АБ «Укргазбанк» продовжує приємно дивувати!

     Доступні кредити 5-7-9 % - програма фінансової державної підтримки суб’єктів мікро- та малого підприємництва. В АБ «Укргазбанк» - це не просто можливість,  а реальна пропозиція розвивати свій бізнес, збільшити обсяги виробництва, стати незалежним та досягати фінансових вершин.

     Так,  ми підтримуємо не тільки діючий бізнес, ми готові допомагати новоствореному.  В нинішніх умовах  ми готові надавати кошти  для запобігання виникнення і поширення COVID 19 та подолання його наслідків.  Ми готові рефінансувати існуючі заборгованості по тілу кредиту  в Банках України.

     Ви не впевнені, що максимальна сума нашої пропозиції вам буде достатньою? Програма кредиту 5-7-9% - до 3 млн. гривень, а  при рефінансуванні сума не обмежена. Ми готові знижувати ставку після створення кожного нового робочого місця.

     Ви здивовані і  не знаєте де відділення АБ «Укргазбанк»  в Галичі? 

     Нотуйте адресу та контакти: м. Галич , вул. Шевченка, ( адміністративна частина міста, навпроти ліцею ім. Я. Осмомисла)

     контакти: (098) 73-29-2 11  або (068) 33-22-6 13.

     У червні,   АБ «УКРГАЗБАНК» в м. Галич,  святкуватиме свій перший День народження. Запрошуємо   всіх на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ, який відбудеться 23.06.2020 року. На Вас чекають цікаві акції та подарунки!!!