на сайті  
   
 
Середа, 20 жовтня 2021 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Засідання колегії
26.02.2011 | Переглядів: 1593
Рейтинг

     КолегіяДо порядку денного засідання колегії районної державної адміністрації, яке відбулося 23 лютого, було винесено питання:
     – про стратегію розвитку АПК на 2011-2015 роки, проблеми та шляхи їх вирішення;
     –  про господарську діяльність рибгоспу «Галицький» за 2010 рік та перспективи розвитку до 2015 року;
     – про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до районної державної адміністрації протягом 2010 року відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»;
     – про стан соціального обслуговування одиноких, непрацездатних та бездомних громадян протягом 2010 року;
     – про роботу органів архітектури щодо забудови населених пунктів району в світлі вимог розпорядження обласної державної адміністрації від 24.11.2010 року №819 «Про роботу органів архітектури щодо забудови населених пунктів області»;
     – про стан фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, в установах і організаціях району за ІІ півріччя 2010 року.
     При розгляді першого питання було звернуто увагу на низку складних проблем у агропромисловому комплексі району, які потребують конкретних шляхів вирішення. Зокрема, забезпечення виконання «Комплексної програми перспективи агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Галицького району на 2011-2015 роки», введення в дію Галицького молокозаводу із забезпеченням роботою 23 осіб, збільшення валового виробництва продукції рослинництва і тваринництва, збереження наявних обсягів виробництва м’яса і м’ясопродуктів на рівні 1630 тонн щорічно та налагодження  зв’язків з реалізації продукції переробки, доведення заготівлі молока до 1000 тонн в рік, забезпечення функціонування п’яти молокоприймальних пунктів, обладнаних холодильним устаткуванням.
     Запропоновано також звернути увагу аграріїв і сільських голів на розвиток сімейних кролівничих ферм та покращення використання сільських пасовищ.
     Розгляд другого питання відбувався в контексті стратегії розвитку АПК району на 2011-2015 роки, де основну увагу було звернуто на зменшення у 2010 році,  в порівнянні з 2009, об’ємів вилову риби на 106,4 тонн та її реалізації – на 19,9 тонн. Вказано об’єктивні причини ситуації, що склалася. При цьому колегією рекомендовано рибгоспу «Галицький»  розробити до 20 березня поточного року заходи із збільшення виробництва, збереження, створення переробної бази та реалізації риби. Долучити обласні природоохоронні структури до боротьби з браконьєрством.
     Заслухавши та обговоривши питання про підсумки роботи із зверненнями громадян, рекомендовано загальному відділу апарату районної державної адміністрації надалі забезпечувати виконання положень Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».
     Зважаючи на те, що від жителів міст Бурштина і Галича надходить найбільше звернень міським головам рекомендовано не допускати порушень термінів розгляду звернень громадян та забезпечити їх кваліфікований неупереджений розгляд.
     Головам Бурштинської та Галицької міських рад, Більшівцівської селищної,  Старомартинівської, Маріямпільської, Тустанської сільських рад звернути увагу на формальний підхід до розгляду звернень, вжити всіх заходів щодо об’єктивного їх розгляду. Це стосується й окремих керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації.
     Розглядаючи питання роботи органів архітектури щодо забудови населених пунктів району, відзначено окремі позитивні результати щодо будівництва житла в районі, об’єктів соцкультпобуту та споруд іншого призначення.
     При цьому колегією рекомендовано відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури районної державної адміністрації спільно з органами місцевого самоврядування провести аналіз існуючої містобудівної документації у населених пунктах району, які потерпіли внаслідок стихійного лиха в 2008-2010 роках, не допускати розташування об’єктів будівництва в зелених зонах, на місцях спортивних та дитячих майданчиків, пришкільних територіях.
     При розгляді питання про стан соціального обслуговування одиноких, непрацездатних та бездомних громадян впродовж 2010 року основну увагу було звернуто на забезпечення якісного надання різних видів соціального обслуговування громадянам, які потребують сторонньої допомоги, створення банку одягу та  взуття для бездомних громадян, вжиття профілактичних заходів РВ УМВС щодо забезпечення безпеки одиноких громадян похилого віку від розбійницьких нападів та пограбувань.    
     Аналізуючи стан фінансово-бюджетної дисципліни на підприємствах, в установах і організаціях району за ІІ півріччя 2010 року, колегією відзначено забезпечення  належного контролю за використанням бюджетних коштів. При цьому звернуто увагу на фінансові порушення одинадцятьма  об’єктами господарювання та бюджетними установами, які стосуються незаконних нецільових витрат, нестач ресурсів та недоотримання належних доходів бюджетами на загальну суму 1126,97 тис. грн.
     Звернуто увагу й на типові порушення, що стосуються правильного нарахування заробітної плати в установах, які фінансуються з місцевого бюджету.
     З метою вдосконалення контролю за використанням державних коштів та майна, попередження фактів їх нецільового використання колегією рекомендовано керівникам органів місцевого самоврядування та керівникам бюджетних установ району забезпечити  контроль за законним використанням бюджетних коштів та вжити заходів щодо поповнення дохідної частини бюджету за рахунок власних надходжень.
     Участь в роботі колегії взяв начальник відділу технічної політики головного управління АПР обласної державної адміністрації Василь Радецький.
     
     


 Опубліковано в номері №08 (1643) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 2 + 6 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net