140 мільйонів гривень обласні депутати спробують покласти на депозит

140 мільйонів гривень обласні депутати спробують покласти на депозит

8 лютого в Івано-Франківську відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Депутати розглянули декілька правок, пов’язаних зі змінами до обласного бюджету на 2022 рік, пише Галицький кореспондент. Зокрема, одне з питань стосувалося розміщення вільного залишку бюджетних коштів на депозиті.

“Йдеться про розміщення тимчасово вільних коштів із основного та спеціального фондів на вкладних депозитних рахунках у банку. Не обмежуємо граничну суму, адже розміщення коштів буде йти в розмірі фактичних вільних залишків. Попередньо цей розмір складає 140 мільйонів гривень – 120 із основного фонду та 20 зі спеціального”, – розповіла Ірина Мацькевич, директорка департаменту фінансів ОДА.

Наразі невідомо, у якому банку та під який відсоток планується розміщення коштів. Станом на 14:00 8 лютого на сайті облради немає проєкту цього рішення – що є прямим порушенням Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

Депутати без жодних обговорень проголосували за це питання. Тепер його розгляне Івано-Франківська обласна рада на наступній сесії.