на сайті  
   
 
Субота, 23 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Василь Абрамів: «Будемо стримувати ворога всіма своїми силами»
14.03.2014 | Переглядів: 825
Рейтинг

     Всі ми останнім часом дуже часто чуємо про  «Правий сектор». «Праві» заявили про себе, почавши з «бульдозерної провокації» на вулиці Банковій 1 грудня, і різко стали героями Майдану, починаючи з 19 січня, коли протистояння з силовими структурами перейшло в активну фазу. Що ж це за організація, що це за люди, які в один момент з’явилися на вістрі суспільного і політичного життя країни? Є різні думки щодо діяльності цієї організації... Щоб пролити світло і спробувати розкрити суть і мету «Правого сектору», наш кореспондент зустрівся з його керівником  на Івано-Франківщині Василем Абрамівим.

     – Що собою являє «Правий сектор» на Івано-Франківщині?
     – «Правий сектор» на Івано-Франківщині – це організована революційна сила, яка є авангардом національної революції. Ми не будемо чекати, щоб перемогу нам подарували, ми готові самі її здобути. «Правий сектор» на Прикарпатті чітко координує свої дії з іншими областям та центральним штабом в Києві.
     – Які є засоби і методи боротьби у «Правого сектору», щоб здобути перемогу?
     – Одним із головних наших гасел є «Ідейна дія та дієва ідея!». Тобто ми будемо використовувати всі можливі та потрібні методи й засоби в боротьбі, яких вимагає від нас революційний час.
     – Хто входить до Вашого об’єднання на Івано-Франківщині?
     – Основною частиною нашого об’єднання є члени націоналістичних та патріотичних організацій, таких, як ВО «Тризуб» імені Степана Бандери, УНА-УНСО, а  також прості свідомі українці, які готові на рішучі та революційні дії заради своєї Батьківщини.
     – Як стати членом «Правого сектору»?
     – Для того, щоб стати членом «Правого сектору», потрібно мати актину життєву позицію, бути мужнім, відважним і готовим на чин заради майбутнього нашої держави та нашого народу. В «Правому секторі» присутня політична та силова частини. Переважно членами «Правого сектору» є всі ті, хто взяв активну участь в революційних процесах. А також ті, які підтримали перше наше гасло «Дискотеці – ні! Революції – так!». Всі, кому небайдужа доля нашої Батьківщини, можуть приєднатися до лав нашого об’єднання, але нагадаю, що фарисеям, базікам та боягузам не місце серед нас.
     – Для чого маски і чи будуть вони зняті?
     – Маски були одягнуті тоді, коли в державі панувала антиукраїнська влада. Таким способом хлопці оберігалися від переслідувань та репресій. Ми бачили попередню заяву Дмитра Яроша, що маски зараз можуть одягати тільки ті, хто виконує особливе завдання. Отже, зняті вони будуть частково.
     – Як Ви ставитеся до політичної ситуації в Україні?
     – Зараз політична ситуація в Україні дуже складна. Ми бачимо, що режим ще повністю не відступив, що перемога ще не здобута. Бо виграна лише битва, а не ціла війна. Деякі політикани думають по-інакшому, вони хочуть сісти в м’які крісла та кричати, що «ми – перемогли». Вагомим фактором впливу на політичну ситуацію в Україні є те, що російські війська знаходяться на території нашої держави, а нова влада не робить ніяких кроків, щоб дати по зубах новітній російські орді. На щастя, Майдан ще не розійшовся і український народ чекає на рішучі кроки та зміни, які приведуть нас до повної перемоги.
     – Лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош буде брати участь у президентських виборах, що ви про це думаєте?
     – На мою думку, наступним президентом має бути та людина, яка показала себе в революційній діяльності. Вважаю, що Дмитро Ярош буде достойним главою держави. А також проведе справжні зміни в Україні, які їй зараз надпотрібні.
     – Хто є Вашим ворогом?
     – На нашу думку, головними ворогами є всі ті, хто  грабував, знущався, принижував та вбивав український народ.
     – Як Ви думаєте, що буде з хабарниками, корупціонерами, всіма тими, хто паразитував на українському народові?
     – Ми не повинні повторити помилки 2004 року, а дійсно провести дієву люстрацію, «почистити» владні ряди від цих негідників, дати об’єктивну оцінку всім діям попередньої влади, а також змусити під наглядом українського народу понести покарання.
     – Як Ви вважаєте, чи скоро перемога?
     – Вважаю, що перемога українського народу буде тоді, коли влада буде служити народу, буде дбати про розвиток держави та добробут кожного громадянина. Коли всі антиукраїнські агресори будуть вигнані з нашої Батьківщини та арештовані.
     – 1 березня «Правий сектор « оголосив мобілізацію. Для чого Вам потрібні ще люди, якщо революція закінчилася?
     – Мова йде про можливу війну. Якщо Збройні сили Російської Федерації прийдуть в Київ, то ми будемо захищати рідну землю.
     –  Ви досить жорстко висловлювалися з приводу вторгнення Росії до Криму, були заяви про  «поїзд дружби», якого в Криму всі побоювалися. Чому в підсумку Ви туди не поїхали ?
     –  Ми як рух не говорили, що поїдемо в Крим . На нашу думку, те, що відбувається в Криму, це той  самий  «грузинський сценарій». Росія робить все, щоб витягнути до Криму хоч кого-небудь – місцеві збройні сили або не місцеві, або нас. Щоб ми почали звільняти, стріляти, як зробив свого часу президент Грузії Михайло Саакашвілі. Довести ситуацію до того, щоб цим виправдати свою агресію. Чому Путін зараз програє ? Чому весь світ проти цієї агресії ? Тому що не виходить так, як він хотів. Якщо він піде далі без вагомих на те підстав, то це буде його однозначний програш.
     – А якщо сухопутні війська РФ увійдуть до Донецька , ви плануєте туди змобілізувати свої сили?
     – Ми - не збройні сили. Ми не можемо протистояти дивізіям, які прикриваються  з повітря. Тому говорити про те, що ми змобілізуємо свої сили проти армії якоюсь парою трійкою тисяч бійців – смішно. Ми розробляємо плани оборони, і ми, звичайно, будемо стримувати ворога всіма своїми силами.
     – Чи нема думок вести партизанську війну, про що жартують зараз у різних ЗМІ?
     – Це не жарти. В українців є дуже великий досвід ведення партизанської війни. Українці дуже хороші військові, вони по всьому світу славилися своїм умінням воювати. УПА воювала багато років без єдиного зовнішнього допоміжного фактора. Тактика її партизанської війни вивчається в американському Вест -Пойнті ( військова академія США).
     Ми ще до повалення Януковича говорили, що якщо буде силовий розгін Майдану, якщо будуть стріляти в мирних людей, то почнеться партизанська війна. Так би й було, якби Янукович не втік. Якщо українські Збройні сили будуть розгромлені, то почнеться широкомасштабна партизанська війна. Україна - це не маленька Грузія, і тут Росії буде набагато складніше.
     – Як знайти представників «Правого сектору» в Галицькому районі?
     – «Правий сектор» в Галицькому районі має осередки в місті Галичі та Бурштині. З районним керівником можна зв’язатися за телефонами 068-824-88-93, 097-273-21-94.


     Микола ПОПОВИЧ

     
     
     P.S. Наступного дня після інтерв’ю Василь Абрамів став батьком. Редакція газети «Галицьке слово» щиро вітає пана Василя з народженням сина, а Дмитра Яроша – з народженням онука. Нехай майбутнє покоління заживе в процвітаючій та мирній Українській державі.
     
     


 Опубліковано в номері №10 (1801) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 10 + 8 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net