на сайті  
   
 
Середа, 23 вересня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...У праці черпає натхнення…
23.10.2010 | Переглядів: 5320
Рейтинг

     директор компанії «Галичвапно» Володимир МагальПіч жевріла рівним білим вогнем. Здавалося, велетенський вогняний кінь пробивав під собою землю, вичихкував із себе гаряче полум’я. Довкола двигтіло, гоготіло у грудях вапняної печі.
     Присипані пилом, наче мельники свіжозмеленим борошном, біля горна чаклували кремезні хлопці, запилюжені, у просолених рясним потом робах. До автоматизму доведений кожен рух, безвідмовна злагодженість, що набувається у тривалій праці…
     Мить. Із горна посипався білий до болю в очах камінь.
     – Ось він – результат нашої праці. Вапно. Я б додав – якісне вапно, – не без гордості промовив директор компанії «Галичвапно» Володимир Магаль.
     – Що ж спонукало Вас, зубного техніка, перекваліфікуватись на виробництво цього продукту?
     – У зубній техніці також використовується гіпс, – віджартувався мій співрозмовник, а далі продовжив уже серйозно. – Мене заохотив до справи мій однокласник Михайло Данилко, у якого були контакти із німецько-українською фірмою-виробником вапна «Калькверке Бреквек – Україна». Вони й запропонували співпрацю. Ми обговорили можливості. Знайшли відповідне місце під спорудження печей, що було досить нелегко зробити. Починали з нуля. Німецькі друзі, правда, долучились до фінансування. А результат сьогодні відчутний. Компанія «Галичина-Вапно» виробляє якісну продукцію для задоволення потреб споживачів.
     – Хто ті споживачі? Окрім населення району, звичайно?
     – Нашими клієнтами є металургійні заводи Полтавщини, Кримський завод «Титан», Івано-Франківські будівельні фірми «Буд-сервіс», «Арс-дім». Нещодавно вибороли тендер на співпрацю із ВАТ «Західенерго». Споживачів достатньо.
     – Які ж потужності підприємства?
     – Ми спорудили  п’ять шахтних печей загальною потужністю до 180 тонн продукції на добу. Проте сьогодні їх потужність складає лише 50 тонн продукту. Нарощувати виробництво плануємо у наступному році, особливо по Задністрянському цеху, де йде переобладнання підприємства на німецькі технології. До речі, німецькі партнери продовжують з нами співпрацювати. Лише завдяки їм відбувається реконструкція і встановлення лінії гідратного вапна, аналогів якої в Україні нема. Це буде лінія з виробництва сухого гашеного вапна («пушонки»).
     Як мені стало відомо із розмови з паном Володимиром, гідратне вапно використовується для розкислення ґрунтів, очищення стічних вод. А у Європі «пушонку» застосовують ще й  при будівництві асфальтових доріг. Суміш вапна з бітумом дає якісне і міцне дорожнє покриття.
     Продовжуючи розмову з Володимиром Васильовичем, я поцікавився джерелом сировини для виробництва.
     – У даний час ми використовуємо вапняк з Дубовецького родовища. Але уже маємо ліцензію на розробку вапняків Стриганецького родовища і промислове видобудування вапняного каменю до 2029 року. Це здешевить нашу продукцію на певний відсоток. Тому і є перспектива розвитку. Зрештою, і про працівників подбаємо. Хочемо створити їм відповідні побутові умови.
     – Пане Володиимире, я зараз хочу повести мову не про виробництво, яке уже на певному рівні, про що свідчить присвоєння Вам  звання «Підприємець року», а торкнутися Вашого захоплення футболом. Адже Ви – президент ФСК «Галвапно». Невже це так серйозно?
     – Сьогодні для мене футбол – це вже не просто хобі. Разом із Михайлом Паркулою та Ігорем Мусякевичем ми досить серйозно віднеслися до питання розвитку футболу у Галичі. Саме тому я взяв під свою опіку команду «Дністер», створену у 2009 році І. Мусякевичем. У тому ж році було створено ФСК «Галвапно». Відібрано футболістів віком до 23 років і поставлено перед командою амбітні плани, які мали забезпечити стабільні виступи на футбольних полях. І вже протягом року ми проявили свій бійцівський характер. Про це свідчать чотири кубки у нашому арсеналі. А наступного року хочемо відзначитись на обласному рівні. Головне, що є жага до перемог.
     Сьогодні у команді, яку тренує Михайло Паркула, гравці тільки з району. Ми запрошуємо молодь у свій футбольний клуб. Зрештою, сподіваємось, що вдалі виступи команди «Галвапно» допоможуть наповнити трибуни спортивного комплексу міста Галича і повернути району футбольну славу минулих років.
     – Ви очолюєте свій футбольно-спортивний клуб і попри те ще й допомагаєте іншим командам. З якою метою?
     – «Галичвапно»Я вітаю заняття молоді спортом. Нашій державі потрібна здорова нація. Тому й допомагаємо. Команди Тустані, Придністров’я та Задністрянська отримали нову форму. Допомагаємо у спорудженні роздягалень на стадіоні у Бовшеві. Завершуємо спорудження спортивного майданчика біля спорткомплексу у місті Галичі та майданчика у Кінашеві. Підтримуємо футбольну команду ветеранів, які є добрим прикладом для молоді. Опікуємось волейбольною командою «Володар». Ми продовжуватимемо цю роботу, бо розуміємо, що лише, залучаючи молодь до занять спортом, чи, зрештою, до участі в культурних заходах, розвиваючи їх фізично і духовно, ми врятуємо наших дітей від шкідливих звичок і сумнівних компаній.
     Мабуть, через скромність Володимир не сказав про те, що саме його підприємство допомагало у спорудженні церкви в селі Німшин, зараз долучилося до будівництва храмів у Жалиборах та Демешківцях. Школа у Тустані отримала в дарунок копіювальний апарат, Більшівцівський дитячий садок – комп’ютер, а Задністрянський дошкільний заклад – телевізор. Зрештою, допомагає підприємство чи не кожній сільській раді.
     Під час спілкування з Володимиром Магалем я усвідомив, що ця людина з чистою душею і благородними помислами у праці черпає натхнення. А благодійність вважає своїм обов’язком. На превеликий жаль,  у нашому районі таких – одиниці…

Ярослав Поташник


 Опубліковано в номері №47 (1625) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

петро:
24.10.2010 13:56:04

так тримати

Алекс:
24.10.2010 13:59:02

Були всі такі підприємці. а то зроблять на копійку, а кричать, особливо зараз, перед виборами, наче зробили на тисячі. Шановний Володимире, тільки не задирайте носа.

Алекс:
24.10.2010 13:59:16

Були всі такі підприємці. а то зроблять на копійку, а кричать, особливо зараз, перед виборами, наче зробили на тисячі. Шановний Володимире, тільки не задирайте носа.

пра...:
28.12.2010 14:31:49

Кінашів чекає на майданчик!Сьогодні 28 грудня 2010 рік.Хотів Д.Костик пропіаритися знайшов п.Магаля. Привезли 3 машини гравію!


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 3 + 4 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net