на сайті  
   
 
Вівторок, 7 липня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Минулий сесійний тиждень у парламенті традиційно став продуктивним для народного депутата України Михайла Довбенка
12.03.2018 | Переглядів: 492
Рейтинг

     Понеділок, як і завжди, почався для парламентаря з виступу на Погоджувальній раді парламенту. У своєму виступі він вкотре підкреслив наявність значної кількості опрацьованих Комітетом законопроектів, важливих для розвитку української економіки – в тому числі важливого для підтримки дрібних фермерських господарств у сільських районах проект Закону №6405 «Про кредитні спілки»».
     
     У вівторок в сесійній залі розглядались два законопроекти, підготовлені Комітетом з питань фінансової політики і банківської діяльності. Щодо одного з них, спрямованого на поліпшення можливостей для торгівлі товарними ресурсами, зокрема цікавого аграріям та промисловцям, народний депутат виступив  і прокоментував колегам достатньо складний проект. Також було прийнято в першому читанні законопроект №6141 щодо спрощення доступу для інвесторів в Україну, наразі в Комітеті проводиться його опрацювання.
     
     Також у вівторок М. Довбенко прийняв участь у засіданні Комітету з питань соціальної політики, на якому розглядався надважливий для кожного українця проект закону про накопичувальну пенсійну систему, поданий 60 народними депутатами. Як демонструє  практика, діюча система солідарного пенсійного страхування не здатна забезпечити пенсіонерів виплатами на достатньому рівні, механічне підвищення пенсій теж не врятує ситуацію, оскільки веде до зростання дефіциту державного бюджету. 
     
     Тому група депутатів за результатами гострих фахових дискусій в експертному середовищі, і опрацювання міжнародного досвіду, підготувала проект закону, який дозволить кожному працюючому громадянину накопичувати кошти на свою власну пенсію, додатково до загального обсягу виплат через солідарну систему. При цьому має бути гарантована безпека цих коштів, недопущення шахрайств та зловживань, а також занадто ризикованих інвестицій.
     
     Комітет з питань фінансової політики і банківської діяльності вже розглядав запропонований проект Закону та рекомендував його прийняти за основу з декількома пропозиціями. Цю позицію Комітету підтвердив у своєму виступі М. Довбенко, підкресливши, що парламент спільно з Урядом, Пенсійним фондом та фінансовими регуляторами має прийняти зважений документ, який гарантуватиме в довгостроковій перспективі стабільне отримання громадянами накопичувальної частини пенсійних виплат.
     
     Плідною була і робота у середу, 28 лютого – після роботи в пленарній залі, Михайло Довбенко спільно з головою представництва ЄС в Україні паном Х. Мінгареллі, Прем’єр-міністром України В. Гройсманом, Головою парламенту А. Парубієм та очільниками інших відповідальних за євроінтеграцію Комітетів, прийняв участь у презентації «Дорожньої карти пріоритетних законопроектів у сфері європейської інтеграції у 2018-2019рр.». У своєму виступі від імені очолюваного ним Комітету, парламентар повідомив про статус опрацювання десяти  фінансових законопроектів, внесених до переліку, і готовність презентувати їх в сесійній залі найближчим часом.
     
     Також у середу було проведено засідання Комітету, на якому обговорено законодавчі плани всіх державних органів у фінансовій сфері та узгоджено спільну роботу з Комітетом щодо підготовки нових проектів, спрямованих на розвиток вітчизняної економіки.
     
     Також депутатами обговорено питання продовження санкцій проти банків з російським капіталом. Після доповіді НБУ щодо результатів вже впроваджених з березня 2017 року санкцій та їх ефективності, народними депутатами за пропозицією М. Довбенка одноголосно підтримано звернення до РНБО та НБУ щодо необхідності продовження дії санкцій на черговий період.
     
     Не минув без подій у парламентському житті і четвер. Традиційно, це є найбільш ефективним днем голосувань в парламенті, не став виключенням і перший день весни. Верховною Радою України, за активної участі фракції БПП, керівником Експертної ради якої є Михайло Довбенко, підтримано направлення двох резолюцій до міжнародного товариства щодо незаконної підготовки виборів Президента Російської Федерації на тимчасово окупованій частині території України та щодо засудження політичних репресій Російської Федерації проти громадян України внаслідок збройної агресії Росії проти України та звільнення політичних в'язнів - громадян України.
     
     Але основним питанням стало обговорення проекту Закону «Про Вищий антикорупційний суд», внесеного Президентом України на основі рекомендацій Венеціанської комісії. Після голосування його за основу в пленарній залі, Михайло Довбенко прийняв участь в робочій зустрічі керівництва фракції з Президентом, на якій Петро Порошенко подякував депутатам за підтримку законопроекту та зазначив необхідність спільного доопрацювання Закону для його ефективного запуску, також під час зустрічі було обговорено низку ключових для опрацювання парламентом рішень, зокрема питання призначення Голови НБУ.
     
     В п’ятницю парламентар прийняв участь в засіданні Національної Ради реформ – вищого координаційного органу в державі, на якому обговорюються та зважуються найбільш глобальні та комплексні зміни в усіх сферах життя України і українців. Цього разу однією з тем, винесених на публічне обговорення став новий проект Закону «Про валюту», підготовлений Національним банком. Як очільник відповідного парламентського Комітету, Михайло Довбенко висловив своє бачення з законодавчого боку, серед іншого він зазначив, що «діюче законодавство двадцятип’ятирічної давнини не дозволяє Україні стати повністю «своєю» на світових ринках, і зараз, коли увесь світ знімає кордони між країнами не лише для руху людей, а й для руху капіталів, ми залишаємось обмеженими навіть не зовнішніми чинниками, а  власним законодавством».
     
     Одночасно він повністю підтримав основну ідею, закладену в законі і виражену принципом – «дозволені всі валютні операції крім тих, які прямо заборонені законом». Це є кардинальною відмінністю від існуючої заскорузлої системи «заборонено все, що не дозволено прямо».
     
     Загалом від імені Комітету М. Довбенко висловив готовність спільно з Національним банком, іншими Комітетами парламенту, громадськими експертними організаціями, представниками банківського і бізнесового секторів, міжнародних фінансових організацій та іншими зацікавленими сторонами максимально швидко, публічно і детально опрацьовувати законопроект після його реєстрації.
     
     Наприкінці тижня в Комітеті відбулася зустріч з громадськими організаціями, які опікуються питанням організації нормального життя внутрішньо переміщених осіб – тих громадян України, які внаслідок російської агресії і неможливості жити на окупованих територіях, були вимушені покинути свої домівки і переїхати. Під час обговорення його учасниками визначено декілька конкретних питань, що стосуються фінансової сфери, у вирішенні яких Комітет має можливість сприяти.

Наталія РОМАНЕНКО


 Опубліковано в номері №9 (2004) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 8 + 7 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net