на сайті  
   
 
П’ятниця, 7 серпня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Тиждень іноземних мов у Галицькій гімназії
26.02.2011 | Переглядів: 3754
Рейтинг

     Тиждень іноземних мов  у Галицькій гімназіїЧого хочуть діти?
     Цукерків? Комп’ютерів? Розваг? Вчитися? А ось і ні. Сучасні діти все це мають. Батьки намагаються їх забезпечити усім необхідним. Для навчання є книги, школа, Інтернет.
     А найбільше, чого хочуть діти,- це творити і отримувати за свою творчість аплодисменти ( цукерки, комп’ютер, оцінку, добре слово, похвалу).
      Нам, дорослим, здається, що вони повинні хотіти тільки вчитись. Проте у наш час, час такого стрімкого технічного прогресу та широкого інформаційного простору, просто накопичення знань є нецікавим і одноманітним. Дитячий розум – не комп’ютер, щоб тільки збирати і зберігати інформацію. Кожна дитина – це неординарна творча особистість, яка прагне не тільки розуміти, для чого їй знання і як вона може їх застосувати, а й творити на основі цих знань щось своє, неповторне.
     Саме тому учителі Галицької гімназії у своїй навчально-виховній роботі застосовують найрізноманітніші інноваційні педагогічні технології. Вони намагаються не тільки дати базові знання, а й розвивати творчі здібності кожного гімназиста, дати широкий простір дитячій фантазії та спрямувати креативні навички у правильне русло.
      З цією метою протягом навчального року проводяться тематичні предметні тижні, під час яких діти мають чудову нагоду пізнавати тонкощі наук та творити, творити, творити.
     Минулий тиждень у нашому навчальному закладі був присвячений іноземним мовам, значення яких зараз, коли Україна стала незалежною і відкритою для всього світу державою, важко переоцінити. Галицькі гімназисти вивчають три іноземні мови (англійську, німецьку, польську) і добре усвідомлюють, які перспективи у майбутньому дають їм ці знання. Тиждень іноземних мов був для них чудовим приводом не тільки продемонструвати, які вони вправні поліглоти, а й проявити навики хороших дослідників та неперевершених артистів. Кожен день був надзвичайно багатим на цікаві заходи. До деяких учні готувались заздалегідь.
     Виставка дитячих проектів англійською, німецькою, польською мовами не залишила байдужим нікого.Учні доклали багато зусиль, щоб віднайти необхідну інформацію, перекласти її іноземною мовою та естетично і з фантазією ( іноді і з гумором) оформити. Проектні роботи були на різну тематику. Так, учні 7 класу займались пошуковою роботою з таких тем: «Австралія», Канада», «Винаходи і винахідники,що змінили світ». Щодо шестикласників, то вони презентували свої роботи на теми «Мій друг», «Моя сестра», «Мій надзвичайний дім». Варто відзначити проекти Ольги Келавець, Роксоляни Мацьків, та Андрія Полянського. Учні 4 класу Петро Гусак та Валерія Кузьмич проявили неабияку фантазію, створюючи проекти на тему «Мій друг». Навіть першокласники власноруч виготовляли “валентинки” до дня святого Валентина, вітали одне одного англійською мовою. Учні 1-Б класу представили на виставку свої роботи англійською та польською мовами з теми «Моє родинне дерево». Найкращою була робота Тетяни Кузів. Оскільки початок  тижня  іноземних мов припав на 14 лютого (День святого Валентина), то учні 2 класу власноруч  виготовили цікавий ребус англійською, присвячений  цьому дню. Ще одна виставка – «Історичні місця Лондона» – теж була пізнавальною. Тут можна було почерпнути багато інформації про визначні місця та історію англійської столиці. Виставка була оснащена новітньою  інформацією та кольоровими фотографіями. Протягом тижня були проведені й інші цікаві заходи. Семикласники мірялись знаннями у вікторині «Відома і невпізнана Австралія» та  розв’язували англійською кросворди. Шестикласники вникали в тонкощі та гумор  англійських ідіом. Серед учнів 3 класу відбувся конкурс на написання кращої казки англійською мовою, переможцем якого став Станіслав  Сегін, проявивши неабияку фантазію та знання мови. А в середу в стінах гімназії відбулось свято англійської мови. Учні 7 класу Зоряна Зозуля, Людмила Христюк, Людмила Підкова, Лілія Якимець підготували цікаву інформацію про творчість видатного англійського поета Роберта Бернса та заспівали пісню на його вірші. Крім того, кожен клас підготував якийсь номер англійською мовою. Учні 1-А класу Олексій Скварок та Максим Озарко розповіли цікаву казку про значення іноземних мов. Звучали англійською вірші та пісні. А на завершення відбулась інсценізація казки «Золота рибка» на сучасний лад. Свої акторські таланти та чудове почуття гумору продемонстрували учні 4-го класу  Анна Корнійчук, Олена Мельник, Андрій Микула та Юрій Сохан.
     Тиждень іноземних мов  у Галицькій гімназії Про важливість вивчення німецької мови молодшим гімназиста розповідали старшокласники, доводячи, що німецька мова є найпоширенішою в Європі і належить до десяти найважливіших мов світу. Переконували, що той , хто володіє німецькою, може спілкуватися із майже 100 мільйонами європейців їхньою рідною мовою. Знання німецької мови відкриває для нас одну із найбільших європейських культур в оригіналі, бо німецька мова – мова Гете, Ніцше, Кафки, Моцарта, Баха і Бетховена, Ейнштейна і Фрейда. Мова – це ключ до професійного росту або можливості жити, учитися  чи  працювати за кордоном або просто проводити там свої канікули. Учні 5 класу взяли активну участь у роботі та захисті проекту «Роль спорту в житті людини». Вони зібрали й оформили матеріали  про улюблені види спорту, улюблених спортсменів і розробили рекомендації щодо здорового способу життя. Гімназисти 2 класу  вивчали правила хорошого тону, вчилися сервірувати стіл і пригощати друзів солодощами, спілкуючись при цьому німецькою. А Валерія Кузьмич, Ірина Зорій, Оскар Чупінка і Тарас Михашула зробили перші кроки у жанрі  перекладу з німецької.
     У четвер відбулася презентація проекту учнів 6 класу польською мовою під назвою «Наша гімназія – найкраща». Учні кожного класу представляли свій колектив, описуючи власні таланти, уподобання, досягнення та здобутки. Виступ супроводжувався показом оригінальних, а іноді й кумедних фотографій. Звучали вірші та пісні  польською мовою. Неперевершене поєднання класики і репу  продемонструвало тріо шестикласників( Роксоляна Мацьків, Олександр Боднарчук та Віталій Шекшуєв)
     Шквал позитивних емоцій, задоволення від створеного своїми руками, розумом і талантами – ось основні результати саме таких заходів у нашій гімназії.
     Вивчаючи іноземні мови, наші учні «будуть дізнаватися нове не від нас педагогів; вони відкриватимуть нове самі». А головне наше, вчительське, завдання – допомогти їм розкритися, розвинути власні ідеї. І це ми робимо із великою радістю та задоволенням.

     Увечері погляньте лиш назад,
     Чи все зробили Богові ви в лад.
     Чи щастя чули в праці ви сьогодні,
     Чи були стомлені у страху забобоннім.
     Ім’я кохане – звуки сокровенні,
     І ненависті сповіді даремні,
     У думці в вас лиш речі потаємні.
     Та не беріть у ліжко тіні темні,
     Душі перепочити дайте,
     Політ в дитинство не спиняйте,
     А там ви вже повинні знати,
     Що рідних треба пам’ятати.
     Дитинство ваше, вашу мати.
     Та вже би час і починати,
     До губ підносить сон глибокий,
     І золотий прийняти спокій.
     У новий день, відкривши душу,
     Ступити переможцем мусиш!
     
     Hermann Hesse
     Переклад Ірини Зорій,
     уч. 7 кл.

Марія Волошин, Оксана Данів, учителі англійської та німецької мов Галицької гімназії


 Опубліковано в номері №08 (1643) в рубриці «Культура і мистецтво»

Коментарі:

ІГОР ГАМУРАК:
12.03.2011 16:54:44

НУ ТИ І Е ВСЕ ЗНІМАЕШ . ТИ МЕНІ НЕ ДРУГ


Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 6 + 7 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net