на сайті  
   
 
Вівторок, 18 лютого 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Тиждень в Україні з іронією і без...
31.05.2014 | Переглядів: 834
Рейтинг

     Припущення стосовно обрання нового Президента вже в першому турі таки стали дійсністю: за підсумками оборобки 100% протоколів, перемогу здобув Петро Порошенко, за якого проголосували 54,7 % виборців. Друге місце у рейтингу зайняла Юлія Тимошенко - 12,81%. Далі за кількістю голосів - Олег Ляшко, Анатолій Гриценко, (пропускаючи Добкіна й Тігіпка) Ольга Богомолець, які, по суті, є новими обличчями української політики, адже до того не репрезентували себе як динамічні постаті і про них електорату відомо не так уже й багато.
     На часі − заяви нового Гаранта стосовно продажу власних бізнес-активів (що суттєво зменшило б імовірність тиску на нього як бізнесмена, який у своїй діяльності орієнтувався на реалізацію продукції в РФ), підписання економічної частини Угоди про асоціацію, підвищення боєздатності української армії та проведення АТО не за кілька місяців, а за кілька годин. Звучить солідно, аби тільки це не виявилося наступною утопією. Щодо другого пункту: згідно з неофіційними свідченнями, рішення про поділ Угоди на дві частини не підготували заздалегідь, а обумовили з ініціативи деяких держав-членів ЄС під час екстреного саміту стосовно України 6 березня. Причини очевидні: страх спровокувати Росію та економічні інтереси певних країн у стосунках із РФ. До того ж, підписання політичної частини не несе потенційних загроз у цьому аспекті. Лідери ЄС хотіли розділити договір, але це виявилося неможливо. Біда в тому, що «глави, розділи та статті документу посилаються один на одний. Є навіть статті, де в одному абзаці йдеться про політичну співпрацю, а в наступному − про економічну» (УП). Тому Угоду підписали в повному обсязі, але вона набуватиме чинності частинами і досі не зрозуміло, коли розпочнеться реалізація другого етапу. Очевидно, що Україна далеко не відповідає стандартам ЄС, адже режим Януковича не провів якісного реформування чинного законодавства. Лише його перевірка займе багато часу, не кажучи вже про зміни. На адаптацію до стандартів ЄС потрібні роки + чималі кошти. Тому на порядку денному − цілеспрямована праця у сфері реформування законодавства й продуктивної трансформації усієї вертикалі влади.
     «Урок України полягає в тому, що Росія веде війну нового типу, де ціль не військова сила ворога, а його сила волі», - британський публіцист Едвард Лукас навправду влучив у ціль. На сході України не припиняються воєнні дії. 26 травня терористи захопили аеропорт у Донецьку, не виконавши вимоги наших силовиків здати зброю. У результаті активізувалася АТО, внаслідок чого терористів (частина яких оперативно прибула зі Слов’янська) було розгромлено. Фото з моргів, на яких зображені гори трупів чоловіків у формах, не викликають радості від локальної перемоги. Скільки життів ще буде забрано? Скільки людей загинуть в ім’я ідеології чи, за великим рахунком, - звичайнісінької примхи шахрая-імперіаліста? Як довго українці боротимуться з ворогом, який досі іменує себе «братом»? Взяти хоча б до уваги події в районі Волновахи. Саме тут 22 травня бойовики напали на українських військових, коли останні зупинилися на нічліг. У результаті протистояння загинуло 13 чоловіків із нашого боку. Виникають справедливі запитання: чому взагалі допустили наближення терористів? Де були розвідка, вартові? «Не потрібно нічого винаходити. Досить твердо дотримуватися статуту, і тоді багатьох проблем української армії просто не було б. Ще римляни під командуванням Цезаря у ворожій Галії на ніч не лінувалися влаштовувати нічліг за всіма правилами. Не потрібно було рити рови, але застосувати елементарні заходи безпеки командири просто були зобов’язані. Тим більше на такій війні, коли терористи можуть з’явитися в будь-який момент», - зауваження журналіста Юрія Райхеля більш ніж доречні.
     Те, що на сході воюють чеченці - задокументована правда. Американські журналісти навіть взяли інтерв’ю у бойовиків, які не приховували свого походження. На фоні крові, що досі ллється по той бік Дніпра, можемо побачити і позитивний імпульс: все-таки, цьогорічні вибори розвінчали міф про те, що Україна роз’єднана. Один кандидат став лідером в усіх областях держави, навіть на сході та півдні, де за логікою електорат мав би орієнтуватися на звичних постатей - Добкіна й Тігіпка. Вперше Гаранта обрали у першому турі. Тепер Порошенку треба цілеспрямовано виконувати свої обіцянки. Народ не розуміється на тонкощах Конституції 2004 року, до якої повернулися після повалення режиму Януковича. Згідно з нею, Президент втрачає чимало повноважень, зокрема, важелі прямого впливу на економіку. «Виконавча влада — в руках уряду, а той  своєю чергою формується парламентською більшістю. Президент лише як політик може впливати на цей процес. Єдине, на що може вплинути Порошенко прямо — обрання кандидатури міністра оборони та міністра закордонних справ», — зазначив експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай. Незважаючи на цю обставину, П. Порошенку необхідно серйозно взятися за «зміну життя на краще». Президент «Центру економічних реформ» Олександр Пасхавер радить, насамперед, суттєво зменшити рівень корупції, оновити верхівку судової системи, запросивши іноземних спеціалістів, заангажувати олігархів виробляти готову продукцію для експорту (тобто залучити їх до верхніх виробничих ланок), а не продавати лише сировину. «Порошенко повинен змінювати суспільство насамперед власною поведінкою. Перше, що зробив сінгапурський лідер-реформатор Лі Куан Ю — посадив за грати своїх родичів, які грабували країну. І одразу весь бюрократичний прошарок побачив, на скільки все серйозно».
     
     

Тетяна МАЦКЕВІЧ, за матеріалами Інтернет-видань


 Опубліковано в номері №21 (1812) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 2 + 2 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


..

 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net