на сайті  
   
 
Вівторок, 18 лютого 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Бог нам допоможе здолати Ірода!
21.02.2014 | Переглядів: 910
Рейтинг

     ...18-19-річних юнаків-курсантів силовики
     ставлять в перші ряди, на лінію вогню,
     як гарматне м’ясо.

     23 роки тому ми утвердили своє природне право бути господарями на власній, Богом нам дарованій, землі. У той непростий час нам вистачило мудрості, мужності і, найголовніше, єдності здійснити такий історичний крок.
     Благодатне зерно незалежності проросло в кінці ХХ століття на суспільному грунті, щедро зрошеному кров’ю мільйонів українських синів та доньок й сльозами українських матерів.
     І ось сьогодні… Полум’я, постріли, вибухи гранат. Десятки полеглих, сотні поранених. Чорним ядучим димом оповито центр української столиці. На барикадах бійці самооборони. По той бік, у чорних камуфляжах силовики – беркути, яструби, барси, інша хижа звірина, яка називає себе «правоохоронцями». 18-19-річних юнаків-курсантів силовики ставлять в перші ряди, на лінію вогню, як гарматне м’ясо. У центрі Києва триває збройне протистояння. А на Майдані Незалежності жінки, студенти, пенсіонери, мирні українці, які не байдужі до долі держави.
     Вогонь столичного Майдану перекинувся на ряд областей, не лише на заході України. Схід піднімається проти правління постсовєтської владної номенклатури, яка тяжіє до кремлівського імперського центру, в діях якої відсутній пріоритет національних інтересів, а в свідомості панує генетична нездатність до керівництва державою у центрі Європи.
     Сьогодні влада «професіоналів» під прямою вертикаллю «царя із Межигір’я», який обіцяв «почути кожного», довела свою управлінську некомпетентність, брак досвіду, професійних навиків, здібностей, відсутність політичної волі в творенні  дієвої програми соціально-економічних та суспільно-політичних перетворень. Реформи, здійснення яких декларувала влада, були спрямовані на намагання убезпечити власне знаходження при владі, й розбудувати стабільний режим ручного управління, аніж докорінно змінити наскрізь прогнилу й скорумповану систему.
     Звісно, що в хаосі легше дерибанити. І дерибанять, хто скільки може. Особливо ті, що живуть «по-панятіям», прикриваючись владою і ПР. Їм правда, ще підтакують комуняки. Це ті, що за «соціальну» рівність. А тим часом в України триває щоденна боротьба нації за виживання. І при цьому наш «гарант власної Конституції» на весь світ заявляє, що веде нас до Європи.  Привів… На барикади.
     Народу  нарешті терпець урвався.  До Києва підтягуються нові й нові сили. Десятки, сотні. З усієї України. Народ ніщо уже не може зупинити.
     Вже кілька днів на київських пагорбах чергують мирні бійці галицької сотні, серед яких десяток депутатів районної ради разом з її очільниками. Декан Галицького деканату отець Ігор Броновський і з ним восьмеро священиків з району. Наша мета – перемога.
     – Галицький майдан збирає щодня сотні небайдужих галичан. А сьогодні   нас тисяча. І сподіваємость, що чисельність збільшуватиметься. Адже всі ми розуміємо – відступати нікуди. За нами Україна, наші жінки, діти, наше майбутнє, – наголосив під час віче 19 лютого координатор галицького майдану Михайло Зіньковський.
     Кожного хвилює сьогодні ситуація, що склалася у державі. Але складається таке враження, що цього не розуміє, чи не хоче розуміти, бо має вказівку з Москви той, що сидить на своєму золотому унітазі на Банковій. Мабуть, тому виступаючим було важко стримувати емоції, адже події у Києві переживає сьогодні кожен українець.  
     – Нас називають екстремістами, терористами, фашистами. То хто ми є... Що з нами зробили..., – зі сльозами на очах запитував присутніх отець Ярослав Жлоб. – Сьогодні відповідь одна, ми – смертники. Бо ми свідомо стали на прю з ворогом, який впродовж трьох років переконував нас в тому, що знає, що робить. Крок за кроком вів нас до Європи... Ми в душі вірили... І раптом…
     Молодь вийшла на майдан спитати владу, що трапилось? Чому змінили курс? В діло пішли кийки, кулаки. За що? Ми вийшли на майдан. Три місяці стояли мирно, чекали відповіді. Не отримали. І раптом з нас роблять смертників, а кажуть, що ми – терористи… Вони б’ють дівчат, жінок, журналістів, медичних працівників, руйнують медпункти, забирають у відділки людей з-під крапельниць. Інакше, як дикунством, це назвати не можна. Та й то ще дуже м’яко сказано.
     Не менш емоційним був і Любомир Лавер, який певною мірою продовжив думку священика:
     – Владімір Путін сьогодні нагороджує орденами та медалями «За заслугі пєрєд Отєчєством» депутатів Верховної Ради України від Партії регіонів, офіцери-беркутівці отримують картири, нагороди, премії від свого «пахана». Мені дуже прикро, що й серед галичан є ті, які вступили у те смердюче лайно, котре  називається «ПР». І прикро, що ніхто із них не прийде  на Майдан і не покається перед всім народом. Зрештою, як не покається за содіяне  й «пахан»,  який не встидається пхатися із зверненнями на телекамеру і висувати ультиматуми Майдану.
     Мені дуже прикро сьогодні, що галичани під час виборів віддали за «ПР»  і її «гаранта» добру тисячу голосів. Прикро, що ми, перебуваючи в агітаційних групах на сході, не змогли до кінця переконати українців в правоті своїх поглядів на Державу. Не зуміли відкрити їм очі на справжню суть справ в Україні, щоб вони з іншого ракурсу поглянули на витівки кремля.
     – Я хочу подякувати галичанам за національну позицію. Ми довели світові, що українці – великий народ, який має право на вільне, щасливе життя, – зазначив, виступаючи отець Василій Завірач, – ми сьогодні переживаємо боротьбу між добром і злом. Те зло стоїть по той бік барикад. Та чи відчувають вони, що своїми вчинками  порушують заповідь Божу – «Не вбий!» Так, ми обтяжені гріхом, тому сповідаємось і приймаємо Тайну Святої Євхаристії. Ми хочемо встати з упадку. Чи не пробачили б їм? Пробачили б. Бо ми  стоїмо на боці добра, на боці правди. Бог допоможе нам діждати перемоги.
     До учасників віча звернулись також Любомир Басараб та Леся Мельницька. Вже стало традицією на галицькому Майдані в часі 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка читати поезію Великого Кобзаря. Ми слухали її у виконанні учнів Галицької загальноосвітньої школи №1 Мар’яни Грудзевич та Олега Гринечка. Учасниками віче було також прийнято звернення до власника Бурштинської ТЕС Рената Ахметова, щодо ситуації в Україні, а 21 лютого планується проведення віча біля стін адмінкорпусу станції.   
     Розмірковуючи над неадекватними діями Віктора Януковича проймаюся жахом. Мені здається, такого не натворив за часи свого правління навіть бацька Лукашенко.  Посудіть самі.  За роки перебування при владі  Віктор Янукович зумів не лише вибудувати жорстку її вертикаль, але й очевидне прагнення запозичити для управління країною російський варіант керованої «демократії».
     Парламент перестав бути місцем для дискусій. Пеерівсько-комуняцька більшість, керована дзвінками з Банкової, перетворила розгляд ключових для держави законопроектів на просту формальність. Сьогодні закони можна проголосувати й ногами. А пенсіонер Рибак настільки відданий «пахану», що навіть методи симуляції вибирає подібні, імітуючи гіпертонічний криз, артистично простершись перед камерами на килимі під столом Верховної Ради.
     Владна команда прагматично вважає Україну власною вотчиною і прибутковим бізнесовим проектом. Вона не збирається цю вотчину ділити з будь-ким іншим.Тут потрібна тільки операція. Треба відрізати їх жирні зади від золотих унітазів і рило від корита. Та найгірше те, що порушено дотримання конституційних прав та свобод громадян України,  які були порушені вже вкінці листопада. Мільйони людей вийшли на українські майдани відстояти перш за все право на власну гідність і на достойний рівень життя. Та стали невинними жертвами режиму. Сьогодні їх десятки. А скільки має бути ще, щоб нарешті Ірод схаменувся?..
     
     
     

...18-19-річних юнаків-курсантів силовики ставлять в перші ряди, на лінію вогню, як гарматне м’ясо.


 Опубліковано в номері №07 (1798) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 8 + 2 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


..

 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net