на сайті  
   
 
П’ятниця, 7 серпня 2020 року
 


Ваша думка
З якими правовими питаннями у Вас найчастіше виникають труднощі?
оформлення спадщини
оформлення права власності
оренда земельної ділянки
розлучення
позбавлення батьківських прав
оскарження рішень чи бездіяльності органів державної влади
оформлення субсидії
виплата аліментів
виправлення описки в документах
Інше:

        

Переглянути результати

 

Рекомендуємо
 

Загрузка...Місцеві новини Галицького району
26.02.2011 | Переглядів: 2545
Рейтинг

      Минулий тиждень  для керівників району розпочався у звичному режимі з виробничих нарад із заступниками та міськими головами міст Галича і Бурштина, на яких було обговорено ряд питань, які стосувалися життя району, зокрема створення кооперативів з благоустрою населених пунктів, ремонту  дошкільних закладів у місті Галичі та селищі Більшівці, ремонту приміщення Галицької гімназії.
     Крім того, голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин та голова районної ради Петро Стрембіцький взяли участь у роботі колегій обласної та районної державних адміністрацій, у Міжрегіональній конференції «Ініціатива громад в дії: місцевий розвиток за сприяння ЄС та ПРООН», під час роботи якої відбулася презентація організації громади міста Галича, а також взяли участь у презентації книги «Музей визвольних змагань Галицького району».
     Очільником району було також проведено нараду з керівниками медичних установ щодо покращення обслуговування населення району, наради з питань планування та виготовлення проектно-кошторисної документації на об’єкти соцкультпобуту та житлово-комунального господарства, а також з підготовки програми соціально-економічного розвитку району та використання коштів природоохоронного фонду.
     З метою ознайомлення з проблемами соціально-економічного розвитку  населених пунктів керівник району відвідав Маріямпільську, Дубівецьку та Комарівську сільські ради.
     Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бродович провів нараду з головами Галицької та Бурштинської міських рад і керівниками комунальних служб з питань благоустрою населених пунктів та створення соціальних магазинів, нараду  з питань цінової політики на основні види продуктів харчування та дотримання вимог законодавства щодо торгівлі на ринках району, зустрівся з пасажирськими перевізниками щодо опрацювання приміських автобусних маршрутів.
     Богданом Мазуриком  проведено засідання комісії з питань вибору земельних ділянок під будівництво, обстежено об’єкти, на яких проводилась очистка придорожніх смуг, проведено нараду з представниками УТМР з питань любительського вилову риби на водоймах району.
     Заступник керівника апарату районної державної адміністрації Тарас Зіньковський взяв участь у засіданні круглого столу з пам’яткоохоронної діяльності Національного заповідника «Давній Галич» та здійснив об’їзд сільських рад щодо проведення благоустрою населених пунктів.
     Впродовж тижня керівники району провели ряд профільних нарад з керівниками структурних підрозділів та відповідно до графіка здійснювали прийом громадян з особистих питань.

     Голова районної державної адміністрації Григорій Івасишин здійснив виїзний прийом громадян у с.Підшумлянці Новоскоморохівської сільської ради. В ході зустрічі з громадою села було обговорено питання соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів, що належать сільській раді.
     За результатами прийому головою району визначено завдання перед керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації щодо вирішення питань штучного осіменіння корів на території села Підшумлянці, з’ясування причин закриття в селі крамниці «Товари повсякденного вжитку» та сприяння розширенню мережі торгівельних закладів, доопрацювання питань укладення договорів на оренду земель ДП «Рибне господарство «Більшівці», вирішення питань надання земельних ділянок у користування Галицькому Національному природному парку, забезпечення опалення у ФАПі села Підшумлянці та проведення ремонту підлоги.
     Разом з очільником району участь у зустрічі з громадою села взяли керівники управлінь та відділів районної державної адміністрації.
     
      Перший заступник голови обласної державної адміністрації Василь Плавюк  мав змогу спілкуватися з жителями Галицького району під час виїзного прийому, який відбувся 22 лютого.
     Жителі району йшли до заступника очільника області з наболілими проблемами, серед яких основними були житлові питання, зокрема відселення мешканців аварійного будинку у Бурштині (питання не вирішується уже більше року).
     Хвилюють галичан і непорозуміння з правоохоронними органами, які з невідомих причин затягують розгляд заяв громадян, а також відсутність належного сполучення між селами Сапогів та Вікторів через аварійний стан мосту на річці Луква.
     Це лише невелика частина питань, з яким галичани звернулись за допомогою до обласної влади. 

     Проблеми школи як соціокультурного центру села,  співпраця школи і «Просвіти», психологічний супровід духовного становлення дитини, участь батьківської громадськості в реалізації шкільних проектів, співпраця культурно-просвітницьких закладів  міста Галича і села Залуква із збереження культурної спадщини, формування духовної культури школярів на основі християнських цінностей – це далеко не повний перелік доповідей, об’єднаних темою «Школа – центр розвитку освіти і культури сільської громади», винесених на засідання розширеної конференції, організованої і проведеної дирекцією Залуквянської загальноосвітньої школи та сільським осередком «Просвіта», яка відбулася 20 лютого у Народному домі села Залуква.
     До участі у конференції були запрошені депутати Івано-Франківської обласної ради Степан Волковецький та Ярослав Ткачівський, депутати районної ради Василь Крук та Тарас Зіньковський, кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної та експериментальної психології Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника Лариса Міщиха, генеральний директор-науковий керівник Національного заповідника «Давній Галич» Олександр Береговський, парох села Залуква о.Василь Заверач, вчителі, представники громадських і політичних організацій села, громадськість.
     До резолюції форуму, який  став свого роду творчою лабораторією, було внесено конкретні питання, що стосуються розв’язання проблем сільської школи, виховання  учня як особистості, співпраці сільської громади, церкви, сім’ї і школи у вихованні підростаючого покоління.

     Людина багата тоді, коли вона багата духовно. До цієї досконалості прагне кожен. Виховуючи дитину, ми прагнемо зробити з неї джерело доброти, милосердя, добра, любові і щирості. Це і є духовне виховання дитини, людини. В школах району цьому приділяється велика увага. 22 лютого у Вікторівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив семінар заступників директорів шкіл району з виховної роботи на тему “Виховання духовно багатої особистості на засадах християнської моралі”. У 4 класі проведено виховну годину “Доброта, як сонце – завжди гріє” (кл. кер. Я.Салига), а у 8 класі – “Дорога до життя духовного”
     (кл. кер. Н.Човган).
     Презентуючи свою роботу на царині духовно-морального виховання підростаючого покоління, було проведено загальношкільний захід “Творче світу, Царю могучий, запали добротою серця”, який підготували М. Касько та Г. Йосифів.
     Відрадним є те, що семінар відбувався під благословенням священиків і православної, і греко-католицької конфесій. Уроки духовності не просто впали в добрий ґрунт, а проростуть і дадуть щедрі плоди у душах українських дитей.


 Опубліковано в номері №08 (1643) в рубриці «Офіційно»

Коментарі:

Коментарів поки що нема.Ім’я:
Коментар:

Скільки буде 8 + 10 =

* Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях.
Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти.
Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.Галицький чат
n
10:56:20 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:24 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:34 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
n
10:56:42 20-05-2014

Просимо дотримуватися етики і толерантності у своїх коментарях. Пам’ятайте, що ваші висловлювання можуть прочитати діти. Коментарі, які міститимуть нецензурну лексику або образливі слова, що стосуються тієї чи іншої особи, будуть видалятися.
сестра
17:05:10 20-05-2014

Звертаюся до всіх небайдужих = у Галицькій ЦРЛ народила дитину 16річна сирота з дитячого будинку! Потребує дитячих речей,харчування,памперсів!!! Допоможемо всі,хто чим може!!!
Гнатенко Іван
18:11:47 23-05-2014

До сестра напишіть, будь ласка, якісь координати, куди чи кому надавати гроші чи допомогу в іншій формі.
сестра
09:14:34 01-06-2014

До Гнатенко Дівчина знаходиться у Галицькій ЦРЛ,дитячому відділі,бо не має куди йти з дитиною!
сестра
09:17:11 01-06-2014

До Редактора!!!!! Народ інтересується на кого Ви працюєте????Чому доступ в чат зробили по реєстрації???Щоб народ не міг ВІЛЬНО! зайти і написати чи прочитати правду????
сестра
09:18:25 01-06-2014

Редактору! А може тому,що Ви як були при регіонах,так і сидите?????
Теслюк Володимир
21:14:50 01-06-2014

Шановна сестро, ніхто нікому ніколи не забороняв писати в чаті ПРАВДУ!!! І ніхто не обмежував вхід до чату... Ви самі вільно увійшли і пишете те, що маєте на думці... Реєстрацію запроваджено як і на інших сайтах для того, щоб можна було виявити непорядних дописувачів, які дозволяли собі писати тут образливі і нецензурні висловлювання. Щодо "регіонів", то я там ніколи не був, і працюю виключно для людей. Дякую.
Теслюк Володимир
21:17:14 01-06-2014

Доречі, Ви, сестро, теж могли б назвати своє справжнє ім'я... )))))) Чи Ви боїтеся?
сестра
13:38:55 02-06-2014

Та мені нема чого боятися..... Продажної влади???Це Ви при всіх владах співаєте їм честь і хвалу!!!!!
Теслюк Володимир
14:52:59 02-06-2014

Якщо Вам нема чого боятися, то підписуйтеся своїм іменем, яке Вам дали батьки...
Гнатенко Іван
18:21:03 02-07-2014

до сестра. невже так важко пройти хвилинну рпеєстрацію?? чи вже настільки низький рівень інтелекту, що важко написати e-mail і придумати простенький пароль???? яким же чином вам заважає вільно написати реєстрація??? ніхто ж не коректує ваші повідомлення!!!! Реєструйтеся і пишіть!!!!!
Гнатенко Іван
18:22:00 02-07-2014

до сестра. хоча можливо тут доречніше було б сказати відомою всім фразою: "якщо людина мертва, то це надовго, якщо дурна. то назавжди"!!!!!
Шмельова Марія Вадим
18:22:34 16-09-2014

Підкажіть будь ласка може кто здає квартиру в Галичі
петро
12:00:12 11-12-2014

КАЗКОВИЙ ГАЛЯЦ-ГРАД… Стольне місто на ріці Mов у чорта у руці. Пишно град ся розвиває І містян всіх розважає. Як прогнали ми орду Взяв наш Владко булаву. Мов до танцю він пішов І в палаци увійшов. Челядь громко промовляла І до танцю запрошала. Довгий крилами махав З писка слюні витирав. Всі бояри кричать: «Гуд!» Це наш славний Робін Гуд. Сотник Стримба не лапух Швидко Владка взяв в обух. Челядь тішиться гуде Все по нашому буде! Довгий крила вже сховав Слюні знову витирав. От князівство заживе Мов садочок розцвіте Новий князь добро несе Може буде добре вже. А князь Владко молодець Швидко дьоргав за уздець І не думав не гадав Владко воєвод придбав. Першим був князьок Назяр Той що їздив на позяр. Що палац си збудував Коли вогник поливав. І рука була тверда Била навіть мужика Матушку в дворі лупила Бо не рівно та ходила. Без Надії і Любві Кажуть не жили князі Владко теж не відставав І собі це все придбав. Надя глечики полоче І про всіх князьку стукоче А Любов немов в огні Це мабуть зловісні дні. Челядь тішиться, гуде До князька на чарку йде У палаци, як у двір Файний Владко брегадір. Війт місцевий теж мастак Ходить наче він батрак До Князька пороги б’є Грошики з казни кує. Час летить, шумить, гуде А князівство не цвіте Зароста все буряном Мов городець кабачком. Челядь тішиться, гуде Ще не час, усе буде. Довгий слюні повтирав І тепер вже промовчав. У князівстві знахар був Мірко звали, хто забув. Знав про все він і про всіх Хто здоровий, а хто псіх. Та в бояр на Мірка зуб Князь кричить: «Тобі каюк!» Стримба зібрання веде Знахар в суд і ось вам - фе. Що буде? Ніхто не знає Знахар ціхо ся сховав, Сотник й князь грушки щибає, Довгий знов ся заплював. Далі буде!Напишу!!! Я про всяку єрунду І про Галяцку княжну І про Стримбу орлика Про князівство й ослика.
Літописець галицький
10:08:56 22-12-2014

частина II Время знов прийшов писати Про князівство розказати. Про Старосту напишу І про всяку в світі бзду. Час пливе. Зима гряде! А життя гниле, гниле. Челядь тішиться, гуде, Ще не час, усе буде. Владко всівся у гнізді Мов кобила у вівсі. Стримба князя осідлав І на всіх він накладав. Та не тут прийшла біда З неба хмара насува. Славний град Станіславків Шле старостиних гонців. Челядь в раз заметушилась Щоб біда ця не случилась. В мить зібрали всю братву Не віддати булаву. Стримба зібрання зібрав Довгий крилами махав. І Лахоцький виступав: Похвалив і облизав, Владка так він шанував. Той Лахоцький - хитрий жук Лізе всюди як павук. Цей князьок бальона грав І народ свій обкрадав, Фіру не одну придбав Не одного обскакав. Слово мовив і князьок, Той, що міряв потічок, Вчив він трохи діточок Напивався як бичок. Крилось град його земля Це Федоря – ось імя. Обізвалась мамка Ріна Кажуть файна господиня: Ти староста не правий Вовка наш один такий. Спинку гарно він тримає Нашу челядь обіймає. Важність в нього своя є: Не чіпай ВОНО своє. Відстояли Владка всі Хоч князівство у біді. Всі городи в буряні, Але нам нужни свої Чемні, милії князі. Князь словами промовля Наче Гоголя слова. Віршем криє, покриває Челядь свою звеселяє. Владка тільки не сприйма Його рідная братва Та що пальці три тримає Й оселедці одягає. Брате наш, ти нас продав! Тільки трон ти обійняв, В душу ти нам так наклав Ти забув, хто тебе пхав?! Та ми браття всі такі Тільки нам зайти в князі Забуваєм хто ми. Ні?! Ось напевне нам каюк І загнемся наче крюк. При такому ґаздівстві Всі будемо у …..багні! Будем знов новин чекати І історію писати. А на цьому мабуть все!!! Далі буде! ХАЙ ЖИВЕ!!!
Літописець галицький
10:56:06 25-12-2014

Час глаголить знов прийшов Як процес в князівстві йшов. У палацах як було Про керовніцтво й бухло. Було так мов на балі Як у діда уві сні Матушки бухали За здоровя випивали. Князь хотів навксти лад Вскочив з трону і в палац. Там гучненько вже було, Мов базар усе гуло. Князь зайшов в четвертий ряд, Грюкав стукав все підряд. «Ви попались не шуміть. Це я князь в мить відчиніть. Стукай, грюкай і кричи Не дамо тобі ввійти. Тишком матушки кривлялись Та із князя насміхались. Ось керовніцтво князька Не вартує і нуля. Доведе він нас у мить Скоро не буде що пить. А Староста мудрий був Про невдаху не забув Про «здобутки» і опрос Каже Влодку досвідос. Челядь бистро ся зібрала До старости завітала «Хочем Влодка і усе! Це наш князь нехай буде». А Староста їм в отвіт: «Ви читали браття звіт?! При такому ґаздівстві Ви всі браття у …багні. «НИЖЧЕ ПЛІНТУС! Я кажу. Вірте браття не брешу. Краще в трон любий баран Ніж ваш князь і отаман. То ж чекайти ви письма Із містечка за Дніпра Дам вам мудрого орла Щоб ви вилізли з багна. Влодкові большой привіт Хай читає краще звіт. Розум хай пускає в хід І не лиже всім мов кіт. З цього байка виплива, Прочитавши сі слова. Не той князь що у сідлі Той, що розум в голові. Тож чекаймо вісточки для моєї кісточки От на цьому слові Бувайте здорові.
Пані Галичанка
20:27:13 25-12-2014

Автору цього "шедевру" не завадиило б трохи граматику повчити. А то це схоже на "творєніє" не дуже грамотного учня 5-го класу )))


E-mail:
Пароль:

Прізвище та ім’я:
E-mail:
Пароль:
Ще раз пароль:

УВАГА!
Після реєстрація на вашу електронну адресу прийде лист, в якому буде підтвердження реєстраниці.Статистика


Locations of visitors to this page

Український рейтинг TOP.TOPUA.NETНаша кнопка:Газета Галицьке слово м.Галич


 
Газета «Галицьке слово» © 2010 рiк. Всі права на авторські матеріали належать газеті «Галицьке слово».
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на газету «Галицьке слово», а при передруку
в інтернеті - з активним гіперпосиланням на galslovo.if.ua. Адреса для листування з редакцією: galslovo@ukr.net