на сайті  
   
 
П’ятниця, 13 грудня 2019 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Відступати ми не налаштовані
07.06.2013 | Переглядів: 746
Рейтинг

     Звіт народного депутата України Шкварилюка Володимира Васильовича
     перед виборцями Івано-Франківської області за перші 5 місяців роботи у Верховній Раді України
     ПОЛІТИЧНА СКЛАДОВА
     Розпочну свій звіт з того, що представляє собою Верховна Рада Украї­ни, або як прийнято називати Парламент України, її функції, структура Ради і моє місце в ній.
     Отже, Верховна Рада України, згідно Конституції України, є єдиним органом законодавчої влади в Україні.
     Конституційний склад Верховної Ради України – 450 народних депутатів України, які обираються шляхом таємного голосування на  5 років, із них 225 депутатів обираються по одномандатних мажоритарних виборчих округах, інші 225 депутатів – по загальнодержавному виборчому округу за партійними списками.
     Мене обрали народним депутатом за списком партії ВО «Батьківщина». Рішенням депутатської фракції , яку очолює Арсеній Яценюк, я закріплений за Івано-Франківською областю  і несу депутатську відповідальність перед її виборцями.
     У нинішньому складі Верховної Ради України 7-ого скликання сформована більшість із членів Партії регіонів і комуністів (240 депутатів) і опозиційна меншість – 173 депутати, в яку входять три фракції – «Батьківщина», «УДАР» Віталія Кличка і «Свобода», а також 32 депутати позафракційні. У п’яти виборчих округах вибори визнані недійсними через грубі порушення виборчого законодавства   (в основному від партії влади), оскільки реально в них перемагали опозиційні кандидати. В цих округах до цього часу перевибори не призначені.
     Депутати «Фронту Змін» разом із депутатами інших 5 партій об’єдналися в єдину фракцію “Батьківщина», керівником якої обрано А.П. Яценюка.
     Для здійснення законопроектної роботи, що є основним в діяльності  Верховної Ради України, сформовано 29 профільних комітетів Верховної Ради України за різними напрямками суспільно-економічного життя країни. В одному із них – Комітеті з питань бюджету, працюю я на посаді секретаря комітету.
     Бюджетний комітет є найбільшим за чисельністю депутатів у комітетах. У ньому працює 37 народних депутатів, у тому числі 20 депутатів від Партії регіонів, 6  – від ВО «Батьківщина», 3 – від «УДАРу», 2 – від ВО «Свобода», 2 – від КПУ, 4 – позафракційні. Комітет бере безпосередню участь у формуванні Державного бюджету на наступний рік, здійснює контроль за видатками бюджету поточного року та дотриманням бюджетного законодавства в Україні.
     Звітуючись перед Вами, не можу оминути питання, яке часто виникає у спілкуванні з виборцями. Це блокування опозицією парламентської трибуни. Чи правильно діє опозиція, блокуючи роботу Верховної Ради України? Чого досягнуто цією акцією?
     Насамперед хочу сказати  про тривале блокування на самому початку роботи Верховної Ради. Започатковане опозиційними фракціями блокування трибуни відбувалося виключно для того, щоб викорінити негативну практику у Верховній Раді України  – недотримання конституційних вимог голосувати особисто, а не так, як це робили регіонали і комуністи у попередній Верховній Раді, коли закони і постанови приймалися не більшістю реальних голосів, а так званими «депутатами-піаністами», які голосували за себе і своїх колег, відсутніх у сесійній залі на пленарному засіданні. Такого «ноу-хау» немає в жодній із країн світу.
     Прийняті в такий спосіб закони, насправді не є дійсними, хоча фактично діють легітимно. Згадайте, зокрема, такі закони: Про пенсійну реформу, Податковий кодекс, Кримінально-процесуальний кодекс, «мовний закон». Всі вони були прийняті не більшістю голосів, а «піаністами» і не принесли суспільству жодної користі, а тільки шкоду.
     Допустити, щоб так і далі приймалися антинародні закони України, ми не могли, а тому вдалися до блокування, що не заборонено законом і домоглися свого – заставили більшість внести поправки до регламенту Верховної Ради України – голосувати особисто, або переголосовувати, якщо допускаються порушення. На жаль, владна більшість час від часу порушує регламент і голосує «і за того хлопця», але ми даємо безкомпромісну відсіч.
     Ще одне блокування відбувалося через відмову більшості прийняти постанову  «Про вибори Київського міського голови і Київської міськради», повноваження яких вичерпались. На сьогодні столицею України фактично керує призначений Президентом України голова міськдержадміністрації Попов О. П., якого кияни не сприймають, оскільки він не обраний міською громадою і не справляється зі своїми обов’язками. Результату щодо виборів у Києві поки що не досягли, але відступати ми також не налаштовані.
     
     ДЕПУТАТСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ
     Виходячи з пропозицій Івано-Франківської облдержадміністрації та обласної ради, надісланих мені,   народному депутату України, для надання допомоги у вирішенні на державному рівні актуальних питань економічного і соціального розвитку області, підготував і направив 27 депутатських запитів і звернень у Кабінет Міністрів, Мінфін, інші міністерства та відомства з питань:
     – щодо відновлення фінансування робіт з ліквідації екологічних забруднень в Івано-Франківській області;
     – щодо продовження фінансування робіт з ліквідації наслідків стихійних явищ 2008 та 2010 років в Івано-Франківській області;
     – щодо включення в Державний бюджет України на 2013 та 2014 роки видатків за зобов’язаннями Кабінету Міністрів України згідно Угоди, укладеної з Івано-Франківською обласною радою (будівництво автомагістралі в обхід міста Івано-Франківськ через річку Бистриця Солотвинська; будівництво споруд  з недопущення проникнення вод річки Лімниця у підземні шахтні виробітки калійних руд у м.Калуш і с.Хотінь; будівництво і капітальний ремонт автодоріг в обхід Болехова, Рогатина та селища Заболотів);
     – щодо виділення коштів Держбюджету на завершення будівництва студентського гуртожитку Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника;
     – щодо недопущення скорочення класів у Кутищенській ЗОШ Тлумацького району;
     – щодо продовження дії Державної цільової програми роботи з обдарованою молоддю;
     – щодо запровадження екологічного коефіцієнта для місцевих бюджетів м.Калуш і Калуського району на 2013-2015 роки;
     – щодо фінансування робіт по утилізації креозоту у м.Тисмениця;
     – щодо продовження фінансування будівництва перинатального центру у м. Івано-Франківську;
     – щодо реалізації проекту митного переходу на українсько-румунському кордоні у Івано-Франківській області;
     – щодо забезпечення реанімобілями Івано-Франківського обласного центру екстреної медичної допомоги;
     – щодо погашення заборгованості Івано-Франківській області за програмами підтримки агропромислового комплексу;
     –  щодо виділення коштів Держбюджету на фінансування заходів з відзначення 800-річчя м.Тлумач;
     – щодо відміни розпорядження про скасування курсування пасажирського потягу Ковель-Чернівці.
     За всіма запитами і зверненнями ведеться конкретна робота для їх реалізації і на даний час маємо окремі результати.  
     Так, за повідомленням Міністерства фінансів, Івано-Франківській області на цей рік збільшені обсяги субвенцій з Державного фонду регіонального розвитку та з Держбюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, з яких частина коштів, за рішенням облдержадміністрації, повинна піти на фінансування робіт з ліквідації наслідків стихійних явищ.
     На утилізацію гексахлорбензолу в зоні консервації Домбровського кар’єру в Калуському районі та хімічних відходів калійного заводу ВАТ “Оріана» у м.Калуш передбачені заходи Загальнодержавною цільовою програмою захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру з відповідним фінансуванням їх у 2013-2017 роках.
     На депутатське звернення щодо фінансування будівництва перинатального центру Міністерство економічного розвитку і торгівлі повідомило про виділення на цей рік 16,4 млн грн фінансових ресурсів з Держбюджету.
     Міністерство екології та природних ресурсів у відповідь на депутатське звернення запевнило, що на утилізацію креозоту у м.Тисмениця у поточному році будуть виділені необхідні кошти.
     За повідомленням Міністерства освіти і науки підготовлений проект постанови Кабінету Міністрів щодо продовження дії Державної цільової програми роботи з обдарованою молоддю до 2015 року, який вже погоджено з Мінфіном, Мін’юстом, Мінкультури, залишається  Мінекономрозвитку, який поки що пригальмував прийняття цієї програми.
     На відзначення 800-річчя міста Тлумача Мінфін запропонував використати частину коштів із наданої Тлумацькому району на цей рік субвенції в обсязі 3 млн грн на здійснення заходів соціально-економічного розвитку, а також з капітальних видатків Державного бюджету 4 млн грн на будівництво спорткомплексу. Наразі вживаються заходи, щоб кошти цієї субвенції надійшли не пізніше  першого півріччя поточного року.
     Вирішення інших актуальних питань області, порушених в депутатських запитах і зверненнях, знаходиться під моїм контролем.
     Кожну останню неділю місяця, як це передбачено календарним розписом роботи у Верховній Раді України, відбуваю в Івано-Франківську область, де проводжу багаточисельні зустрічі в трудових колективах, на зібраннях людей в районах, селах, веду депутатський прийом громадян та долучаюся до вирішення їхніх болючих проблем.
     Спочатку року провів 7 зустрічей в колективах, 29 – з депутатами місцевих рад, 11  – особистих прийомів громадян, розглянув 31 письмове звернення виборців.
     Багаторазово виступав у місцевих засобах масової інформації для обласної і районних газет та електронних медіа.
     
     ЗАКОНОТВОРЧА РОБОТА
     Разом із своїми колегами по фракції Яценюком А. П., Пет­рен­­ком П. Д., Кубівим С.І., Іванчуком А.В. та Пишним А.Г. підготували і подали на розгляд Верховної Ради України за нашим авторством 9 законопроектів з питань загальнодержавного значення, зокрема:
     «Про ринок житлово-комунальних послуг»
     Цей законопроект визначає правові, економічні та організаційні умови для формування та розвитку конкурентного середовища на ринку житлово-комунальних послуг. Він забезпечує прозорий механізм формування цін-тарифів на житлово-комунальні послуги та здійснення розрахунків за надані послуги,створення дієвих механізмів залучення бюджетних та позабюджетних коштів на потреби фінансування заходів у сфері житлово-комунального господарства.
      «Про порядок постачання природного газу населенню України»
     Даним законопроектом передбачаються норми, за якими населення України  отримуватиме природний газ для власних побутових потреб не з імпортних поставок (скажімо російського дорогого газу), а виключно з власного українського газодобування за значно дешевшими стабільними цінами.
      Про внесення змін до Закону України «Про лікарські засоби» (щодо моніторингу цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення)
     Завданням законопроекту є створення законодавчих умов для регулярного відстеження вартості лікарських засобів і виробів медичного призначення та не допускати необґрунтованого роздування цін, особливо на соціальні ліки.
     Наразі відпрацьовується ще один законопроект стосовно зарахування коштів виключно до місцевих бюджетів, які відшкодовуються від вилучення земель сільськогосподарського і лісогосподарського призначення.
     
     РОБОТА
     В БЮДЖЕТНОМУ КОМІТЕТІ
     Верховної Ради України
     На мене, як на секретаря Бюджетного комітету, покладено обов’язки щодо забезпечення документообігу засідань Комітету (протоколи, рішення тощо).
     При розгляді бюджетних питань, зокрема розподілу коштів Державного бюджету по регіонах  – трансфертів, субвенцій, фінансування будівництва соціально-побутових та виробничих об’єктів, спрямування коштів на вирішення екологічних проблем, ремонт доріг тощо, відстоюю позиції Івано-Франківської області.
     Разом з облдержадміністрацією і обласною радою готуємо пропозиції області із спектру бюджетних питань, які вносимо на розгляд Кабінету Міністрів України та Бюджетного комітету.
     
     
     

З повагою, народний депутат України Володимир Шкварилюк


 Опубліковано в номері №23 (1762) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 10 + 3 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


..

 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net