на сайті  
   
 
Середа, 20 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Автостанція у Галичі є і нема. А як має бути?
06.05.2016 | Переглядів: 1569
Рейтинг

     Відчувши на собі якусь соціальну проблему, ми одразу кидаємо камінця у бік влади, здебільшого тої, яка поближче. Тому у Галичі найчастіше дістається на горіхи міській раді та міському голові. І майже ніколи пересічні містяни не вбачають своєї провини у виникненні тих чи інших складнощів. Та з бігом часу наші дії чи бездіяльність набирають значення. 

     У цьому контексті «ГС» відкриває нову рубрику «Що залежить від нас?», у рамках якої кожна людина відчує і свою провину (якщо така була чи є) та зможе (якщо захоче) спрямувати власні зусилля на благо всієї громади. Сьогодні площадкою для роздумів та необхідних кроків ми обрали колишню автостанцію, яка закрилася кілька років тому.

     З одного боку – незручно, а з іншого – непристойно, що Галич, який справедливо прагне до рівня міста європейського, позбавлений діючої автостанції. За її відсутності наш історичний населений пункт мимоволі сповзає до рівня чогось непомітного, проміжного, малозначущого і не надто культурного, про що свідчить сьогоднішня «зовнішність» колишнього касового пункту (так документально називалася АС). 
     
     «Банду геть!» – «виголошує» напис трирічної давнини. Але якщо людина потрапляє на нашу екс-автостанцію вперше, то замислюється, яка саме банда мається на увазі?! Не зрозуміло і те, навіщо стінку павільйону, який бодай якось захищає пасажирів від пекучого сонця, холодного вітру, дощу та снігу, ми перетворили в «погано обскубану курку» – таке враження справляють поспіхом наклеєні бізнес-оголошення? І це попри те, що, на думку фахівців, такий спосіб інформування не досягає цілей, бо зазвичай ділові люди пересуваються на власних авто, а не очікують транспорт на автостанціях і читають там рекламу. І вже зовсім не зрозуміло, навіщо якийсь «невідомий герой» поламав навіс над входом до споруди  та потрощив сходи? Так само важко дати пояснення, чому власник цього об’єкту – Товариство з додатковою відповідальністю «Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій» (ТДВ ОПАС) - не потурбується про вигляд та стан своєї галицької нерухомості?

     
     

     Не до лиця Галичу об’єкт у такому вигляді

     

     

     
     Щоправда, минулого тижня нам здалося, що «крига скресла». Перед Великоднем на колишній автобусній станції (тепер це банальна зупинка) з самого ранку взялося за справу двоє працівників, як виявилося, відряджених до Галича з Рогатинської кущової автостанції. Це були добросовісні прибиральники Любов Проців та Іван Заставний. За кілька годин вони ледве повіддирали «навіки» приклеєні оголошення, як могли, помили стінку павільйону, підмели навколо нього, і на тому  все.
     
     Що надалі очікує даний об’єкт у Галичі? З цього питання ми вирішили звернутися безпосередньо до керівництва обласного підприємства автобусних станцій. Застати на місці генерального директора Зіновія Запухляка не вдалося, але корисна розмова вийшла з  юристом підприємства Наталією Власенко:
     
     – Доля автостанцій у Галичі та інших містах і селищах області – це болісне питання і для пасажирів, і для нас. На даний час у підпорядкуванні нашого підприємства 18 АС, ще 17 (здебільшого у статусі касових пунктів) було закрито за результатами атестації, яка проводилася Міністерством інфраструктури України у 2012 році. Серед закритих, - як такий, що не пройшов атестацію, - був і касовий пункт у Галичі. Чому так сталося?
     
     Якщо ви ознайомитеся з наказом №700 від 27.07.2010 р. тодішнього Міністерства  транспорту та зв’язку, то самі переконаєтеся, що, згідно  вимог до автостанції, до них  повинен бути відповідний заїзд, вони повинні мати місця для відстою транспортних засобів, зал очікування пасажирів, кімнату відпочинку водіїв, камеру схову, квиткову касу, диспетчерську, пункт харчування, громадську вбиральню. Хто бував у Галичі, той засвідчить, що на колишній станції нема можливості облаштувати усі ці служби, тому її було закрито за погодженням з міською радою, – зазначила Наталія Власенко. 
     
     Варто зауважити, що, висунувши високі вимоги до автостанцій, Міністерство інфраструктури теоретично хотіло наблизити станційний сервіс до євростандартів, і за це авторам задуму велике спасибі. Але чи вивчали міністерські чиновники, які можливості мають такі міста, як наше, для досягнення зазначених вимог?
     
     У Івано-Франківському обласному підприємстві автобусних станцій підказують, як можна  вийти із ситуації, що склалася.
     
     – Ми деякий час тому вели перемовини з керівництвом міста Галича. Пропонували віднайти під автостанцію інше приміщення, яке ми могли б реконструювати  відповідно до потреб. Саме так вирішено проблему автостанції у Делятині. На жаль, у Галичі альтернативної споруди не віднайшлося. Та це зовсім не глухий кут. Місто, при фінансовій можливості, могло б самостійно побудувати собі комунальну автостанцію або надати нам для цього земельну ділянку в оренду. Але й ці пропозиції не спрацювали, – сказала Наталія Власенко і додала, що на даний час велику зацікавленість у відновленні роботи автостанції у своєму місті  проявляє Бурштинська міська рада. - Спільно з ОПАС розглядається кілька варіантів. Зокрема, залучення підприємців , які б взяли на себе касовий пункт, а при ньому мали свій магазинчик чи щось з надання побутових послуг; другий варіант – виділення обласному підприємству АС в оренду, за пільговими ставками, земельної ділянки під автостанцію тощо. Можливо, щось корисного почерпне з цього Галич.
     
      І ще одне, дуже важливе питання, на яке я б звернула увагу безпосередньо пасажирів, – підкреслила Наталія Власенко. – Ще  до моменту свого закриття станція у Галичі була надзбитковою, тому що за квитками у касу люди ніколи не йшли, раптом що за пільговими – безоплатними. Ми протидіяли цьому, як могли. Звертали на це увагу міської влади, як і на те, що пасажирів забирали від «кольца» випадкові або відверто нелегальні перевізники, що  робило пустою офіційну касу. Та нам відповіли, що не мають на нелегалів управи. Тому місто і його мешканці самі наближали свій касовий пункт до рівня пересічної зупинки. Щодо  теперішнього її вигляду, то й він є жертвою «творчості» людей, байдужих до міста,  – виказала особисту думку юрист ТДВ "Івано-Франківське ОПАС".
     
     Заради справедливості, зазначимо, що від міської влади залежить багато, але не все. До прикладу, свавілля нелегальних перевізників на міжміських маршрутах – це на совісті працівників управління Укртрансінспекції в Івано-Франківській області та обласної державної адміністрації як замовника пасажирських перевезень. І не має жодного виправдання те, що маршрут «Івано-Франківськ – Рогатин» є зовсім неконтрольованим. У людей складається враження, що відповідні органи слідкують не за дотриманням скріплених мокрими печатками договорів з перевізниками, а мають якісь приватні домовленості, які пахнуть грошима не на користь обласного підприємства автостанцій.
     
     То що треба зробити, щоб чудове місто Галич відвоювало право на свою повноцінну автобусну станцію? 
     
     Фахівці Івано-Франківського ОПАС вважають:
     
     1. Міська влада все-таки могла б посприяти з наданням відповідного приміщення  або виділити ОПАС земельну ділянку під нову споруду. При цьому мерія повинна б взяти на себе додаткове зобов’язання: якимось чином відсторонювати нелегалів від пасажирських перевезень, щоб АС у Галичі могла заробляти хоча б на зарплату касира, диспетчера та на оплату комунальних послуг. Було б добре, якби у рамках своїх повноважень до вирішення цих питань долучилася і районна державна адміністрація.
     
     2. Пасажири ж, у випадку відкриття станції, зобов’язані здійснювати посадку на автобуси саме тут, а не десь за поворотом, а також купувати квитки на проїзд суто у касі ( найкраще це виходить у Коломиї), а не платити «лівому» водієві, який не видає квитка, не несе відповідальності за безпеку пасажира, і, у випадку ДТП (не приведи Господи), постраждалий не матиме страхового відшкодування.
     
     3. Івано-Франківська облдержадміністрація і обласне управління Укртрансінспекції зобов’язані домагатися, щоб  перевізники  стовідсотково виконували умови договорів, підписаних за результатами конкурсів, у яких вони вийшли переможцями. Якщо буде виявлено перевізника без паспорта маршруту – цього достатньо, щоб його оштрафувати, а автобус відправити на штрафну площадку. Наявність у людини автобуса та ліцензії автомобільного перевізника – це зовсім не право працювати на маршруті.
     
     Ось такі тези. Та наразі маємо у сфері пасажирських перевезень масу проблем, які, зокрема, призводять до закриття автостанцій як нерентабельних та до гострих фінансових проблем, через які обласне підприємство автобусних станцій втрачає змогу доводити існуючі станції до рівня сучасних вимог. А головне – люди, які зібралися в дорогу, позбавляються найелементарніших послуг.Хіба це відповідає європейським критеріям, задля досягнення яких влаштовується атестація? Або якщо, скажімо, у Галичі  6800 мешканців, то чи потрібен їм на автобусній станції пункт харчування, зал очікування, камера зберігання?
     
     Але ОПАС вже давно не полемізує,а переймається відчуттям, що у 2017 році нову атестацію не пройде вже й частина тих станцій, які ще збереглися, якщо не взятися за їх облаштування у відповідності до найновіших критеріїв їх оцінки. Тож підприємство спрямовує великі кошти на впорядкування автостанцій з великим пасажиропотоком – у Коломиї, Долині, Яремче. До речі, кажуть, що орендна оцінка землі у Яремче вже така, як у Києві. А на облаштування території тутешньої автостанції потрібно 500 тисяч гривень. Серйозні кошти пішли на автостанцію у Надвірній, але це треба було зробити, щоб не залишити курортну зону без належного станційного вузла.А це важливо і з тієї точки зору, що належна робота автостанції – це точний облік кількості проданих квитків. У результаті є гроші на страховий збір та обслуговування автостанції, на зарплату і податки…
     
     Коли вдасться досягти цього у Галичі і чи обов`язково нам потрібна автостанція – думки розходяться. Але те, що залежить від потенційних пасажирів, мабуть, усім нашим читачам уже зрозуміло. А Івано-Франківському ОПАС треба негайно привести до порядку свій колишній касовий пункт, оскільки це його власність, яка, на жаль, паскудить місто короля Данила.

Марія ПАЛЮГА


 Опубліковано в номері №19 (1912) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

читач:
06.05.2016 21:05:34

заїжджа пані ще довго вчитиме галичан?її критика доречна, але на галичан не діє.

до читача:
07.05.2016 17:52:08

Виглядає, що читач може й з Галича, але коментар дебільний! Не треба розписуватися за всіх, окрім цього журналіст пише правильні речі.

пасажир:
08.05.2016 10:36:02

Як відомо всім справжнім Галичанам, колись у Галичі автобусна була просто біля виїзду на старий міст, в самому центрі міста, зручно було для всіх мешканців, але потім старий міст закрили для автотранспорту, рух пустили через новий міст і заїзжати до центру міста водіям автобусів стало не зручно. Це зрозуміло. Після того автобусну зробили зарікою поруч із залізничним вокзалом. але для більшості Галичан це було далеко і не зручно, тимбільше в умовах, коли міського транспорту просто не існує, йти пішки з центру, з Галич-гори, чи із Залукви на автовокзал зарікою досить довго і не зручно. Тому і там автостанція не прижилась. Але питання набагато більше глибоке, на мою думку, чим просто - автобусна. Яка, шановні мої Галичани, може бути автобусна, коли ми - тобто Галич - це напевно єдиний на всю Івано-Франківщину район, який не має власного автобусного парку!!! Це, я вважаю, страшний позор для місцевої влади! Ні міських маршруток, ні міжміського будай би одного автобусу свого ми не маємо. Скажіть чи не встидоба, щоб сусідній Рогатинський район давав нам автобус \\\"Галич-Львів\\\"?!! А що, в інші населені пункти України ми з вами, галичани, не маємо бажання їздити на рейсах, що виходять з нашого міста? Ще би якісь ПАЗік у Верховинців попросили, може би зглянулись над нами-жебраками! А ще хочеться запитати, декілька років тому по Галичу іздило, якщо я не помиляюсь, декілька новесеньких автобусів \\\"ЛАЗ\\\" з надписом \\\"Галавто\\\"? Казали поміж собою люди що то голова РДА В.Г.Крук створив нарешті автопарк в Галичі і тепер вже будуть свої автобуси наших людей обслуговувати. Але десь зникли ті новесенькі \\\"ЛАЗи\\\" і ніхто звичайно не знає де вони поділись. Бо розкрити таку \\\"засекречену\\\" історію не взмозі жодні правоохоронні органи. Ну немає в нас ще некорумпованого \\\"FBI\\\"! Тепер про місце під автостанцію. А скажіть, чи можна вигадати кращого місця під автостанцію, як площа навпроти АЗС \\\"ОККО\\\"?!! Центр міста, близько АЗС, поруч кольцо з розвязками на всі боки: Франківськ, Львів, Тернопіль, та інше! Людям зручно, зручніше вже і бути не може. Не в самому центрі міста, тобто не потрібно петляти вузькими вуличками, аби заїхати на автостанцію, відпадає проблема зайвих ДТП з пішоходами та транспортом! А добре придивитись так і фундамент вже є збудований для колишнього нового будинку культури. Здавалось би все є! Але як ви всі вже бачили не так склалось як гадалось. Вже будочок ( поки що тимачових ) наліпили, а з недавна вже одного відомого підприємця, що Оазис тримає, дві свіжих будочки завезли і скромно сховали під парканом від Укртелекому. Тобто хай приживаються. І тому, шановні Галичани, доки такий підхід до вирішення наших Галицьких проблем буде практикуватись нашими посадовцями з міської влади та РДА, доти ми з вами не побачимо ні своїх автобусів, ні своєї автостанції, та і взагалі, свого - Галицького ми ще довго нічого не побачимо. Дякую за увагу!

я:
09.05.2016 22:16:17

Все правильно "пасажир" написав. От тільки ще одне - кажуть, що фундаменти коло АЗС вже давно є приватною власністю Магаля. А це значить, що якби хотів їх продати - то місто заплатить великі гроші...

перевізник:
10.05.2016 08:14:38

це з тих Магалів, що "великими" меценатами Галича прикидаються? Що сильно на АТО допомагають? Можна бути меценатом коли гроші рікою течуть до кишені через дармове вапно. Заробив мільйон, а на благодійність кинув тисячу чи десять, от це поміг! Здуріти можна!

ПОДОРОЖУЮЧИЙ:
17.05.2016 00:01:18

ВСЕ МІСТО -ПРОДАНЕ,ВСЯ УКРАЇНА -ПРОДАНА,А ЗА ЩО БОРЕМСЯ І ЗА ЩО ВМИРАЮТЬ НАШІ ХЛОПЦІ НА СХОДІ?


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 9 + 7 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net