на сайті  
   
 
Середа, 20 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Що для мене День Незалежності України?
26.08.2015 | Переглядів: 2164
Рейтинг

     24 – це вік для людини, початок кар’єрних звершень, створення сім’ї, а для держави – час встановлень та розвитку. 
     
     Кореспондент редакції газети «Галицьке слово» поцікавилася в  людей,  що ж для них значить цей день.
     
     Оксана Кузів, письменниця, журналіст:
     «Незалежність – це перемога над собою, над своїми амбіціями і звичками, це мир у душі. Те саме стосується й України, яку одвічно шматують свої й чужі зайди. А хочеться уже свого розуму!»
     
     Олександр Бабій, директор АМЕР м.Бурштина:
      «Як день народження…Привід оцінити, що ми зробили доброго за рік і подумати про плани… Тільки для країни».
     
     Йосип Лила, завідувач клубу с.Бишів: 
     «Для мене цей день - велика подія. Цього дня наш народ здобув власну державу. Нехай вона ще не зовсім така, про яку ми та наші предки мріяли, але кращі сини й дочки, які зараз воюють на Сході з московським окупантом, обов’язково виборють цю Незалежність».
     
     Оксана Гой, вчитель молодших класів Жалиборівської ЗОШ: 
     «Великий день… Раніше не розуміла, чи я патріот своєї країни, доки не потрапила в чужу країну… Чужа ментальність, чужа мораль і майже відсутність духовності… В нас ще багато чого збереглося кращого, ніж у так званій «цивілізації».
     
     Іван Кузь, священик УАПЦ: 
     «Це, звичайно, великий день в історії народу. Разом з тим чомусь смуток на серці…
     Для християн основне -  незалежність від гріха… Напевне, тому й сум. Бо всі негативні речі, які той сум викликають, є наслідком гріховних поступків. 
     Кожен на своєму місці повинен робити все згідно Волі Божої і Заповідей Божих, бо не порушуючи їх ,неможливо порушити будь-який закон людський. А поки зникнуть гріхи, щезнуть і всі негативні суспільні явища, зникне й смуток, який вони викликають. Тоді й незалежність буде відчуватися сердечніше. 
     Творімо добро і виконуймо заповідь християнську: «Любім один одного». 
     Є добра настанова: «Зроби все, що зможеш,застосовуючи те, що маєш, знаходячись там, де ти є»( Теодор Рузвельт). А ще, як казав блаженної пам’яті  Патріарх УАПЦ Мстислав( Скрипник): «Незалежність ніхто не дає, її треба творити самим».
     
     Ольга Гургула, громадський активіст, волонтер: 
     «День Незалежності – надія майбутнього… Настане день, коли ми справді будемо незалежними і самі керуватимемо своєю державою».
     
     Василь Бартків, працівник АТ «Дельта Банк»: 
     «День, коли ще раз задумуємося, чому ми так погано живемо».
     
     Галина Трачик, методист районного відділу освіти: 
     «День Незалежності України – велике свято для моєї родини. Цього дня ми вдягаємо вишиванки і йдемо до храму помолитися за тих героїв, які віддали свої життя за волю та незалежність нашої держави».
     
     Надія Васильчук, молодший науковий співробітник Музею караїмської історії та культури Національного заповідника «Давній Галич»: 
     «День Незалежності – переосмислення тяжкого шляху нашої держави до волі. Та просвітку ще не видно… Сподіваюся, що наші діти чи вже внуки будуть заробляти собі на життя в Україні, а не за кордоном».
     
     Аріна Сивак, громадський активіст, журналіст:
     «День Незалежності - день, коли озираюсь назад та роблю висновки про те, що встигла зробити, що ні, а що планую для того, аби моя країна продовжувала бути Самостійною державою. Цього свята чекаю більше, ніж Нового року, та радію щиро, як і на Пасху. День Незалежності - це поєднання радости за українців та гордости за свою землю!
     День Незалежності – свято, зміст якого окроплений чималою кров’ю наших предків, свято, за яке віддають життя сьогодні наші захисники. Тому саме 24-го серпня (а не на Новий рік) я озираюся назад та переосмислюю усе, що вдалося зробити, що залишилося недоторканним, а що заплановано на декілька кроків вперед, заради того, аби моя країна продовжувала залишатися Самостійною державою. 
     День Незалежності – це більше, ніж державне свято. Це свято Перемоги Правди… Це та відмітка для української нації, коли ми можемо вільно, чітко та гордо сказати: «Я –УКРАЇНЕЦЬ!»…Це свято української душі… Слава Україні! Героям Слава!».
     
     Отець Ігор Броновський, декан Галицький УГКЦ: 
     « Ці 24 роки, що ми прожили як вільні люди, стали для нас випробуванням – випробуванням на зрілість, витривалість, чесність і свідомість. Хоча сьогодні український народ веде оборонну війну, на якій гине цвіт нації, ми не маємо мати жодного сумніву, що віруючий народ України в змозі покращити життя у своїй власній державі, що страждала поколіннями українців і за яку віддано стільки життів та пролито крові -  крові наших предків. Тому,безсумнівно, День Незалежності - велике свято».
     
     Микола Ткачівський, фотограф: 
     «День Незалежності – велике державне свято. Але воно - радше день скорботи та пам’яті, день вшанування героїв. Бо насправді ми не зовсім незалежні. До справжньої незалежності нам ще треба пройти великий шлях боротьби».


 Опубліковано в номері №33 (1875) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 7 + 4 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net