на сайті  
   
 
П’ятниця, 13 грудня 2019 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Івано-Франківська обласна організація НСЖУ – найкраща в Україні
07.06.2013 | Переглядів: 1316
Рейтинг

     Івано-Франківська обласна організація Національної спілки журналістів України, яку очолює Вікторія Плахта, перемогла у конкурсі  «Краща обласна журналістська організація».
     
     Поважне журі конкурсу високо оцінило діяльність секретаріату спілки на чолі з Вікторією Плахтою. Прикарпатські спілчани мають чим пишатися.
     Лише за рік (з 1 травня 2012 року до 1 травня 2013 року) в члени НСЖУ прийнято 33-х молодих газетярів, теле- і радіожурналістів, а також позаштатних активістів медійної сфери. Серед них – шість керівників ЗМІ: генеральний директор ТРК «РАІ», головні редактори ТРК «3-я студія» і «Незалежність», головні редактори газет «Коломийські ВІСТИ», «Яремчанський вісник», «Ратуша»; два кандидати наук, ряд інших відомих журналістів краю. Створено три первинні журналістські осередки: Івано-Франківський міський, ветеранів-журналістів м. Івано-Франківська, видавництва «Нова Зоря».
     Проведено звітно-виборну конференцію обласної спілки журналістів, три пленуми, дев’ять засідань секретаріату. Створено Раду етики і права обласної організації НСЖУ, раду ветеранів. Сформовано молодіжну раду. Запроваджено в практику роботи проведення виїзних засідань секретаріату та пленумів обласної організації НСЖУ. Такі відбулися в Коломиї,  Коломийському, Городенківському і Косівському районах.
     Видано книгу «Журналісти Прикарпаття», в якій зібрано й упорядковано короткі відомості про Національну спілку журналістів України, з’їзди Спілки, про колишні й теперішні засоби масової інформації Прикарпаття, майстрів пера, мікрофону і фотооб’єктиву – членів Національної спілки журналістів України.
     Обласний осередок НСЖУ сміливо виконує й свою найважливішу місію – захищає права спілчан. Зокрема, правління обласної Спілки добилося повернення в склад засновників Косівської районної газети «Гуцульський край» трудового колективу редакції, який ще 2007 року районна рада безпідставно вивела зі складу засновників видання; домоглося збільшення фінансування засновниками районної газети «Галицьке слово», внаслідок чого  погашено 4-місячну заборгованість із зарплати працівникам редакції, ліквідовано борги за надані видавничі послуги, послуги зв’язку тощо; стали на захист генерального директора ОТБ «Галичина» О. Бабій, яку обласна рада намагалася безпідставно звільнити з посади.
     У вересні відкрили школу журналістики обласної організації НСЖУ, в якій протягом навчального року навчається більш як п’ятдесят слухачів від 13-ти до 31 року з Івано-Франківська та інших населених пунктів області. На клопотання секретаріату обласної Спілки вирішено питання щодо відкриття з 1 вересня ц. р. кафедри літератури і журналістики в Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника, оскільки Івано-Франківськ був єдиним обласним центром, де не готували журналістів.
     В офісі обласної Спілки започатковано проведення виставок творчих робіт членів НСЖУ. Вже відбулися: виставка картин та ляльок-мотанок головного редактора телерадіоорганізації «Тисмениця» Надії Теличкан, яка провела також  майстер-клас із виготовлення ляльок-мотанок для представників мас-медіа, а також фотовиставка ветерана журналістики, почесного громадянина м. Івано-Франківська, заслуженого журналіста України Романа Фабрики. А незабаром відвідувачі Прикарпатського осередку журналістів зможуть помилуватися фотозбіркою «Журналісти Прикарпаття. Роки. Події» та картинами з листя та шкіри «Весняні мотиви».
     З ініціативи секретаріату обласної Спілки запроваджено щорічний творчий конкурс «Писанкове Прикарпаття» за номінаціями: «Журналіст року», «Дебют року», «Акція року», «Творче довголіття», «Кращий журналістський матеріал», «Кращий друкований засіб масової інформації», «Краща редакція телемовлення», «Краща редакція радіомовлення». У кожній номінації визначають одного переможця і двох призерів, які нагороджуються поїздкою по визначних місцях України. Цього року фіналісти конкурсу відвідали Черкащину.
     Також керівництво обласного осередку запровадило щорічний творчий конкурс серед молодих журналістів на премію відомих журналістів Прикарпаття. Цього року переможці отримають диплом лауреата і грошову винагороду секретаря, члена правління обласної Спілки, заслуженого журналіста України Романа Андріяшка.
     Секретаріат обласної спілки журналістів проводить значну роботу зі вшанування ветеранів журналістики. В офісі Спілки організовано святкування 90-літніх ювілеїв учасників Великої Вітчизняної війни. До Дня журналіста в 2012 році вперше, принаймні за останні двадцять років, провели  зустріч з колишніми керівниками ЗМІ Івано-Франківщини. Кожного з 25-ти учасників зустрічі нагороджено почесною грамотою та премією. До Нового року організували зустріч, в якій за святковим столом зустрілися майже 40 ветеранів-журналістів з усієї області. До цьогорічного Дня Перемоги стараннями обласного журналістського осередку видано книгу нарисів колишнього редактора трьох районних і двох обласних газет А. Зацерковного. Організували триденний відпочинок у ТК «Буковель» для чотирьох журналістів – дітей та учасників Великої Вітчизняної війни (Оксана Гречух, Валентина Закарьяєва, Володимир Баран, Микола Кусень). Розпочато роботу зі створення «Почесної книги пам’яті Івано-Франківської обласної організації НСЖУ».
     Започатковано проведення турнірів з міні-футболу серед журналістів на перехідний Кубок пам’яті власкора Українського телебачення Ярослава Гретчука. Перший такий турнір відбувся
     17 травня.
     Запроваджено відзнаку обласної організації НСЖУ «Золоте перо Прикарпаття». Статуетка, посвідчення і грошова винагорода вручатимуться кращим журналістам під час щорічного відзначення професійного свята.
     Налагоджено співпрацю з обласними організаціями інших творчих спілок. Як результат, наприкінці травня відбулася спільна поїздка голів обласних осередків Національних спілок журналістів, краєзнавців, письменників і художників до Республіки Польща, де зустрілися з тамтешніми колегами.


 Опубліковано в номері №23 (1762) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 7 + 2 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


..

 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net