на сайті  
   
 
Вівторок, 18 лютого 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Місцеві новини Галицького району
04.12.2010 | Переглядів: 2803
Рейтинг

     Місцеві новини Галицького району Районна державна адміністрація спільно з районною радою провели семінар-нараду з секретарями сільських, селищної, міських рад.
     Організаторами було визначено ряд питань, що стосуються співпраці служби у справах дітей районної державної адміністрації з сільськими, селищною, міськими радами (як органами опіки та піклування на місцях); порядку ведення особових справ в органах місцевого самоврядування; передачі документів новообраними секретарями до РАГСУ; розгляду звернень громадян;  дотримання вимог Закону України “Про боротьбу з корупцією” та основних питань організаційної роботи у виконкомах місцевих рад.
     Нараду провели начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації. Участь в роботі наради-семінару взяли заступник керівника апарату–начальник організаційного відділу апарату районної державної адміністрації Тарас Зіньковський та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Мирослав Бобрис.
     Місцеві новини Галицького району 22 листопада в читальній залі Галицької ЦБ для учнів 10 класу Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 бібліотекарем краєзнавчого сектору Богданою Кривоніс проведено літературну подорож «Іван Франко і Прикарпаття».
     Місцеві новини Галицького району 26 листопада в Бурштинській гімназії проведено урок пам’яті «Голгофа голодної смерті», приурочений Дню вшанування пам’яті жертв Голодомору.
     З вступним словом до присутніх звернулася головний бібліотекар Бурштинської міської бібліотеки Марія Куйбіда, яка сказала, що страхітливий злочин ніколи й нічим не стерти з пам’яті, а тому найсвятіший обов’язок сьогодні – зберегти пам’ять про всіх невинно закатованих великомучеників нашої складної історії.
     Юліана Наритник, Ірина Джус, Наталія Почтар, Марія Мельничук розповіли про найчорніший час в історії України – великий голод 1932-1933 років та про те, як від голоду нищилось в людині все людське. Уривки з прозових творів читали Олег Сватик і Наталія Почтар. Вірші декламували Марічка Пилипів, Христина Шемелько та Анастасія Овчиннікова. Наталія Джус прочитала власну поезію «Голодомор».
     Присутні ознайомилися з книжковою виставкою “Голодомор – чорна сторінка”, яку підготували учні 11 класу гімназії. Світлана Медвідь запросила всіх присутніх взяти участь в акції «Запали свічку пам’яті».
     Місцеві новини Галицького району 29-30 листопада перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бродович провів наради з керівниками управлінь, відділів та апаратом районної державної адміністрації.
     Заступником керівника району було проаналізовано роботу органів державної виконавчої влади за минулий тиждень та визначено основні завдання на період до 5 грудня.
     Питання, підняті на нарадах, стосувалися проблем з погашення заборгованості до Пенсійного фонду району, аналізу економії енергоносіїв у бюджетних установах, покращення медичного обслуговування в центральній районній лікарні, пропозицій щодо зміни ставок орендної плати за землю, впорядкування генеральної забудови населених пунктів району, здійснення пільгових перевезень громадян.
     Крім того, на нарадах розглядалися питання щодо виділення земельних ділянок на облаштування сміттєзвалищ у населених пунктах, спорудження очисних споруд у селі Задністрянське, проведення ідентифікації худоби, використання коштів Фонду охорони навколишнього природного середовища.
     Окремо було зосереджено увагу керівників підрозділів районної державної адміністрації на формуванні проекту бюджету та підготовці районних Програм на 2011 рік.
     Місцеві новини Галицького району З метою подальшого стримування інфляційних процесів та на виконання листа Міністерства економіки України від 27.09.2010 року № 200-5-235590 щодо посилення контролю за ціновою ситуацією на продовольчому ринку, забезпечення населення хлібом та хлібобулочними виробами за доступними цінами, керуючись основними принципами партнерства бізнесу та влади, розпочато підписання Меморандуму узгодження дій Галицької районної державної адміністрації, виробників хліба та хлібобулочних виробів і суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі, відповідно до якого визначено основні засади співпраці у цьому напрямку.
     Меморандум є відкритим для приєднання всіх виробників хліба і хлібобулочних виробів та суб’єктів господарювання роздрібної торгівлі.
     Місцеві новини Галицького району 29 листопада у читальній залі Галицької ЦБ для учнів Галицької гімназії та всіх бажаючих пройшла година скорботи «Україна пам’ятає – світ визнає», у проведенні якої взяли участь працівник бібліотеки М.Левандівська, учні Галицької гімназії Мар’яна Януш, Вікторія Лесів, Людмила Винник, учні Галицької ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Вікторія Ксьондзик, Світлана Бат, Руслана Клімашевська.
     Місцеві новини Галицького району 28 листопада в НД с.Бовшів вшанували футбольну команду “Касова”, яка вже не вперше виборює призові місця. Цього року футболісти зайняли ІІ місце в першій лізі чемпіонату в Галицькому районі.
     Привітати чемпіонів завітали голова районної організації ВФСТ «Колос» Іван Бабій та його заступник П.Мартинів. Від районної організації команді «Касова» було вручено  кубок та грамоту.
     Сільський голова Ганна Очкур привітала спортсменів з черговою перемогою, побажала і надалі творчих та спортивних злетів, вручила їм грамоти і медалі.
     До привітань з нагоди святкування команди долучилися начальник команди Йосип Паук, наставник команди Михайло Гречанюк, ветеран футболу, засновник команди Роман Макарій.
     Від молодих гравців слово мав Андрій Білоус, який забив найбільшу кількасть м’ячів.
     Щиру подяку було висловлено голові районної державної адміністрації Григорію Івасишину, агрофірмі «Бовшівська», заступнику директора Бурштинської ТЕС Йосипу Шувару, директору АТ «Торговий дім «Лукойл» Йосипу Андрухіву (м.Калуш), директору фірми «Бусел» (м.Івано-Франківськ) Тарасові Пашинському за спонсорську допомогу і підтримку команди «Касова».
     Було адресовано щиру вдячність підприємцям с.Бовшів Миколі Кучуку, Вірі Курдидик, Вірі Сенюк. На даний час при їх сприянні будується роздягальня біля стадіону та придбано нову спортивну форму для команди. Співали, танцювали для чемпіонів учасники художньої самодіяльності с.Бовшів (художні керівники Надія Лесів та Леся Горбачевька) під керівництвом директора Олега Мацьківа.
     
     


 Опубліковано в номері №53 (1631) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

качка:
04.12.2015 18:48:49

Ви займаєтесь відкриттями;краще поїдьте по школах і подивіться на тверезих вчителів;але не закривайте на це свої прозорі очі.


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 3 + 10 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


..

 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net