на сайті  
   
 
Неділя, 28 лютого 2021 року
 






Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...







Відбулось чергове засідання колегії
18.09.2010 | Переглядів: 3618
Рейтинг

     Проект Державного бюджету на 2011 рік став предметом розгляду на засіданні Ради регіонів при Президенті України, яке відбулось 9 вересня. Про результати розгляду громадськість краю поінформував 11 вересня на колегії Івано-Франківської облдержадміністрації голова ОДА Михайло Вишиванюк.
     З його слів, якщо на сьогоднішній день ми живемо за бюджетом споживання, то розроблений на основі нового Бюджетного кодексу України Державний бюджет на 2011 рік в разі його затвердження Верховною Радою буде бюджетом розвитку.
     Зокрема, в проекті головного фінансового документу країни суттєво збільшено асигнування на галузі освіти, охорони здоров’я, культури, а також на фінансування діяльності Збройних сил України. «Окремо 10 мільярдів гривень, - зазначив губернатор, – виділено на розвиток територій. Значну суму коштів отримають також місцеві бюджети».
     “Величезним проривом для області” назвав Михайло Вишиванюк звістку про те, що на недавньому засіданні Ради регіонів Президент України Віктор Янукович оголосив підготовку до зимової Олімпіади 2022 року в Карпатах національною програмою.
     За його словами, з цього “важливого для нас питання” дано відповідні доручення Кабінету Міністрів. Водночас Кабмін отримав доручення доопрацювати державну програму протипаводкових споруд, що передбачає будівництво півсотні малих гідроелектростанцій, в тому числі на ріках Прикарпаття.
     “З урахуванням того, що з приходом нової влади немає гризні, протиріч між Кабінетом Міністрів, Президентом і Верховною Радою – в Україну і в нашу область, зокрема, сміливо йдуть інвестори”, – наголосив Михайло Вишиванюк. Голова ОДА запевняє, що вже в цьому році в ряді міст Прикарпаття розпочнеться будівництво нових заводів і фабрик . “А це такі необхідні краянам нові робочі місця, що стане відповіддю на ту критику, що лунає на нашу адресу, – наголосив голова ОДА.  – Будемо будувати дороги, мости. До кінця року, відповідно до графіка, здамо 22 мости. З наступного року приступимо до реалізації програми реконструкції сільських населених пунктів. І ця робота проводитиметься за активної участі громади”.
     Значну увагу на колегії ОДА було приділено сільському господарству.
     За словами заступника голови Івано-Франківської ОДА Василя Бруса, п’ятирічна програма підтримки в нашій області розвитку сільськогосподарських кооперативів, розроблена з ініціативи голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка, передбачає розв’язання певною мірою двох основних проблем на селі — безробіття селян та реалізації вирощеної в особистих селянських і фермерських господарствах продукції без посередників-спекулянтів.
     Обласному ж центрові зайнятості населення доручено скерувати на спеціалізовані курси осіб, котрі перебувають на обліку в цих установах і виявили бажання взяти участь в організації сільськогосподарської кооперації.
     Керівникам РДА доручено провести наради з участю сільських голів, представників районних центрів зайнятості й управлінь агропромислового розвитку щодо вдосконалення діяльності чинної сільськогосподарської кооперації в регіоні та пожвавити кооперативний рух на селі взагалі.
     Під час колегії голова ОДА повідомив також про те, що на території області буде збудовано 52 гідроелектростанції.  «Я дав доручення розробити комплекс заходів, які будуть поєднувати протипаводкові споруди з гідроелектростанціями, яких має бути на малих річках у нашій області в Карпатському регіоні не мало, не багато – 52 штуки», – сказав він. Будівництво ГЕС передбачено національною програмою. А це, переконаний Вишиванюк, дозволять упереджувати надзвичайні ситуації і розвивати альтернативні джерела електроенергії в області.
     Мова на колегії йшла і про проблеми  туристичної галузі,  пов’язані з недосконалістю нормативно-правової бази, браком кваліфікованих кадрів, несприятливими умовами для розвитку підприємництва у галузі туризму.
     Щоб туристична галузь в Україні нормально розвивалася, на думку голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка, «необхідно зменшити її оподаткування». За словами голови ОДА, за кордоном працюючі у сфері туризму сплачують максимум 6% податку, у нашій державі – 20%.
     Після засідання колегії ОДА відбулася прес-конференція голови обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка для представників обласних та районних ЗМІ.
     Журналістів цікавило, чи надійшли кошти з Державного бюджету на вирішення екологічних проблем Калуша. За словами Михайла Вишиванюка, Калуш отримав черговий транш у сумі 105 млн грн. Днями буде уточнено механізм їх отримання , «тепер потрібно перевірити обсяги виконаних робіт». Тож у планах голови облдержадміністрації – особисто оглянути всі об’єкти та «з’ясувати, як дотримується графік робіт і які необхідно внести корективи».
     «На Прикарпатті повені зруйнували багато мостів. Нема моста у селі Космач на Косівщині», – наголошували журналісти. «У нашій області було пошкоджено 258 мостів, – поінформував Михайло Вишиванюк. – Відновити всі одразу не зможемо, тож робимо в першу чергу там, де це вкрай необхідно. До кінця поточного року здамо 22 мости».
     Чимало питань стосувалися місцевих виборів. Зокрема, масмедійники цікавилися, як ставиться голова ОДА до мажоритарної системи. «У ній є позитивні моменти, – підкреслював Михайло Вишиванюк. – Така система дає можливість обирати конкретну особу і потім з неї спитати, що вона зробила для тієї території, на якій за неї проголосували».
     На прохання представників ЗМІ керівник області прокоментував свій вибір обиратися до складу обласної ради за списком Партії регіонів. «Мені імпонує програма Президента України «Збудуємо нову Україну», – зазначив Михайло Вишивавнюк. – Я також хочу зробити з Прикарпаття «писанковий край».
     На закиди своїх політичних опонентів Михайло Вишиванюк пообіцяв відповідати будівництвом нових заводів, фабрик, шкіл, лікарень, доріг та мостів. «Окремі виробництва запрацюють вже цього року», – запевнив голова облдержадміністрації.
     
     






 Опубліковано в номері №39 (1617) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.



Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 4 + 5 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.







Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.







Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NET



Наша кнопка:



Газета Галицьке слово м.Галич










 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net