10 тис.м.куб/добу, в тому числі від інфекційних джерел забруднення.
     При тому, за три останніх роки ТОВ «Пріма-Сервіс» ЛТД зробило великий крок вперед. Отримано 5 патентів України, в тому числі на технологію і розпочато виробництво  вітчизняних локальних очисних споруд нового покоління.
     На технології споруд  біологічної очистки стічних вод від різних джерел забруднення Товариством одержано сертифікати Мінздраву України і позитивні висновки Івано-Франківської облсанепідемстанції. Рекомендації на їх застосування видав також Державний інститут гігієни і медичної екології ім. О.М. Марзєєва Академії медичних наук України, який проводив моніторинг цієї технології.
     По реалізації програми проектування, будівництва і сервісного обслуговування зазначених споруд біологічної очистки стічних вод організовано надійну, високоефективну технічну підтримку. Тому тепер нами надається замовникам 7 років гарантії на технології і більше 40 років гарантії на корпусні частини.
     За підсумками 2010 і 2011 років Товариство визнано двічі “Підприємством року” в міжнародному економічному рейтингу за даними Держкомстату України по європейській системі рейтингування і зайняло перші місця серед 350 тисяч суб’єктів підприємництва середнього і малого бізнесу України в своєму виді діяльності, за що ряд керівників і працівників різних провесій нагороджені відповідними орденами та медалями.
     Сподіваємося, що і наступні роки будуть сповнені творчим натхненням, життєвою енергією, добрими  починаннями для утвердження лідируючих позицій на будівельному ринку України.
     Вітаючи з такою значимою датою працівників ТОВ «Пріма-Сервіс» ЛТД, дякуємо тим, хто працював та вніс свій внесок в розвиток сучасного підприємства, зокрема колишнім начальнику філіалу в м. Галичі Голійчуку І.В., зам. директора Паренчику Г.І., сім’ї зам. директора Гринів Я.В., а також тим, хто сьогодні самовіддано  трудиться:
     Євмененко Т.І., Стадніченко Т.П., Сорокіній З.В., Ходус О.І., Каретнікову В.Л.,       Лесіву Т.В., Попик А.І., Дудишину Д.М., Крищуку Я.М., Грушецькому В.М., Кучу Б.В., Кічулі П.А. і багатьом іншим.
     Одночасно бажаємо, щоб спокій, мир і добробут завжди були у кожній родині. Усім працівникам колективу – доброго здоров’я, достатку, щастя та злагоди і просимо Господа прийняти цю щирість, як молитву до нього за кожного, хто трудиться в ТОВ «Пріма-Сервіс» ЛТД.
     
     

О. Лесів, генеральний директор ТОВ «Пріма-Сервіс»


 Опубліковано в номері №35 (1722) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 3 + 10 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net