на сайті  
   
 
Понеділок, 21 вересня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Сесію зірвано! Що далі?..
29.04.2013 | Переглядів: 985
Рейтинг

     Вчора мало відбутися друге пленарне засідання сесії Галицької районної ради, на якому депутати планували повернутися до питання реорганізації Більшівцівської районної лікарні та затвердження Статуту Галицької центральної районної лікарні. На попередньому пленарному засіданні минулого тижня депутатам не вдалося досягти порозуміння в цьому питанні і вони його просто «провалили», проголосувавши 42 голосами за виключення його з порядку денного, мотивуючи це тим, що влада намагається таким чином закрити Більшівцівську лікарню.  
     В проекті рішення пропонувалося  реорганізувати Більшівцівську районну лікарню шляхом приєднання її до Галицької ЦРЛ та затвердити Статут Галицької ЦРЛ в новій редакції, де, власне, фігурувала уже не Більшівцівська районна лікарня а Більшівцівська поліклініка, яка входить до складу Комунального закладу «Галицька центральна районна лікарня».
     Однак, наприкінці засідання депутати все ж вирішили повернутися до цього питання, доопрацювавши його в комісії. Розгляд було призначено на вчорашнє пленарне засідання. Проте, воно не відбулося.
     Пояснити причини зриву пленарного засідання кореспондент «ГС» попросив  голову районної ради Петра Стрембіцького.

      

     – Галицька районна державна адміністрація зірвала проведення другого пленарного засідання сесії, – заявив голова районної ради, – тому що вони на минулому засіданні хотіли правдами і неправдами закрити Більшівцівську лікарню, – продовжує Петро Євстахович. – Депутати відклали Статут і перенесли на вчорашнє засідання. Однак, це дуже не сподобалося правлячій партії, яка є в нашому районі, що вони не закрили Більшівцівську лікарню. Тому сьогодні ні одного депутата ні з Партії регіонів, ні з Народної партії, яка така сама, як Партія регіонів, ні одного державного службовця, які працюють в державній адміністрації, відділі освіти, дохторів, які так дуже відстоювали Статут, не було на сесії. А не було тому, що вони всі підвладні Галицькій районній державній адміністрації.
     – Я сьогодні звертаюся до всіх людей Галицького району, – наголосив Петро Стрембіцький, – до тих, які вибирали своїх депутатів. Нехай вони в них запитають, чи вони мають ходити на сесії, чи не мають… Чи вони мають служити народу, а чи керівництву державної адміністрації, яка всіх залякала до того, що кожний боїться сказати слово…  Ми звернемося у Верховну Раду, нехай послухають, що робиться тут на місці… Чому почався бунт і «наїзди» на Бурштинську лікарню?.. Де дуже хотіли закрити, а потім зняти головного лікаря… І нехай послухають, які слова вживають обласні депутати з керівництва облздороввідділу... Що вони позакривають роти…  Скоріше роти, напевно, позакривають їм!  Тому сьогодні я, як голова Галицької районної ради, звертаюся до всіх людей Галицького району: «Шановні і дорогі люди! Дуже вас прошу – перебалакайте зі своїми депутатами, яких ви вибрали, а не Галицька державна районна адміністрація».
     Як повідомив голова районної ради, на дану сесію з’явилося всього 37 депутатів – представників фракцій «Свобода», «Фронт Змін», «Наша Україна» – не повністю та «Батьківщина» – не повністю.  Не прийшли на сесію представники Партії регіонів, Народної партії, НРУ, а також не прийшли представники Галицької центральної районної лікарні.
     
     

     Наші кореспонденти також звернулися за коментарем до голови районної державної адміністрації, депутата районної ради Григорія Івасишина. Він, зокрема, заявив, що підстав для звинувачень на адресу райдержадміністрації у зриві сесії Петро Євстахійович не має. Райдержадміністрація не займається організацією сесійних засідань, нікого не залякувала і не збирається закривати ніяку лікарню.
     - Тим більше, що у вівторок на засіданні комісії, де я також був присутній, досягнуто домовленості, що реорганізації Більшівцівської лікарні не буде. Йшла мова лише про затвердження Статуту ЦРЛ, у проекті якого залишається і стара назва – Більшівцівська районна лікарня, а не поліклініка, як пропонувалося раніше, – зазначив Григорій Михайлович. – І поспішних висновків голові районної ради робити не варто, – продовжив очільник РДА. – Потрібно спочатку вникнути у проблему, детально вивчивши причини відсутності депутатів… Щодо позиції Народної партії, то тут варто пригадати виступ на минулому засіданні депутата Романа Кобецького, який висувався до районної ради саме від цієї політичної сили, і категорично висловлювався проти реорганізації чи закриття Більшівцівської лікарні…  Доречі, це питання можна було вирішити остаточно ще на першому пленарному засіданні. Не розумію, навіщо було переносити його розгляд. Отже, я вважаю, що особливо в таких питаннях нам потрібна конструктивна співпраця, порозуміння і знаходження консенсусу, а не конфронтації. Бо так ми можемо завести наші справи в глухий кут, – підсумував Григорій Івасишин.


 Опубліковано в номері №17 (1756) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

х:
07.05.2013 06:20:29

БРЕХУНИ!!! ГАНЬБА ВАМ ВСІМ: СВИНАРЯМ, ХАМАМ, ЮДАМ, БАРАМ ГАЛИЧАМ ІМЕНІ "ПР"!!! ВСТУПІТЬСЯ ВІД КОРИТА! ДАЙТЕ ЛЮДЯМ ДИХАТИ ВІЛЬНО!


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 7 + 5 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net