на сайті  
   
 
Вівторок, 26 травня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...«Даноша» підтримує розвиток сіл на Прикарпатті
26.02.2018 | Переглядів: 529
Рейтинг

     Компанія «Даноша» працює на теренах Прикарпаття з 2004 року. З час своєї роботи запустила 7 потужних свинокомплексів, 1 корівник, 1 завод по виробництву біогазу з органічних відходів, а також вирощує зернові культури на території понад 13,5 тисяч гектарів. За весь період роботи «Даноша» проявила себе як відповідальний інвестор. Вона відома не тільки значними досягненнями у вирощуванні свиней, але і роботою у покращенні соціальної сфери та екологічними проектами.
     
     Виробництво ведеться на основі передових технологій та з дотриманням екологічного законодавства України. Усі ферми знаходиться на відстані від 500 до 1500 метрів і більше від населених пунктів, що відповідає вимогам до санітарно-захисних зон тваринницьких комплексів. Крім того, компанія «Даноша» орендує землі в жителів села, де вирощує зернові культури. За весь час співпраці компанія проявила себе як надійний партнер та завжди виконує домовленості і вчасно та якісно здійснює виплату орендної плати в готівковій та безготівковій формах. 
     
     Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини — невід'ємна умова діяльності компанії «Даноша».Органічні відходи ферм – гноївка – утримуються в закритих гноєзбірниках, що унеможливлює випаровування в повітря та просочування в ґрунт. 
     
     «Даноша» ретельно слідкує за станом екології біля своїх ферм. З метою турботи про довкілля та для того, щоб пересвідчитись, що підприємство працює в межах чинного екологічного законодавства, екологічний відділ компаніїщомісяця проводить контрольні аналізи води (моніторинг) з спостережних свердловин, які розміщені на всіх фермах біля закритих гноєсховищ –«лагун» – на всіх комплексах у Калуському та Галицькому районах. Слід зазначити, що за результатами аналізів минулих досліджень всі показники були в межах норми.
     
     Також щоквартально відбуваються дослідження атмосферного повітря на межі санітарно-захисних зон ферм по Калуському та Галицькому районах. Дослідження проводять Калуський та Рогатинський структурні підрозділи ДУ «Івано-Франківський лабораторний центр держсанепідслужби». Моніторинг води з свердловин, яка використовується для виробничих потребпроводиться один раз на півроку, а води з побутових приміщень виробництв – щоквартально.
     
     Добрі стосунки склались в діяльності «Даноші» з громадами, владою та громадськими організаціями. За 2013-2017 рік за кошти соціального фонду було надано підтримку 146 проектам в Калуському та Галицькому районах, з них 33 у 2017 році. У Калуському районі підтримку отримали чимало проектів, які мають важливе значення для наших сіл:
     
     • Луківська сільська радас.Діброва - Ремонт народного дому – 35 000 гривеньГО «Надія-2017» -  Вуличне освітлення с. Лука – 60 000 гривень.
     
     • Сівко-Войнилівська сільська радаКапітальний ремонт пішохідного тимчасового моста через річку Сівка – 20 000 гривень
     
     • Томашівська сільська радаРеконструкція опалення Томашівської ЗОШ І-ІІ ст – 25 000 гривень
     
     • Студінська сільська рада ГО «Вибір громади»(с. Студінка) - Розвиток спортивно-оздоровчого комплексу у Студінці-запорука зміцнення здоров'я сільських жителів(будівництво роздягальні та благоустрій сільського стадіону) – 25 000 гривень
     
     Турбота про дітей – запорука зростання здорового і свідомого українця – 10 000 гривень
     
     • Відділ культури Калуської РДА - Документальний фільм «Одвічні істини» - 25 000 гривень
     
     • Мостищенська сільська рада Мостищанська ЗОШ І-ІІ ст - Енергозберігаючі заходи в освітній сфері -20 000 гривень
     
     Проведення капітального ремонту приміщення Народного дому у с. Мостище – 20 000 гривень
     
     • Кадобнянська сільська радаПокращення умов виховання та фізичного розвитку дітей через облаштування дитячого та спортивно-ігрового майданчика в с.Кадобна – 18 000 гривень
     
     Облаштування ділянки під дитячий та спортивно-ігровий майданчик в с.Кадобна – 20 000 гривень
     
     • Кропивницька сільська радаЕнергозберігаючі заходи в Кропивницькій ЗОШ I-II ступенів(ІІ етап) -10 000 гривень
     
     • Войнилівська селищна радас. Середнє – Перекриття даху Народного дому в с. Середнє -20 000 гривеньс. Дубовиця Облаштування нової огорожі в Дубовицькій  ЗОШ І ступеня – 20 000 гривеньс. Середнє Перекриття даху Народного дому с. Середнє – 19 000 гривень
     
     • Перевозецька сільська рада(с. Перевозець) - Культура і молодь(ремонт Народного дому) – 17 000 гривень
     
     • Верхнянська ОТГс. Гуменів - Встановлення вбиралень в с. Гуменів- 15 000 гривеньс. Збора Заміна вікон в Народному домі – 25 000 гривень.с.Збора -Облаштування дитячого майданчика при Зборянському НВК – 20 000 гривень
     
     • Голинська сільська рада  - Облаштування дитячого майданчика для дітей с. Голинь – 15 000 гривень
     
     Окрему увагу слід звернути на підтримку навчальних закладів. Вже декілька років поспіль «Даноша» надає спонсорську допомогу школам у вигляді навчального обладнання, персональних комп’ютерів. А минулого року ще й організували екскурсії для учнів у наукове містечко «Нова Енергія» в Івано-Франківську.
     
     - За весь період діяльності компанії на Прикарпатті булоінвестовано майже 2 мільярди гривень, - акцентує Любов Богачевська, директор з питань розвитку компанії та комунікацій. – Сплачено податків на суму близько 400 мільйонів гривень, а сума соціальної допомоги становить 12 мільйонів гривень.
     
     Ми разом з владою та громадою налагодили позитивну співпрацю та села завжди можуть розраховувати на нашу підтримку. Разом ми реалізовуємо важливі спільні проекти, і громади мають можливість не лише проявити свою ініціативу та шукати співфінансування, але і впливати на те, які проекти буде реалізовано, адже всі мають можливість взяти участь в онлайн-голосуванні на сайті компанії. Думка людей має визначальне значення, і проведення громадських слухань у селах є обов’язковою умовою при формуванні заявки на отримання коштів із соціального фонду.
     
     Велике значення компанія надає екологічній освіті, особливо серед молоді. Кілька років поспіль підприємство організовує акцію «Даноша» за чисте довкілля», під час якої працівники та керівництво компанії разом із громадою, студентами, сільськими радами, громадськими організаціями прибирають узбіччя доріг, білять дерева, садять нові саджанці тощо. Спеціалісти «Даноші» реалізовують освітні екологічні проекти та проводять лекції з відеоматеріалами щодо збереження води, економії електроенергії та сортування сміття. 
     
     Не словом, а ділом підтверджує керівництво компанії свою прихильність новітнім альтернативним джерелам енергії. У с. Копанки Калуського району на фермі вже діє один біогазовий завод, що забезпечує її електроенергією та теплом. Будівництво наступного планується в с. Тустань Галицького району. Для зменшення неприємного запаху і викидів в повітря аміаку під час вивезення органічних добрив на поля, на що негативно реагували мешканці сусідніх сіл, органіка зараз транспортується підземними трубопроводами, які звеншують транспортне навантаження на місцеві дороги.
     
     Окрему увагу слід надати значній підтримці у розчищенні доріг від снігу у зимовий період. Компанія бере активну участь в цій роботі в період снігопадів та завдяки роботі її техніки у Калуському та Галицькому районах місцеві жителі мають змогу вільно пересуватися під час негоди.
     
     Довідка: Загальна сума коштів, які компанія виділила у 2017 році на розвиток соціальної сфери Калуського району, становить близько 1,1 мільйона гривень.


 Опубліковано в номері №7 (2002) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 3 + 1 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net