на сайті  
   
 
Середа, 20 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Петро ПОРОШЕНКО: УКРАЇНЦІ ЗАСЛУГОВУЮТЬ НА ГІДНЕ ЖИТТЯ!
12.05.2014 | Переглядів: 875
Рейтинг

     Другого травня на Івано-Франківщині
     в рамках передвиборчого туру «Жити по-новому» перебував кандидат на посаду президента України Петро Порошенко.
     В ході перебування на Прикарпатті кандидат відвідав обласний центр, а також міста Коломию та Калуш, де зустрівся з численною аудиторією громадськості.
     Після зустрічі з інтелігенцією Прикарпаття та журналістами Петро Порошенко виступив на багатотисячному мітингу, який зібрався на Вічевому майдані.
     – В Івано-Франківську завжди була наша опора і саме звідси має початися процес порятунку України. Ви маєте зарядити енергією нас для того, щоб ми боролися за Україну, – наголосив П. Порошенко і додав, що почуває себе тут, як вдома.
     Петро Олексійович високо оцінив вагомий внесок прикарпатців під час подій на Майдані і наголосив, що «Франківські Сотні відзначалися сміливістю, здобували важливі перемоги та, на жаль, заплатили за це надто велику ціну в обличчі Героїв Небесної Сотні».
     Побувавши в багатьох регіонах України, де презентував свою передвиборчу програму «Жити по-новому», політик,за його словами,  впевнився у тому, що країна єдина. На його переконання сьогодні в Україні немає мовної проблеми. Кожен у побуті може вільно спілкуватися мовою, якою бажає. Однак державною повинна бути українська мова. Держава ж у свою чергу має гарантувати безпеку усім мешканцям не залежно від мови, якою вони спілкуються.
     – Вдома ми можемо спілкуватися російською, румунською, угорською, польською, будь-якою мовою, але єдиною державною мовою має бути українська, – наголосив П. Порошенко.
     Петро Олексійович також заначив, що відразу після президентських виборів ініціюватиме проведення дострокових парламентських виборів і пояснив чому. Багато українців залишилися без своїх представників у Верховній Раді, на яких вони мають право.
     Кандидат багато уваги приділив темі сепаратизму і подій у східних областях нашої держави. На його переконання, із сепаратистами давно потрібно було розмовляти мовою сили, а не йти на переговори.
     Петро Порошенко позитивно оцінив кроки центральної української влади, яка, хоч і із запізненням, але таки почала справжню антитерористичну операцію у Донецькій та Луганській областях, що уже дало свої перші результати.
     – Сепаратистське кубло буде знищено. З терористами не може бути ніяких переговорів – тільки мова сили, – запевнив Петро Порошенко.
     Презентуючи свою програму, П. Порошенко не оминув у своїх виступах перед мешканцями прикарпатських міст і проблему нечесної конкуренції під час ведення виборчої кампанії окремими її учасниками.
     Кандидат наголосив, що українці заслуговують на гідне життя, однак, починати кожен повинен в першу чергу із себе.
     – Жити по-новому – означає жити чесно, не брехати. І коли ми говоримо не брехати і не красти – починати треба з себе. Не звинувачувати інших, а себе перш за все. Коли ти йдеш на вибори, а це багатомільйонні витрати, ти маєш чесно сказати народу, де ти взяв ці гроші. Якщо Петро Порошенко це каже, то всі знають, як він їх заробив, чесно платив податки, чесно всі гроші включив у декларацію, про кожну копійчину звітує. І це є підтвердженням того, що Петро Порошенко ні від кого, крім виборців, не залежить, хабарів не бере і брати не буде. – розповідав Порошенко у Коломиї. – А що роблять інші? У них у декларації двокімнатна квартира і в коморі «миша повісилась», а вони сотні мільйонів витрачають, беручи гроші в олігархів, а нам розповідають про чесне життя, – зазначив політик.
     На запитання журналістів щодо кандидатів у народні депутати на проміжних виборах у Івано-Франківському ВО №83, які проходитимуть разом із президентськими виборами, Петро Порошенко наголосив, що він симпатизує Івано-Франківську і вважає що франківчанам пощастило, оскільки вони мають одразу кількох достойних кандидатів.
     Саме серед таких, на його думку, є діючий мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус та директор ТК «Буковель» Олександр Шевченко.
     Петро Порошенко відніс до достойних кандидатів і громадського діяча та молодого науковця, викладача ПНУ ім.
     В. Стефаника Дмитра Романюка, який справив на кандидата у президенти позитивне враження.
     – Достойний і кандидат Романюк. Я його знаю. Я вважаю, що він ще багато чого зробив доброго, окрім того, що повалив на землю тирана. Я щасливий за Івано-Франківськ – він має вибір і цей вибір буде дуже гарний. Івано-Франківськ не помилиться, я Вас запевняю, – підкреслив Петро Порошенко.
     Кандидата у Президенти України в поїздці на Прикарпаття супроводжували Дмитро Павличко, Марія Матіос та офіційний представник кандидата, лідер «Третьої Української Республіки» Юрій Луценко.
     
     

Володимир ТЕСЛЮК


 Опубліковано в номері №18 (1809) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 7 + 8 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net