на сайті  
   
 
Вівторок, 7 липня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...У районах діятимуть групи швидкого реагування
25.03.2016 | Переглядів: 1264
Рейтинг

     Недавно мешканці Івано-Франківська бачили, як містом проїхала колона білих позашляховиків «RenaultDuster», обладнаних проблисковими маячками. Натомість на вулицях обласного центру вони потім так і не з’явились. І що це було? 
     
     Ідею реформування районної міліції почали втілювати на Львівщині. Процес отримав назву «Самбірський експеримент». Влітку минулого року для міліції Самбора купили нові автівки, а міліціонери вийшли з кабінетів, аби патрулювати територію, пише газета «Репортер».
     
     Потім справа дійшла до Тернополя. У місті створили спочатку три, а потім п’ять груп швидкого реагування (ГШР). Вони стали прообразом нової патрульної поліції – місто поділили на п’ять зон, кожну з них патрулювала ГШР. Коли хтось телефонував на 102, група їхала на місце події. Слідчих чи оперативних дій вони не проводили, а лиш охороняли місце події, спілкувалися з заявниками чи потерпілими до того часу, поки не приїздила слідчо-оперативна група. Крім того, в обов’язки ГШР входило забезпечення дорожнього руху та профілактичні заходи серед населення.

     
     

     
     На початку лютого ГШР почали працювати й у Київській області. В 11 територіальних відділах обласної поліції створили 83 групи, до їхнього складу ввійшли майже 700 нових патрульних.
     
     Кожна група швидкого реагування працює цілодобово. Поліцейським видали зброю, планшетні комп’ютери, бронежилети та рації.
     
     Потім процес поширився на Львівщину. Понад 600 колишніх міліціонерів і 74 нових «Renault» мають забезпечити порядок в області. 28 ГШРів створено на Закарпатті, 110 працюють на Харківщині.
     
     Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков анонсував, що поліцейські вий¬дуть з кабінетів на вулиці у всіх 430 малих і середніх містах України, 880 селах і 28 тисячах селищ. Загалом планується сформувати 1476 груп швидкого реагування, в яких будуть задіяні 12 тисяч підготовлених поліцейських.
     
     Мінімальна зарплата для працівника ГШР становитиме близько 4,1 тис. грн. Вона збільшуватиметься з вислугою та званням. Звісно, це не та зарплата, яку отримують патрульні в обласних центрах, але більша, ніж була в міліціо-нерів до реформи. Проте наявність колишніх міліціонерів та інспекторів ДАІ у складі ГШР не означає, що вони обов’язково там працюватимуть – усіх чекає переатестація.
     
     Групи швидкого реагування виконуватимуть обов’язки пат¬рульної служби та дільничних інспекторів поліції. Основне їхнє завдання – оперативно реагувати на звернення та забезпечувати громадський порядок у містах і селах області.
     Для цих потреб МВС уже купило 192 автомобілі «RenaultDokker» і 104 «RenaultDuster». Перший кош¬тує 394 тис. грн, в ньому передбачили ізольований відсік для двох затриманих, радіостанцію, сирену, набір інструментів, аптечку та вогнегасник – усе це входить у ціну. Другі ще обладнані кондиціонерами й не тільки, тому й коштують дорожче – по 450 тис. грн кожне авто.
     
     У райцентрах на виклик ГШР має приїжджати за 7-10 хвилин, на дорогу до села їм дають максимум півгодини. Проте на дороги державного та міжнародного значення ці групи не пустять. Їх контролюватимуть екіпажі патрульної поліції. Принаймні так зробили на Львівщині.
     
     В обласному управлінні Нацполіції кажуть, що передача нових авто – також процес тривалий. Коли вони поїдуть у райони, залежить від столичного керівництва. Кількість поліцейських, які одягнуть нову форму, як і кількість екіпажів, поки лише обговорюють.
     
     Вчора оперативні групи швидкого реагування Прикарпатської поліції отримали у своє розпорядження сім нових автомобілів марки «RenaultDuster». Віктор Шкутов привітав присутніх з подією, запевнив, що тепер поліція буде більш оперативною, та побажав особовому складу бути завжди на сторожі громадян, гідно нести високе звання працівника поліції.
     
     Досі люди жаліються на безлад і п’яних водіїв на дорогах Прикарпаття. Фактична відсутність правоохоронців та безкарність породжує вседозволеність з боку водіїв. Сподіваємося, їздити стане безпечніше. Головне – щоб реформа не закінчилась тільки зміною шапки.


 Опубліковано в номері №13 (1906) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

бурштинець:
29.03.2016 08:18:27

Ви, шановні пани керівники-поліціянти, краще скажіть за скількі часу ваші працівники прибувають на будь-який виклик у м.Бурштині? І де иі ваші "ГШРи"? Не смішіть і не злостіть людей, майте хоч якусь елементарну совість! а ще питання, розкажіть краще жителям м.Галича що зробили по крадіжці з обмінника "Наталі", з хати гр.Цетнарського, і інших крадіжках, про які ви чогось, панове місцеві "піліціянти" взагалі нічого людям не розповідаєте! А бо і розповісти, я так розумію, нічого! Поки ваші якісь там ГШРи бездумно проїзджують останні державні краплини бензини, злодії, сміючтсь з вашої тупості, спокійно обкрадають людей в вас під носом! А це все від "надмірного професійоналізну" тих керівників, які керують зараз поліцією. Може люди ще не знають, в Бурштині, взагалі через повну бездіяльність поліції, міська рада їх висилила навіть з приміщення опорного пункту на першому поверсі та закинула на колишній прачечний комбінат, напевно таким чином хотіла тих "нових" поліціянтів відмити від старого бруду роботи в міліції. От це вам Ваша оцінка роботи, панове Галицькі керівники поліції!


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 5 + 5 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net