на сайті  
   
 
Середа, 20 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Тиждень в Україні з іронією і без...
14.03.2014 | Переглядів: 1011
Рейтинг

     Минуло ще 7 днів – доволі швидкоплинних і напружених у психологічному плані. Ситуація у Криму загострилася: туди прибуло ще більше російських силовиків, головне завдання яких – ізолювати українські військові підрозділи, спровокувати наших офіцерів на агресію, щоб таким чином прискорити процес окупації півострова. Колишній голова СБУ та міністр оборони Євген Марчук мав рацію: через кілька днів «Росія встановить тотальний воєнний контроль над Кримом». Захід, на жаль, не розуміє всієї складності ситуації. Позитивні сигнали на кшталт політико-економічної підтримки вселяють надію, проте насправді Європа не піде на  радикальні дії, адже просто не усвідомлює «сучасної російської мілітарної ментальності».
     Так, ЄС запропонував Україні 15 млрд фінансової допомоги. Звісно, її так просто не отримаєш, доведеться вести важкі переговори з Міжнародним валютним фондом та виконати ряд умов. Окрім того, ЄС готовий підписати політичну частину Угоди про асоціацію ще до виборів президента в Україні. А нещодавно Меркель заявила ще й про скасування (чи принаймні зменшення) ввізних мит щодо низки українських товарів… США вже ввели візові обмеження для посадовців, які причетні до порушення територіальної цілісності України. А нижня палата американського Конгресу підтримала рішення стосовно надання допомоги нашій державі в розмірі $1 млрд. Цікаво, що високопоставлені чиновники США знали про заплановані Росією воєнні дії в Криму за тиждень до їх початку. Про це відкрито заявив глава військової розвідки Майкл Флінн. І хіба тепер посольства європейських держав у Києві не доповідають про те, що насправді відбувається у Криму? Абсурд і брехня. Сьогодні на території півострова перебувають близько 30-ти тисяч російських військовослужбовців. Вони «постійно маневрують, отримують потужне підкріплення особовим складом і технікою, не кажучи про регулярне забезпечення водою та продовольством, отримують потужну пропагандистську підтримку», – пише Є.Марчук. Натомість українські підрозділи перебувають у стані повної ізоляції. У них нема каналів для підкріплення – ні силовиками для оборонних дій, ні продовольством. Більше того: завдяки широкомасштабній інформаційній війні, яку Україна, вочевидь, програла, вітчизняні силові структури в Криму цілком відрізані від адекватної інформації і «їх уже почала «бомбити» російська пропагандистська машина». Путін чхати хотів на санкції США і вимоги ЄС. Балачки про дипломатичне вирішення проблеми йому, як-то кажуть, до лампочки. Ще й наш нелегітимний екс-президент Ялинкович не може вгамуватися й раз у раз попискує з Ростова про те, що до влади в Україні дорвалася зграйка бандитів, що його скинули за допомогою військового перевороту, що американці не мають права давати нам мільярд доларів фінансової допомоги. Бла-бла-бла. Чого ж ви домагаєтеся, Вікторе Федоровичу? Навіть у Росії вас уже поховали як лідера маріонеткового бандитського уряду в Україні. Спитайте хоча б Медведєва, він розкаже. Тепер із вас всього-на-всього викачують останні соки: Росія пафосно припинила дипломатичні зносини з Україною, адже не визнає новосформованої влади, а вас, шановний, використовує як шкідника. Тарас Чорновіл таки мав рацію, коли говорив: «У Януковича є особливий страх. Страх фізичного знищення. Це я ще пам’ятаю від часів, коли я працював з ним дуже тісно».
     Сьогодні у Криму ефективно формують стан «порохової бочки». Українських силовиків завзято провокують. І найменша віддача з їхнього боку ризикує перерости у масштабне й криваве протистояння…Двох-трьох загиблих російських солдатів вистачить, аби звинуватити у їхній смерті «бандерівців». Цікаво, що за останній тиждень рейтинг Путіна у Росії зріс на 5 %. Ходорковський таки був правий: Володя хоче ввійти в історію як збирач «исконно русских земель». А Європа й далі лякатиме його санкціями. І вкотре Є. Марчук не помиляється, кажучи, що «коли б уже йшли масштабні бойові дії і загинуло тисяч так десять людей, і з’явилося кілька сотень тисяч біженців, може, тоді у Європі зрозуміли б, що відбувається у Криму. А так, поки вам, українці, треба натискати на дипломатію».
     Цілком можливо, Путін Кримом не обмежиться і російські війська проникнуть углиб території України – щоб прихопити ще кілька східних областей. Зрештою, наша СБУ вже має докази причетності російської розвідки до організації провокацій в Україні. Конфлікт у Криму може стати інтернаціональним, якщо у ньому візьмуть участь «джихадисти» з інших країн. Схожий сценарій уже реалізовувався у Чечні. Біда, що у тилу ситуація видається не такою страшною. Ну, зловили кількох журналістів і активістів, і що з того? Насправді ж у Криму –  справжнісіньке затишшя перед бурею…
     Молімося за Україну. І готуймося до оборони своєї землі.
     
     

Тетяна МАЦКЕВІЧ, за матеріалами Інтернет-видань


 Опубліковано в номері №10 (1801) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 7 + 8 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net